تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 119

نام تاپيک: Wireless - Wimax / شهر اهواز

داره خودمونی میشه Mehdi Tamimi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام بله دوست عزیزچون تابه حال ازاینترنتی بی عیب ونقص استفاده نکردی فکرمیکنی ایرانسل بهترینه درصورتی که من حتی یه لحضه نتومستم بااین سرعت کمش تحملش کنم

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیزمن بانانو5که دارم تقریبا ازتمامی شرکتهایی که من انتشان راپایین 75دارم روتست کردم خداوکیلی هیچ کدومشون مثل ابتکاربه من جواب پس نداده اولین چیری که بهترین تمامی شرکتهابوده پینگ 4.2.2.4هست وثانیاکیفیت پس ازفروش عالی داره وبه هیچ وجه خودت راتنها حس نمیکنی ازراصدهم اینترنت گرفتم شبهامشکلات زیادی داشت کیفیت خوبی رواریه نمیده پشتیبانی خوبی هم نداره

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:55 PM ----------

البته دوست عزیز 20گیگ برای یک ماه اون هم بادانلود15کیلوبایت واقعا غیرممکنه

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

دوست عزیزمن بانانو5که دارم تقریبا ازتمامی شرکتهایی که من انتشان راپایین 75دارم روتست کردم خداوکیلی هیچ کدومشون مثل ابتکاربه من جواب پس نداده اولین چیری که بهترین تمامی شرکتهابوده پینگ 4.2.2.4هست وثانیاکیفیت پس ازفروش عالی داره وبه هیچ وجه خودت راتنها حس نمیکنی ازراصدهم اینترنت گرفتم شبهامشکلات زیادی داشت کیفیت خوبی رواریه نمیده پشتیبانی خوبی هم نداره

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:55 PM ----------

البته دوست عزیز 20گیگ برای یک ماه اون هم بادانلود15کیلوبایت واقعا غیرممکنه

دوست عزیز، نمی دونم چقدر از کامپیوتر اطلاع دارید ولی در هر حال برای شما و بقیه یه توضیح کوچیکی میدم تا ببینیم با سرعت 128 تو یه ماه چقدر می شه دانلود کرد:
    می دونیم واحد سرعت 128 ، کیلو بیت بر ثانیه است و میدونیم که هر 8 بیت 1 بایت حساب می شه پس 16=128/8، یعنی تو هر یک ثانیه 16 کیلو بایت دانلود میشه و تو هر 24 ساعت، 1382400 کیلو بایت یا حدودا 1.3 گیگ دانلود میشه کرد و توی یک ماه بالای 35 گیگ دانلود میشه داشت، حالا من که همه یک ماه رو کامپیوتر رو روشن نمی زارم ولی ماهی هم بوده که 20 گیگ دانلود داشتم برای اطلاع شما یه عکس از اکانت خودم رو براتون می زارم که نشون میده ماه گذشته (از 26 اردیبهشت تا 26 خرداد 89) ،با سرعت 128، 16 گیگ دانلود کردم. تو عکس مشخص شده که این 16 گیگ فقط تو 388 ساعت که حدودا 16 روز می شه انجام شده.

البته بگم که من هیچ وابستگی به این شرکت یا هر شرکت اینترنتی دیگه ای ندارم ولی دوست دارم که اگه اطلاعاتی داده می شه معتبر باشه تا بقیه بتونن درست انتخاب کنن. من قبل از همه چیز فکر جیب خودم هستم ولی باید بدونم اگه می خوام Isp مو عوض کنم جای دیگه ارزش 15، 20 هزار تومن پول اضافه رو داشته باشه (همون طور که تا حال 3بار قبل این کار و کردم).
    اگه اشتباه می کنم یا نظر خاصی دارید منتظر شما هستم.
    با تشکر

پ.ن. البته لازم می دونم بگم ویندوز کامپیوترم تو ماه قبل مشکل داشت که دلیل مقدار زیاد قطع و وصل شدن هایی که تو عکس می بینید. چون هر چند ساعت یه با ویندوز قات میزد و مجبور بودم انو ریست کنم.
    Last edited by arash59b; 27-06-2010 at 17:53.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیزهیچ شرکتی نمیزاره شمابرای یک ماه 20گیگ دانلود داشته باشیدوبه دلایل مختلفی این کیفیت راازشما میگیره وگرنه 20گیگ حجم کمی نیست که یک شرکت اون هم برای یک یوزراین مقدارحجم روقراربده منوقتی که باشرکت نیمادبودم ماهی حدود27الی 30گیگ رودانلودکمیکردم اون هم باسرعت 256 که حدودا 33 الی 36 کیلوبایت دانلودداشتم والان که دارم ازابتکارمیگیرم وپینگ 4.2.2.4 من خیلی کیفیت خوبی نشان میده باسرعت 512 64 کیاو دانلود دارم

در آغاز فعالیت فافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان به نظر من بجای کل کل کردن بهتره به معرفی شرکتهای ارائه دهنده این سرویسها و کیفیت آنها بپردازیم چون برای کاربران که دسترسی به adsl ندارند خیلی مهمه که بدونند کدوم شرکت با هزینه کمتر سرویس بهتری ارائه میده و مناطق تحت پوشش آن کدامند . من از شرکت آذرخش سرویس میگیرم در منطقه 300 دستگاه صنایع فولاد ...
    =================================
    تعرفه های ویژه خانگی :
    35.000 تومان در ماه = 128Kb/s
    ۶۵.000 تومان در ماه = ۲۵۶Kb/s
    ۱۱۰.000 تومان در ماه = ۵۱۲Kb/s
    هزینه تجهیزات مورد نیاز به همراه نصب آن 180.000 تومان
    تعرفه های اینترنت اختصاصی ویژه ادارات و ارگانها:
    ۸۰.000 تومان در ماه = ۶۴Kb/s
    ۱۲۰.000 تومان در ماه = 128Kb/s
    ۲۰۰.000 تومان در ماه = ۲۵۶Kb/s
    ۳۰۰.000 تومان در ماه = ۵۱۲Kb/s
    ۶۰۰.000 تومان در ماه = ۱Mb/s
    دوستان لطفاً نظر بدن

داره خودمونی میشه ReveX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

همانطور که گفتم من wimax گرفتم و بدک نیست ولی بنظر من شما نگیرید.
    1.فوقالعاده دروغ میگن
    2.در دسترس نیستن(یه شماره 707 داره که هیچ گونه پاسخ صحیح و درستی تحویلت نمی دن و تنها کاری که بلدن سرکار گذاشتن ملته)
    اگه یه روزی گرفتید و مشکلی پیش آمد به حرف هیچ کدومشون رو باور نکنید حتی سرپرس بخش , مدیر بخش فنی (این ها رو که میگم من کشیدم)
    در ابتدا سرویس من 1 ماه در وصل بود ولی نمی تونسم کانکت بکونم و می گفتن که اشکال شما عجیب و ما تا به حال همچین چیزی ندیدمتا اینکه یک ماه گذشت و اون چیزی که شارژ کریدم پرید و حساب تو حالت تعلیق رفت .سرپرست بخشون به من گفت که تو یه بار دیگه شارژ کن و اون ماهی رو که استفاده کریدی رو ما به حسابت برمی گردونیم .حالا پس از 2 ماه میگه من همچین حرفی نزدم و پول شما هم بر نمیگرده...
    به هر حال پول ما رو که خوردم ولی گفتم بد نبا شه اینجا هم بنویسم که کسی از این اشتباهات نکنه.

7. این کاربر از ReveX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

A.J

در آغاز فعالیت mahziar3025's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

وایمکس واقعا تحملش سخته با اون سرعت افتضاح

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

دوست عزیزهیچ شرکتی نمیزاره شمابرای یک ماه 20گیگ دانلود داشته باشیدوبه دلایل مختلفی این کیفیت راازشما میگیره وگرنه 20گیگ حجم کمی نیست که یک شرکت اون هم برای یک یوزراین مقدارحجم روقراربده منوقتی که باشرکت نیمادبودم ماهی حدود27الی 30گیگ رودانلودکمیکردم اون هم باسرعت 256 که حدودا 33 الی 36 کیلوبایت دانلودداشتم والان که دارم ازابتکارمیگیرم وپینگ 4.2.2.4 من خیلی کیفیت خوبی نشان میده باسرعت 512 64 کیاو دانلود دارم
    مهدی جان مثل اینکه شما به هر نحوی می خوای حرف خودت و بزنی، حتی اگه شده بقیه رو درغگو خطاب کنی. بوده که تو یه ماه بالای 20 گیگ دانلود داشتم (شایدم حرف شما درست باشه و اکانت من از دستشون در رفته)من که عکس اکانتم وگذاشتم.
    ما که رفتیم بهتر وقتم رو اینجا تلف نکم.
    خوش باشید.

10. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیز من به تمامی حرفهایی که زده میشه کاملا احترام میگذارم لطفا ازاین وازهااستفاده نکنید

داره خودمونی میشه marya13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نیماد که همش قعطی و افتضاح بود حالا هم که رفتیم از راصد گرفتیم راصد پوکیده چرا اینقدر افتضاحه؟
    من یکی از دوستام اصفحان زندگی می کنه 128 باسرعت دانه 60
    اخه چرا واسه اهواز اینقدر کمه؟؟؟؟

13. این کاربر از marya13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

A.J

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •