تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 91 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 901

نام تاپيک: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

ه ههه !
    بلاخره دی وی دی بازی رو دیدم با این مشخصات:
    ویندوز 9x
    رم 256
    گرافیک شصت و چهار
    اونا که برای فروش بیشتره .
    به جان خودم با 128 هم نمیاد .

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

آخه بچه بودم مامانم گفته دست توی جیب دیگران نکنم !
    یعنی تیر هاشون توی جیبهاشونه ؟ ای بابا . پس کی بود گفت میشه تیر و اسلحه بخری ؟
    اگه نمیشه ، پس پول به چه دردی میخوره ؟
    دوست من پس شما وقتی یه بازی رو اجرا میکنی اصلا" دنبال این نیستی که نکات مخفی رو کشف کنی؟؟؟ (Hint ..... Secrets ) دل و روده بازی رو بازی رو نمیریزی بهم ؟! ... ببین خوشتیپ جون ، بالای سر یه جسی وایسا یا بشین و یه فاتحه هم براشون بخون و F رو بزن .. اونوقت هر چی دوست داری از جیباشون کش برو

با پول هم خب کلی خرت و پرت بخر مانند پانسمان یا چیزای دیگه ....
    اگه هر کی رو که میکشی جیبها و یا اسلحه هاشونو یه نگاه کنی یه وقتایی یه چیزای خیلی توپ و باحال گیرت میادش که تو دکون بقالیه هیچ دلاله گرونفروشی نیستش
    Last edited by Inkareeeeeeeeee; 05-04-2007 at 17:01.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

یه نکته کوچولو ....
    اگه یه اسلحه پیدا کردین که بهش دوربین یا نارنجک انداز وصل شده میتونین توی صفحه ای که با زدن دکمه " I "براتون باز میشه روی اسلحه یه کلیک راست کنین و اونو از اسلحه جدا کنین ... ولی وقتی که میخواهین اونارو ( دوربین یا نارنجک انداز ) روی یه اسلحه دیگه سوار کنین باید اون اسلحه تو دستتون باشه نه توی وسایل کوله پشتیتون ... من بعد از دو سه دقیقه ور رفتن با اسلحه فهمیدم که اگه اسلحه تو دستتون نباشه نمیشه روش چیزی سوار کردش ....
    گرچه که خودتون به این نتیجه میرسیدید ولی خب من گفتم که زودتر به نتیجه برسید و دو سه دقیقه از وقتتونو سر این کار نزارین

همیشه هم سعی کنین یه اسلحه یدکی هم داشته باشین چون بعد از کشوندن شوصمدتا آدم و جک و جونور اسلحه تون خراب میشه و ریق رحمت رو سر میکشه و زرتش هم قمسور ( غمسور - قمصور - غمصور- ... یکی بگه چجوری مینویسنش ؟! ) میشه
    Last edited by Inkareeeeeeeeee; 05-04-2007 at 17:05.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

میشه بگید اول بازی چطوری میشه از اونجا خارج شد چون همه درها بسته هست و یک نفر اونجا هست که خرت و پرت میفروشه

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

دوست من پس شما وقتی یه بازی رو اجرا میکنی اصلا" دنبال این نیستی که نکات مخفی رو کشف کنی؟؟؟ (Hint ..... Secrets ) دل و روده بازی رو بازی رو نمیریزی بهم ؟! ... ببین خوشتیپ جون ، بالای سر یه جسی وایسا یا بشین و یه فاتحه هم براشون بخون و F رو بزن .. اونوقت هر چی دوست داری از جیباشون کش برو

با پول هم خب کلی خرت و پرت بخر مانند پانسمان یا چیزای دیگه ....
    اگه هر کی رو که میکشی جیبها و یا اسلحه هاشونو یه نگاه کنی یه وقتایی یه چیزای خیلی توپ و باحال گیرت میادش که تو دکون بقالیه هیچ دلاله گرونفروشی نیستش
    عزیز دل . من خودم اینا رو بلد بودم . من که دزد نیستم دست توی جیب مردم بکنم .
    بعدشم کی حوصله داره این همه جیب رو بگرده . کاش مثل اویل 4 یه مرچنت داشت .
    یعنی اصلحه خراب میشه ؟! بابا ایول .

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

میشه بگید اول بازی چطوری میشه از اونجا خارج شد چون همه درها بسته هست و یک نفر اونجا هست که خرت و پرت میفروشه
    خب اگه یه F بزنی که کارت حله دیگه ... شما که اول بازی گیر کردی دیگه وای به حال آخرش

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

عزیز دل . من خودم اینا رو بلد بودم . من که دزد نیستم دست توی جیب مردم بکنم .
    بعدشم کی حوصله داره این همه جیب رو بگرده . کاش مثل اویل 4 یه مرچنت داشت .
    یعنی اصلحه خراب میشه ؟! بابا ایول .
    با 4 تا دونه شلیک کردن که نه ... اگه خوب دقت کنی یه علامت سبز یا زرد یا قرمز رنگ به شکل یه هفت تیر شکسته سمت راست پایین سبز میشه که نشون دهنده مقدار خرابی اسلحه هستش ...
    معلومه که بازم پسر خوبی هستی و قاتل نیستی که آدمهارو بکشونی ... به به ... چه آقا پسر " + " هستی

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان متاسفانه من دارم می رم شهرستان و نمی تونم مدتی این گیم رو انجام بدم . البته من یکی از پایانهای بد رو دیدم اما وقت نکردم که بقیه پایانها رو ببینم . فقط شنیدم که اگه مرحله Guide رو انجام بدید و با دکتر صحبت کنید می تونید دو پایان اصلی رو مشاهده کنید .

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

با 4 تا دونه شلیک کردن که نه ... اگه خوب دقت کنی یه علامت سبز یا زرد یا قرمز رنگ به شکل یه هفت تیر شکسته سمت راست پایین سبز میشه که نشون دهنده مقدار خرابی اسلحه هستش ...
    معلومه که بازم پسر خوبی هستی و قاتل نیستی که آدمهارو بکشونی ... به به ... چه آقا پسر " + " هستی
    پس چي ؟ واقعا چي فكر كرديد در مورد من ؟!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

پس چي ؟ واقعا چي فكر كرديد در مورد من ؟!!!!!!!!!

راستش پسر باید شیطون باشه و وورووجک و خشن ...
    آنلاین بازی کردی این بازیو ؟! ... خیلی باحاله ...
    منکه همچنان دارم با جر زنی اینو بازی میکنم ... خیلی باحاله که آدمیه اسلحه تووووووپ دستش بیفته و تیرهاش هم تموم نشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •