تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 111

نام تاپيک: فهمیدن کارکردن 2 تا رم در سیستم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یعنی چی ویندوز 7 می پره؟ من روی درایوی که به اینترنت متصلم، ویندوز 7 دارم و روی یکی از درایوهام هم ویندوز 7 دارم. یعنی اگه روی همین درایوی که به اینترنت متصله، xp بریزم، ویندوز 7 از روی هر دو درایو محو می شه؟
    اگه رو سیستمتون ویندوز سون نصبه و شما روی یه درایو دیگه ویندوز xp بریزین سون هم میپره به خاطر اینکه فایل های بوت سون برای xp ناشناخته هست و فایل های بوت سون پاک میشن
    ولی اگه اول xp بریزین بعد سون مشکلی پیش نمیاد

2. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    ممنون از اینکه این مطالب رو گفتید. پس ویندوز xp نمی ریزم. ولی خیلی خوب می شد که روی همین هارد، این امتحان رو می کردم ولی اطلاعات مهمی روی درایو دیگه دارم. درصدد هستم که ویندوز جدید از 7 رو پیدا کنم و بریزم روی سیستمم و امتحان کنم.

دارم سعی می کن ببینم می تونم یک هارد پیدا کنم. هارد سیستم من ساتا است. اگه یک هارد غیر ساتا باشه، چه طوری ازش استفاده کنم؟ مادر بورد جدید، ide رو هم پشتیبانی می کنه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

یک مطلبی رو باید ذکر کنم. من توی این دو سه روزه که ویندوز 64 بیتی ریختم و آنتی ویروس هم 64 بیتی بود که از بین رفت و دچار مشکلات شدم، هیچ وقت صفحه آبی رو دریافت نکردم. فقط صفحه مربوط به تعمیر ویندوز و یا ریست شدن و یا از کار افتادن صفحه کلید و موس رو داشتم.
    با ویندوز 32 بیتی و آنتی ویروس های 32 بیتی، همیشه صفحه آبی رو علاوه بر موارد بالا داشتم.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یک مطلبی رو باید ذکر کنم. من توی این دو سه روزه که ویندوز 64 بیتی ریختم و آنتی ویروس هم 64 بیتی بود که از بین رفت و دچار مشکلات شدم، هیچ وقت صفحه آبی رو دریافت نکردم. فقط صفحه مربوط به تعمیر ویندوز و یا ریست شدن و یا از کار افتادن صفحه کلید و موس رو داشتم.
    با ویندوز 32 بیتی و آنتی ویروس های 32 بیتی، همیشه صفحه آبی رو علاوه بر موارد بالا داشتم.
    علاوه بر مورادی که کفتم شما مطمئنی که سیستمت ویروسی نیست ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    وقتی ویندوز رو از نو نصب می کنم و آنتی ویرویس می ریزم و آپدیت می کنم، باز هم ممکنه ویروسی شده باشه؟

من بدون آنتی ویروس، 7 روز رو به راحتی کار می کردم و وقتی آنتی ویروس ریختم و آپدیت کردم، مشکلات شروع شد و همیشه هم همینه.

من امروز با یکی از اشنایان صحبت کردم و مساله رو گفتم. به گمانم که هارد سیستمش وسترن نباشه. می گفت که روی یک داریو، ویندوز xp و 7 رو داره و هر دو حاوی آنتی ویروس نود 32 هستند و آپدیت شده و هیچ مشکلی هم نداره ولی نمی دونست مدل هاردش چیه. RAM دو گیک هم داره و پردازنده اش هم احتمالاً اینل هست.

پس می شه احتمال قوی رو به هارد داد؟ بهش گفتم ببینم می تونه یک هارد برام جور کنه

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    بعد از 3-4 روز کار با ونیدوز 64 بیتی و اختلالی که نسخه 64 بیتی آنتی ویروس نود 32 ایجاد کرد، من صفحه آبی دیدم ولی جالبه که مشکلات تولید شده با ویندوز 64 بیتی، سبک تر و کمتر از مشکلات ویندوز 32 بیتی با وجود تخریبی بود که آنتی ویروس ایجاد می کرد.

در کل، هر دو ویندوز بدون حضور آنتی ویروسف خیلی خیلی خوب عمل می کنند.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    بعد از 3-4 روز کار با ونیدوز 64 بیتی و اختلالی که نسخه 64 بیتی آنتی ویروس نود 32 ایجاد کرد، من صفحه آبی دیدم ولی جالبه که مشکلات تولید شده با ویندوز 64 بیتی، سبک تر و کمتر از مشکلات ویندوز 32 بیتی با وجود تخریبی بود که آنتی ویروس ایجاد می کرد.

در کل، هر دو ویندوز بدون حضور آنتی ویروسف خیلی خیلی خوب عمل می کنند.
    شما از کدوم ورزن نود 32 استفاده میکنید؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

نود 32 ای که استفاده می کردم NOD32 Antivirus 4 بود و نسخه 64 بیتی نود 32 که دانلود کردم ESET_NOD32_Antivirus_v4.2.71.2_64-BIT بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

نود 32 ای که استفاده می کردم NOD32 Antivirus 4 بود و نسخه 64 بیتی نود 32 که دانلود کردم ESET_NOD32_Antivirus_v4.2.71.2_64-BIT بود.
    شما ورژت eset smart security رو دانلود کنید و امتحان کنید

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ولی باید از نو ویندوز بریزم چون تا ویندوز از نو ریخته نشه مشکل حل نمی شه. چشم. سعی می کنم این رو هم امتحان کنم.
    راستی چی به ذهنتون رسید که این مطلب رو پیشنهاد کردید؟
    Last edited by قله بلند; 02-10-2011 at 23:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •