تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: برترین تولید کننده از نظره شما در سالی که گذشت(2009)

راي دهنده
184. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Nokia

34 18.48%
  • Samsung

62 33.70%
  • Motorola

14 7.61%
  • Sony Ericsson

25 13.59%
  • LG

13 7.07%
  • Apple

14 7.61%
  • HTC

21 11.41%
  • i-mate

0 0%
  • HP

0 0%
  • Asus

0 0%
  • Gigabyte

0 0%
  • Acer

1 0.54%
  • Palm

0 0%
  • BlackBerry

0 0%
صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 70

نام تاپيک: برترین تولید کننده از نظره شما در سالی که گذشت(2009)

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

این نظر سنجی یکم مشکل داره.

چون اولا این برند هایی که ذکر شدن هر کدوم تو خیلی از زمینه ها فعالیت دارن !!

و دیگه اینکه معلوم نیست شما منظورتون بهترین طراحی هست یا بهترین تکنولوژی !؟

2. این کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

ببینید نوکیا این سیستم ها رو به ایران داده وشکی توش نیست و هیچ توجیهی نداره /
    حالا هم معلومه که میاد و از خودش یه بیانیه میده که کارش رو الکی توجیح کنه و بازارش تو ایران خراب نشه /
    بله داده کسی هم که نمیگه نداده.
    من دارم میگم با توجه به اینکه توضیحاتشو خوندم به کارش نمیشه عیب گرفت دوست عزیز.
    این محصولات توسط نوکیا و زیمنس تولید میشه و همه جای دنیا هم خریدش آزاده و کار غیر قانونی نیست.حالا ما درست استفاده نمیکنیم مقصر سازندست؟
    بزار ساده تر براتون بگم.
    اینترنت یک تکنولوژی روز و بسیار ارزشمند هست.
    ولی خودت میدونی میشه ازشم بد استفاده کرد.
    حالا اگه بنده ازش برای فساد استفاده کنم باید برن یقه کسی که اینترنت رو اختراع کرده گرفت؟؟؟؟؟

4. 3 کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب اینجا انجمن موبایل هست و طبیعتا نظر سنجی بهترین تولید کننده گوشی تلفن همراه (از همه لحاظ) هست.
    یه سری گزینه های زیادی توی گزینه ها هست. اگر نبود خیلی بهتر بود
    مثل HP
    Asus
    Giga
    Palm
    دلیلی نداره اینها رو توی لیست نظر سنجی بزارین که مثلا نظرسنجیتون رو جامعش کنین!
    این شرکتها که تولید کننده منحصر موبایل نیستن. سالی چند تا دونه موبایل تولید میکنن که فروش جهانی آنچنانی هم نداره.
    تو ایران که اصلا وجود خارجی ندارن...

6. 2 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بله داده کسی هم که نمیگه نداده.
    من دارم میگم با توجه به اینکه توضیحاتشو خوندم به کارش نمیشه عیب گرفت دوست عزیز.
    این محصولات توسط نوکیا و زیمنس تولید میشه و همه جای دنیا هم خریدش آزاده و کار غیر قانونی نیست.حالا ما درست استفاده نمیکنیم مقصر سازندست؟
    بزار ساده تر براتون بگم.
    اینترنت یک تکنولوژی روز و بسیار ارزشمند هست.
    ولی خودت میدونی میشه ازشم بد استفاده کرد.
    حالا اگه بنده ازش برای فساد استفاده کنم باید برن یقه کسی که اینترنت رو اختراع کرده گرفت؟؟؟؟؟

مواد مخدر رو هم میشه داد به وزارت بهداشت تا باهاش داروی بیهوشی درست کنه یا قرص های سر درد و ... که بعد شما تو داروخانه ها تهیه کنید ...

و میشه داد به دست قاچاقچی ها تا وارد یه کشور کنن تا اون کشور رو فلج کنن

کار شخص حقیقی یا حقوقی که میده به وزارت بهداشت با کار کسی که میده به یه قاچاقچی بخاطر سود بیشتر فرق نمیکنه ؟

اگه فرق نمیکنه کاملا درسته
    Last edited by pulp_152; 29-03-2010 at 18:00.

8. 3 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

مواد مخدر رو هم میشه داد به وزارت بهداشت تا باهاش داروی بیهوشی درست کنه یا قرص های سر درد و ... که بعد شما تو داروخانه ها تهیه کنید ...

و میشه داد به دست قاچاقچی ها تا وارد یه کشور کنن تا اون کشور رو فلج کنن

کار شخص حقیقی یا حقوقی که میده به وزارت بهداشت با کار کسی که میده به یه قاچاقچی بخاطر سود بیشتر فرق نمیکنه ؟

اگه فرق نمیکنه کاملا درسته
    بله درسته اما ...
    مواد مخدر در اصل زیان آور هست و هدف تولیدش بیشتر برای مصرف بد هست و برای داروسازی و موارد پزشکی به صورت بهداشتی و تحت نظارت تولید میشه.
    اما این دستگاه در اصلش برایه کارهای درست هست.مثلا شنود صحبت های یه دزد یا جاسوس یا هرچیزه مثبت دیگه ولی ما دولتمون با مردم مشکل داره و علیه خود مردمش و موارد بد بکار میبره مقصرش زیمنس یا نوکیا یا هر شرکت دیگه ای نیست عزیزم.
    و یه مورد دیگم که همون بالا هم گفتم تولید و فروش این دستگاها آزاد و غیر مجاز نیست و هر دولت یا کشوری میتونه اونرو بخره و نیازی به پوله بیشتر یا زیرمیزی و غیره نیست.
    Last edited by total_overdose; 29-03-2010 at 19:26.

10. 3 کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

آره موافقم
    بهتر بود راي گيري در مورد بهترين گوشي بازار / بهترين اسمارت فون / گوشي لوكس و ... انجام ميشد
    كاري كه حدود يكي دو ماه پيش توسط سايت معتبر engadget.com انجام شد . البته اين سايت واقعا بهترين سايت و مرجع كامليه و در زمينه موبايل / نوت بوك / لپ تاپ / دوربين / mp3 player / gps / ال سي دي tv و ..... هست .
    كه در همين سايت كارشناساش جداگانه برترين ها رو اعلام كردن و كاربران هم جداگانه برترين ها رو انتخاب كردن .
    نتايجش رو قبلا تو تايپيك موتورولا ( ميلستون ) يا (بحث هاي همينطوري ) گذاشتم هر كي دوست نتايجش روببينه حتما
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Gadget of the Year --Smartphone of the Year

بله درسته اما ...
    مواد مخدر در اصل زیان آور هست و هدف تولیدش بیشتر برای مصرف بد هست و برای داروسازی و موارد پزشکی به صورت بهداشتی و تحت نظارت تولید میشه.
    اما این دستگاه در اصلش برایه کارهای درست هست.مثلا شنود صحبت های یه دزد یا جاسوس یا هرچیزه مثبت دیگه ولی ما دولتمون با مردم مشکل داره و علیه خود مردمش و موارد بد بکار میبره مقصرش زیمنس یا نوکیا یا هر شرکت دیگه ای نیست عزیزم.
    و یه مورد دیگم که همون بالا هم گفتم تولید و فروش این دستگاها آزاد و غیر مجاز نیست و هر دولت یا کشوری میتونه اونرو بخره و نیازی به پوله بیشتر یا زیرمیزی و غیره نیست.
    اين داستان رو بيشتر از اين كش نميدم چون اينجا ممنوعه
    اما نوكيا با اين كارش مثل اينه كه يه اسلحه پر رو بدي دست يه ديوونه !! (مثل همين الان همه دنيا در مورد انرژي هسته اي از ايران ميترسن ) ./
    آدم نبايد واسه پول هر كاري كنه (مثل كاري كه الان چين و روسيه ميكنن).
    اما با تحريم نوكيا همچنان موافقم تا بياد دستگاههاش رو پس بگيره .يا ديگه ساپورتشون نكنه /
    -------
    جدا از اين مسائل سياسي آخه نوكيا گوشي به درد به خور هم نداره كه شما طرفداريشو ميكنيد !؟
    بابا يه كم ديدتون رو باز كنيد . چون نوكيا تو بورس هست كه دليل خوبيش نيست .
    Last edited by fire159; 29-03-2010 at 23:18.

12. 4 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

آره موافقم
    بهتر بود راي گيري در مورد بهترين گوشي بازار / بهترين اسمارت فون / گوشي لوكس و ... انجام ميشد
    كاري كه حدود يكي دو ماه پيش توسط سايت معتبر engadget.com انجام شد . البته اين سايت واقعا بهترين سايت و مرجع كامليه و در زمينه موبايل / نوت بوك / لپ تاپ / دوربين / mp3 player / gps / و ..... هست .
    كه در همين سايت كارشناساش جداگانه برترين ها رو اعلام كردن و كاربران هم جداگانه برترين ها رو انتخاب كردن .
    نتايجش رو قبلا" تو تايپيك موتورولا ( ميلستون ) يا (بحث هاي همينطوري ) گذاشتم هر كي دوست نتايجش روببينه حتما"

اين داستان رو بيشتر از اين كش نميدم چون اينجا ممنوعه
    اما نوكيا با اين كارش مثل اينه كه يه اسلحه پر رو بدي دست يه ديوونه !! (مثل همين الان همه دنيا در مورد انرژي هسته اي از ايران ميترسن ) ./
    آدم نبايد واسه پول هر كاري كنه (مثل كاري كه الان چين و روسيه ميكنن).
    اما با تحريم نوكيا همچنان موافقم تا بياد دستگاههاش رو پس بگيره .يا ديگه ساپورتشون نكنه /
    -------
    جدا از اين مسائل سياسي آخه نوكيا گوشي به درد به خور هم نداره كه شما طرفداريشو ميكنيد !؟
    بابا يه كم ديدتون رو باز كنيد . چون نوكيا تو بورس هست كه دليل خوبيش نيست .
    آها خوب این یه مساله دیگست
    اون موقع هم هنوز دیونه بازی ها شروع نشده بود که بخواد رو بشه.
    خوب البته من بیشتر طرفدار تکنولوژی هستم و آنچنان تعصب خواسی به چیزی نشون نمیدم.
    اما نوکیا رو میپسندم چون یچیزایی داره که برندای دیگه ندارن و همچنین بلعکس این موضوع.
    لطف کنید این حرفو نزنید که دیدتونو باز کنید.
    اما این که شما میگی رو بورس و ازین چیا باید بگم بله البته تو ایران همین وضع هست ولی خوب من از بچگی گوشی موبایل باز میکردم و با همه ی برندا هم کار کردم و خیلی از گوشی ها هم در دسترسم بوده و نوکیا رو میپسندم و بهش الاقه دارم.

14. 4 کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

آها خوب این یه مساله دیگست
    اون موقع هم هنوز دیونه بازی ها شروع نشده بود که بخواد رو بشه.
    خوب البته من بیشتر طرفدار تکنولوژی هستم و آنچنان تعصب خواسی به چیزی نشون نمیدم.
    اما نوکیا رو میپسندم چون یچیزایی داره که برندای دیگه ندارن و همچنین بلعکس این موضوع.
    لطف کنید این حرفو نزنید که دیدتونو باز کنید.
    اما این که شما میگی رو بورس و ازین چیا باید بگم بله البته تو ایران همین وضع هست ولی خوب من از بچگی گوشی موبایل باز میکردم و با همه ی برندا هم کار کردم و خیلی از گوشی ها هم در دسترسم بوده و نوکیا رو میپسندم و بهش الاقه دارم.
    دیوونگی ها که 30 سال شروع شده
    /
    نوکیا در سال گذشته چه تکنولوزی جدیدی اراءه کرده و چه چیزایی داره که شما میپسندی !!
    گوشیهایی ضخیم و شبیه آجر !!
    نوکیا با این سابقه تا حالا یه وینوز موبایل داشته !!!؟؟؟ نه
    اولین تاچ اسکرینش رو 2 ساله ساخته اونم با چه بدبختی/ یکیشون هم که خودش رسما" گفت شکست خوردn97 -- اما ایرانی ها آی میخرنش !!!

اولین گوشی تاچ دنیا رو موتورولا در سال 2000 ساخت : Motorola A6188
    با قابلیت 2 سیم کارت - wap1.2 - voice memory -fm radio - TrueSync ...

در سال 2001 گوشی با cpu و ram و قابلیت تشخیص دست خط ساخت و تشخیص صدا و gprs , ... ساخته
    در سال 2002 اسمارت فونهایی با cpu 200mhz به بالا میزده با 3g 384kb و HTML browser , mp3/mp4 player و دوربین مگاپیکسلی و gps و ...
    و .................... .
    Last edited by fire159; 30-03-2010 at 11:07.

16. 3 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

دیوونگی ها که 30 سال شروع شده
    /
    نوکیا در سال گذشته چه تکنولوزی جدیدی اراءه کرده و چه چیزایی داره که شما میپسندی !!
    گوشیهایی ضخیم و شبیه آجر !!
    نوکیا با این سابقه تا حالا یه وینوز موبایل داشته !!!؟؟؟ نه
    اولین تاچ اسکرینش رو 2 ساله ساخته اونم با چه بدبختی/ یکیشون هم که خودش رسما" گفت شکست خوردn97 -- اما ایرانی ها آی میخرنش !!!

اولین گوشی تاچ دنیا رو موتورولا در سال 2000 ساخت : Motorola A6188
    با قابلیت 2 سیم کارت - wap1.2 - voice memory -fm radio - TrueSync ...

در سال 2001 گوشی با cpu و ram و قابلیت تشخیص دست خط ساخت و تشخیص صدا و gprs , ... ساخته
    در سال 2002 اسمارت فونهایی با cpu 200mhz به بالا میزده با 3g 384kb و HTML browser , mp3/mp4 player و دوربین مگاپیکسلی و gps و ...
    و .................... .

دوست عزیز کمی دسی رو بکش با هم بریم.
    اولا که اولین گوشی تاچش ماله 5 سال پیش یا بیشتر عزیز.
    کسی نگفت موتورولا بد اما همین موتورالا اولش خوب بود اما چند سالی بود که کاملا بی بخار بود.چه گوشی درستی داشت آخه.الان هست که میبینی اومده رو دور.
    هیچ کسی نگفت ان97 شکست خورد عزیز.چه دلیلی داره ویندوز موبایل بزنه؟
    وقتی خودش اراعه دهنده سیستم عامل هست چه دلیلی داره بره سراغ چیزه دیگه ای.بحثم سر کارها نیست .
    دوست عزیز لطف کن تعصب رو بزار کنار چون آدم به جایی نمیرسه.
    اگرم میبینی دارم جواب میدم برایه اینه که فقط دارم جواب شما رو میدم که فکر نکنید همه چیز که میگین درسته.دفاع نمیکنم.
    در ضمن یه چیز دیگه.یکی از دوستان حرف درست و به جایی میزد.
    خیلی از شرکت ها خیلی چیزا رو درست میکنن و به همه جا میدن اما اون شرکتی اسم اون کار روش میمونه که بتونه تولیداتش جهانی باشه نه فقط یه محصول برایه یجایه خاص.
    موقعی که سونی اریکسون کا 800 داد بیرون همون موقع محصولاتی داشت تو ژاپن با صفحه 3 اینچ دوربین 5 مگا و خیلی چیزایه توپ اما اسمی ازونا نیست چون جهانی نشدن.
    خوب دوست عزیز فکر نکنم بحث کردن بیشتر ما به نتیجه ای برسه.
    شما یه عقاید دارین و بهشون ایمان دارین و منم نمیتونم عوضش کنم و در نهایت من بهشون احترام میزارم.
    Last edited by total_overdose; 30-03-2010 at 14:28.

18. این کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

اینکه نوکیا کم فروغ تر شده را قبول ، دارم ، در ضمینه تاچ هم خیلی ضعیف عمل کرد ، N97 رو نمی گم که شکست خورد ، اما ازش اصلا استقبال خوبی نشد.

در مورد موتورولا ، خودم از این برند خوشم نمیاد ، اما به عظمتی که داره باید احترام گذاشت ، و یکی از با سابقه ترین شرکت ها در تولید گوشی تلفن های همراه هست ، الان هم در اوج هست ، خیلی از تئوری های بزرگ و جهانی هم از این شرکت بیرون اومده ،
    تا اونجایی هم که می دونم اولین گوشی تاچ که عرضه جهانی شد همراه با مدل موتورولا که بیان شد /توسط اریکسون در سال 2000 و با نام Ericsson R380 بود.
    Last edited by biostar; 30-03-2010 at 15:54.

20. 3 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •