تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما ایرانسل بهتر است یا مبین نت؟

راي دهنده
74. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • وایمکس ایرانسل

17 22.97%
  • وایمکس مبین نت

57 77.03%
صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 66

نام تاپيک: مقایسه وایمکس ایرانسل با مبین نت

داره خودمونی میشه saman_dolore's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

خوب برای سوالات و صحبت های متعدد انجام شده در مورد پشتیبانی دو شرکت.
    من مطالب زیادی از مشکلات و بدی پشتیبانی دو شرکت شنیده بوم، برای همین تصمیم گرفتم که خودم پیگیر بشم. نتیجه بدست آمده بسیار جالب بود!
    اول با اوپراتور مبین نت تماس گرفتم. یعنی این شماره 83869999 - 021
    زمان لازم برای برقراری ارتباط و پاسخ صحیح به تمامی سوالاتم با احتساب زمان مورد نیاز تا بر قراری ارتباط با اوپراطور 4 دقیقه و 23 ثانیه می باشد.
    حالا براتون از اوپراطور ایرانسل بگم که فقط تبلیغات دروغین است! برای حرفم دلیلم دارم، یه دروغ کامل که در سایت ایرانسل آمده و خود پشتیبانیش شدیدا تکزیب کرد اونو. برای اینکار به این لینک برین خودتون میبینین. =>
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یا می تونین به سایت ایرانسل برین ، بعد به صفحه وایمکس برین، بعد خدمات ارزش افزوده و بعد آن روی اشتراک مودم کلیک کنید! بعد با این حرف ایرانسل که در این لینک گفته ، مقایسه کنین! اینو گفته => درستی/ صداقت
    کد:
    تو لینک اول نوشته شده که اگه مودم رو یکی بخریند و همزمان 4 تا کامپیوتر از اینترنت استفاده کنند ، پهنای باند شما کاهش نداره! اینم تیترش => اشتراک مودم بدون کاهش پهنای باند (برای اولین بار در ایران)
    حالا پشتیبانی ایرانسل رو بگم براتون، اول به فروشندگان فروش تلفنی که به منطقمون مربوط می شد زنگ زدم، جالب بود که هر سوالی که پرسیدم گفتش برای اطلاعات بیشتر به شماره 707 با خط ایرانسل یا با شماره 09377070000 بوسیله سایر خطوط تماس بگیرین.
    اول با همون 707 با خط ایرانسلم زنگ زدم، جالب بود، بیشتر از 21بار اینکارو تکرار کردم و هر بار هم پس از انتخاب زیان، میگفت تماس شما با اوپراطور وصل شده است و همون موقع قطع میشدم!!!!!
    بعد با تلفن خونه زنگ زدم به همون شماره 0937070000 جالب بود که وصل شد! بعد اوپراطور که صداشم خش خش داشت جواب داد، با حالتی عجولانه که عجله داره خداحافظی کنه! بعد ازش پرسیدم برای منطقه ما باید مودم اکسترنال وصل کنم یا می شه 2 مودم دیگه وصل شه! گفت فعلا مشکل دارم با سرویسم، نمی تونم ببینم که برای منطقه شما کدام مودم مناسب ، فردا زنگ بزن!!!!! این شرکت به کارمندای خودشم مشکل داره برای سرویس دادن، وای به حال مشتریان!! بعد هر سوال دیگه ای که می پرسیدم، یکم فکر می کرد بعد هی میگفت صداتون قطع و وصل میشه!!! جالب بود برام که من با تلفن خونه زنگ زده بودم نه مبایل که اینو می گفت!!!
    بعدش که حدودا 10دقیقه ای گذشت و هیچ سوالی رو جواب ندادو همش میگفت صداتون نمیاد یا الان سایتم قطع نمی تونم چک کنم قطع شدم! البته بگم اینم که برای صحبت کردن با همین کارشناس فروششونم حدود 7دقیقه ای پشت خط بودم!!
    نتیجه گیری اینکه آقا مبین نت به نظرم بهتر و قابل اطمینان تر اومد! چون از اول وقتی پرسیدم اگه سرویسو shairesh کنم سرعت پایین میاد یا نه و راستش رو گفت و تو سایت هم دروغی در این باره نوشته نشده بود، بعدم اینکه خیلی با سرعت و خوب و کامل تمامی سوالات من رو جواب داد.
    همیشه میگن سالی که نکوست از بهارست پیداست! حکایت همینه، برای همین من مبین نت رو ترجیح میدم. البته فعلا اطلاعات دقیقی از خود سرویس ندارم که سرعت آن چطوریه.

2. 6 کاربر از saman_dolore بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بعد از 3 ماه کارکرد باید نتیجه رو ببینید نه اول بسم الله هنوز کسی مبین نت نگرفته که بیاد نظرشو بده...
    حالا هی بگین مبین نت و ایرانسل کدوم بهتره فقط کاربرای ایرانسل نظر میدن مثل اون دوستمون
    خوب در جوابت این دوست خوبم باید بگم که نه! اتفاقا دیر هم شده، شما باید این رو هم در نظر بگیرین که ایرانسل با انیکه زودتر شروع کرده، تونسته رضایت مشتریانشو به دست بیاره یا نه!!!
    چرا اول باید جیب شرکتها رو با کیفیت پایین پر کنیم و بعد تازه بیایم بگیم، وای این بد بود و ... بهتر نیست قبل گرقتن سرویس یه نظرسنجی و کمی تحقیق بشه؟!! همیشه باید بیوفتیم تو چاه بعد بگیم ای وای حالا چیکار کنیم؟ بهتر نیست قبل از اون از تو چاه افتادن جلو گیری کنیم؟
    بعد هم اینکه اینجا برای نظر سنجی هستش، اینطوری میشه به دوستانی که تصمیم به گرفتن وایمکس دارند، کمک میکنه که بهتر تصمیم بگیرند.

4. این کاربر از saman_dolore بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سرعت کدو بهترخ؟؟؟

داره خودمونی میشه ͏ Mehran ͏'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Iran, Tehran

پيش فرض

سلام.

دوستان مبین نت محدودیت سرویس داره برای کاربر های خونگی ؟
    مثلآ 512 رو به یوزر های خونگی میدن ؟
    آخه تو سایتش نگفته بود که یوزر های خونگی فقط 128 میتونن دریافت کنن !

تاريخ عضويت
    Jul 2010

10

سلام.

دوستان مبین نت محدودیت سرویس داره برای کاربر های خونگی ؟
    مثلآ 512 رو به یوزر های خونگی میدن ؟
    آخه تو سایتش نگفته بود که یوزر های خونگی فقط 128 میتونن دریافت کنن !
    خوب دوست عزیزم، من در این باره با پشتیبانی فروش صحبت کردم، بله اینم محدودیت داره، برای سرعت بالای 128 باید از دانشگاه یا اورگان یا شرکتی چیزی نامه ببری.

آخر فروم باز water_lily_2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اونهایی که می خواند از وایمکس استفاده کنند یه نگاهی هم به این صفحات بندازند.
    کد:
    کد:

9. 2 کاربر از water_lily_2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

خوب من یکسری تحقیقات کردم، فعلا با اختلاف زیاد مبین نت از ایرانسل پیشی گرفته، هم از نظر قیمتی و هم کیفیت و پشتیبانی.

داره خودمونی میشه sydsina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من کاربر 512 مبین نت هستم

متاسفانه نوسان فوق العاده بالاست
    من تو این تقریبا یک هفته ای که سرویسم فعال شده شاید 2 بار تونسته باشم به سرعته 60 برسم اون هم شاید سرجمع 1 ساعت نشد ! در یک هفته من 1 ساعت سرعت درست داشتم که نصفش 2 شب به بعد بود !!

در طول روز بعضا سرعت به 2 و 3 (!!) KB میرسید ! یعنی دایال آپ هم بیشتر از من میشد ! گاها روی 8-11 ثابت میموند و در بهترین شرایطش ثابت روی 18 - 20 !!

متاسفانه ثبات فوق العاده پایین هست
    نمره تا الان 2/5 من بهش میدم !

فوق العاده ضعیف تر از اون چیزی که بود عمل کرد

حتی این دوستمون که 1 مگ گرفته و مودم خارجی هم داره با اطمینان از ثبات حرف نمیزنه
    من که خیلی تو ذوقم خورد ، فکر میکردم مبین نت با بقیه فرق داره

اگر قرار بود من با سرعت 18-19 به عرش برسم برای چی ماهی 40 هزارتومن باید بدم که به سرعت 50-60 برسم ؟!

اصلا جالب عمل نکردن ، تازه این در صورتی هست که سیگنال من 100% هست ، اگر سیگنال اینقدر نبود معلوم نبود چه بلایی سر سرعت میومد !!

خط ثباتش در قسمت Network روی هرچی نمودار سینوسی هست رو کم کرد !!

خوب من یکسری تحقیقات کردم، فعلا با اختلاف زیاد مبین نت از ایرانسل پیشی گرفته، هم از نظر قیمتی و هم کیفیت و پشتیبانی.
    من اصلا ب ایرانسل کاری ندارم
    از نظر کیفیت که بالا گفتم
    از نظر پشتیبانی اگر کسی تونسته تا حالا با بخش پشتیبانی یک دقیقه هم صحبت کنه بیاد منم روشن کنه !

12. 3 کاربر از sydsina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه tabrevent's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مبين نت اونقدرها فراگير نشده،حتي همون ايرانسل،بايد صبر كرد

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من کاربر 512 مبین نت هستم

متاسفانه نوسان فوق العاده بالاست
    من تو این تقریبا یک هفته ای که سرویسم فعال شده شاید 2 بار تونسته باشم به سرعته 60 برسم اون هم شاید سرجمع 1 ساعت نشد ! در یک هفته من 1 ساعت سرعت درست داشتم که نصفش 2 شب به بعد بود !!

در طول روز بعضا سرعت به 2 و 3 (!!) KB میرسید ! یعنی دایال آپ هم بیشتر از من میشد ! گاها روی 8-11 ثابت میموند و در بهترین شرایطش ثابت روی 18 - 20 !!

متاسفانه ثبات فوق العاده پایین هست
    نمره تا الان 2/5 من بهش میدم !

فوق العاده ضعیف تر از اون چیزی که بود عمل کرد

حتی این دوستمون که 1 مگ گرفته و مودم خارجی هم داره با اطمینان از ثبات حرف نمیزنه
    من که خیلی تو ذوقم خورد ، فکر میکردم مبین نت با بقیه فرق داره

اگر قرار بود من با سرعت 18-19 به عرش برسم برای چی ماهی 40 هزارتومن باید بدم که به سرعت 50-60 برسم ؟!

اصلا جالب عمل نکردن ، تازه این در صورتی هست که سیگنال من 100% هست ، اگر سیگنال اینقدر نبود معلوم نبود چه بلایی سر سرعت میومد !!

خط ثباتش در قسمت Network روی هرچی نمودار سینوسی هست رو کم کرد !!

من اصلا ب ایرانسل کاری ندارم
    از نظر کیفیت که بالا گفتم
    از نظر پشتیبانی اگر کسی تونسته تا حالا با بخش پشتیبانی یک دقیقه هم صحبت کنه بیاد منم روشن کنه !
    مرسی از راهنماییت دوست عزیز، ببینم تو کدوم شهر هستی که مبین نت سرویس گرفتی؟ من دوستم 512 ایرانسل رو گرفته، از تهران، اونم میگفت اصلا کلا قطع میشه ، مخصوصا وقتی که تو یاهو مسنجر هستش! بعد اگه زحمتی نیست ، ببین میتونی از skype استفاده کنی؟ من با ای دی اس الم که 512 هستش میتونم بازش کنم، دوستامم توش می تونم ببینم، ولی نه ویدیو کال میشه کرد، نه پمام میره.
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •