تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 126

نام تاپيک: [مقایسه] PSP 3000 یا PSP Go ... ؟؟

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

دوستان لطفن با دلیل بگین که پی اس پی گو بهتره یا پی اس پی3000؟کدام برای خرید بهتره؟میخام بگم یکی برام از سوعد بیارن.....

آخر فروم باز hamid_hitman47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    "هر جا باشیم شب نشینیم!"

پيش فرض

دوستان لطفن با دلیل بگین که پی اس پی گو بهتره یا پی اس پی3000؟کدام برای خرید بهتره؟میخام بگم یکی برام از سوعد بیارن.....
    دوست عزیز psp go هنوز نیومده...اول October تازه عرضه میشه...

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

دوستان ایا حذف درایو UMD در پی اس پی گو مشکل ساز نیست؟
    حالا یه سوال دیگه:ایا میشه حافظه ی 16 گیگ پی اس پی گو را از طریق مموری در پی اس پی 3000 جبران کرد؟

اگه جواب سوال دوم درست باشه(یعنی بشه جبران کرد) پس میشه گفت که پی اس پی 3000 با داشتن درابو UMD و همچنین امکان افزایش حافظه تا 16 گیگ تا حدودی از پی اس پی گو بهتره.

لطفن در مورد حرف ها و سوالات راهنمایی کنید.
    ممنون.

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان ایا حذف درایو UMD در پی اس پی گو مشکل ساز نیست؟
    حالا یه سوال دیگه:ایا میشه حافظه ی 16 گیگ پی اس پی گو را از طریق مموری در پی اس پی 3000 جبران کرد؟

اگه جواب سوال دوم درست باشه(یعنی بشه جبران کرد) پس میشه گفت که پی اس پی 3000 با داشتن درابو UMD و همچنین امکان افزایش حافظه تا 16 گیگ تا حدودی از پی اس پی گو بهتره.

لطفن در مورد حرف ها و سوالات راهنمایی کنید.
    ممنون.
    -خیر از چه نظر مشکل ساز باشه؟
    همه بازی ها به صورت دیجیتالی برای فروش برو روی فروشگاه مجازی PSN قرار میگیرند و به صورت اینترنتی باید خرید و دانلود کنید.(psp go حدود 43 درصد از 3000 سبکتر هست و دلیل عمدش همین خذف کردن درایو UMD هست)

-بله الان مدل 3000 (یا مدل های 2000 و 1000 )به راحتی از مموری های 16 گیگی پشتیبانی میکنند.

البته درایو UMD برای ما که از بازی های ارجینال استفاده نمیکنیم زیاد مزیت خاصی نیست.
    راستی فراموش نکید که psp go دارای شکاف مموری کارت از نوع M2 هست و شما به غیر از 16 گیگ حافظه داخلی میتونید 16 گیگ مموری هم تهیه کنید.در مجموع 32 گیگ.

5. 2 کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

-خیر از چه نظر مشکل ساز باشه؟
    همه بازی ها به صورت دیجیتالی برای فروش برو روی فروشگاه مجازی PSN قرار میگیرند و به صورت اینترنتی باید خرید و دانلود کنید.(psp go حدود 43 درصد از 3000 سبکتر هست و دلیل عمدش همین خذف کردن درایو UMD هست)

-بله الان مدل 3000 (یا مدل های 2000 و 1000 )به راحتی از مموری های 16 گیگی پشتیبانی میکنند.

البته درایو UMD برای ما که از بازی های ارجینال استفاده نمیکنیم زیاد مزیت خاصی نیست.
    راستی فراموش نکید که psp go دارای شکاف مموری کارت از نوع M2 هست و شما به غیر از 16 گیگ حافظه داخلی میتونید 16 گیگ مموری هم تهیه کنید.در مجموع 32 گیگ.
    ممنون از توجهتون.
    منظورم از مشکل اينه که بازي ها را به چه صورت بايد خريداري کرد؟پول به کجا بايد داد؟مشکل اينه.......
    ولي براي پي اس پي 3000 ميشه رفت بازار و بازي مربوطه را خريد و همچنين مانند پي اس پي گو ميشه از فروشگاه مجازي PSN خريداري کرد.
    البته من از پي اس پي هيچي نميدونم شايد من اشتباه برداشت ميکنم.

ولي فکر ميکنم تنها خوبيه پي اس پي گو علاوه بر سبکتر شدن و همچنين کوچکتر شدن بلوتوث ميباشد.درسته؟يعني جداي سبکي تنها مزيته پي اس پي گو داشتن بلوتوث ميباشد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون از توجهتون.
    منظورم از مشکل اينه که بازي ها را به چه صورت بايد خريداري کرد؟پول به کجا بايد داد؟مشکل اينه.......
    ولي براي پي اس پي 3000 ميشه رفت بازار و بازي مربوطه را خريد و همچنين مانند پي اس پي گو ميشه از فروشگاه مجازي PSN خريداري کرد.
    البته من از پي اس پي هيچي نميدونم شايد من اشتباه برداشت ميکنم.

ولي فکر ميکنم تنها خوبيه پي اس پي گو علاوه بر سبکتر شدن و همچنين کوچکتر شدن بلوتوث ميباشد.درسته؟يعني جداي سبکي تنها مزيته پي اس پي گو داشتن بلوتوث ميباشد؟
    در صورتی که بخواهید بازی ارجینال تهیه کنید باید به PSN STORE رفته و توسط کارت اعتباری پول را واریز کنید سپس بازی را دانلود کنید.(توجه کنید که قیمت بازی ارجینال حدود 30 تا 50 دلار هست)

در صورتی که Psp Go کپی خور شود شما به راحتی همانند psp 3000 یا 2000 کپی خور شده میرید بازی ها با فرمت iso (بازی های کپی شده) را یا دانلود میکنید یا فروشنده میخرید (قیمت بین 500-1000 تومن) وداخل مموری یا حافظه داخلی میریزید و بازی میکنید.

درسته psp Go مجهز یه فناوری بلوتوث هست اما در اطلاعاتی که فعلا از طرف سونی منتشر شده است نوشته شده برای اتصال هدفون.(احتمالا نمیشه تبادل فایل کرد)

8. این کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

در صورتی که بخواهید بازی ارجینال تهیه کنید باید به PSN STORE رفته و توسط کارت اعتباری پول را واریز کنید سپس بازی را دانلود کنید.(توجه کنید که قیمت بازی ارجینال حدود 30 تا 50 دلار هست)

در صورتی که Psp Go کپی خور شود شما به راحتی همانند psp 3000 یا 2000 کپی خور شده میرید بازی ها با فرمت iso (بازی های کپی شده) را یا دانلود میکنید یا فروشنده میخرید (قیمت بین 500-1000 تومن) وداخل مموری یا حافظه داخلی میریزید و بازی میکنید.

درسته psp Go مجهز یه فناوری بلوتوث هست اما در اطلاعاتی که فعلا از طرف سونی منتشر شده است نوشته شده برای اتصال هدفون.(احتمالا نمیشه تبادل فایل کرد)
    در کل به نظره شما بودن درابو UMD بهتره يا نبودنش؟

يه سوال ديگه؟من الان اگه بخام پي اس پي گو بگيرم اصلن تو بازار هست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

در کل به نظره شما بودن درابو UMD بهتره يا نبودنش؟

يه سوال ديگه؟من الان اگه بخام پي اس پي گو بگيرم اصلن تو بازار هست؟
    ببین مگه شما میخواهی بازی ارجینال تهیه کنی.(یعنی میخواهی برای هربازی 30-40 تومن پول بدی؟)

اگر پست اول تاپیک را به دقیت خوانده بودی نوشتم که هنوز منتشر نشده و 1 اکتبر (9 مهر ) تازه منتشر میشود.
    تا بیاد برسه ایران چند هفته ای طول میکشه(البته با قیمت های فضایی)
    بعد اصلا معلوم نیست کپی خور میشه یا نه.(توجه کن که همین الان مدل های 3000 و 2000 با مادربورد TA-088 v3 هم هنوز کامل کپی خور نشده اند و فقط توی فریمور 5.03 یک باگ بود که از طریق اون این مدل ها را کپی خور میکردند که سونی این باگ را در فریمور های بعدی رفع کرد.)

به نظر من UMD چیز جالبی نبود.مخصوصا اون لود های طولانی بازی ها.صداهایی که تولید مکرد.بالا بردن مصرف باطری و....(من خودم توی این 1.5 سال که psp دارم فقط یک بار با umd بازی کردم)

در کل اگر حوصله صبر کردن زمانی بین 6 تا 12 ماه داری صبر کن تا psp Go بیاد و معلوم بشه که کپی خور میشود یا نه

اگر کپی خور شد برو بخر.(البته مطمئنا چون قیمت جهانیش 249.99 دلار هست بیاد ایران بین 350 تا 400 هزار تومن فروخته میشود.)

اگر هم حوصله صبر کردن نداری همین الان برو یک عدد 3000 بگیر به 200 تومن وبشین بازی کن.

البته اگر خواستی برای psp go صبر کنی به این نکته هم توجه کن ممکنه اصلا کپی خور نشود و همین مدل های 3000 و2000 با فریمور 5.03 هم کم شوند.درنتیجه فروشنده های فرصت طلب قیمت های این 2 مدل را هم میکشند بالا.
    Last edited by choory; 09-08-2009 at 11:15.

11. این کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

از همکاریه شما تشکر دوست عزیز.
    پی اس پی را هم برای خواهرم میخام بخرم و قراره که تا اخره هفته بگیرم و دیگه نمیتونم صبر کنم پس با این وجود مجبورم پی اس پی 3000 بگیرم ولی شاید برای خودمم گرفتم ولی من دوست ندارم که پس فردا بگم ای کاش صبر میکردم.........
    بازم از همکاریه شما تشکر فراوان

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ایران پلاک 25

پيش فرض

• آیا ممکن هست بازی های جدید فقط بر روی این مدل اجرا شودند

خیر-به دلیل قدرت گرافیکی و پردازشی یکسان بازی های آینده بر روی هر 4 مدل (1000-2000-3000-pspgo) اجرا میشوند.و این دستگاه هیچ برتری گرافیکی نصبت به مدل های دیگر ندارد.

[/code]
    در مورد این پرسش . پاسخ باید بگم که امکانش بسیار زیاد هست
    البته نه در اوایل ارائه این مدل و پس از مدتی
    اما میدونیم که بازی های psp بیشتر از نظر حجم کم umd کیفیتشون کم میشه نه از لحاظ قدرت گرافیکی
    100% با حذف umd در این مدل و داشتن هارد کیفیت بازی ها هم بهتر خواهد شد

در مورد هک شدن هم باید بگم که مطمئن باشید هک میشه اونم در کمتر از 3 یا 4 ماه
    هکرها همیشه با ارائه یه مدل تازه انگیزه هاشون برمیگرده

یه چیز هم بگم که اگه از الان کسی بره 3000 یا 2000 بخره به نظر من پولش رو بیرون ریخته
    مطمئن باشید مدل جدید بهتره و تا زمان کمی که مونده به عرضه این مدل ارزش نداره پولتون رو بیرون بریزید واسه 3 یا 4 ماه عجله کردن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •