تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 85

نام تاپيک: اورژانس 3ds max

اگه نباشه جاش خالی می مونه aaeiria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

در عكس بالايي شما يه مشكل بزرگ در Mapping پيدا ميكني و اونم اينه كه در قسمت هاي تداخل شونده هر چند هم كم باشه نميتوني درست Texturing كني چون مرز مكان تداخل شونده و قابل رويت رو نميتوني ببيني.
    پس پیشنهاد می کنی اصلا این کار رو انجام ندم؟
    اگه با حالت auto align یک مکعب روی دیگری سوار کنم که مشکلی بوجود نمی یاد؟ (با توجه به اینکه تداخلی وجود نداره)
    یه سوال دیگه یه سطح رو چطوری مییشه روی سطح دیگه دقیقا چسبوند؟ در حالتی که ابتدا کاملا از هم جدا باشند

---------- Post added at 09:47 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

شايد كمي سردرگم كننده باشه ولي اميدوارم فرصتي پيش بياد تا بتونم اين مطلب رو به صورت تصويري بهتون نشون بدم تا روشن شين.
    ممنون میشم اگه اینکار رو بکنید آخه خیلی بهش برخوردم.
    ممنون از کمک های بی دریغت

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

پس پیشنهاد می کنی اصلا این کار رو انجام ندم؟
    اگه با حالت auto align یک مکعب روی دیگری سوار کنم که مشکلی بوجود نمی یاد؟ (با توجه به اینکه تداخلی وجود نداره)

دقت نكردي چي گفتم. اول اينكه اين مسائل فقط كار تكسچرينگ رو مشكل ميكنن نه اينكه غيرممكن كنن. اصولش همون سه تاست، تداخل نداشتن، چهاروجهي بودن Face ها و تك Element‌ بودن و البته نداشتن روزنه در شرايط غير ضروري رو هم بايد اضافه كنم كه تمام اين شروط رو بايد با هم داشته باشه و اگر يكيشون نقض بشه به مشكل برميخوري . اگر غير از اين عمل بشه غلط نيست ولي كار تكسچرينگ رو سخت و غير قابل انعطاف ميكنه.

یه سوال دیگه یه سطح رو چطوری مییشه روی سطح دیگه دقیقا چسبوند؟ در حالتی که ابتدا کاملا از هم جدا باشند
    لطفاً منظور تو واضح تر بگو من متوجه نشدم.

ممنون میشم اگه اینکار رو بکنید آخه خیلی بهش برخوردم.
    فعلاً جايي هستم كه دسترسي به Max ندارم به محض دسترسي اين كارو ميكنم.

3. این کاربر از Pejvak61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

لطفاً منظور تو واضح تر بگو من متوجه نشدم.
    همون دو تا مکعب رو در نظر بگیر که کاملا از هم جدا باشند
    حالا می خوام دقیقا روی همدیگه قرارشون بدم، مثل حالتی که یکی رو روی دیگری با زدن علامت کنار auto align ترسیم کرده باشیم.

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    وقتی توی mudbox تکسچر به مدل میدم و export fbx می کنم واون تکسچر رو توی مکس به مدل اعمال می کنم از کیفیت تکسچر کم میشه.
    چرا؟ چیکار کنم؟

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    ما نسخه 2010 رو داریم از بازار خریدم تا به امروز با xp مشکلی نداشته و از امروز به win7 مهاجرت کردم ولی موقع نصب باید یه سری فایلها که مربوط به سرویس پک 1 هست رو باید رو از نت دانلود کنه با حجم تقریبی 20 مگ دوستان ما هم ویندوز زیاد رو سیستمم دوام نداره یعنی هرقت خواستم ویندوز نصب کنم باید این سرویس پک رو دانلود کنم راهی نیست!!اگرم نخوام نصبش کنم نرم افزار جلو نمیره برای نصب!!!!!!!

آخر فروم باز N O V A L I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

او کی..
    این سوال اورژانسی نیست، زیادم مهم نیست.. ولی یه کم رو اعصابه!
    چند روزه مکس دیزاین 2010 رو نصب کردم، وقتی بالا میاد وبوپورت ِ پرسپکتیو Maximized شده.. (چه قد زور زدم تا این جمله رو گفتم!)
    می خوام موقع باز شدن همون حالت پیش فرض 4 تائی دیده بشه.. این تنظیمش کجاست؟ پیدا نکردم.. (تو Layout هم نبود.)

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

درود
    ما نسخه 2010 رو داریم از بازار خریدم تا به امروز با xp مشکلی نداشته و از امروز به win7 مهاجرت کردم ولی موقع نصب باید یه سری فایلها که مربوط به سرویس پک 1 هست رو باید رو از نت دانلود کنه با حجم تقریبی 20 مگ دوستان ما هم ویندوز زیاد رو سیستمم دوام نداره یعنی هرقت خواستم ویندوز نصب کنم باید این سرویس پک رو دانلود کنم راهی نیست!!اگرم نخوام نصبش کنم نرم افزار جلو نمیره برای نصب!!!!!!!
    سرویس پک ویندوز یا مکس؟ اگه مکسه که نمی خواد.. یه بار دانلود می کنی، می تونی موقع نصب مکس یا بعدش نصب کنی.. اگر ویندوز منظورته از انجمن ویندوز بپرسی بیشتر کمکت می کنن..

8. این کاربر از N O V A L I S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

او کی..
    این سوال اورژانسی نیست، زیادم مهم نیست.. ولی یه کم رو اعصابه!
    چند روزه مکس دیزاین 2010 رو نصب کردم، وقتی بالا میاد وبوپورت ِ پرسپکتیو Maximized شده.. (چه قد زور زدم تا این جمله رو گفتم!)
    می خوام موقع باز شدن همون حالت پیش فرض 4 تائی دیده بشه.. این تنظیمش کجاست؟ پیدا نکردم.. (تو Layout هم نبود.)
    شما با زدن دکمه های ترکیبی Alt+W می تونید این مشکل رو برطرف کنید. و برای بازگشت به حالت Perspective از همین دکمه ها استفاده کنید.
    --------------------------------------------------------------------------------
    دوستان من یه مشکلی دارم. اون هم اینکه قسمت Diplay properties غیر فعاله:

چطور می تونم این قسمت رو Enable کنم؟
    Last edited by SADEGH 7; 17-03-2010 at 16:00.

10. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما با زدن دکمه های ترکیبی Alt+W می تونید این مشکل رو برطرف کنید. و برای بازگشت به حالت Perspective از همین دکمه ها استفاده کنید.
    --------------------------------------------------------------------------------
    دوستان من یه مشکلی دارم. اون هم اینکه قسمت Diplay properties غیر فعاله:
    چطور می تونم این قسمت رو Enable کنم؟
    نه عزیزم. اینو که می دونم..
    موقع بالا اومدن برنامه می گم..

برا اینکه اون قسمتم فعال باشه شما باید موضوعی تو صحنه داشته باشید که انتخاب شده باشه..

12. 2 کاربر از N O V A L I S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

نه عزیزم. اینو که می دونم..
    موقع بالا اومدن برنامه می گم..

برا اینکه اون قسمتم فعال باشه شما باید موضوعی تو صحنه داشته باشید که انتخاب شده باشه..
    فکر کنم عکس برای شما لود نشده. چون من یک باکس رو انتخاب کردم ولی این قسمت فعال نیست.

14. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فکر کنم عکس برای شما لود نشده. چون من یک باکس رو انتخاب کردم ولی این قسمت فعال نیست.

آها.. روی موضوعت کلیک راست کن، برو تو Properties بعد By Layer رو بکن By Object.. بعد ok کن بیا بیرون..

16. 2 کاربر از N O V A L I S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •