تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: كدوم روش زبان آموزي موثر تر و پربار تر خواهد بود؟

راي دهنده
109. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • شركت در كلاسها و آموزشگاهها

51 46.79%
  • استفاده از نرم افزار هاي آموزشي زبان به طور منظم و پيوسته با پشتكار

58 53.21%
صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 87

نام تاپيک: خودآموزي يا شركت در كلاسهاي آموزشي؟؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

podcast چی هست ؟
    مثلا چه پادکست هایی رو استفاده کنیم و چطوری؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

کلاس کلاس کلاس کلاس و باز هم کلاس
    طی این مرحله بی همرهی خضر نکن

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

هیچی جای کلاس رو نمیتونه بگیره.البته کلاس فقط برای اجباره!! یعنی باید چیزای دیگه هم حتما در کنارش خودت کار کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام من این سوال رو جای دیگه پرسیدم ولی کسی جواب نداد.می خواستم بدونم میتونم توی خونه خودمو برای تافل آماده کنم . چون نمیتونم برم کلاس؟

داره خودمونی میشه majidabed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ایران، تهران - Tehran, Iran

پيش فرض تجربیات من

سلام به همه
    یه راست می رم سر اصل مطلب:

اول باید بگم حتماً تو یه کلاس زبان ثبت نام کنید چون بدون کلاس زبان اجبار و برنامه ریزی زمانی و غلطگیری ندارید.
    و اگه می خواید واقاً اوستای زبان بشید باید نیت استادی داشته باشید و نگید میخوام زبان یادبگیرم که فقط باش کلاس بذارم( منظورم اینه باید عشق زبان بشید و همه زندگیتون شبانه روز بشه زبان اونوقت بعد از دو سال می تونید ادعا کنید که یه چیزی بلدید)

برای شروع کار من با RosetaStone شروع کردم که مقدمات رو یادم داد و منو تاحد خیلی خوبی بالا کشوند (من روزایی بوده که تو 24 ساعت 8 درس از روزتا استون رو کار کردم، عشق زبان یعنی این) و بعد از تموم کردنش رفتم سراغه محصولات Lingvosoft که دوتا نرم افزارش بیشتر از همه برام جالب و مفید بود یکیش دیکشنری عکسی بود که با فلش کارت کلی کلمه یادمون میده یکی دیگه دیکشنری جمله ای که با فلش کارت کلی جمله پرکاربرد یادمون میده. همین طوری که دارید اینا رو کار می کنید روش بومی شدن من رو هم امتحان کنید به این صورت که:
    یه سریال انگلیسی گیر بیارید بعد نیت کنید که روزی یک قسمتش رو حتماً کامل جملاتش رو یادبگیرید و درک کنید و اگه دفعه بعد شنیدید متوجه بشید بعد برید زیرنویس فارسی و انگلیسی اون رو دانلود کنید
    بعد نرم افزار subtitleEdit رو دانلود کنید و از منوی اولش گزینه compare رو بزنید حالا دوتا زیرنویس رو جلو هم میندازه که باهم مقایسه کنید
    پیشنهاد من اینه که اول یه قسمت از سریال رو بدون زیرنویس ببنید و بعد زیرنویس انگلیسی اون رو اونایی که خودتون معنیشو میدونید که هیچ اونایی که نمیدونید با compare از معنی فارسیش حفظ کنید و بعد فیلم رو دوباره بدون زیرنویس کار کنید و بعد برید سراغ قسمت بعد اگه خواستید. اگه هم خواستید جفت زیرنویس ها رو با هم تو یه لحظه پخش کنید می تونید از KMPlayer استفاده کنید.
    فقط بگم بهتره فیلم رو بازیرنویس نگاه نکنید منظورم اینه که زیرنویس فارسی رو جدا ببینید بعد فیلم رو ببنید خیلی بیشتر رو یادگیریتون تاثیر میذاره تا اینکه زیرنویس رو فیلم باشه و موقع دیدن فیلم متن فارسی رو زیرش بخونید این کار فقط باعث میشه زبان فارسی تون تقویت بشه .
    باورتون نمیشه من این روش رو انجام دادم تو قسمت اول 5 درصد حرفارو بی زیرنویس می فهمیدم ولی وقتی قسمت دهم رو دیدم بدون اینکه زیرنویس رو بخونم شاید 80 درصد یا بیشتر رو راحت درک می کردم.
    پیشنهاد بعدی من برای تقویت نوشتارتونه دنبال سایت هایی که penpal یا همون دوست نامه ای برای یادگیری زبان دارن بگردید و تو یکیشون عضو بشید
    من خودم از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کردم و راضی بودم و بعد از عضویت دنبال دوستای جدید بگردید و سعی کنید براشون نامه بنویسید بعد که نامه رو نوشتید متن نامه رو کپی کنید و دنبال یه سایت یا نرم افزار غلط گیر املایی بگردید من سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیشنهاد می دم و متنتون رو توش بریزید و غلط گیری کنید و به نامه برگردید و دستی غلط هایی که اونجا داشتید رو درست کنید تا یادتون بمونه (متن درست رو کپی پیست نکنید چون غلط هاتون یادتون نمی مونه) اینجوری نوشتارتون خیلی قوی میشه و احتمالاً دوست خارجی تون خیلی بهتون تو نامه نگاری کمک می کنه و با جوابهاش می تونید چیزای جدید یادبگیرید. اگر هم نمی دونستید چجوری شروع کنید می تونید یه نامه فارسی بنویسید و با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سعی کنید کلمه های اونو به انگلیسی برگردونید و سعی کنید نامه انگلیسی بسازید بعد با سایت یا نرم افزار غلط گیر سعی کنید غلط اونو بگیرید راستی اون سایت اسپل چکر قابلیت بررسی گرامری رو هم داره . بعد نامه رو بفرستید، تا همینجاش که ترس رو کنار گذاشتید و از مسخره شدن نمی ترسید باعث میشه دوست خارجی تون کلی چیز بهتون یاد بده.
    اینا عمده چیزایی بود که من یادم بود.
    اگه باز یادم اومد میگم ولی باز تکرار می کنم بدون کلاس زبان اینا هیچ اجباری براتون درست نمی کنه که وقت برای یادگیری زبان بذارید.
    هرجاهم هرکی مشکل داشت بگه راهنماییش کنم.
    ضمناً من کم به اینجا سر میزنم باهام از طرق زیر در ارتباط باشین

دنبال دوستایی می گردم که در مورد زبان به هم کمک کنیم:
    yahoo id: majidabed
    msn: majidabed@live(dot)com
    googletalk: majidabed

yahoo,live,google,facebook and ... ID: amirmohamad9270
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 3 کاربر از majidabed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سوال:
    آیا کتابای Top Notch قابلیت خودآموزی داره یا نه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    نمی دونم!!!

پيش فرض

هیچی جای کلاس رو نمیتونه بگیره.البته کلاس فقط برای اجباره!! یعنی باید چیزای دیگه هم حتما در کنارش خودت کار کنی.
    کلاس خوبه اما با خود آموزی میشه خیلی یاد گرفت.
    و فقط کلاس رفتن کار رو درست نمی کنه بلکه پشتکار حسابی
    وبازی با کالمات

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

level 1 و 2 آموزشگاه های زبان رو کسی میدونه چیا تدریس میکنن؟
    آخه من زبانم زیاد خوب نیست احتمالا باید همین لول ها رو بردارم.

داره خودمونی میشه majidabed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ایران، تهران - Tehran, Iran

پيش فرض

level 1 و 2 آموزشگاه های زبان رو کسی میدونه چیا تدریس میکنن؟
    آخه من زبانم زیاد خوب نیست احتمالا باید همین لول ها رو بردارم.
    من در مورد 8 تا آموزشگاه تحقیق کردم هرجا یه چیز تدریس میشه، بهتره زنگ بشون بزنی بپرسی
    یه جا Top notch یه جا american headway یه جا american file یه جا english result و ...

11. این کاربر از majidabed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من در مورد 8 تا آموزشگاه تحقیق کردم هرجا یه چیز تدریس میشه، بهتره زنگ بشون بزنی بپرسی
    یه جا Top notch یه جا american headway یه جا american file یه جا english result و ...
    پرسیدم گفتن Top notch هست.
    میشه این متد رو توضیح بدید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •