تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 51

نام تاپيک: لب تاب تا 800 تومن (فوری برای امروز)

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

hpزیاد معتبر نیست کیفیت ساخت جالبی نداره اگه بالا 1200داشته باشی می تونی ی وایو خوب بگیری
    زیر 1 ملیون دل شناخته شدست
    خرید !!!!!!
    خیلی وقته .
    فکر کنم خوب تاپیکو نخوندی .
    از سونی چه مدلی برداره با 1200 .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

HP معتبر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شرکت به این عظمت رو می بری زیر سوال؟
    میدونی دلو وایو چند ساله لپ تاپ تولید می کنن؟ اگه hpاییم وجود داشته 2 3 ساله اومده بالا

بهترن لپ تاپرو از لحاظ کیفیت به ترتیب
    اپل
    وایو
    دل
    تولید می کنن
    من خودم 1ساله F11 وایو دارم راضیم ولی خوب حاظرم بااhp envy 14beats تاق بزنم فقط به خاطر کارت صداش که داکتر دری درست کرده

البته تبلیغات اینا خوبه دیگه نون تبلیغاتشونو می خورن مثلا میان تو کلیپ i need a dr تبلتشونو تبلیغ می کنن
    درصورتی که من تاحالا اپلو ندیدم تبلیغ کنن چیز خوب که نیاز به تبلیغ نداره که
    یا همین هدفونای بیتسو میدن لیدی گاگا یا جاستین تو کنسرتاشون تبلیغ کنن 4نفر بخرندرصورتی که اصلا کیفیت ندارن

4. این کاربر از 3mm3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr.dengo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

والا اتفاقا لب تاب خیلی خوبی هستش خنک کار میکنه کلا یخچاله برخلاف گفته های بعضی از دوستان
    فکر نکنم خوبی یا بدی برند بستگی به مدت زمان کارکردنشون توی بازار باشه بعضیارو میبینی با دست پر وارد بازار میشن
    اگه برحسب کیفیته که من خودم ibm دارم دست کامپیوتر میزی رو از پشت بسته صبح تا شب روشنه بخدا اصلا یادم میره یه روزای خاموشش کنم میبینی چند روز روشنه کلا شبام که همش روشنه واسه دانلود
    مدلم R61 قیافه نداره و قدیمیه ولی با اطمینان میگم خیلی با کیفیته
    Last edited by mr.dengo; 22-08-2011 at 15:30.

6. 2 کاربر از mr.dengo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MojiOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میدونی دلو وایو چند ساله لپ تاپ تولید می کنن؟ اگه hpاییم وجود داشته 2 3 ساله اومده بالا

بهترن لپ تاپرو از لحاظ کیفیت به ترتیب
    اپل
    وایو
    دل
    تولید می کنن
    من خودم 1ساله F11 وایو دارم راضیم ولی خوب حاظرم بااhp envy 14beats تاق بزنم فقط به خاطر کارت صداش که داکتر دری درست کرده

البته تبلیغات اینا خوبه دیگه نون تبلیغاتشونو می خورن مثلا میان تو کلیپ i need a dr تبلتشونو تبلیغ می کنن
    درصورتی که من تاحالا اپلو ندیدم تبلیغ کنن چیز خوب که نیاز به تبلیغ نداره که
    یا همین هدفونای بیتسو میدن لیدی گاگا یا جاستین تو کنسرتاشون تبلیغ کنن 4نفر بخرندرصورتی که اصلا کیفیت ندارن
    ربطی به اینکه چند ساله داره تولید می کنه نداره. مهم کیفیته که داره و پرفروش ترین توی دنیا هستش حتی از همون اپلی که شما میگی فروشش بیشتره. اگر خوب نبود که کسی نمی خرید. کانفیگ قدرتمند و در عین حال قیمت مناسب و کیفیت خوب باعث شده حتی از اپل هم بیشتر بفروشه
    به تبلیغات هم ربطی نداره هر کارخونه ای برای اینکه محصولش رو به مردم معرفی کنه باید تبلیغات کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAJAD0936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ربطی به اینکه چند ساله داره تولید می کنه نداره. مهم کیفیته که داره و پرفروش ترین توی دنیا هستش حتی از همون اپلی که شما میگی فروشش بیشتره. اگر خوب نبود که کسی نمی خرید. کانفیگ قدرتمند و در عین حال قیمت مناسب و کیفیت خوب باعث شده حتی از اپل هم بیشتر بفروشه
    به تبلیغات هم ربطی نداره هر کارخونه ای برای اینکه محصولش رو به مردم معرفی کنه باید تبلیغات کنه
    hp به خاطر کانفینگ بالا و قیمت پایینشه که فروشش بالاست نه کیفیت بالا.

و به این نکته توجه کنید که ما داریم توی ایران زندگی میکنیم و هیچ گارانتی معتبری از اچ پی حمایت نمیکنه.

طرف تو امریکا اچ پی رو میخره با قیمت پایین خیالش راحته که هر مشکلی براش پیش اومد میبره تحویل گارانتیش میده پس خیلی واضحه که نمیاد پول بیشتری واسه برندای دیگه بده.

و اینکه فروش بالا دلیل کیفیت خوب نیست مثلا توی صنعت خودروسازی برندهای فراری و بوگاتی امار فروش پایینی دارن که دقیقا به خاطر کیفیت بالا و متعاقبا قیمت بالاشونه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouryakhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بچه ها طرفو ببنین بعد باش بحث کنین...وقتی میگه:

دیگه خودتون حساب کار دستتون بیاد..

طرف تو امریکا اچ پی رو میخره با قیمت پایین خیالش راحته که هر مشکلی براش پیش اومد میبره تحویل گارانتیش میده پس خیلی واضحه که نمیاد پول بیشتری واسه برندای دیگه بده.
    آهان!الان یعنی دل و ایسوس و ایسر قیمتشون فضاییه و اونجا گارانتیم ندارن؟عجب.میگم شایدم قحطی برنده..شایدم تحریمن...

فراری و بوگاتی=یه چیزی مثه الینوار دل 2000-3000 دلاری نه ایسوس 700-800 تایی!اکی؟
    Last edited by pouryakhan; 22-08-2011 at 19:01.

10. این کاربر از pouryakhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بچه ها طرفو ببنین بعد باش بحث کنین...وقتی میگه:

دیگه خودتون حساب کار دستتون بیاد..

آهان!الان یعنی دل و ایسوس و ایسر قیمتشون فضاییه و اونجا گارانتیم ندارن؟عجب.میگم شایدم قحطی برنده..شایدم تحریمن...

فراری و بوگاتی=یه چیزی مثه الینوار دل 2000-3000 دلاری نه ایسوس 700-800 تایی!اکی؟

بله منظور این نیست که دل لپ تاپای گرون قیمتی نداره منظور اینه به نسبت برندای دیگه با 800 تومن میتونی ی لپ تاپ مناسب و با کیفیت دل بخری مثل سری های inspiron ولی با 800 900 تومن چیز خوبی تو برندای اپلو سونی گیر نمیاری
    در ضمن دلیل نمیشه هرچی تو داشته باشی خوب باشهو فن بازی در بیاری یا من, از نظر خودم عادلانه قضاوت کردم

رفیقم اپل مکبوک پرو mc721 پسر خالمو خودم وایو یکی دیگه از بستگان ی مدل از دل دارهو یکی دیگه از رفیقام واسه بودجش رفته hpخریده من هیچ وقت پوشاک DCول نمی کنم برم کنسل ترکیهرو بخرم
    اگه شما دل داریدو از این حرفم ناراحت شدید معذرت می خوام حرف من نسبت به رنج قیمتی که دوستمون می خواست بخره بود وگرنه میدونم که لپ تاپ 2میلیونیم داره گرچه من با 2 میلیون نمیرم دل بخرم میرم سراغ مک بوک درضمن الان داداشم 900 داده به من که براش لپ تاپ بخرم خودم رفتم مقایسه کردم دیدم دل بهترین گزینست

[U
    Last edited by 3mm3; 22-08-2011 at 21:30.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

راستی دوستان امکان داره برندای دیگه حتی بهتر از وایو و دل باشن ولی من رو شناخته شده بودن چیزی که می خوام بخرم خیلی حساسم

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouryakhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بله منظور این نیست که دل لپ تاپای گرون قیمتی نداره منظور اینه به نسبت برندای دیگه با 800 تومن میتونی ی لپ تاپ مناسب و با کیفیت دل بخری مثل سری های inspiron ولی با 800 900 تومن چیز خوبی تو برندای اپلو سونی گیر نمیاری
    در ضمن دلیل نمیشه هرچی تو داشته باشی خوب باشهو فن بازی در بیاری یا من, از نظر خودم عادلانه قضاوت کردم

رفیقم اپل مکبوک پرو mc721 پسر خالمو خودم وایو یکی دیگه از بستگان ی مدل از دل دارهو یکی دیگه از رفیقام واسه بودجش رفته hpخریده من هیچ وقت پوشاک DCول نمی کنم برم کنسل ترکیهرو بخرم
    اگه شما دل داریدو از این حرفم ناراحت شدید معذرت می خوام حرف من نسبت به رنج قیمتی که دوستمون می خواست بخره بود وگرنه میدونم که لپ تاپ 2میلیونیم داره گرچه من با 2 میلیون نمیرم دل بخرم میرم سراغ مک بوک درضمن الان داداشم 900 داده به من که براش لپ تاپ بخرم خودم رفتم مقایسه کردم دیدم دل بهترین گزینست

[U

چی میگی؟تاپیک هارو زیر و رو کن زود آپدیت میشی.همین قد بگم و بدون که الان دل زیر یک از همه زاقارت تره.خودم تو دو روز اسپیکرشو ترکوندم.اونم فقط با زیاد کردن صدا!

14. این کاربر از pouryakhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

اگه شما دل داریدو از این حرفم ناراحت شدید معذرت می خوام حرف من نسبت به رنج قیمتی که دوستمون می خواست بخره بود وگرنه میدونم که لپ تاپ 2میلیونیم داره گرچه من با 2 میلیون نمیرم دل بخرم میرم سراغ مک بوک

[U
    سری اینسپایرون دل آشغالترین سری هست .
    برو بازار پیش تعمیر کارا ببین بیشترین خرابی برای کدوم برند و مدل بوده . اول از همه میگن دل مدل 5010 .
    دل مدل های با کیفیت هم داره ولی همه بالای یه تومنه . مثل XPS ها . زیر 800 تومن ایسر مناسبه .
    به قول پوریا بشین تاپیک هارو بخون همه چی دست گیرت میشه . (یه ساعتم بیشتر زمان نمیبره)

درضمن الان داداشم 900 داده به من که براش لپ تاپ بخرم خودم رفتم مقایسه کردم دیدم دل بهترین گزینست
    میشه بپرسم چجوری به این نتیجه رسیدید ؟ چه مقایسه ای کردی ؟
    بنظرم یه تاپیک اختصاصی بزن و نیازهاتو بگو بچه ها اونجا بهتر راهنماییت میکنن .

16. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •