تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 55

نام تاپيک: با چه زبانی، برنامه نویسی را شروع کنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

فکر کنم با خود خود c نميشه يه سيستم عامل کامل نوشت . بايد کمي هم به اسمبلي رو بندازيم . ضمنا براي ميکروکنترلرها فکر کنم c بهتر باشه نه ++c .
    ولي اي کاش آدم بدون استفاده از کتابخانه غير از کتابخانه استاندارد برنامه مي نوشت . با اينکه ميگن تا جايي که ممکنه از منابع آماده موجود استفاده کنين ...
    درست ميگين با خود c تنها سيستم عامل نمي نويسن .... حتما که اسمبلي نياز است
    اما در مورد کا با ميکرو ....
    آيا شما خودت ميکرو کار هستيد ؟ اگر هستيد مشتاق تبادل اطلاعاتم ....
    اما براي کار با ميکرو من شخصا ++C رو ترجيح ميدهم چون با برنامه نويسي شي گرا احتمال خطا در برنامه کمتر است و کمتر کسي را ديدم که ميکرو را C کند . (من نديدم شايد باشند ... )

ولي در مورد کتابخانه اصلا با شما موافق نيستم ... مگر انسان مجبور است راهي که ديگران رفته و به نتيجه رسيده اند را دوباره طي کند از وقتي کتابخانه NET. و ساير کتابخانه ها عرضه شده اند بسيار برنامه نويسي آسان تر و قدرتمند تر شده چون برنامه نويس وقت خود را صرف امور کوچک نمي کند .... تا آنجا که مي شود راه طي شده ديگران را نرويم بهتر است

اگه نباشه جاش خالی می مونه p d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض !!!

خیلی جالبه پستهای constantine قبل از pd هست ولی بعدا که میام می بینم مالpd قبل تره.چه جوریاس؟
    عجب!!
    دوست من من در حالت ازمايشي هستم . پست هاي من اول بررسي ميشن بعد نمايش.
    اين بررسي ها باعث تاخير ميشن. مثلا اگر اول من پست بدم بعد شما اول پست شما مياد بعد پست من . ولي جاي پست من قبل پست شما قرار ميگيره.
    حل شد؟؟

3. این کاربر از p d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه roya_borhany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

به نظر من برای شروع ابتدایی برنامه نویسی به دنبال زبان خاصی نباشید. اگر الگوریتم برنامه ها دستتون بیاد کار کردن با هر زبانی براتون راحته به خصوص زبان های سطح بالا مثل c,c++,pascal ,...

5. 2 کاربر از roya_borhany بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ولي در مورد کتابخانه اصلا با شما موافق نيستم ... مگر انسان مجبور است راهي که ديگران رفته و به نتيجه رسيده اند را دوباره طي کند از وقتي کتابخانه NET. و ساير کتابخانه ها عرضه شده اند بسيار برنامه نويسي آسان تر و قدرتمند تر شده چون برنامه نويس وقت خود را صرف امور کوچک نمي کند .... تا آنجا که مي شود راه طي شده ديگران را نرويم بهتر است
    بله کاملا قبوله . ولي اين نظر شخصي منه که استفاده از کتابخانه هاي اماده کلا اصول برنامه نويسي رو زير سوال مي بره . انگار داري با Word کار مي کني . برام جالبه که بدونم اين iostream اون تو چيکار مي کنه که يه چيزي رو چاپ مي کنه .
    ولي ديتل هم تو يه جايي ميگه سعي نکنين کلاسهاي موجود در کتابخانه ها رو بهينه سازي کنين . چون در اکثر موارد نمي توانيد . تا حد ممکن از منابع موجود استفاده کنين ....
    اين هم يه نوع نظره .

در آغاز فعالیت refresh918's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام دوباره . همونطور که گفتم qbasic برای شروع عالیه چون خیلی سادس... ولی از منم میشنوی همونطوری که دوستان گفتن از c++استفاده کن چون همه دستورات c رو داره و خیلی هم ساده تره یعنی گیج نمیشی اول کاری...

البته این نظر من بود...

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بابا حالا چرا اين قدر متعصب هستين . حالا يا ويژوال بهتره يا غير ويژوال . اين حرف ها ديگه چه معني داره . هر کي اومد نظر خودشو داد . حالا هر کي مي خواد برنامه نويسي شروع کنه ، اينارو مي خونه و خودش تصميم ميگيره . حالا هي من بيام بگم نه بايد همه غيرويژوال کار کنن که نميشه . بحث ديگه تموم شده ...

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

به نام اون كه دوستش دارم و به نام حق !!
    سلام.
    اول بايد كه مي خواهيم چيكار كنيم برنامه نويسي تحت ويندوز و لينوكس بنويسيم ؟ بانك هاي اطلاعاتي بنويسم؟ malware طراحي كنيم يا به كار با سخت افزار و سطح پايين علاقه داريم ! PHP هم بهترين براي وب است و PERL براي Exploiting و... خوب است....

10. این کاربر از dsa dsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه p d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض !!!

منم با نظر شما موافقم.
    در پست اولم اين مساله كه "هدف چيه" (پول.هك.كرك.ارتباط با سخت افزار و...) رو قيد كردم.
    ولي دوستان علاقه ي ويژه اي به c و خاندانش دارن.

12. این کاربر از p d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

زبان هاي مشتق شده از C كلا براي فرد مبتدي مي تونه در اوايل سخت باشه هر چند كه بازم قابل يادگيري است ولي اگر كسي Visual Basic را كامل ياد بگيره ديگه ياد گرفتن C براش بسيار راحتره چونه با بسياري از concept هاي برنامه نويسي آشنا شده است.

14. این کاربر از dsa dsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

++C که از خود C راحت تره !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •