تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 69

نام تاپيک: کلوپ Lg Kc550

داره خودمونی میشه ali742's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من گوشی گرفتم فارسی نداره و وقتی sms به زبون فارسی میاد هیچی نمیاد چی کار کنم من گوشی هم kc550 هست
    نمي دونم.گوشي كه من دارم هم sms فارسي مي نويسه و هم مي گيره.
    راستي مطمئني گوشيت اصليه؟اخه kc550 الان تو بازار 2 مدل.يك مدل اصليه با گارانتي كامتل و اون يكي ممتاژ از قطعات نا مرغوب و قيمتش 170 تا 180

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من خودم گوشی با گارانتی نداشتم ولی در مورد گوشی های ال جی و ساوسونگ فرق میکنه چون در آینده اگه مشکلی پیش بیاد کمتر کسی تعمیر میکنه ولی با گارانتی معتبر مشکل پیدا نمیکنه،و این که به قول شما گوشی خراب و نا مرغوب هم به آدم نمیدن، برای 200 هزار تومان مشکلی پیش نمیاد که یه 10 تا 30 تومان پول گارانتی بدیم،البته من نمایندگی ال جی بودم گفتن گارانتی با غیر گارانتی از نمایندگی بگیری 10 هزار تومان فرقشه که به نظر من ارزش ریسک نداره.

3. 2 کاربر از kalepoook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

من خودم گوشی با گارانتی نداشتم ولی در مورد گوشی های ال جی و ساوسونگ فرق میکنه چون در آینده اگه مشکلی پیش بیاد کمتر کسی تعمیر میکنه ولی با گارانتی معتبر مشکل پیدا نمیکنه،و این که به قول شما گوشی خراب و نا مرغوب هم به آدم نمیدن، برای 200 هزار تومان مشکلی پیش نمیاد که یه 10 تا 30 تومان پول گارانتی بدیم،البته من نمایندگی ال جی بودم گفتن گارانتی با غیر گارانتی از نمایندگی بگیری 10 هزار تومان فرقشه که به نظر من ارزش ریسک نداره.
    الان توصيه مي شه كامتل بگيرين
    هم فارسي هم گارانتي خوبي هستش
    به قول معروف پدرومادر داره

5. 2 کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

سلام ببخشيد اكانتم تموم شده بود
    من اين گوشي رو از نيشابور گرفتم قيمتش هم 220
    از كيفيت صفحه نمايشش خيلي راضيم با اينكه 256 هزاره اما با 16 ميايون هيچ فرقي نمي كنه.كيفيت عكس هاي دوربينشم خيلي خوب و دوربينش امكانات زيادي داره.فقط يه ايراد بزرگ داره اونم اينكه حافظه داخليش 13m و اين كمه و تو بلوتوس اذيت ميكنه.
    در مورد اينكه چرا ويوتي نگرفتم.من تو اينترنت زياد تحقيق كردم و صحبتهاي دوستان رو كه خوندم به اين نتيجه رسيدم كه ويوتي تو lcd به مرور زمان دچار مشكل ميشه و مورد بعد هم شارز باتري بود من اين گوشي رو دو روزه كه شارز نكردم و باهاش كلي عكس و بازي كردم 1 ساعت مكالمه كردم 1 ساعت فيلم ديدم و نزديك به 1 ساعت اهنگ گوش كردم و از 3 خونه شارزش هنوز 2 خونه شارز داره.
    بجز مورد حافظه داخليش در بقيه مواردش ازش خيلي راضيم.
    علي آقا ممنون از جواب هاتون فقط يك نكته را نگفتيد، اينكه كيفيت پليرش در گوشي چطوره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

علي آقا ممنون از جواب هاتون فقط يك نكته را نگفتيد، اينكه كيفيت پليرش در گوشي چطوره؟
    ببخشيد almgti جان
    كيفيت پليرش ضعيف.نمي دونم چرا ال جي به اين مورد اهميت نداده؟اخه گوشي يه نفر ديگه هم كه ke990 داشت هم پليرش ضعيف بود!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

ببخشيد almgti جان
    كيفيت پليرش ضعيف.نمي دونم چرا ال جي به اين مورد اهميت نداده؟اخه گوشي يه نفر ديگه هم كه ke990 داشت هم پليرش ضعيف بود!!!!!!!!!

ممنون علي آقا، من خودم ويوتي (ke990) دارم، كيفيت موزيك متن را خوب پخش ميكنه ولي وقتي خواننده شروع به خواندن ميكنه، آدم حس ميكنه خواننده ته چاه ايستاده و درحال خواندن هست!!!!
    با اين اوصاف حتما براي شما هم همينگونه است...

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنون علي آقا، من خودم ويوتي (ke990) دارم، كيفيت موزيك متن را خوب پخش ميكنه ولي وقتي خواننده شروع به خواندن ميكنه، آدم حس ميكنه خواننده ته چاه ايستاده و درحال خواندن هست!!!!
    با اين اوصاف حتما براي شما هم همينگونه است...
    مباركه.kc550 و ke990 تقريبا قيمتاشون تو يه رنجه.از گوشيت راضي هستي؟
    درسته almgti جان.با هدفون افتضاحه البته هم اهنگ و هم خواننده.اما بدون هدفون ميشه گفت بد نيست.
    در كل در دو چيز kc550 ضعف داره يكي همين صداشه و دومي حافظه داخليش اما دو چيز هم نقاط قوتش.يكي مدت شارژ باتري و دومي دوام گوشيه

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

مباركه.kc550 و ke990 تقريبا قيمتاشون تو يه رنجه.از گوشيت راضي هستي؟
    درسته almgti جان.با هدفون افتضاحه البته هم اهنگ و هم خواننده.اما بدون هدفون ميشه گفت بد نيست.
    در كل در دو چيز kc550 ضعف داره يكي همين صداشه و دومي حافظه داخليش اما دو چيز هم نقاط قوتش.يكي مدت شارژ باتري و دومي دوام گوشيه

ممنون؛ اين اولين گوشي منه كه صفحه لمسي داره ولي نسبت به دوگوشي قبليم (g7020 و p7200) خيلي ازش راضي ام، فقط دو نكته منفي داره يكي همين پليرش (هدفون) و يكي نگه داشتن شارژشه (هرروز يا ماكريمم دوروز يكبار بايد شارژ كنم)!

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    خوب میشه برای کمتر مصرف شدن شارژ بولوتوث همیشه خاموش باشه،زنگ گوشی در حدی باشه که قابل شنیدن باشه نه اضافه تر،کنتراست و نر هم میشه کم کرد تو جاهایی که میدونید میمونید تو خونه کم کرد و در بیرون زیاد،ویبره خاموش باشه،اسکرین سیور خاموش باشه شبکه از حالت دوگانه در بیاد رو جی اس ام و کلی نکات ریز دیگه که تاثیر داره.

12. این کاربر از kalepoook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مشکل من یادتون رفت ! ایا میشه فارسی نصب کرد که حداقل sms فارسی میاد بشه خوند
    بعد گوشی بدون گارانتی با گارانتی فقط فرقش تو گارانتیش همین و همش کره ای هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •