تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 51 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 507

نام تاپيک: هـک PS3 به کمک PS Jailbreak

پروفشنال ali gamma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

میگم اگه سونی اپدیت جدید بده چی ؟ کنسولهای با اپدیت جدید هم ه ک خواهند شد ؟

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

میگم اگه سونی اپدیت جدید بده چی ؟ کنسولهای با اپدیت جدید هم ه ک خواهند شد ؟
    این هَک جدید تا جایی که من میدونم از اکسپایلوت سخت افزاری استفاده میکنه نه نرم افزاری ، در نتیجه با آپدیت جدید نمیشه کاریش کرد - میشه داستان PSP های قدیمی که با آپدیت جدید هم باز هَک میشند . تنها راه ارائه سخت افزار جدیده .

3. 5 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

از این فلش ها به دست کسی نرسیده من شنیده بودم که 5 روز بعد از اعلام اون ویدئوها یه تعداد زیادی فلش روانه بازار میشه تا همه استفاده کنند و یه تعدادی سایت هم شروع به پیش فروش کرده بودند پس چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

از این فلش ها به دست کسی نرسیده من شنیده بودم که 5 روز بعد از اعلام اون ویدئوها یه تعداد زیادی فلش روانه بازار میشه تا همه استفاده کنند و یه تعدادی سایت هم شروع به پیش فروش کرده بودند پس چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سایت ChipSpain داره میفروشه .

6. 2 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

یکی از بچه های بازی رایانه داره روش کار میکنه و گفته تا 2 روز دیگه حاضر میشه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ببین ابنها بدردش می خوره داغ داغه

8. 4 کاربر از _LOVE_CODER_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Hunter lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    PS3 FAN BOYS HOOD

پيش فرض

مثل اینکه باید از این روش استفاده کنیم . سونی اعلام کرده که نمی ذاره Gamer ها از بازی دست دوم استفاده کنند.

یعنی قید هر چی انحصاری هست رو بزنید .

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

مثل اینکه باید از این روش استفاده کنیم . سونی اعلام کرده که نمی ذاره Gamer ها از بازی دست دوم استفاده کنند.

یعنی قید هر چی انحصاری هست رو بزنید .
    این کار رو نمیتونه انجام بده ، چون نه تنها از نظر فنی نمیشه ، بلکه از نظر اقتصادی هم در ماقبل دیگران کم میاره و Playstation هم مثل SegaDreamcast فقط ازش یک خاطره باقی میمونه .

من اینجا یک دوستی دارم که شغل اصلیش -- کردن و کپی خور کردن کنسول هاست ، از زمانی هم این کار رو شروع کرد که از بخش تعمیرات و پشتیبای مایکروسافت مربوط به 360 اخراجش کردند و قاط زده

اون الان این jailbreak رو داره ، باهاش صحبت میکردم امروز گفت به نظر من ارزش نداره که 100 یورو پول این وسیله رو بدی ، 100 یورو هم یه هارد بخری بعد خطر بن شدن و بریک شدن رو هم داشته باشی . گفت Ps3 همش 3-4 تا بازی انحصاری درست و حسابی داره بهترین کار اینه که 360 کپی خور داشته باشی Ps3 رو هم دست نزنی فوقش اون 4 تا بازی رو میری اوریج میخری !

دیدم حرف حساب جواب نداره .

11. 6 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

با تاکتیک ترساندن سونی بیشتر اشنا شوید!!

سازندگان PSJailBreak ادعا میکنند PSJailBreak کاملا قانونی بوده و شامل هیچ یک از کدهای Copyright نیست!

در گفت و گویی که با یک فروشنده ( PSJailBreak) هلندی انجام شده این شخص فاش کرده که سونی با این کارها (شکایت و تهدید به عرضه اپدیت) قصد دارد با استفاده از "" تاکتیک های هراساندن"" مردم را قبل از خرید PSJailBreak به تفکر و ملاحضه کردن وادار کند!

به علاوه سازندگان ادعا میکنند که از اول قرار نبود این وسیله برای اجرای بازیهای کپی در این کنسول استفاده بشه و قصدشون این بوده که Homebrew را با استفاده از این وسیله بر روی PS3 اجرا کنند!

این هم تهدید سونی که البته جدی به نظر نمیرسه و برگرفته از همون "" تاکتیک های هراساندن "" و یا اگه بخوایم مفهومی تر بگیم تاکتیک های چشم زهره گرفتن میباشد! :

august 27 2010

sony computer entertainment announces removal of the gameos feature from the playstation®3 system in next update

playstation® security updates will remove gameos features due to piracy.

Tokyo, august 27, 2010 – sony computer entertainment (sce) today announced that it will remove the gameos feauture of its playstation®3 (ps3™) system. The removal will coincide with the v3.50 update to be released by the end of this month in japan, north america, europe/pal territories, and asian countries/regions. Users will still be able to enjoy immersive video and audio on the playstation®3 system, although only on movie titles. Support will be added for the playstation®move motion controllers, as well as the ability to watch stereoscopic 3d content.

Bringing in sce’s expertise in both entertainment and technology acquired from previously developing games, four sound fields and 3d vision enhancements for existing 2d titles have been designed with the help of sce’s previous expert game designers, to optimize the cinematic experience of all forms of entertainment.

Through the introduction of new peripherals, sce will continue to further expand the ps3 platform and create a new world of computer entertainment that is only possible on playstation – except for games, or linux.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by shab_2008; 28-08-2010 at 17:39.

13. 8 کاربر از shab_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    PS3 FAN BOYS HOOD

پيش فرض

آفرین به سونی عجب جوابیه ای داده .

از اول هم معلوم بود که این روش H A C K به درد بازی کردن نمی خورده !!!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    PS3 FAN BOYS HOOD

پيش فرض

این کار رو نمیتونه انجام بده ، چون نه تنها از نظر فنی نمیشه ، بلکه از نظر اقتصادی هم در ماقبل دیگران کم میاره و Playstation هم مثل SegaDreamcast فقط ازش یک خاطره باقی میمونه .

من اینجا یک دوستی دارم که شغل اصلیش -- کردن و کپی خور کردن کنسول هاست ، از زمانی هم این کار رو شروع کرد که از بخش تعمیرات و پشتیبای مایکروسافت مربوط به 360 اخراجش کردند و قاط زده

اون الان این jailbreak رو داره ، باهاش صحبت میکردم امروز گفت به نظر من ارزش نداره که 100 یورو پول این وسیله رو بدی ، 100 یورو هم یه هارد بخری بعد خطر بن شدن و بریک شدن رو هم داشته باشی . گفت Ps3 همش 3-4 تا بازی انحصاری درست و حسابی داره بهترین کار اینه که 360 کپی خور داشته باشی Ps3 رو هم دست نزنی فوقش اون 4 تا بازی رو میری اوریج میخری !

دیدم حرف حساب جواب نداره .
    شاید کسی بخواد بازی های Multi رو هم با PS3 انجام بده اون وقت چی ؟

بعد به دوست عزیز تون هم بگید PS3 همش 3 - 4 تا بازی انحصاری داره که ارزش بازی کردن داشته باشه ؟ Collection بازی انحصاری PS3 نصفش فوق العاده است .

این بازی ها ارزش خریدن PS3 رو داره :

Metal gear solid 4
    God of war 3
    Heavy rain
    Uncharted 2
    .Killzone
    GT

و یکسری بازی دیگه مثل Resistance 2 , LBP و Infamous که اسمشون رو نیاوردم.

16. این کاربر از Hunter lord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •