تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 66

نام تاپيک: چه کنسولی بخرم!!!؟

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

ps4 که ترکونده همه بازی هارو 1080p اجرا میکنه ایک باکس وان با رزلوشن پایینتر

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

توصیه های کلی من برای دوستانی که قصد دارند کنسول های نسل جدید رو بخرن

اگر واقعا دوست داشته باشیم که کنسول های نسل جدید رو هر چه سریع بخریم باید یک نکته مهم رو بدونیم و بهش عمل کنیم و مهمترین نکته که خودم هم ازش استفاده خواهم کرد اینه که تا حدود 3 الی 9 ماه بعد از منتشر شدن کنسول های نسل جدید صبر کنم تا اگر ایرادات احتمالی داشته باشن از بین برن.

کنسول یک وسیله دیجیتالی - الکترونیکی است که مثل همه وسایل الکتریکی تازه به بازار عرضه شده ممکنه ایراداتی داشته باشه (مثل ایرادات 3 چراغه شدن X360 و چراغ زرد شدن PS3 ) در اوال این نسل.
    با توجه به وضعیت کشور ما که هیچ تضمینی نسبت به همچین مواردی وجود نداره و نمیتونیم از گارانتی محصولات استفاده کنیم پس اگر ما این کنسول هارو بخریم و خدای نکرده ایرادی درشون وجود داشته باشه دیگه کنسول میمونه روی دستمون و با توجه به گرانی های این دوره زمونه دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد.
    بنابراین حتما 9 ماهی یا یک سالی صبر کنید تا وضعیت کنسول ها از این بابت تضمین بشه و با خیال راحت اقدام به خرید یکی از کنسول های نسل جدید بکنیم.

از بابت حک شدن به نظرم خیلی سخته که هر دوی این کنسول ها تا دو یا سه سال اخیر به این راحتی حک بشن بنابراین این نکته رو هم باید مد نظر قرار بدیم.
    در مورد کیفیت بازی های انحصاری در یک سال اول نباید نسبت به خرید کنسول تصمیم گیری کنیم چون که سازنده ها کمی زمان می خواهند تا با سخت افزار و برنامه نویسی کنسول ها کنار بیان.

اما اگر یکی از این کنسول ها زود تر حک شدن، میشه گفت اولویت خرید رو میشه همون کنسول قرار داد - به هر حال با وضعیت موجود و قیمت ارز در کشور خرید عناوین اورجینال واقعا کمر شکنه.

3. 7 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dav0od's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

برای من که فرقی نمیکه و اهل فن بازی نیستم ! هر کدوم -- شه همونو میخرم ...
    البته بیشتر دوست دارم ps4 بخرم اونم بخاطر قدرت سخت افزاریش ، هر چند که موفق بودن یه کنسول ربطی به قدرت سخت افزاریش نداره و X360 سخت افزارش از ps3 ضعیف تر بود ...

5. این کاربر از Dav0od بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

اگه گیمر حرفه هستید ps4 یا ps3

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

از لحاظ گرافیک xbox one سرتره ولی از لحاظ پردازش ps4 خیلی بهتره.... 100دلار ps4از xbox one ارزان تره ...ولی چیزی که هست ایکس باکس وان یه کینک رایگان با خوده دستگاه به شما میده در ضمن قیمت بازیهای ایکس باکس وان حدود 8 دلار از ps4 ارزان تره... من جای تو بودم فعلا دست نگه میداشتم ببینم کدومشون زودتر (ه - ک ) میشه ...من خودم گزینم روی ps4 هستش چون واقعا پردازشش از ایکس باکس وان خیلی سرتره ولی تا 2 سال اینده نمیخرم....من جای تو باشم فعلا یه ps3 میگیرم با بازیهاش حسابی حال میکنم...زمانی که کنسول های جدید بازیهاشون وارد بازار شد میرم سراغ اونا

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

گرافیک ps4 50 درصد از xbox 1 قویتره دوست من . گرافیک ps4 کمی کمتر از 7870 و r9 270 هست ولی گرافیک xbox 1 کمی ضعیف تر از r7 260x یا شایدم بین 7770 و 7790 باشه
    البته تو بازی های مشترک شاید فقط تو رزولیشن فرق بکنند که به نظر من خیلی مهمه کسانی که مانیتور فول اچ دی دارند میفهمند من چی میگم

بدلیل گرافیک بالاتر ps4 و سابقه قبلی سونی بازی های انحصاری سونی یک سرو گردن( نیم نسل) بالاتر خواهد بود
    توی سایت های معتبر هم که من خوندم نوشته بود گیمر های حرفه ای بیشتر سمت ps4 میرن و کسانی که بیشتر دنبال بازی حرکتی هستند مثل خانواده ها و بچه ها دختر ها xbox 1

در آخر هم یک نظر سنجی از سایت معتبر ign میزارم که از کابرها انجام داده و تقریبا کسانی که به ps4 رای دادن دو برابر xbox 1 هست

فراموش نکنید که ps4 در روز اول 1 میلیون دستگاه فقط در دو کشور امریکا و کانادا فروخت
    xbox 1 هم 1 میلیون دستگاه در روز اول در 13 کشور در کل دنیا فروخت

البته برای ما ایرانی ها بیشتر میمونه قیمت کنسول و بازی و -- شدن که این آخری بستگی به هکر ها داره

Last edited by mmf66; 27-11-2013 at 21:40.

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خرده فروشان : ps4 جنگ بر علیه xbox one را خواهد برد

۰۵ آذر ۱۳۹۲ / نویسنده: امیر محمد جیریایی / ۱۹ بازدید
    با توجه به اعلام تعدادی از خرده فروشان معتبر تقاضاها برای خرید ps4 به میزان قابل توجه ای بیشتر از xbox one می باشد و این بدان معنا است که سونی برنده جنگ کنسول ها در نسل بعد خواهد بود.
    Robert Lindsay از Game’s Centre’s MD در گفتگویی با mvc در این مورد اعلام کرده است :
    سونی قلب و دل خرده فروشان مستقل را از آن خود کرده است. ما در هنگام لانچ ps4 پشتیبانی فوق العاده ای از سوی CentreSoft و Sony داشتیم که این به ما کمک کرد که بزرگ ترین لانچ را تا به حال داشته باشیم.
    McCabe یکی دیگر از خرده فروشان هم در این مورد افزوده است :
    آن ها ( سونی ) در حال برنده شدن در این جنگ هستند. سونی دارای شور و شوق زیادی می باشند و می خواهند که شماره یک شوند و همچنین تقاضاهای بالایی برای خرید ps4 وجود دارد و در مقایسه با xbox one, پنج به یک به نفع ps4 می باشد.
    همچنین در گزارش های بیشتر هم اعلام شده که ps4 پیش فروش بیشتری در مقایسه با xbox one داشته و همچنین نظرسنجی مشتریان هم نشان می دهد که ps4 بیشتر از کنسول رقیب خواهد فروخت.
    فعلا xbox one در ۱۳ کشور عرضه شده، ولی ps4 فقط در ایالات متحده آمده است. البته تا سه روز دیگر شاهد لانچ ps4 در اروپا نیز خواهیم بود.

در آغاز فعالیت Black_Flag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

از لحاظ برتری تا اینجا که میگن پی اس 4 بهتر عمل کرده ولی جفتشون تقریبا در یه حد هستن (ولی به نظره خودمم 4 بهتره) خیلیا از روی فن بازی و تعصبی بودن نظر میدن
    هر کدوم مزیت خودشو داره مثلا مثل همیشه سونی تو سخت افزار خیلی بهتر بوده و مایکرو تو نرم افزار
    من فن هیچ کدوم نیستم و دوستمون هم که میگه اگه گیمر حرفه هستید ps4 یا ps3 به نظرم ربطی نداره
    چون متای بعضی از بازی ها روی 360 بیشتر از 3 هست 360 هم انحصاری های فوق العاده ای داره مثه gears of war , halo , forza , alan wake
    و تا اینجا هم هر 2 کنسول 80 میلیون نسخه تو سراره جهان فروختن
    360 تو بازی های اول شخص تیراندازی ( FPS) بهتر عمل میکنه بخاطره دسته ش
    و من از هر کی پرسیدم که گیمره حرفه ای بوده بهم گفته فرقی زیادی با هم ندارن
    البته من خودم اگه پول داشتم هم 4 میخریدم هم وان فقط هم بخاطره انحصاری هاشون وگرنه از نظره گرافیک در یه اندازه هستن!

11. این کاربر از Black_Flag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من گرافیک چند تا بازی رو تو یو تیوب دیدم ایکس باکس سرتره ...ولی پردازش ps4 بهتره.........در ضمن جانم من قبلا گفتم خودم طرفدار ps4 هستم بخاطر سخت افزار قویش و پردازش قویش...اینم یه مقاله معتبر از سایت نارنجی...همون طور که میبینین گرافیک ایکس باکس بهتره ولی پردازش ps4 بهتره...البته تو سایت گفته رزولوژن ps4 بهتره...ولی خودت نیگاه به عکس ها بنداز..چشمامون که بهمون دروغ نمیگن شما هم یه نیگاه بنداز کاملا مشخصه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by یزدان8; 01-12-2013 at 17:08.

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اخر یه تحلیل مبسوط از گیمر های معتبر این انجمن در خصوص کنسول های جدیدی که خریددند نخوندیییییییییم....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •