تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از كدام آنتي ويروس استفاده مي كنيد؟؟؟

راي دهنده
851. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Kaspersky

227 26.67%
  • AVG

21 2.47%
  • BitDefender

35 4.11%
  • Avira

69 8.11%
  • Panda

2 0.24%
  • Norton

39 4.58%
  • F-Secure

2 0.24%
  • McAfee

32 3.76%
  • ESET NOD32

324 38.07%
  • ClamWin

0 0%
  • avast

52 6.11%
  • eScan

0 0%
  • Norman

1 0.12%
  • sophos

0 0%
  • microsoft one care

3 0.35%
  • Drweb

1 0.12%
  • Symantec

19 2.23%
  • Other

24 2.82%
صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 80

نام تاپيک: از كدام آنتي ويروس استفاده مي كنيد؟

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

من از ESET NOD32 استفاده می کنم و خیلی ازش راضیم !
    سلام

قوانین انجمن نظر سنجی رو مطالعه فرمایین

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام کاسپر اسکای آنتی ویروس خوبی هستش ولی نیازمند سیستم واقعا قوی هستش ، چون اگه سیستم شما از پسش بر نیاد اون وقت دچار هنگهای متوالی میشین و دیگه میشه قوز بالا قوز و خودش یجورایی نقش ویروس رو بازی میکنه !!!
    ولی با توجه به وضع سیستمهای ایرانی من فکر میکنم AVIRA PREMIUM SECURITY SUIT مناسب باشه ، ساخت شرکت gmbh یک شرکت معروف آلمانی ..
    و این که اگه ورژن premium و فول بدون کرک این رو بتونین از یک جا تهیه کنین اون وقت هیچ ویروسی دیگه به سیستم شما نفوذ نمیکنه البته با آپدیتهای جدیدش که روی سایت موجود هست.
    پس رای من AVira premium security suit !!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من از نورتون 2012 استفاده می کنم. نسخه قبلی این برنامه به عنوان دومین آنتی ویروس در سال 2010 انتخاب شد.

4. این کاربر از Farjameh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام کاسپر اسکای آنتی ویروس خوبی هستش ولی نیازمند سیستم واقعا قوی هستش ، چون اگه سیستم شما از پسش بر نیاد اون وقت دچار هنگهای متوالی میشین و دیگه میشه قوز بالا قوز و خودش یجورایی نقش ویروس رو بازی میکنه !!!
    ولی با توجه به وضع سیستمهای ایرانی من فکر میکنم AVIRA PREMIUM SECURITY SUIT مناسب باشه ، ساخت شرکت gmbh یک شرکت معروف آلمانی ..
    و این که اگه ورژن premium و فول بدون کرک این رو بتونین از یک جا تهیه کنین اون وقت هیچ ویروسی دیگه به سیستم شما نفوذ نمیکنه البته با آپدیتهای جدیدش که روی سایت موجود هست.
    پس رای من AVira premium security suit !!!!!
    با سلام

دوست عزيز GmbH اسم يک شرکت نيست بلکه به شرکت هاي خصوصي موجود در آلمان گفته ميشه...
    از طرفي به نظر من آويرا براي ما ايراني ها مناسب نيست چون در سيستم همه ي ما تعداد زيادي کرک و کيجن وجود داره که بلا استثنا همه رو به عنوان بدافزار شناسايي ميکنه و شما هم تمام وقتت رو بايد بزاري به Exculsion اضافه کني که واقعا خسته کننده است.
    Symantec Protection به نظر من خيلي خوبه اما چون تنظيمات فايروالش يک کم طولاني و پيچيده است جالب نيست. اين مساله براي کساني که تنظيمات دستي زيادي روي فايروالشون نمي کنن صدق نميکنه و پيشنهاد مي کنم حتما از اين نرم افزار استفاده کنن.
    اما ESET سبکه سريعه تنظيماتش راحته و ساده است. Customization خيلي انعطاف پذيري داره. ميشه سريع آپديتش کرد و آنها رو جدا ذخيره هم کرد. قابل اطمينانه و هوش بالايي داره. براي کسايي که امنيت بي دردسر ميخوان و سيستم شلوغي دارن (مثل خود من) بهترين انتخابه.
    جداي اينها پيشنهاد من به شما اينه که هر انتي ويروسي که داريد در کنارش نرم افزار شرکت Malware's Byte يا IOBit رو نصب کنيد. فقط در اين صورته که مي تونيد از امنيت سيستمتون مطمئن بشيد. هيچ تداخلي به وجود نمياد و سيستم ابدا کند نميشه. تضمين مي کنم.
    موفق باشيد.

6. این کاربر از Xilizax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

با سلام

دوست عزيز GmbH اسم يک شرکت نيست بلکه به شرکت هاي خصوصي موجود در آلمان گفته ميشه...
    از طرفي به نظر من آويرا براي ما ايراني ها مناسب نيست چون در سيستم همه ي ما تعداد زيادي کرک و کيجن وجود داره که بلا استثنا همه رو به عنوان بدافزار شناسايي ميکنه و شما هم تمام وقتت رو بايد بزاري به Exculsion اضافه کني که واقعا خسته کننده است.
    Symantec Protection به نظر من خيلي خوبه اما چون تنظيمات فايروالش يک کم طولاني و پيچيده است جالب نيست. اين مساله براي کساني که تنظيمات دستي زيادي روي فايروالشون نمي کنن صدق نميکنه و پيشنهاد مي کنم حتما از اين نرم افزار استفاده کنن.
    اما ESET سبکه سريعه تنظيماتش راحته و ساده است. Customization خيلي انعطاف پذيري داره. ميشه سريع آپديتش کرد و آنها رو جدا ذخيره هم کرد. قابل اطمينانه و هوش بالايي داره. براي کسايي که امنيت بي دردسر ميخوان و سيستم شلوغي دارن (مثل خود من) بهترين انتخابه.
    جداي اينها پيشنهاد من به شما اينه که هر انتي ويروسي که داريد در کنارش نرم افزار شرکت Malware's Byte يا IOBit رو نصب کنيد. فقط در اين صورته که مي تونيد از امنيت سيستمتون مطمئن بشيد. هيچ تداخلي به وجود نمياد و سيستم ابدا کند نميشه. تضمين مي کنم.
    موفق باشيد.
    سلام دوست گلم منظور من Gesellschaft mit beschränkter Haftung
    یا بهت
    ره بگم Bosch GmbH که میتونی از داخل این تعریف هم به راحتی بفهمین Bosch GmbH چی هست
    German company that is Europe's largest auto-parts manufacturer and one of the world's leading makers of auto ignition, fuel injection, and antilock braking systems. The company also produces industrial hydraulic and pneumatic equipment, telecommunications equipment and systems, power tools, household appliances, radios, television sets
    این یعنی GMBH یک شرکت آلمانی که در زمینه های خاصی فعالیت داره
    و به هر شرکت خصوصی آلمانی گفته نمیشه!!

درمورد کیجنها و کرک ها همچین چیزی نیست ، من الان دارم از ورژن قانونی avira استفاده میکنم که تا 28february 2012 هم اکتیو هست و دارای هوش مصنوعی بسیار بالایی هستش، از لحاظ سبکی هم خیلی عالیه در حد ESET ،
    و همچنین شما چه تظمینی داری که یک فایل کرک یا کیجن malware یا spyware نباشه ؟
    همین چندروز پیش سیستم دوستم به خاطر یک فایل کرک بازی یک malware خطرناک، آلوده شده بود و کنترل سیستم از دست کاربر که دوستم باشه خارج شده بود !
    در مورد نرم افزارهای Anti malware هم بنده از trojan remover استفاده میکنم که بد نیست البته malware byte رو هم خیلی قبول دارم
    موفق و موئی باشین
    Last edited by A M ! N; 27-09-2011 at 22:28.

8. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

من تعجب می کنم چرا خیلی ها به 32 NOD رای دادنه!
    من چند سال NOD استفاده می کردم. کامپیوترم همش خراب و ویروسی میشد.
    مجبور بودم هر یکی دو ماه ویندوز رو عوض کنم.
    حالا دو ساله دارم Kaspersky استفاده می کنم هیچ ویروس نگرفتمه. کامپیوترم همیشه سالمه.

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

من تعجب می کنم چرا خیلی ها به 32 NOD رای دادنه!
    من چند سال NOD استفاده می کردم. کامپیوترم همش خراب و ویروسی میشد.
    مجبور بودم هر یکی دو ماه ویندوز رو عوض کنم.
    حالا دو ساله دارم Kaspersky استفاده می کنم هیچ ویروس نگرفتمه. کامپیوترم همیشه سالمه.
    دلیل استفاده کاربرای ایرانی از بز32 پیدا کردن راحت کرک-اپدیت کم حجم-و به علت اینکه اکثر کامپیوتر ها قوی نیستند سبک بودن و سرعته که داره.حتی بعضی جاها به شخصه دیدم که گول اپدیت سریع رو میخورن و دور و بر بهترین ها نمیرن

11. 2 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Aria1997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

12

دلیل استفاده کاربرای ایرانی از بز32 پیدا کردن راحت کرک-اپدیت کم حجم-و به علت اینکه اکثر کامپیوتر ها قوی نیستند سبک بودن و سرعته که داره.حتی بعضی جاها به شخصه دیدم که گول اپدیت سریع رو میخورن و دور و بر بهترین ها نمیرن
    دقیقا درست میفرمائید !!!

من نود۳۲ رو نصب کردم ... اسکن هم کردم اما نمیدونم چرا ویروس هارو نمیکشه

من از BitDefender استفاده می‌کنم باور کنید خیلی‌ عالیه !!!!!

اسکن کردنش خیلی‌ طول میکش ولی‌ ارزششو داره !!!

13. این کاربر از Aria1997 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه aking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

آنتی ویروس COMODO فایروال بسیار قدرتمندی داره , سبک و سریع هست , ولی در بخش اسکن ویروس قدرتی متوسط داره
    در عوض آنتی ویروس رایگان Avast اکسن ویروس سریع و قدرتمند داره فایروال نداره !
    با غیر فعال کردن قسمت اسکن ویروس COMODO و نصب Avast , ترکیب فوق العاده امنیت رو حس کنید ...

یا علی, ابوالفضل

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

دقیقا درست میفرمائید !!!

من نود۳۲ رو نصب کردم ... اسکن هم کردم اما نمیدونم چرا ویروس هارو نمیکشه

من از BitDefender استفاده می‌کنم باور کنید خیلی‌ عالیه !!!!!

اسکن کردنش خیلی‌ طول میکش ولی‌ ارزششو داره !!!
    سلام من قبلا هم عرض کردم خدمت دوستان
    نود سی 2 یک برنامه ی بیهوده هستش اصلا نمیشه واژه ی آنتی ویروس رو بهش نسبت داد
    دیتا بیسش هم مشکل داره خصوصا ورژن 5
    فقط متاسفانه هر کاربر عادی که میاد میگه به من ، من نود دارم کامپیوترم اصلا ویروس نداره!
    در صورتی که الان تقریبا بالای 100 نوع ویروس هست که هیچ آنتی ویروسی قادر به مبارزه باهاشون نیستن
    موفق و موئید باشین

16. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •