تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 30 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 297

نام تاپيک: بحث پیرامون ساخت موسیقی دیجیتال

پروفشنال Undercover-G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سابر جان من هم آهنگايي که ساختي رو Dl کردم و نظر ميلاد رو تائييد مي کنم خيلي حال کردم بعضي از ملوديها واقعا عالي هستن .
    آقا اين سمپل هايي کي مي گي رو اينترنت هست برا دانلود اگه هست لينک بزار اگه هم که نيست از کجا مي شه تهيه کرد سي دي ياشو.
    در ضمن اين کارا مال کي هستن جديدن يا واسه چند سال پيش هستن چون تو سايته زمان آپلود رو 2003 نوشته بود .به جز اينا کاراي ديگهاي هم داري آماده يا در حال ساخت ؟
    بهر حال اميدوارم موفق باشي.

داره خودمونی میشه Yizi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

12

نقل قول نوشته شده توسط leuven
    سلام , دوست خوبم این دو تا فایل دانلود نمیشه اگه ممکنه یه test کنید خوب میشه
    منم نتونستم دانلود كنم

sa3er جان تمام آهنگات رو گوش كردم
    با Piano In Dream و Alone خيلي حال كردم موفق باشي
    اگه آموزش اين FL Studio رو بذاريد خيلي خوب ميشه من دارم دانلود ميكنم

Undercover-G عزيز بخاطر لينك ممنون.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بابا اين حرفا چيه وظيفمونه.
    در مورد دانلود نشدن هم من به راحتي دانلود کردم.مي توني بيشتر دربارش توضيح بدي شايد بتونيم کمک کنيم.

حـــــرفـه ای sa3er's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Undercover-G
    سابر جان من هم آهنگايي که ساختي رو Dl کردم و نظر ميلاد رو تائييد مي کنم خيلي حال کردم بعضي از ملوديها واقعا عالي هستن .
    آقا اين سمپل هايي کي مي گي رو اينترنت هست برا دانلود اگه هست لينک بزار اگه هم که نيست از کجا مي شه تهيه کرد سي دي ياشو.
    در ضمن اين کارا مال کي هستن جديدن يا واسه چند سال پيش هستن چون تو سايته زمان آپلود رو 2003 نوشته بود .به جز اينا کاراي ديگهاي هم داري آماده يا در حال ساخت ؟
    بهر حال اميدوارم موفق باشي.
    Undercover-G عزيز؛
    متشكر از لطفت.

اين سمپلها رو والا من از اين ور اونور جمع كردم.... سايت مشخصي نبود..... ولي اون قديما اين سايت:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بين موزيسينهاي fruity خيلی معروف بود انصافا كارش درست بود و يه تعداد سمپلهاي زيادي و متنوع با كيفيت بالا براي دانلود قرار مي داد هر ماه.... خوشبختانه من موفق به دريافت همه اونها شدم. ولي از پارسال نمي دونم ديگه چرا به اون كارشون ادامه نداند.

بله اين آهنگهايی که الان تو اون سايت شما گوش دادين زمان ساختش بر می گرده به يکی دو سال پيش يعنی قبل از اينکه بريم خدمت.... بعد از بازگشت از خدمت ديگه مثله گذشته متاسفانه فعال نيستيم در اين زمينه.... ولی خيلی دوست دارم دوباره اون روزها رو تجربه کنم....

خوب الان يه مدتی به وسيله يکی از دوستان .. تشويق شديم ...فعلا يه دو تا آهنگ با هم ساختيم که به محض آمادگی به روی شبکه می فرستيمشون. ايشون خوندند و بنده آهنگ رو به قول معروف چيدم.

THE.BOSS جان؛
    ممنون از نظرات و اظهار لطفت.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

با سلام .
    سابر اين لينکه سايتي که گذاشتي نوشته که در حال ساخت شايد دارن سايتو يه تغيراتي مي دن.

در مورد کارهايي جديدي که داري مي سازي اميدوارم که موفق باشي.

داره خودمونی میشه Dj_Milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سابر جان الگويي كه ازش تو پيش زمينه كارات استفاده ميكني رابرت مايزه ؟

منم در هال ساخته يه كار تو سبكايه شما يعني Electronic هستم و به زودي براي Download ميزارم . و ميخام پروژه اش رو هم براي download بزارم.

كساني كه علاقه به ياد گيري برنامه دارن . FL Studio را نصب داشته باشند. FLStudio 5 xxl edittion

حـــــرفـه ای sa3er's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Dj_Milad
    سابر جان الگويي كه ازش تو پيش زمينه كارات استفاده ميكني رابرت مايزه ؟
    FLStudio 5 xxl edittion
    بله ميلاد جان
    از كاراي رابرت مايلز واقعا لذت مي برم.... حتي اگه صد بار هم آهنگهاشو بشنوم بازم دفعه صد و يكم يه چيز جديد توش پيدا مي كنم. مي گن الگو قرار دادن كسي شايد صحيح نباشه ولي من در اكثر كارام به نوعي از سبكهاي ايشون پيروي كردم.

راسي آهنگهات رو گوش دادم.... واقعا كارت درسته....
    منتظريم استاد.

کـاربـر بـاسـابـقـه leuven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بلژیک

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Undercover-G
    دوست من لينک هاي بالا کاملا درست هستن همين الان زدم دانلود بدون هيچ مشکلي دانلود کرد.دوباره سعي کن اميدوارم که موفق بشي.

سلام, من دوبار و دوباره تست کردم دانلود نمیشه , میتونید دوباره up date کنید لطفا

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوست عزيز برا دانلود بعد از اينکه روي اينک ها کليک کردي تو صفحه اي که مي ياد روي لينک آهنگها راست کليک کن و بعد Save Target As... رو بزن . من که اينطوري دانلود کردم در ضمن سابر هم که دانلود کرده بدون هيچ مشکلي . در مورد آپلود مجدد هم چشم شما يه تست ديگه بزن اگه نشود خودم دوباره آپلود مي کنم .

سابر جان در مورد Robert Miles من از کارهاش خوشم مي ياد البته چندتا از کارهاتو دقيقا هم اسم با کارا رابرت مايلز گذاشته بودي فکر کنم Red Zone بود که ملوديش هم نزديک بهش در اورده بودي.

در ضمن نسخه 5.0.2 رو هم اگه مي خواييد مي تونيد از لينکه زير دانلود کنيد البته فرقي چنداني با لينکي که چند پست قبل گذاشته بودم نداره .

FL Studio 5.0.2c Studio Producer XXL Edition

حجم: 35 مگابايت

کرک:

داره خودمونی میشه Dj_Milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سابر جان تشكر از وقتي كه گذاشتي براي گوش كردن اهنگا .
    البته اين كارا براي زماني كه هنوز ميكسر نخريده بودم و زيادم براشو ن وقت نذاشتم شايد 5 ساعت ولي الان حدود يك ماهي هست كه يك سري دستگاه البته به سختي تهييه كردم و دارم موسيقي رو به صورت نسبتا حرفه اي (شايد) دنبال ميكنم و اتاق خودمو استوديو كردم . حتي بعضي روزها صداي افراد خونه و همسايه ها از سرو صدا در ميادش.
    من در اين يك ماه 4 تا كار دوروست كردم. كه به نظر خودم و دوستان بد نيست.
    ميخوام كارا مو يه البومه كامل كنم. و در جشنايي كه ميرم استفاده كنم.

من تا چند روز ديگه 2 تا از كاراي جديدم رو ميزارم براي با پروژه كاري.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •