تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 89 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 887

نام تاپيک: Colin McRae: Dirt 2

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

خوب من اين دموی قابل بازی رو ديشب دانلود كردم و امروز صبح زود ريختمش روی DVD ... از همون صبح زود تا الان داشتم بازی ميكردم !!
    الان هم به زور از پای X360 پا شدم !! اصلا نميشد اين بازی رو ول كرد ...

منوی بازی اونقدر پرجزئيات و زيبا ساخته شده بود كه من يك ساعت فقط داشتم توی منو ها ميگشتم !! بالاخره تصميم گرفتم برم و يه خورده بازی كنم ... يه زمين رو انتخاب كردم و بعد از انتخاب درجه ی سختی‌ از بين اون همه گزينه (!) به بخش بعد رفتم . يه زمين بود كه چند نفر جلوی اون نشسته بودن و تماشاگر ها و مردم اونجا جمع شده بودن كه رالی رو ببينن ! وقتی آنالوگ رو ميچرخوندم و به سمت ماشين نگاه ميكردم عبارت Race ميومد كه اگر A رو ميزدم به داخل مسابقه ميرفت ... به سمت يه ميز نگاه كردم و A رو زدم ... اونجا ميتونستم ماشينم رو عوض كنم ولی چون تازه دمو رو اجرا كرده بودم و قبلا هم مسابقه ندادم همه ی ماشين ها به جز 2 تا ماشين قفل بود ... مجبور بودم همون ماشين رو انتخاب كنم ... Customize رو زدم كه ماشينم رو يه خورده پيشرفته تر كنم ( انتظار نداشتم كاستوميز رو توی نسخه ی دمو هم بزارن ! ) اما خبری از كاستوميز اجزای ماشين نبود ( مثل موتور و ... ) فقط اجزای ظاهری !!‌ مثل عروسك روی داشبورد و عروسك واسه آينه و همينطور‌ بوق ماشين !! اينها قابل تغيير بودن كه به خاطر حجم 1 GB دمو سازنده ها نتونستن كاستوميز های ديگه رو بزارن ولی اين برام جالب بود كه حتی ميشه عروسك روی داشبورد رو هم انتخاب كرد !! بعد از اين كار ها نوبت به مسابقه شد ... مسابقه شروع شد و من هم بازی رو شروع كردم ولی حين بازی صد بار به خودم لعنت فرستادم كه چرا درجه رو ، روی سخت گذاشتم !!‌ هوش مصنوعی فوق العاده بود ... اجزاء محيط بسيار عالی و دقيق ساخته شده بودند ... كمی جلوتر يه چاله ی كوچك وجود داشت كه با آب پر شده بود ... از روی كنجكاوی از روی چاله رد شدم و ديدم آب به طور خيلی واقعی به اطراف پاشيده شد و كمی خاك های اطراف مثل گل شدند و چون چرخ ماشين هم خيس بود مقداری از خاك های جلوتر رو هم گلی كرد ... كمی جلوتر وقتی ديدم همه 2 كيلومتر از من جلو زدند (!) تصميم گرفتم خودم رو به يه درخت بكوبونم ببينم چی ميشه ... خودم رو به درخت كوبوندم يه لحظه فكر كردم دارم Grid بازی ميكنم ... دقيقا مثل Grid ماشين خراب شد و يه Replay اومد كه ميتونستی بازی رو به عقب برگردونی كه خيلی برام جالب بود ... تصميم گرفتم دوربين بازی رو به داخل ماشين ببرم ... همين كار رو كردم و عروسك هايی كه به داشبورد و آينه آويزون كرده بودم رو ديدم !! يك لحظه هواسم به اونا پرت شد و ديدم كه ماشين به يه تخته سنگ بزرگ برخورد كرد و شيشه به شكل بسيار طبيعی ترك خورد ... كلا بازی از لحاظ گرافيكی انتظارتون رو بر آورده ميكنه ولی به نظرم باز هم جا داره كه گرافيك بهتر بشه ... كلا يه تجربه ی بسيار عالی بود برای من !!‌ حالا اين دموی قابل بازی بود .. ببينيد بازی اصلی ديگه چجوريه !!

2. 16 کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

سعید ماشینتو چپ نکردی ؟! من تو تریلر ها دیدم یارو چپ میکرد خیلی باحال میشد مخصوصا وقتی دوربین داخل ماشین میرفت !

4. 2 کاربر از resident_evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

سعید ماشینتو چپ نکردی ؟! من تو تریلر ها دیدم یارو چپ میکرد خیلی باحال میشد مخصوصا وقتی دوربین داخل ماشین میرفت !
    همون اول بازی چپ كردم كه دوباره از وسط جاده آورد واسم ... آره خيلی قشنگ ميشه اينو يادم رفت بگم ...

آخر فروم باز Elendil1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Númenor

پيش فرض

خوب من اين دموی قابل بازی رو ديشب دانلود كردم و امروز صبح زود ريختمش روی DVD ... از همون صبح زود تا الان داشتم بازی ميكردم !!

منوی بازی اونقدر پرجزئيات و زيبا ساخته شده بود كه من يك ساعت فقط داشتم توی منو ها ميگشتم !! بالاخره تصميم گرفتم برم و يه خورده بازی كنم ... يه زمين رو انتخاب كردم و بعد از انتخاب درجه ی سختی‌ از بين اون همه گزينه (!) به بخش بعد رفتم . يه زمين بود كه چند نفر جلوی اون نشسته بودن و تماشاگر ها و مردم اونجا جمع شده بودن كه رالی رو ببينن ! وقتی آنالوگ رو ميچرخوندم و به سمت ماشين نگاه ميكردم عبارت Race ميومد كه اگر A رو ميزدم به داخل مسابقه ميرفت ... به سمت يه ميز نگاه كردم و A رو زدم ... اونجا ميتونستم ماشينم رو عوض كنم ولی چون تازه دمو رو اجرا كرده بودم و قبلا هم مسابقه ندادم همه ی ماشين ها به جز 2 تا ماشين قفل بود ... مجبور بودم همون ماشين رو انتخاب كنم ... Customize رو زدم كه ماشينم رو يه خورده پيشرفته تر كنم ( انتظار نداشتم كاستوميز رو توی نسخه ی دمو هم بزارن ! ) اما خبری از كاستوميز اجزای ماشين نبود ( مثل موتور و ... ) فقط اجزای ظاهری !!‌ مثل عروسك روی داشبورد و عروسك واسه آينه و همينطور‌ بوق ماشين !! اينها قابل تغيير بودن كه به خاطر حجم 1 GB دمو سازنده ها نتونستن كاستوميز های ديگه رو بزارن ولی اين برام جالب بود كه حتی ميشه عروسك روی داشبورد رو هم انتخاب كرد !! بعد از اين كار ها نوبت به مسابقه شد ... مسابقه شروع شد و من هم بازی رو شروع كردم ولی حين بازی صد بار به خودم لعنت فرستادم كه چرا درجه رو ، روی سخت گذاشتم !!‌ هوش مصنوعی فوق العاده بود ... اجزاء محيط بسيار عالی و دقيق ساخته شده بودند ... كمی جلوتر يه چاله ی كوچك وجود داشت كه با آب پر شده بود ... از روی كنجكاوی از روی چاله رد شدم و ديدم آب به طور خيلی واقعی به اطراف پاشيده شد و كمی خاك های اطراف مثل گل شدند و چون چرخ ماشين هم خيس بود مقداری از خاك های جلوتر رو هم گلی كرد ... كمی جلوتر وقتی ديدم همه 2 كيلومتر از من جلو زدند (!) تصميم گرفتم خودم رو به يه درخت بكوبونم ببينم چی ميشه ... خودم رو به درخت كوبوندم يه لحظه فكر كردم دارم Grid بازی ميكنم ... دقيقا مثل Grid ماشين خراب شد و يه Replay اومد كه ميتونستی بازی رو به عقب برگردونی كه خيلی برام جالب بود ... تصميم گرفتم دوربين بازی رو به داخل ماشين ببرم ... همين كار رو كردم و عروسك هايی كه به داشبورد و آينه آويزون كرده بودم رو ديدم !! يك لحظه هواسم به اونا پرت شد و ديدم كه ماشين به يه تخته سنگ بزرگ برخورد كرد و شيشه به شكل بسيار طبيعی ترك خورد ... كلا بازی از لحاظ گرافيكی انتظارتون رو بر آورده ميكنه ولی به نظرم باز هم جا داره كه گرافيك بهتر بشه ... كلا يه تجربه ی بسيار عالی بود برای من !!‌ حالا اين دموی قابل بازی بود .. ببينيد بازی اصلی ديگه چجوريه !!
    شادی هامون رو با هم تقسیم کنیم {البته قبلآ با من تقسیم کردی}

دانلود دموی بازی برای X360 :

Colin McRae Dirt 2

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:

DEMO Size 941 mb

7. این کاربر از Elendil1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

تریلر ... تور جهانی

World Tour Trailer

SD Size: 12.1MB
    کد:
    HD Size: 33.3MB
    کد:
    توضیح: به ترتیب نمایش تورهای لندن, کالیفورنیا, چین, کرواسی, مراکش, استدیو دل ری, یوتا, ژاپن و مالزی

9. 4 کاربر از havas_1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Behnam_o2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Your Heart

پيش فرض

دلمون آب شد. یعنی ما پی سی بازها باید تا زمستون صبر کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز h_r_v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    كــــــــرمان

پيش فرض

دلمون آب شد. یعنی ما پی سی بازها باید تا زمستون صبر کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه دوست عزيز اين بازي تو اين ماه يعني سپتامبر منتشر ميشه

تريلر مربوط به GamePlay

فكر كنم اين تريلر در نمايشگاه GamesCom به نمايش گذاشته شده

کد:

کد:

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

نه دوست عزيز اين بازي تو اين ماه يعني سپتامبر منتشر ميشه

تريلر مربوط به GamePlay
    بازی در دسامبر برای PC منتشر خواهد شد یعنی حدود 3 ماه دیگه

داره خودمونی میشه NFS-Shift's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت فرمون فورد موستانگ مدل 68

پيش فرض

سلام به عاشقان ریسینگ

یه سوال ::: میگم این بازی هنوز اطلاعاتی ازش تو دسترس نیست که آیا میشه ماشین رو تقویت هم کرد یا نه؟؟؟؟ تیونینگ و از این کارا......

درضمن اگه ممکنه لیستی از ماشین هاش هم بذارین ممنون میشم.....

موفق باشید

آخر فروم باز h_r_v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    كــــــــرمان

پيش فرض

مطمئني؟
    من يه جا تو همين P30world خوندم سپتامبر بازي هايي مثل Mini Ninjas , NFS : Shift و DiRT 2 منتشر ميشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •