تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 131

نام تاپيک: [معرفی] بدست آوردن اطلاعات درباره كيفيت و جزئيات انتشار فيلمها!

آخر فروم باز sd70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

امين جان نسخه هاي Rip شده از DVD فيلم ها يا همون DVDRip وقتي مياد که DVD يه فيلم تو بازار براي خريد منتشر شده باشه.

ميخواستم بدونم سايتي هست که تاريخ انتشار نسخه هاي DVD فيلم رو داشته باشه؟ يعني ميشه فهميد کي DVD فيلم و بدنبال اون DVDRip ـش مياد؟

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امين جان نسخه هاي Rip شده از DVD فيلم ها يا همون DVDRip وقتي مياد که DVD يه فيلم تو بازار براي خريد منتشر شده باشه.

ميخواستم بدونم سايتي هست که تاريخ انتشار نسخه هاي DVD فيلم رو داشته باشه؟ يعني ميشه فهميد کي DVD فيلم و بدنبال اون DVDRip ـش مياد؟
    بله
    نه اووونجوری اعلام نمیشه (تا اووونجا که من میدونم)
    چون اگه یکی بدونه DVD کی منتشر میشه تو میزان فروش فیلم موقع اکران تاثیر میزاره

حـــــرفـه ای s_a_m4000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

این سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تاریخ release دی وی دی ها رو داره ولی به نظرم DVDRip معلوم نمیشه چون باید یکی بگیره و ریپ کنه و بذاره تو نت خوب اینم کعلوم نمیشه که این آدم خوب کی پیدا میشه که
    ویرایش:
    امین جان این سایتی که من دادم یه بخشی داره به نام FUTURE RELEASE

آخر فروم باز sd70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بله
    نه اووونجوری اعلام نمیشه (تا اووونجا که من میدونم)
    چون اگه یکی بدونه DVD کی منتشر میشه تو میزان فروش فیلم موقع اکران تاثیر میزاره
    ممنون که پاسخ داديد.

این سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تاریخ release دی وی دی ها رو داره ولی به نظرم DVDRip معلوم نمیشه چون باید یکی بگیره و ریپ کنه و بذاره تو نت خوب اینم کعلوم نمیشه که این آدم خوب کی پیدا میشه که
    ویرایش:
    امین جان این سایتی که من دادم یه بخشی داره به نام FUTURE RELEASE
    متشکر که اين سايت رو معرفي کرديد. البته فکر کنم همون روزي که DVD بياد DVDRip هم همون روز يا يکي دو روز بعدش مياد.

چون همونطور که ميدونيد همه سعي ميکنند زودتر از ديگران ريپ و آپلودش کنند. دليلش هم که ميدونيد بالارفتن point ـشون در رپيدشير هستش.

راستي ميگم اون قسمت FUTURE RELEASE درسته؟؟؟ چون من خيلي وقت پيش The Condemned DVDRip رو دانلود کردم. DVDRip فيلم Next که هست. طبق اين چيزي که توي اين سايت گفته پس هنوز DVD ـشون نيومده؟!!!!!

از کمک تمام شما دوستان عزيز نهايت تشکر را دارم. موفق و پيروز باشيد
    Last edited by sd70; 16-09-2007 at 17:57.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

14 ...

سلام

مدتی پیش DVDRip فیلم 1408 دانلود شد و نگاش کردم.

تازگی ها نسخه DVDRip دیگه ای از این فیلم دانلود شد که وقتی آخرشو نگاه کردم دیدم کاملا با نسخه قبلی فرق داره.

توی نسخه ای که اول دیدم

شخص اول نجات پیدا میکنه و صدای دخترش هم روی واکمن ضبط شده و باعث تعجب زنش میشه.

توی نسخه ای که تازه دیدم

شخص اول در آتشسوزی میمیره و مثل دیگر قربانیان اتاق, کارش تموم میشه. آخر هم روحش با روح دخترش دیده میشه.

قضیه چیه؟ میشه بگید دو نسخه چه فرقی داشتن؟ مثلا هر کدوم برای قاره ای خاص بودن یا بعد از مدتی تصمیم گرفتن پایان فیلم رو کلا تغییر بدن؟

ممنون

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

تازگی ها نسخه DVDRip دیگه ای از این فیلم دانلود شد که وقتی آخرشو نگاه کردم دیدم کاملا با نسخه قبلی فرق داره.

توی نسخه ای که اول دیدم

توی نسخه ای که تازه دیدم

شخص اول در آتشسوزی میمیره و مثل دیگر قربانیان اتاق, کارش تموم میشه. آخر هم روحش با روح دخترش دیده میشه.

قضیه چیه؟ میشه بگید دو نسخه چه فرقی داشتن؟ مثلا هر کدوم برای قاره ای خاص بودن یا بعد از مدتی تصمیم گرفتن پایان فیلم رو کلا تغییر بدن؟

ممنون
    سلام
    هر چی هست سر همون نسخه DC هستش
    نمیدونم مخفف چی هست
    اما نسخه DC همونیه که آخرش طرف میمیره
    احتمالا فیلم 2 تا پایان داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه bakhishman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ضلع شرقی جهنم-طبقه ی همکف

پيش فرض

ببخشید این فیلم جنگیر جدیده اسم انگلیسیش چیه؟

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

ببخشید این فیلم جنگیر جدیده اسم انگلیسیش چیه؟
    سلام
    فکر کنم این باشه..البته مطمئن نیستم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه bakhishman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ضلع شرقی جهنم-طبقه ی همکف

پيش فرض

نمیدونم شاید ولی من شنیده بودم فیلم 2006 یا2007 باشه این فیلم2004 است.ولی مرسی از اینکه وقتتو گذاشتی

حـــــرفـه ای mir@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

پيش فرض

سلام

توی نسخه ای که اول دیدم

توی نسخه ای که تازه دیدم

ممنون
    DVDs often include an alternate ending as a special feature. These are often interesting in terms of characterization and provide insight to the production team's vision for the movie, but are usually not considered canon.

It is rare for a film to have true multiple endings, but one notable example is the movie Clue. Three different endings were used in the final version of the film, with each having a different killer. This is a unique case in that the theatrical release had only one of the three endings, depending on the theater. For the DVD and video releases, all three endings were included, preceded by screen text such as, "That's how it could have happened..." A fourth ending (where the butler did it all) was filmed but scrapped. Clue was chosen to be made this way in part because it was based on a board game which could have multiple outcomes. The stage version of Clue also has multiple endings to a certain extent; the killer is randomly selected before the show. However, the true mastermind is always the same at the end.

Also, in the movie Wayne's World and its sequel, Wayne's World 2, there are three endings, each of the first two end with the two main characters appearing on screen and suggesting a different ending, until ultimately deciding on the mega happy ending. This was done completely for comedic effect.

Multiple endings also occur in the movies Drift (where the main character is seen to make one choice, then when the movie seems to end it begins again back at a previous point in the film, where the main character makes a second choice, and it happens again for a third time) and Sliding Doors (where we see two versions of the film concurrently after "splitting" when the main character catches, and misses, her train). Neither of these films offers any ending as the "right" ending, but seem to offer both as plausible outcomes to different choices and events.

The movie Run Lola Run features three different "realities", each story having its own ending.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •