تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتان در مورد گوشی های جدید موتورلا در ایران چیست؟

راي دهنده
55. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • این گوشی ها فوق العاده هستند

41 74.55%
  • این گوشی ها معمولی هستند

6 10.91%
  • ورورد این گوشی ها با شکست مواجه خواهد شد

5 9.09%
  • اهمیتی در بازار ایران ندارند

3 5.45%
صفحه 5 از 22 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 219

نام تاپيک: سری جدید گوشی های موتورولا وارد بازار ایران شد.

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

سلام
    من خیلی وقت منتظر مدلe8 هستم وخیلی در موردش تحقیق کردم. نوکیاو سونی اریکسون خیلی تکراری شدن. یکی از دوستان زحمت بکشن از نمایندگی تاریخ دقیق ارائه این گوشی وقیمت حدودی را برای من بپرسند . ممنون میشم
    دوست خوبم بعد از عید فکر کنم این سری از گوشی های موتو که U9 و E8 باشند وارد ایران بشند توی تیزر های فیتکو که عکسشون بود البته اگه از اینهایی که جدید وارد شدن استقبال بشه....

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

بچه ها یک نظر سنجی گذاشتم تا بدونم چقدر موتو های جدید تو ایران طرفدار پیدا میکنند اگه شرکت کنید ممنون میشم ....

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

من موتورلا را دوست دارم ، ولی نه به اندازه .... ، میخوام گوشیم رو عوض کنم (البته اگه بتونم ازش دل بکنم!) ، اپاچی خیلی داری با آب و تاب از این گوشی ها تعریف میکنی!!
    البته دارم برای یو 9 دندون تیز میکنم!!

حـــــرفـه ای Sasan Info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون از اطلاعاتت
    راستی تو اینو خریدی؟ به نظرت خوبه من بخرم؟

در ضمن موزیک پلیرش چطوره؟
    ویندوز مدیا پلیر داره؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست خوبم این 5 مگا پیکسلی های که میگن همگی در نیمه دوم امسال وارد بازار میشن وگرنه در بازار شما غیر از چند مدل کجا فرت فرت 5 مگا پیکسلی میبنید??
    بعدش هم بزرگترین کاری که نوکیا کرد این بود از لنزکارل زایس استفاده کرد ولی تکنولوژی عکاسی شرکتی خاصی رو به کار نبرد ولی 8 مگا پیکسلی موتو که در نیمه دوم امسال به بازار میاد دقیقآ مثل یک دوربین کداک 8مگا پیکسلی هستش و بک پروژه بزرگ بود اگر سری به سایت هی خارجی بزنید همه دارن در موردش بحث میکنن...
    در مورد سامسونگ و ال جی هم که کسی به دوربین های دیجیتال اونها تو بازار نگاه میکنه که به دوربین های مبایلشون اعتباری باشه
    آبا دوربین دیجیتال سامسونگ با کداک یا سونی یکی هست
    پس فقط میمونه سونی و نوکیا که اونها هم محدود 5 مگا زدن...
    سلام به همگی ....

باید بگم موتورولا یکی از بهترین برندهای موفق جهان هستش که من واقعا از طراحیش لذت میبرم ...

apachi جان نمیخواستم این پستو بیارم بالا ... زیاد هم چیزی نمیگم ... فقط :

بیشتر تحقیق کن دوست خوبم ...

موفق باشی ....

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

سلام به همگی ....

باید بگم موتورولا یکی از بهترین برندهای موفق جهان هستش که من واقعا از طراحیش لذت میبرم ...

apachi جان نمیخواستم این پستو بیارم بالا ... زیاد هم چیزی نمیگم ... فقط :

بیشتر تحقیق کن دوست خوبم ...

موفق باشی ....
    عزیزم حق صدرصد با شماست من فقط در زمینه دوربین رو گفتم
    من تندروی کردم بازم من ازتون معذرت خواهی میکنم و سعی میکنم که به عقدیه با ارزش شما احترام بگذارم ....
    Last edited by Apachi; 04-03-2008 at 01:04.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    این داستان واگذاری بخش موبایل موتورولا که میگفتن یا دیگه موتورولا قصد داره گوشی تولید نکنه واقعیت داره؟؟؟؟؟ خدا کنه که حقیقت نداشته باشه وموتو همچنان پر قدرت به کارش ادامه بده

آخر فروم باز amir2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    منزل همیشگی ما قلب کسانی است که دوستشان داریم

پيش فرض

خوب حرف شما واسه برندهای برتر مصداق نداره..ما از برندهای برتر حرف میزنیم و بهبقیه کاری نداریم...مثلا میگن کا 850 انتظارات رو بر اورده نکرده و اصلا ضعیف!!ایا کسی هست بتونه عکس این ضعیف رو!با ان 73 مثلا مقایسه کنه؟---------
    راستی فیتکو همونی نبود که پن تک رو ساپورت میکرد؟
    خوب پس به این مطلب دقت کنید...
    دوربین‌های جمع و جور امروزی، مسلما مجبورند حسگرهای نورهای کوچکی هم داشته باشند، حسگرهایی مثلا با ابعاد 7.5 در 9.4 میلیمتر یا 5.4 در 6.8 میلیمتر، بنابراین بدیهی است که برای افزایش پیکسل‌ها چاره‌ای جز کوچکتر کردن پیکسل‌ها نیست!

نتیجه چنین چیزی، کاهش «حساسیت» و افزایش «نویز» دوربین است، چرا که میزان نوری که به وسیله هر یک از این پیکسل‌های کوچک جمع‌اوری می‌شود، کمتر خواهد بود.
    ما انتظار داریم که افزایش پیکسل‌ها، جزئیات بیشتری در اختیار ما بگذارد و به عبارتی وضوح عکس را بالا ببرد ولی باید توجه داشت که برای داشتن یک عکس پروضوح به لنزهای بهتر با خطای رنگی Chromatic aberration کمتر هم نیازمندیم. اما این لنزهای بهتر، ابعاد بزرگ‌تری هم دارند و نمی‌توانند در دوربین‌های کوچک امروز جاسازی شوند.
    به علاوه در پیکسل‌های کوچک‌تر، پدیده فیزیکی «پراش» نور بیشتر می‌شود و وضوح عکس را کم می‌کند.
    مشکل اصلی در دوربین‌های با پیکسل بیشتر واقعا تعداد پیکسل بیشتر نیست، بلکه کوچک شدن تعداد پیکسل‌ها است. اگر بخواهیم با افزایش تعداد پیکسل، وضوح و کیفیت بهتری در عکس‌ها ببنیم، باید اندازه حسگرها و لنزها را بزرگ‌تر کنیم و این کار مسلما دوربین را بزرگ‌تر خواهد کرد. اما مشتری‌های آماتور این روزها چندان میانه‌ای با دوربین‌های بزرگ ندارند.
    منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته این مطلب بیشتر مربوط میشه به مگا پیکسل های بیشتر از 6 در دوربین دیجیتال و 3.2 در موبایل با توجه به اندازه لنز...

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    این داستان واگذاری بخش موبایل موتورولا که میگفتن یا دیگه موتورولا قصد داره گوشی تولید نکنه واقعیت داره؟؟؟؟؟ خدا کنه که حقیقت نداشته باشه وموتو همچنان پر قدرت به کارش ادامه بده
    دوست عزیز سلام ....
    حدود 1 ماه پیش ( 12 فوریه 2008 ) شرکت موتورولا در MWC به طور رسمی از شرکت سامسونگ خواست که سهامشو با قیمت بیش از 12 بیلیون دلار بخره و نذاره موتورولا از رده سومی پایینتر بره ... کره جنوبی هم گفته فناوری سامسونگ بیش از اونی هستش که بخواد با موتورولا شریک بشه و این وسط سود کمی نصیب سامسونگ میشه ....

دقیقا یک روز بعد موتورولا اعلام کرد که هرگز از صحنه تلفنهای همراه محو نمیشه .... در همون روز هم برخی از سایتها به همکاری موتورولا و Dell اشاره کردن

چند روز بعد هم بیشتر سایتها نوشتن که موتورولا بیش از 200 نفر از کارکنان خودشو در یکی از شهرهای آمریکا ( اسم شهر یادم نیست ) به علت نا مشخصی اخراج کرده ....

الجی هم که اعلام کرد میتونه در زمینه فروش در جایگاه موتورولا ( سوم ) قرار بگیره ...

خوب پس به این مطلب دقت کنید...
    دوربین‌های جمع و جور امروزی، مسلما مجبورند حسگرهای نورهای کوچکی هم داشته باشند، حسگرهایی مثلا با ابعاد 7.5 در 9.4 میلیمتر یا 5.4 در 6.8 میلیمتر، بنابراین بدیهی است که برای افزایش پیکسل‌ها چاره‌ای جز کوچکتر کردن پیکسل‌ها نیست!
    امیر جان سلام ...

مطلب این سایت واسه چه تاریخی هست ؟

یه خورده قدیمی به نظر میاد ...

در حال حاظر لنزهای 4.75 در 14.25 میلیمتر و 17.4 میلیمتری هم روی گوشیها قرار میدن ...

الیته اگر منظور این سایت لنز باشه !

موفق باشین ....

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

دوست عزیز سلام ....
    حدود 1 ماه پیش ( 12 فوریه 2008 ) شرکت موتورولا در MWC به طور رسمی از شرکت سامسونگ خواست که سهامشو با قیمت بیش از 12 بیلیون دلار بخره و نذاره موتورولا از رده سومی پایینتر بره ... کره جنوبی هم گفته فناوری سامسونگ بیش از اونی هستش که بخواد با موتورولا شریک بشه و این وسط سود کمی نصیب سامسونگ میشه ....

دقیقا یک روز بعد موتورولا اعلام کرد که هرگز از صحنه تلفنهای همراه محو نمیشه .... در همون روز هم برخی از سایتها به همکاری موتورولا و Dell اشاره کردن

چند روز بعد هم بیشتر سایتها نوشتن که موتورولا بیش از 200 نفر از کارکنان خودشو در یکی از شهرهای آمریکا ( اسم شهر یادم نیست ) به علت نا مشخصی اخراج کرده ....

الجی هم که اعلام کرد میتونه در زمینه فروش در جایگاه موتورولا ( سوم ) قرار بگیره ...

امیر جان سلام ...

مطلب این سایت واسه چه تاریخی هست ؟

یه خورده قدیمی به نظر میاد ...

در حال حاظر لنزهای 4.75 در 14.25 میلیمتر و 17.4 میلیمتری هم روی گوشیها قرار میدن ...

الیته اگر منظور این سایت لنز باشه !

موفق باشین ....
    دوست خوبم در روزی پایانی نمایشگاه سخنگوی موتورلا گفت تمامی این بحث ها شایعه بود و برای تضعیف این برند به کار رفته موتورلا 200 نفر ار کارمنداش رو مثل نوکیا که کارخونش رو توی آلمان به خاطر هزینه بالا بست اخراج کرده ولی در کنارش اولین گوشی خودش و با سوخت هیدروژنی معرفی کرد و یک روز بعد هم شرکت Buzz که یکی از بزرگترین پخشکننده های اینترنتی موزیک در دنیاست رو به قیمت های ملیون دلاری خرید که این ثابت میکنه پروژه های موتورلا ادامه داره سخنگوی موتورلا گفته بود هنوز هیچ صحبتی با هیچ برندی برای فروش سهام موتورولا نکرده .....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •