تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 117

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی مقایسه آنتی اسپایور ها

آخر فروم باز MR.Punisher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    None of your Business

پيش فرض

من هم از AVG استفاده می کنم.بقیه رو هم امتحان کردم.Antispyware هایی مثل
    Spyware doctor و Spy sweeper و Super Antispyware و ...
    همه ویندوز رو پس از مدتی خراب می کنن.چون نمی تونن فایل ها رو Clean کنن اونها
    رو پاک می کنن و بعد از مدتی ویندوز فرسوده میشه.
    تا حالا که از AVG استفاده کردم ویندوزم هیچ مشکلی نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه zhina_gian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

zhina_gian عزیز برنامه اى که معرفى کردى در حال حاضر بصورت a-squared Free 3.5 و a-squared Anti-Malware 3.5 ارائه میشه و تا اونجا که من گشتم گویا کرکى براى Anti-Malware نیست

اول اینکه فرقشون چیه؟

دوما آیا نتیجه تستى از این برنامه در اختیار دارى؟ (بالاخص تستهایى که در کنار بقیه آنتى اسپایورها انجام شده باشه)

موفق باشید
    فرق این 2 نسخه فقط و فقط در داشتن گارد و یا بهتر بگم Real Time Protection در نسخه Anti-malware است. وگرنه
    هر دو نسخه از یک نوع انجین و یک نوع دیتابیس برای شناسایی و پاک کردن Malware ها استفاده میکنند.

من خودم چندین ساله که از نسخه مجانی اون استفاده میکنم چون هیچ کرکی برای نسخه Anti-Malware وجود نداره
    و اگر هم وجود داشته باشه به چند ساعت نمیرسه که از کار میوفته چون این برنامه هم سریالش رو آنلاین از طریق
    سرورش چک میکنه.

در ضمن به نظر من نسخه مجانی بی دردسر تره و بهتره. چون همیشه آپدیت میشه. گزینه کلیک راست برای
    اسکن فایل ها رو در نسخه مجانی هم بهتون میده تا هر وقت فایلی رو دریافت کردید با کلیک راست کردن اون فایل
    رو اسکن کنید.

سرعت آپدیت شدن نسخه مجانی با نسخه پولی هم فرقی با هم نمیکنند و در کل من از نسخه مجانی راضی
    هستم.

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

من رو سيستمم SuperAntispyware رو نصب كردم.
    ميشه لطفاً بهم بهترين آنتي اسپايور رو معرفي كنين كه نصب كنم.؟
    طوري كه از مطالب اين تاپيك متوجه شدم AVG و SpyDoctor از همه بهتر هستن.درسته؟
    ميشه لطفاً راهنماييم كنين كه از كدوم استفاده كنم؟و لينك اخرين ورژنش رو هم بهم بدين؟
    اينكه ميگين از تركيب چند تاشون بصورت يكي فعال و بقيه غير فعال استفاده كنم يعني چي؟
    مثلاً الان من در كنار SuperAntispyware چي رو نصب كنم؟كدوم رو فعال و كدوم رو غير فعال كنم و چه طوري؟
    آيا انتي اسپاي وري هست كه انقدر قوي باشه كه بتونم به تنهايي رو سيستمم نصبش كنم؟كدوم؟

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

ميشه لطفاً راهنماييم كنين كه از كدوم استفاده كنم؟و لينك اخرين ورژنش رو هم بهم بدين؟
    اينكه ميگين از تركيب چند تاشون بصورت يكي فعال و بقيه غير فعال استفاده كنم يعني چي؟
    مثلاً الان من در كنار SuperAntispyware چي رو نصب كنم؟كدوم رو فعال و كدوم رو غير فعال كنم و چه طوري؟
    آيا انتي اسپاي وري هست كه انقدر قوي باشه كه بتونم به تنهايي رو سيستمم نصبش كنم؟كدوم؟
    سلام

ایمان جان نمیشه گفت کدومش بهترینه ولی نسبت به بقیه SpyDoctor بیشتر استفاده میشه و نسبتاً قویتر هستش

شما هم باید یک آنتی ویروس رو سیستم داشته باشید هم یک آنتی اسپایور ، یه سری آنتی ویروس ها ؛ خودشون

آنتی اسپایور هم هستن ولی اسپایور اونا زیاد قوی نیست برای دانلود هم می تونید از سایت کمیاب آنلاین

استفاده کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط تو آدرس کلمه ها به هم بچسبونید

موفق باشید

5. این کاربر از DrXoX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

برترين ها از نظر من
    1-Avg antispyware 7.5.1build 43
    2-super antispyware
    3-spyware doctor - البته به نظر من گاردش چندان به درد بخور نيست و به نظر من براي كند نكردن سيستم بهتره خاموش يا disable بشه.
    4-ad-aware هم بد نيست.البته نه اين نسخه هاي جديد-بلكه همان نسخه هاي 1.05 و 1.06 اش.

7. این کاربر از siavash2death بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

گاردش رو چطور خاموش كنم؟

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوست عزیز

وقتی شما از یک آنتی ویروس سطح اول ( مانند نود32 که هم اکنون از آن استفاده می کنید ) به صورت فعال روی

سیستم استفاده می کنید به ویژه اگریکی از نرم افزارهای امنیتی شما مجهز به HIPS یا سیستم دفاعی مبتنی بر رفتار ( Behavioral Based )

باشد که اکثر فایروالهای پیشرفته هم اکنون تا حدودی به ان مجهز هستند ( مثلا همین زون آلارم ) تقریبا هیچگاه نیازی

به نصب یک آنتی اسپایور با گارد فعال ندارید.در ضمن از آنجا که میزان شناسایی انواع Spyware/Adware توسط اکثر

آنتی ویروسها طبق تستهای انجام شده حتی از بهترین انواع آنتی اسپایور ( منجمله اسپایور دکتر ) نیز بیشتر است لذا

اگر از یک آنتی ویروس مناسب استفاده کنید بهتر است از آنتی اسپایوری استفاده کنید که قبل از هر چیز علاوه بر

قدرت شناسایی مناسب قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد چون با توجه نوع استفاده آنها این نرم افزارها معمولا

زمانی به کار می روند که سیستم قبلا آلوده شده است و در مرحله بعد اینکه از نظر کرک و سریال و آپدیت زیاد

دردسرساز نباشد.

به شکل زیر توجه کنید( توجه داشته باشید که از نسخه پولی این آنتی ویروسها استفاده شده است ):

منبع :

کد:
    نمونه های Adware/Spyware به کار رفته در این تست که در ستون دوم مشخص است دقیقا همان نمونه هایی

است که در تست زیر مورد استفاده قرار گرفته است ( چون هر دو توسط یک سازمان یعنی AV-Test.org انجام گرفته اند )

کد:
    حالا سری هم به مقاله زیر بزنید که بر اساس نتایج همین تست نوشته شده است :

کد:
    اسپایور دکتر آنتی اسپایور بسیار خوبی است ولی یک مشکل بزرگ دارد: نسخه های کرک شده آن و نیز نسخه استارتر آن ( که رایگان

است ) از دیتابیسی استفاده می کنند که کمتر از نصف دیتابیس نسخه های Original است ( 400,000 در مقابل 200,000 ) لذا قدرت

شناسایی و پاک کنندگی نسخه هایی که در اختیار ما هستند به اندازه نمونه های تست شده نیست .

AVG Antispyware هم خدا رحمتش کند آنتی اسپایور بسیار خوبی بود ولی متاسفانه دیگر از طرف شرکت سازنده ساپورت نمی شود و

به زودی آپدیتهای آن نیز قطع خواهد شد چون انجین آنتی اسپایور این شرکت با انجین آنتی ویروس آن ترکیب شده است و هر دو به

عنوان یک محصول واحد ارایه می شود.

از بین انتی اسپایورهای موجود Super Antispyware و Malwarebytes' Anti-Malware دو آنتی اسپایوری هستند که

هم اکنون توسط اکثر کارشناسان توصیه می شوند و اغلب توسط متخصصان برای پاک کردن سیستمهای آلوده به کار

می روند که این دلایل متعددی دارد :

1.هر دو دارای نسخه رایگانی هستند که از نظر شناسایی و قدرت پاک کنندگی بدافزارها فرقی با نسخه های پولیشان ندارند.

2.هر دو میزان شناسایی قابل قبول و قدرت پاک کنندگی بسیار مناسبی دارند.

3.کم حجم و سبک بوده و منابع سیستم را حتی به صورت فعال زیاد مصرف نمی کنند.
    Last edited by vtn54; 28-07-2008 at 10:22.

10. 2 کاربر از vtn54 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

vtn54 عزیز باز هم مثل همیشه ما رو با اطلاعات به روز خودتون مورد لطف قرار دادید ... بسیار سپاسگزاریم

دو نکته در این تست خیلی جالب بود... اول اینکه Avira در این چند ماهه واقعا عالی شده

و تونسته در انواع تست ها خودش رو مطرح کنه با این اوصاف طولی نمیکشه که آنتی ویروس اول جهان بشه

اما نکته دوم که خیلی برام جالب بود قدرت عالی WebWasher-GW بود که با شناسایی 99/9% بهترین عملکرد رو در بین غولها داشت

اما متاسفانه اطلاع خوبی نسبت به WebWasher-GW در دسترس نیست ... دوستان کسی اطلاعی داره دریغ نکنه

موف باشید

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

vtn54 عزیز باز هم مثل همیشه ما رو با اطلاعات به روز خودتون مورد لطف قرار دادید ... بسیار سپاسگزاریم

دو نکته در این تست خیلی جالب بود... اول اینکه Avira در این چند ماهه واقعا عالی شده

و تونسته در انواع تست ها خودش رو مطرح کنه با این اوصاف طولی نمیکشه که آنتی ویروس اول جهان بشه

اما نکته دوم که خیلی برام جالب بود قدرت عالی WebWasher-GW بود که با شناسایی 99/9% بهترین عملکرد رو در بین غولها داشت

اما متاسفانه اطلاع خوبی نسبت به WebWasher-GW در دسترس نیست ... دوستان کسی اطلاعی داره دریغ نکنه

موف باشید
    سلام

آنتی ویروس Antivir تقریبا دو سال است که از نظر شناسایی بدافزارها حرف اول را تقریبا در تمامی تستها

می زند.علاوه بر قدرت شناسایی بالا برای تقریبا تمامی انواع بدافزارها این آنتی ویروس مزایای دیگری هم دارد .

هوریستیک بسیار خوبی دارد و از نظر شناسایی بدافزارهای جدید رقیبی ندارد و از این لحاظ حتی از نود32 هم بهتر

است. از طرف دیگر بسیار سبک بوده و میزان مصرف منابع سیستم توسط آن بسیار کم است .البته ایراداتی هم

دارد : در صورت استفاده از هوریستیک در درجات بالا ( که برای رسیدن به میزان شناسایی موجود در تستها ضروری

است ) میزان موارد مثبت کاذب آن بسیار بالا و در اغلب موارد آزار دهنده است . میزان شناسایی انواع

Adware/Spyware توسط نسخه رایگان آن بسیار پایینتر از نسخه پرمیوم آن است ( تقریبا نصف ) و نیز نسخه رایگان

آن برای آپدیت از سرورهایی استفاده می کند که کند و دردسرساز می باشند.قدرت پاک کنندگی بدافزارها توسط

این آنتی ویروس ( به ویژه در مورد نمونه های جدید و یا موارد پیچیده ) به خوبی میزان شناسایی آن نیست .

Webwasher Gateway یک آنتی ویروس Multiengine است که از انجین آنتی ویر همراه با یک انجین ساخت خود آن

شرکت استفاده می کند و همانطور که از نامش پیدا است برای استفاده توسط کاربران خانگی مناسب نیست و

علت ان موارد مثبت کاذب بسیار بالای آن است ( که حتی با آنتی ویر هم قابل مقایسه نیست ) و اغلب توسط ISP ها

مورد استفاده قرار می گیرد.

13. 3 کاربر از vtn54 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

vtn54 عزيز واقعاً وجود افرادي مثل شما توي فروم نعمت بزرگيه.بابت اطلاعات دقيق و جالتون ممنونم.
    حضرت علي گفته هر كس به من حرفي بياموزد مرا بنده ي خويش ساخته است و اين ارج و منزلت آموزش رو بخوبي نشون ميده.و شما هم كه خيلي به گردن افراد تازه كار و كم اطلاعاتي مثل بنده حق دارين.
    بازم تشكر ميكنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •