تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 52

نام تاپيک: برتری های سیمبین و ویندوز موبایل نسبت به هم

داره خودمونی میشه edi138485's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    باختر ايران

پيش فرض

دوستان من الان تایپیکو دیدم و همشو خوندم و کلی خندیدم دوستان زیادی جک میگن و چون مطالب زیاد بود همشو نقل قول نکردم خودم خلاصه مطالبو نوشتم

بابا ولمون کنید با این سیمبینتون
    نوکیا ؟؟؟!!! یکی از دوستان حرف خوبی زده بود شما اسم نوکیا رو بذار جلوی اسم microsoft نوکیا به غلط کردم میفته

دوستان سیمبین دار
    اولآ در بحث بازی که اقا علی گفت شما 10 تا بازی با حجم بالا برام بیار تا قبول کنم اون دوستمون هم این کارو کرد میخوام بگم علی جون یه چیزایی میگی ها
    دوست من پستات خیلی ضایع میزنه ها
    پست درست حسابی به این نیست که تعداد سطرهای پستت زیاد باشه انشای یه خطی درست حسابی بهتر از 10 خطی .... (تعبیر چند نقطه با خودتون)
    حالا که بحث بازی شد روی صحبتم با سیمبینی هاست میخوام بگم که واسه من 1 بازی بیارید که گرافیکی نظیر بازی syberia در وین مو یا چیزی شبیه اون باشه(بیخود نگرد پیدا نمیشه!!!!)
    پس خواهشآ بحث بازی نکنید

در مورد سیمبین تاچ بحث شد اینم خنده دار بود سیمبین تاچ؟؟؟ بابا نوکیا 5800 زد بیرون با نسخه جدید سیمبین و سیمبینیها خیلی ازش طرفداری میکردن ما هم گفتیم بریم ببینیم چیه ولی فقط بسی موجب خنده شد
    سیمبین تاچ رو دارید با ویندوز موبایل مقایسه میکنید ؟!!!!!!!!!!!!!

یکی دیگه گفته بود که در سیمبین تاچ هم میشه آیکونها رو خودت تکون بدی و در جاهای مختلف گوشی قرار بدی؟؟؟
    میخوام بگم دوست عزیز اینی که شما میگید واسه ما تو وین مو آب خوردنه این که جز چیزای خیلی پیش پا افتادست تو وین مو
    خداییش بحث اینترفیس شد
    برید خودتون اینترفیس های مختلف وین مو رو ببینید و خودتون قضاوت کنید
    touch flo
    touch wiz
    spb mobile shell
    titanium
    .....
    همون تاچ فلوش کافیه که بگیم اینترفیس های وین مو بهتره
    حالا شاید بگید این پوسته هاییه که شرکت های سازنده میزارن روش در جواب باید بگم که خوب بزار شرکت هایی که سیمبین میریزن رو گوشیسون از این اینترفیس ها بزارن رو گوشی در ضمن اگه وین مو توانایی ساپورتش نداشته باشه که اونا نمیتونن به زور بریزن روش و همچنین اینم یکی از مزایای وین مو هستش که میتونن واسش این اینترفیسهای مختلفو بزارن
    تازه دوستان سیمبینی باید بهتون بگم که یا ویندوز 6.5 رو حتی از دور هم ندیدید یا اگه میدیدید که دیگه بحث اینترفیس نمیکردید
    همون lock device وین مو رو نگاه کنید که slide to unlock داره (چیزی شبیه اونی که تو آیفونه) کل سیمبین رو بگردی اینو داره یا چیزی شبیهش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتن واسه یه sms باید 5 تا 6 تا تیک رو یزنی تا بفرسته در جواب اونم باید بگم که حرف الکی نزن؟ویندوز موبایل رو تو فیلمها دیدی؟؟
    والا ما که وین مو داریم مثل بچه آدم sms ها رو مینویسیم بعدش send رو میزنیم اونم بنده خدا send میکنه؟؟تیکش کجا بود دیگه اگه راست میگی واقعآ چنین چیزی!!! خوب بیا دقیق اون تیک ها رو بگو چه تیکی بزنیم تا ما هم بفهمیم بریم به microsoft بگیم این مشکلو برطرف کنه!!!

بحث دوربین شد(فکر کنم آقا علی بود این بحث رو کرد)
    ببین دوست عزیز میگم که پستات ضایع میزنه نگو نه
    اسم تایپیکو خوندی و وارد شدی؟
    نوشته برتری های سیمبین و ویندوز موبایل به هم این یعنی سیستم عاملاشون اما باشه چیزی گفتی جوابتو میدم
    ما ویندوز موبایل رو به خاطر دوربینش نمیخریم(بازم میگم حرفت ربطی به مقایسه سیستم عاملها نداره ولی واسه خالی نبودن عریضه جوابتو میدم) مثلآ خود من رفتم یه xperia خریدم در صورتی که میتونستم با پولش یه samsung i8510 بخرم با یه دوربین 8 مگاپیکسلی ولی من ویندوز موبایل میخواستم نه camera phone !!!!!
    بابا آیفون تا همین چند ماه پیش با اون همه فروشی که داره دوربین 2 مگاپیکسلی داشت تازه اونم دوربینی که فیلم برداری نمیکرد و فلاش هم نداشت داری چی میگی دوست عزیز؟؟؟؟

بحث شد گفتن ما برای گوشیای سیمبینمون همیشه آپدیت داریم و خیلی روون کار مکنه با آپدیت در صورتی که ویندوز موبایل بعد 2 سال دیگه نمیشه ویندوز جدید بریزی روش

بابا یه حرفایی میزنید میگم خنده داره میگید نه
    دوست من بدون اطلاعات حرف نزنید
    شما اصلآ میدونید الان چند تا رام مختلف برای ویندوز موبایل دارها اومده و اینم بگم که بله رامها بعضیاشون باگهایی دارن ولی این رامها بعد یه مدت ورژن جدیدشون میاد که اون باگها رو فیکس میکنه تازه گوشیهای ویندوز موبایل از طریق شرکت سازندشون هم آپدیت میشن و فقط سیمبین نیست که آپدیت میشه نمیدونم چه جور این حرفا رو میزنید
    اینم شد چی؟؟؟ یه برتری دیگه چون در وین مو هم رامها(همون ویندوز ها ) آپدیت میشن و در ورژن های بالاتر مشکلاتشون بر طرف میشه هم گوشها از طرف شرکت ها سازنده آپدیت میشن جالبه نه؟

اینم بگم که برخی از حرفهایی که زدم دوستان سیمبینی در تایپیک بالایی یعنی symbian یا windows mobile ؟ گفته بودن که به دلیل اینکه 2 تایپیک تقریبآ مثل هم بودن جواب همه رو در این پست و در همین تایپیک دادم

یه سوال میخوام بپرسم خدا وکیلی جواب منطقی بدید
    میخوام از شما بپرسم که سیمبین چه برتری نسبت به وین مو داره؟کاری که وین مو نتونه انجام بده؟

در پایان هم باید بگم که ببخشید که زیادی نوشتم ولی چون من الان اومدم توی این تایپیک و 4 صفحه از تایپیک گذشته و دوستان مطالب زیادی نوشتن منم مجبور شدم که مطالب زیادی رو در پاسخ بگم
    ***كاربر محترم...احترام خودت رو كه نگه نميداري .... حداقل از مطالبي كه خوشت نمياد نخون***

ما به افاضات شما بگيم جك خوشت مياد ؟؟؟؟؟
    2 -عزيزم نصيحت خوت رو رعايت نكردي
    شما هم كه شدي همون داستان 10 خط ......( البته من هم همينطور)
    شما كه وقتي آقاي ريسر در مورد دروربين و مالتي مديا بحثنموده بودند... فرموده بودين بحث مقايسه سيستم عامله و و...
    خوب نوكيا چه ربطي داره به مايكروسافت ؟؟؟؟؟
    حتي اگه الان نوكيا رو صاحب سيمبين بدونيم ... سيمبين رو كه نوكيا ننوشته كه شما افاضه فضل كردي با مايكروسافت مقايسش ميكني
    در ضمن هردو در كار خودشون بزرگترين و يهترين هستن
    و كارشون سواي همديگس و مقايسه معني نداره
    وگرنه منم بايد شما رو با مثلا مقاله نويساي جي اس ام آرنا مقايسه كنم و بگم اسم اونا رو بزارن جلوي اسمت ( دور از جونت )اسمت به .......ميفته
    ( بگذريم كه تمام ضعف و پراكندگي سيمبين مربوط به زماني بود كه چند تا شركت ساپورتش ميكردن و از وقتي نوكيا تنهايي ادارش ميكنه پيشرفتش جهشي بوده )

فرموده بودي بي اطلاعي بعضي دوستان....
    آقاي مطلع
    شما كه ميگي همون lock device وین مو رو نگاه کنید که slide to unlock داره
    تو وين موب وقتي قفله دكمه قطع تماس رو ميزني بعد وسط صفحه نوشته آنلاك اونو ميزني باز ميشه
    اين كجاش شبيه مكانيزم زيپي بينظير اپله ؟؟
    شما كه اطلاعاتت كمتره.... داري مردمم گمراه ميكني ؟!!!
    راستي ...شما كه ميگي:

ما ویندوز موبایل رو به خاطر دوربینش نمیخریم(بازم میگم حرفت ربطی به مقایسه سیستم عاملها نداره ولی واسه خالی نبودن عریضه جوابتو میدم) مثلآ خود من رفتم یه xperia خریدم در صورتی که میتونستم با پولش یه samsung i8510 بخرم با یه دوربین 8 مگاپیکسلی ولی من ویندوز موبایل میخواستم نه camera phone !!!!!
    بابا آیفون تا همین چند ماه پیش با اون همه فروشی که داره دوربین 2 مگاپیکسلی داشت تازه اونم دوربینی که فیلم برداری نمیکرد و فلاش هم نداشت داری چی میگی دوست عزیز؟؟؟؟
    عزيزم شما رو نميدونم
    شايد استثنايي باشي
    ولي عموما پول كه ميدن ميخان موبايل بخرن
    خوب اگه دوربين و مالتي مديا و ... رديف باشه ايرادي داره؟؟
    اگه سيستم عامل خالي ميخواستن كه ميرفتن دي وي دي ويندوز 7 ميخريدن مينداختن گردنشون
    يا نهايتش لپ تاپ ميگرفتن
    موبايل بايد مجتمع باشه نه اين كه هرروز يه موبايل و يه دوربين و يه آيپادو يه ..... بندازي گردنتو ..
    امكانت تو هر زمينه اي اگه نباشه كمبود محسوب ميشه و عيبه
    و اينتر فيس و صفحه بي رقيب اپل ( كه كف وين موب سازارو بريده )و كيفي پوشش خدماتي هم كه انده امكاناتيه كه مردم رو متقاعد ميكنه علارقم ضعفاش بخرنش
    فرموده بودي برتري هاي سيمبين ...
    يه مثال ميزنم ( مربوط به دياموند 2 / پرو 2 / اچ دي كه از آخرين محصولات وين موبن و اولي رو خودم دارم )
    شما از تو گالري ميتوني عكستو يا آهنگت. يا...مستقيم با بلوتوس سند كني؟؟؟؟؟؟؟؟
    يا بايد اول اسمشو حفظ كني / بريتو منو / آل پروگرام /اكسپويلر رو باز كني / بگردي فايل رو از رو اسمش پيدا كني ( چون بصورت پرويو نميشه عكس رو ديد) / روش قلم رو نگه داري ( اينقدر ريزن كه با انگشت نميشه) / گزينه بيم رو بزني / انتخاب بلوتوس / و....
    *** تو گالري سيمبين كافيه روي عكسي كه ميخواي دكمه سبز رو بزني .. همين***
    يا مثلا هر بار كه بلو توسو روشن ميكنيكه فايل بگيري بايد توي تبmode دوم گزينه make this devise visble to ...
    رو تيك بزني تا موبايل مقابل بتونن ببيننت و هر بارم بايد اين كارو بكني
    اينم شد تدبير امنيتي؟؟؟بخوره تو سر...
    اينم بگم كه تو وين موب نميشه جاي آيكونها رو در منوي اصلي بدون استفاده از برنامه مثله اپل عوض كرد
    مگه اين كه همه رو ريموو كني بعد از اول مطابق ميلت بچينيشون
    ديگه از خورده كاريا و عذاب قبرا و ... كه بايد واسه هر كاري كشيده بشه نميگم
    بعضيا ميگن مزيت وين موب اينه كه همه برنامه اي واسش پيدا ميشه
    آخي اينم شد كار ؟؟/
    يه موبايل سيمبين رو روشن ميكني ... كار ميكني ..... نياز به چيززيم واسه كاراي ضروري نداري غير بازي

يه وين موبو روشن ميكني....بايد دنبال برنامه واسه اكسپويلر/ مديا پلير / اس ام اس منيجر / ريجستري منيجر /نصب اكتيو سينك رو كامپيوتر ( واسه سيمبيانا اگه معادلشو نصبم نكني ميتوني برنامه نصب كني اما وين موب مجبوري) /آنتي ويروس /فارسي ساز در مدلهاي مختلف واسه كاراي متفاوت( سيمبين فارسي ننويسه حداقل فارسي ميخونه) /و ..... ميگردي آخرشم ...
    آقا آخرشو ميگم
    تو وين موب هر لقمه رو بايد 2 بار دور سرت بگردوني ....
    نتيجه گيري : تا حالا هيچ سيمبين داري از خريدش پشيمون نشده ( ولي فوش خا رمادرم به وين موب نداده )
    اما گويا بعضياز وين موب ( نه همه چون 99.9درصد اونها بسيار محترم و متشخص هستند از جمله خودم )دارها از خريد خودشون كه راضي نيستن هيچ... ميخان سيمبينم بد كنن
    موسي به كيش خود عيسي هم به كيش خود
    نخرين آقا نخرين
    برين همون ويم موبو بگيرين .... كه نه دوربينش .. نه مالتي مدياش ... نه راحتيش .. نه قيمتش ... ووو ضعيفه و به صرفه نيست
    آخرشم خودتونو با اين حمله گول بزنين كه :
    من وين موبو ( لپ لپ ) رو واسه امكانات مالتي مدياش ( جايزش ) نميخرم .... واسه كاراييش ( كيفيتش ) ميخرم !!!
    Last edited by edi138485; 28-08-2009 at 18:18.

2. این کاربر از edi138485 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

دوستان به جاي اين حرف ها يکي بياد بگه فلان سيستم عامل چنين قابليتي داره که اون يکي نداره.
    مثلن يکي از قابليت هاي جالب ويندوز موبايل پنل ها(مثلن پنل هاي ايکس1 يا تاچ ويز ماله سامسونگ يا تاچ فلو) هستن که توسط شرکت هاي مختلف ساخته ميشه و چيز هاي جالبي هستن که در سيمبين تا به الان چنين چيزي را نديديم چون سيمبين يه چيزه مشترک در تمام شرکت ها ميباشد و مثل ويندوز ظاهري اختصاصي براي شرکت هاي مختلف نداره.
    اين يکي از قابليت هاي ويندذوز موبايل نسبت به سيمبين بود.
    يکي از قابليت هاي سيمبين هم مولتي مدياي قويتر(پخش موزيک و دوربين بالاتر) ميباشد که البته ويندوز موبايل هم روز به روز داره مولتي مدياش قويتر ميشه ولي سيمبين کيفيت مولتي مدياي بالاتري داره.
    ...........
    دوستان به نظرم اين گونه بحث بشه بهتره.
    مثلن يکي بياد بگه فلان برنامه که خيلي کاربرديه در ويندوز موبايل وجود داره ولي در سيمبين وجود نداره يا بلعکس..........

(در مورد پوسته هاي ويندوز موبايل يه چيزه ديگ بگم که سيمبين هم داره تقريبن اين گونه ميشه چون اگه دقت کرده باشيد سيمبين تاچ در شرکت هاي مختلف داراي تغييراتي ميباشد همچنين انگار قراره که سوني اريکسون ساتيو هم داراي محيطي جديد نسبت به بقيه ي سيمبين تاچ ها باشه.........)
    منظورم اينه که سيمبين تا حدودي داره اين مشکل را برطرف ميکنه ولي در حال حاظ در اين مورد ويندوز موبايل برتري داره.

4. 2 کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

***كاربر محترم...احترام خودت رو كه نگه نميداري .... حداقل از مطالبي كه خوشت نمياد نخون***

ما به افاضات شما بگيم جك خوشت مياد ؟؟؟؟؟
    2 -عزيزم نصيحت خوت رو رعايت نكردي
    شما هم كه شدي همون داستان 10 خط ......( البته من هم همينطور)
    شما كه وقتي آقاي ريسر در مورد دروربين و مالتي مديا بحثنموده بودند... فرموده بودين بحث مقايسه سيستم عامله و و...
    خوب نوكيا چه ربطي داره به مايكروسافت ؟؟؟؟؟
    حتي اگه الان نوكيا رو صاحب سيمبين بدونيم ... سيمبين رو كه نوكيا ننوشته كه شما افاضه فضل كردي با مايكروسافت مقايسش ميكني
    در ضمن هردو در كار خودشون بزرگترين و يهترين هستن
    و كارشون سواي همديگس و مقايسه معني نداره
    وگرنه منم بايد شما رو با مثلا مقاله نويساي جي اس ام آرنا مقايسه كنم و بگم اسم اونا رو بزارن جلوي اسمت ( دور از جونت )اسمت به .......ميفته
    ( بگذريم كه تمام ضعف و پراكندگي سيمبين مربوط به زماني بود كه چند تا شركت ساپورتش ميكردن و از وقتي نوكيا تنهايي ادارش ميكنه پيشرفتش جهشي بوده )

فرموده بودي بي اطلاعي بعضي دوستان....
    آقاي مطلع
    شما كه ميگي همون lock device وین مو رو نگاه کنید که slide to unlock داره
    تو وين موب وقتي قفله دكمه قطع تماس رو ميزني بعد وسط صفحه نوشته آنلاك اونو ميزني باز ميشه
    اين كجاش شبيه مكانيزم زيپي بينظير اپله ؟؟
    شما كه اطلاعاتت كمتره.... داري مردمم گمراه ميكني ؟!!!
    راستي ...شما كه ميگي:

عزيزم شما رو نميدونم
    شايد استثنايي باشي
    ولي عموما پول كه ميدن ميخان موبايل بخرن
    خوب اگه دوربين و مالتي مديا و ... رديف باشه ايرادي داره؟؟
    اگه سيستم عامل خالي ميخواستن كه ميرفتن دي وي دي ويندوز 7 ميخريدن مينداختن گردنشون
    يا نهايتش لپ تاپ ميگرفتن
    موبايل بايد مجتمع باشه نه اين كه هرروز يه موبايل و يه دوربين و يه آيپادو يه ..... بندازي گردنتو ..
    امكانت تو هر زمينه اي اگه نباشه كمبود محسوب ميشه و عيبه
    و اينتر فيس و صفحه بي رقيب اپل ( كه كف وين موب سازارو بريده )و كيفي پوشش خدماتي هم كه انده امكاناتيه كه مردم رو متقاعد ميكنه علارقم ضعفاش بخرنش
    فرموده بودي برتري هاي سيمبين ...
    يه مثال ميزنم ( مربوط به دياموند 2 / پرو 2 / اچ دي كه از آخرين محصولات وين موبن و اولي رو خودم دارم )
    شما از تو گالري ميتوني عكستو يا آهنگت. يا...مستقيم با بلوتوس سند كني يا بايد اول اسمشو حفظ كني / بريتو منو / آل پروگرام /اكسپويلر رو باز كني / بگردي فايل رو از رو اسمش پيدا كني ( چون بصورت پرويو نميشه عكس رو ديد) / روش قلم رو نگه داري ( اينقدر ريزن كه با انگشت نميشه) / گزينه بيم رو بزني / انتخاب بلوتوس / و....
    *** تو گالري سيمبين كافيه روي عكسي كه ميخواي دكمه سبز رو بزني .. همين***
    يا مثلا هر بار كه بلو توسو روشن ميكنيكه فايل بگيري بايد توي تبmode دوم گزينه make this devise visble to ...
    رو تيك بزني تا موبايل مقابل بتونن ببيننت و هر بارم بايد اين كارو بكني
    اينم شد تدبير امنيتي؟؟؟بخوره تو سر...
    ديگه از خورده كاريا و عذاب قبرا و ... كه بايد واسه هر كاري كشيده بشه نميگم
    بعضيا ميگن مزيت وين موب اينه كه همه برنامه اي واسش پيدا ميشه
    آخي اينم شد كار ؟؟/
    يه موبايل سيمبين رو روشن ميكني ... كار ميكني ..... نياز به چيززيم واسه كاراي ضروري نداري غير بازي

يه وين موبو روشن ميكني....بايد دنبال برنامه واسه اكسپويلر/ مديا پلير / اس ام اس منيجر / ريجستري منيجر /نصب اكتيو سينك رو كامپيوتر ( واسه سيمبيانا اگه معادلشو نصبم نكني ميتوني برنامه نصب كني اما وين موب مجبوري) /آنتي ويروس /فارسي ساز در مدلهاي مختلف واسه كاراي متفاوت( سيمبين فارسي ننويسه حداقل فارسي ميخونه) /و ..... ميگردي آخرشم ...
    آقا آخرشو ميگم
    تو وين موب هر لقمه رو بايد 2 بار دور سرت بگردوني ....
    نتيجه گيري : تا حالا هيچ سيمبين داري از خريدش پشيمون نشده ( ولي فوش خا رمادرم به وين موب نداده )
    اما گويا بعضياز وين موب ( نه همه چون 99.9درصد اونها بسيار محترم و متشخص هستند از جمله خودم )دارها از خريد خودشون كه راضي نيستن هيچ... ميخان سيمبينم بد كنن
    موسي به كيش خود عيسي هم به كيش خود
    نخرين آقا نخرين
    برين همون ويم موبو بگيرين .... كه نه دوربينش .. نه مالتي مدياش ... نه راحتيش .. نه قيمتش ... ووو ضعيفه و به صرفه نيست
    آخرشم خودتونو با اين حمله گول بزنين كه :
    من وين موبو ( لپ لپ ) رو واسه امكانات مالتي مدياش ( جايزش ) نميخرم .... واسه كاراييش ( كيفيتش ) ميخرم !!!

از مطالبتون خوشم امد خوندم

دوست من اگه نوکیا ربطی به مایکروسافت نداره مک هم ربطی یه وین نداره ولی اگر مقایسه میکنید و میخواین مثالی بزنید که ذهنمون رو با مطلبت اشناتر کنی بهتره وقتی که مثال میزنی ! دیگه بعدش نیای بگی مردم میرن مک میخرن که هیچی نداره و بخاطر سیستم عاملش این پولو میدن ! و بعدش بیای بگی که شما وین دارا رو واسه امکانات میخرین نه دوربینو ...

تو این قسمت احساس کردم که دارین حرفای خودتون رو نقض میکنید ...

د رمورد اینترفیس هم باید بگم ... بهترین اینترفیس سیمبین مربوط به اچ دی میشه که الان امنیا i 8000 هم اونو داره هم اینترفیس 3 بعدیو پس یک قدم بالاتره !

در مورد دوربین هم گفتم که وین موبایل توانایی ساپورت 8 رو داره اما چون قیمتش بالا میره فعلا روش نمیزارن حالا شما هی بیا بگو این که دوربین و مولتی مدیا وو اینا ش ضعیفتره ...

اگه اینطوره پس جاوا که در مثالهای قبل گفتم ! باید از سیمبین بهتر باشه چون تو این زمینه ها بهتره !
    Last edited by pulp_152; 28-08-2009 at 17:33.

6. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    باختر ايران

پيش فرض

مرسی از دوستان که این همه به فکر شادی بچه های فروم هستن واقعا نمی دونم چطوری ازتون تشکر کنم

شما مشکل با قیمتش داری اون یه بحث دیگست ( آخه امسالم سال اصلاح الگوی مصرفه معلومه نباید پاکت بخرین )

در مورد قدرت هم گفتم پست صفحه پیشم رو بخون ( تکنولوژی ن 97 ! )
    با توجه به احترامي كه به فروم و اعضاش ميگذارم:
    سعي ميكنم اين آخرين پستي باشه كه بازم كل كل و.. ميكنم و رعايت مسئاله جواب .......خاموشيست رو ...

اما تمام كساني كه مي فرمايند :

مرسی از دوستان که این همه به فکر شادی بچه های فروم هستن واقعا نمی دونم چطوری ازتون تشکر کنم
    درسته
    ما به فكر شادي كساني كه وقتي ميرن خونشون( فروم وين موب ) نميدونن از غم و غصه وين موب داشتن چكار كنن و زار زار گريه ميكنن و روزي هزار بار پاي سفره افطار دعاي (( خدايا مارا سيمبيان دار بفرما حتي 6600)) هستيم وبه قول خودشون اين پستا رو ميزاريم كه دقايقي هرچند كوتاه لبخندي ( اونو به خاطر واقعيت شيرين برتري سيمبين بر وين موب ) بر لبانشون نقش ببنده و ما هم شريك ثواب بشيم

quote=Bs_panzer;4142200]
    شما مشکل با قیمتش داری اون یه بحث دیگست ( آخه امسالم سال اصلاح الگوی مصرفه معلومه نباید پاکت بخرین )[/quote]
    اولان كه شما با اين حرفت داري بحث رو سياسي ميكني و علنا كلمات راهبردي نظام رو به شوخي گرفتي پس بهتره كه مواظب باشي!!
    دوما انسانهاي سالم و عاقل در تمام مسائل زندگيشون اصل بهره وري رو رعايت ميكنند
    از تنفس گرفته تا ... و خريد
    عقل حكم ميكنه كه با كمترين هزينه ممكن بهترين نتيجه رو بدست بياريم
    حالا اگه انسانها يا سيستمهاي بيمار از اين قضيه پيروي نكنن مشكل نظام هستي نيست بلكه مشكل از اون بيماريه كه بايد برن درمانش كنن
    اين قضيه رو بست ميدم به ويم موب و سيمبسن
    وقتي سيمبين ميتونه با امكانات و قيمتي نصف وين موب كارايي همانند وين موب داشته باشه اي يه عيبه واسه وين موب و مزيته واسه سيمبين

دوست م ناگه نوکیا ربطی به مایکروسافت داره مک هم ربطی یه وین نداره ولی اگر مقایسه میکنید و میخواین مثالی بزنید که ذهنمون رو با مطلبت اشناتر کنی بهتره وقتی که مثال میزنی ! دیگه بعدش نیای بگی مردم میرن مک میخرن که هیچی نداره و بخاطر سیستم عاملش این پولو میدن ! و بعدش بیای بگی که شما وین دارا رو واسه امکانات میخرین نه دوربینو ...

تو این قسمت احساس کردم که دارین حرفای خودتون رو نقض میکنید ...

دوست عزيز و محترمم ....شما هم يه بينايي سنجي برو...
    عين جمله من اينه:و اينتر فيس و صفحه بي رقيب اپل ( كه كف وين موب سازارو بريده )و كيفي پوشش خدماتي هم كه انده امكاناتيه كه مردم رو متقاعد ميكنه علارقم ضعفاش بخرنش
    چه ربطي به مزاياي سيستم عامل پر سوتي مك داشت
    اينترفيس......؟؟ زيباييه ظاهريه و رابط كاربري
    بحث سيستم عامل برميگرده به كارايي و امكانات وساپذت برنامه و خدمات ارتباطي و....!!!
    بقيه مزايايي هم كه گفتم تماما امكاناتسخت افزاريه ويا خدمات اپراتور

در مورد اينترفيس هم نظرت واسه خودش محترم ولي عواملي مثله فروش و.. نشون ميده كه مك هنوز تو اين زمينه بهترينه و مجموع فروش نهايي 8000 آي اين مسئله رو ثابت خواهد كرد
    و ..... قربون كلامت ... اچ دي كه سيمبينه...... خو ب بنا به گفته خودت بهترين اينترفيسم ما سيمبينه نه؟؟؟؟

ديگم حال و حوصله كل كل با بچه ها رو ندارم
    عزيزانم
    آره وين موب رو حضرت موسي به عنوان معجزه آورده بود..... برين بخرين و ( پول به جيب بيل گيتس بريزين) و خوش باشين
    ما هم به همين سيمبين قناعت ميكنيم

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    باختر ايران

پيش فرض

دوستان به جاي اين حرف ها يکي بياد بگه فلان سيستم عامل چنين قابليتي داره که اون يکي نداره.
    مثلن يکي از قابليت هاي جالب ويندوز موبايل پنل ها(مثلن پنل هاي ايکس1 يا تاچ ويز ماله سامسونگ يا تاچ فلو) هستن که توسط شرکت هاي مختلف ساخته ميشه و چيز هاي جالبي هستن که در سيمبين تا به الان چنين چيزي را نديديم چون سيمبين يه چيزه مشترک در تمام شرکت ها ميباشد و مثل ويندوز ظاهري اختصاصي براي شرکت هاي مختلف نداره.
    اين يکي از قابليت هاي ويندذوز موبايل نسبت به سيمبين بود.
    يکي از قابليت هاي سيمبين هم مولتي مدياي قويتر(پخش موزيک و دوربين بالاتر) ميباشد که البته ويندوز موبايل هم روز به روز داره مولتي مدياش قويتر ميشه ولي سيمبين کيفيت مولتي مدياي بالاتري داره.

(در مورد پوسته هاي ويندوز موبايل يه چيزه ديگ بگم که سيمبين هم داره تقريبن اين گونه ميشه چون اگه دقت کرده باشيد سيمبين تاچ در شرکت هاي مختلف داراي تغييراتي ميباشد همچنين انگار قراره که سوني اريکسون ساتيو هم داراي محيطي جديد نسبت به بقيه ي سيمبين تاچ ها باشه.........)
    منظورم اينه که سيمبين تا حدودي داره اين مشکل را برطرف ميکنه ولي در حال حاظ در اين مورد ويندوز موبايل برتري داره.
    ببين دوست من
    به نظر ميرسه آدم منطقي باشي
    در مورد پوسته هايي كه فرمودي
    خوب وقتي شما يه سيستم عامل داري كه در حالت استاندارد اينقدر كسل كننده و سرد هست كه باعث ميشه فقط يه سري افراد خاص اونم به قصد برنامه نويسي و .. دنبالش بيان
    و آيكن هاي سيستم عاملت در حالت استاندارد اينقدر كوچيكن كه فقط بايد با قلم باهاش كا كني
    و رابط كاربري سيستم عاملت اينقدر ضعيفه كه با توجه به قيمت و كارايي داره قافيه رو به حريفاي تازه واردي مثله اپل ... بلك بري ... پالم.... سيمبين ... و اخيرا آندوريد ميبازه
    اونوقت مجبوري حداقل ظاهر سيستم عاملت رو يكم جذاب تر بكني تا توي بازار فروش كم نياري
    خوب وقتي سيمبين يا مك از اين نظر مشكلي ندارن نيازيم به توليد شونصد مدل پوسته و ... نميبينن
    بگذريم كه هم واسه اپل و هم واسه سيمبين توسط طرفداراشون پوسته هاي متفاوتي ( اونم واسه خالي نبودن عريضه ) عرضه شده يا داره ميشه

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

1.هر گونه اخطاری من و بقیه دوستان -18 بگیرن به هیچ وجه قابل قبول نیست (چون نه ما دعوا رو شروع کردیم نه ما رفیق مدیر داریم )
    2. چه ربطی داره شما به افراد زیز 18 سال توهین کردی ! بعد اونا هم شاکی شدن !
    3. داری زور می گی علی جان !
    Last edited by Bs_panzer; 28-08-2009 at 22:44.

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

آقا اصلا سیمبین بهتره

همه چیز روئه ! نگاه کنید از نظر بازی نرم افزار ......... پاکت پی سی بهتره اینو من نمی گم

40 نفری که به وین رای دادن می گن (در مقابل 20 رای سیمبین)

حالا می خوای رفیقات (همو مدیرانی که من اول گزارش تخلف زدم رسیدگی نکردن) رو بیاری منو بن کنی ؟

مگه بزرگتر بودن به قده ؟

آخر فروم باز P A R S A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Dublin|Atlanta|New.York

پيش فرض

بابا چرا دعوا میکنید؟
    مشکلی پیش نیومده که! معلومه وین موبایل بهتره، نیازی به بحث و دعوا هم نیست! من خودمم 5800 دارم، کلی هم باهاش حال میکنم، تا خرخره هم ازش کار کشیدم ولی.... ویندوز موبایل خیلی حرفه ای تر از این صحبت هاست!

12. 2 کاربر از P A R S A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

در قوي تر بودن ويندوز موبايل براي استفاده از گوشي به عنوان يك پي سي يا همون پاكت پي سي شكي نيست (منظور نصب برنامه و قدرت برنامه نويسي و استفاده از برنامه هاي جانبي)
    ولي يادتون باشه بيشتر مردم گوشي را ميخرن تا اولين كار و اصلي ترين كار كه همون تماس و اس ام اس زدن و كار هايي كه يه گوشي در درجه اول بايد انجام بده را به آسانترين نحو انجام بدن كه سيمبين تو اين زمينه از همه سيستم عامل ها با تجربه تر و بهتر از اين وظيفه بر اومده. اينم توش شكي نيست!
    قبول كنيد كه ويندوز موبايل فعلي خيلي ضعف داره تو همون زمينه اس ام اس و ...
    محيط اعصاب خورد كني هم داره!

14. 2 کاربر از Original Titan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در قوي تر بودن ويندوز موبايل براي استفاده از گوشي به عنوان يك پي سي يا همون پاكت پي سي شكي نيست (منظور نصب برنامه و قدرت برنامه نويسي و استفاده از برنامه هاي جانبي)
    ولي يادتون باشه بيشتر مردم گوشي را ميخرن تا اولين كار و اصلي ترين كار كه همون تماس و اس ام اس زدن و كار هايي كه يه گوشي در درجه اول بايد انجام بده را به آسانترين نحو انجام بدن كه سيمبين تو اين زمينه از همه سيستم عامل ها با تجربه تر و بهتر از اين وظيفه بر اومده. اينم توش شكي نيست!
    قبول كنيد كه ويندوز موبايل فعلي خيلي ضعف داره تو همون زمينه اس ام اس و ...
    محيط اعصاب خورد كني هم داره!

تو این زمینه جاوا بهتره !

16. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •