تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 27 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 270

نام تاپيک: اولین شرکت دریافت کننده مجوز FCP

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

[QUOTE=arminkoo;8681209]
    من فکر میکنم شما در ایران ساکن نیستید .والا به خدا
    انگار قانون پروانه ها رو نمیدونید .انگار چیزی راجبه انحصار نشنیدید.
    من صحبتم این که شرکت ایرانیان نت که برای ... هست و میاد پروانه خودشو که 10 سال هست(5 سال انحصار فیبر داره اگه خواستید برید تو سایتش بخونید)و قابلیت تمدید 5 ساله دیگه هم داره لغو میکنه که بعد شما بیاین فیبر کنید و شما هم استفاده کنید و برد کنید .
    ایرانیان نتی که خدا میلیارد تومن وام گرفته از بانک های ایران و بانک های چین با کلی سرمایه ملی داره کارو شروع میکنه بعد بیاد لقمه رو آماده کنه واسه شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تویه پروانه بسیار زیبا امده که هیچ شرکتی حق فیبر کشی نداره.
    همه پهنای باند شما رو هم اینترنت میدیم
    واقعا دیگه جای سواله .اتفاقا کله کشور های پیشرفته از کش سرور و سرور داخلی استفاده میکنن که سرعت و کیفیت و امنیت بره بالا بعد شما میفرماین که همه پهنای باندو بین الملل میدین .مگه میشه مگه داریم.
    من اصلا هیچ اصراری رویه مانیتورینگ ندارم و اینم میدونم که بیشتر شرکت های کمبود پهنای باند دارن
    راجبه قسمت آخر که 100% البته بستر زیاده .ولی بستر های دیگه گرون هست. بحث من سره کاربر نهایی هست نه شرکت و نهاد های دولتی .شرکت ها و نهاد ها پول خوب دارن میرن p2p ماهواره وایرلس استفاده میکنن(تویه شرکت خودمون 20 مگ داریم و متقارن هست برای ویدیو کنفراسنو و... .
    مگه شما نمیفرمایید سولوشن زیاده.شما یکی از سولوشن هاتونو بگید تا برای کاربر نهایی حداقل هزینه داشته باشه .حداقل راجبه این قضیه قانع شم .
    منتظر هستم دوسته بزرگوار
    ببین عزیز من چرا با کلمات بازی می کنی؟
    به شما اینترنت فروختن بعد بردنت رو شبکه داخلی. ترافیک شبکه داخلی هر گیگ 700 تومنه ولی به شما 1700 به اسم تزافیک اینترنت می فروشن
    فارغ از خوب بودن بد بودن امن بودن هر چی به این میگن فروش چیزی که در واقع نیست پس این تخلف حساب میشه
    ما توانایی داریم ترافیک شبکه داخلی رو از ترافیک اینترنت تفکیک کنیم
    مشتریان می تونن شبکه داخلی بگیرن X تومن اینترنت بگیرن Y تومن همزمان هر دو تا رو داشته باشن
    از هر کدوم هر زمان استفاده کنن پول همون رو میدن
    هم امنیتشون تامین میشه هم سرعت هم کیفیت واقعا هم دارن کمتر پول میدن.تا اینجا فکر کنم مشکل شما حل شد

برای بحث مجوز کاملا صریح نوشته شده شبکه Access اختصاصی خودمون رو داشته باشیم. شما از من بهتر معنی این جمله رو می دونی . ایرانیان نت هم هر کاری کرده خودش می دونه سازمان تنظیم مقررات ما کاری نداریم با رقیبمون ما با خودمون کار داریم. 3G هم یه روزی انحصار بود الان نیست

برای سولوشن من دقیقا نمی تونم تحقیق توسعه خودم رو باز کنم به شما بگم
    جون رقبای منم دارن این پست رو می بینن
    ولی سر بسته بگم
    خیلی سرویس ها مثل wimax همون wimax ای نیستن که در دنیا تعریف شدن.اومدن تو ایران یه چیز من درآوردی درست کردن اسمش رو گذاشتن wimax
    یا 3G و LTE تو ایران یه چیزهای من در آوردی و ایرانی تعریف شده است مطابق استانداردهای بین المللی نیست...
    LTE واقعی باید تا 100 مگ اینترنت به کاربر بده شما چقدر می گیرین؟؟؟ حالا اینا بازنگری بشه با همین قیمت فعلی 100 مگ داده بشه
    یا wimax همینطور .سرویس جدید مطابق نیاز مشتری .همین قیمت رو پرداخت کنه 5 برابر سرویس بگیره خط تلفن هم نیست که بگی نکشه هواست خیلی بیشتر می کشه
    ایشالا که قانع بشی

2. این کاربر از MabnaTelecom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

[QUOTE=MabnaTelecom;8682113]

ببین عزیز من چرا با کلمات بازی می کنی؟
    به شما اینترنت فروختن بعد بردنت رو شبکه داخلی. ترافیک شبکه داخلی هر گیگ 700 تومنه ولی به شما 1700 به اسم تزافیک اینترنت می فروشن
    فارغ از خوب بودن بد بودن امن بودن هر چی به این میگن فروش چیزی که در واقع نیست پس این تخلف حساب میشه
    ما توانایی داریم ترافیک شبکه داخلی رو از ترافیک اینترنت تفکیک کنیم
    مشتریان می تونن شبکه داخلی بگیرن X تومن اینترنت بگیرن Y تومن همزمان هر دو تا رو داشته باشن
    از هر کدوم هر زمان استفاده کنن پول همون رو میدن
    هم امنیتشون تامین میشه هم سرعت هم کیفیت واقعا هم دارن کمتر پول میدن.تا اینجا فکر کنم مشکل شما حل شد

برای بحث مجوز کاملا صریح نوشته شده شبکه Access اختصاصی خودمون رو داشته باشیم. شما از من بهتر معنی این جمله رو می دونی . ایرانیان نت هم هر کاری کرده خودش می دونه سازمان تنظیم مقررات ما کاری نداریم با رقیبمون ما با خودمون کار داریم. 3G هم یه روزی انحصار بود الان نیست

برای سولوشن من دقیقا نمی تونم تحقیق توسعه خودم رو باز کنم به شما بگم
    جون رقبای منم دارن این پست رو می بینن
    ولی سر بسته بگم
    خیلی سرویس ها مثل wimax همون wimax ای نیستن که در دنیا تعریف شدن.اومدن تو ایران یه چیز من درآوردی درست کردن اسمش رو گذاشتن wimax
    یا 3G و LTE تو ایران یه چیزهای من در آوردی و ایرانی تعریف شده است مطابق استانداردهای بین المللی نیست...
    LTE واقعی باید تا 100 مگ اینترنت به کاربر بده شما چقدر می گیرین؟؟؟ حالا اینا بازنگری بشه با همین قیمت فعلی 100 مگ داده بشه
    یا wimax همینطور .سرویس جدید مطابق نیاز مشتری .همین قیمت رو پرداخت کنه 5 برابر سرویس بگیره خط تلفن هم نیست که بگی نکشه هواست خیلی بیشتر می کشه
    ایشالا که قانع بشی

خوب دوسته عزیز ممنون که وقت میذاری جواب میدی .
    من از سوال های جور با جورم گذشتم . واقعا هزاران هزاران سوال دیگه دارم که دیگه اینجا جاش نیست.چون تو این معقوله همه چی به هم ربط داره .ایشاالله جوابمو بعد از تست سرویس تون میگیرم .

سرویس دهی تونو کی شروع میکنید تا من خودم شخصا تست کنم . کرج هستم دوسته عزیز؟؟
    یه زمان بدید ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

[QUOTE=arminkoo;8682117]
    خوب دوسته عزیز ممنون که وقت میذاری جواب میدی .
    من از سوال های جور با جورم گذشتم . واقعا هزاران هزاران سوال دیگه دارم که دیگه اینجا جاش نیست.چون تو این معقوله همه چی به هم ربط داره .ایشاالله جوابمو بعد از تست سرویس تون میگیرم .

سرویس دهی تونو کی شروع میکنید تا من خودم شخصا تست کنم . کرج هستم دوسته عزیز؟؟
    یه زمان بدید ممنون میشم
    من استقبال می کنم جواب بدم به شرطی که بحث تخریبی نباشه واقعا سازنده باشه به جمع بندی برسه چه برای ما چه برای شرکت های رقیب مثل ایرانیان نت
    دوست داریم شما به عنوان یوزر دغدغه تون رو مطرح کنین راه حل پیشنهادیتون رو هم بگین
    شما می فرمایین شرکت من 20 مگ پهنای باند داره می تونین 1 مگ رو حداقل از مبنا بگیرید تست کنین شاید قبل از ارائه سرویس به کاربر نهایی نظرتون عوض شد

5. 2 کاربر از MabnaTelecom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز khoodet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اینقدر عادت کردین به سرویس گرفتن آشغال چشمتون ترسیده
    من درک می کنم فکر این هستین گیگ چند مگ چند
    در صورتی که تو همه جای دنیا واقعا گیگ و مگ مطرح نیست دیگه
    منم خواهش می کنم پیش داوری نکنین بذارین سرویس ها بیاد تست کنید بعد
    ما تو حوزه B2B واقعا از نظر کیفیت سرویس دهی چون با تعهد عمل می کنیم مشکلی نداریم
    سعی می کنیم توحوزه B2C و کار با یوزر نهایی هم همین رویه رو ادامه بدیم
    امیدوارم تو سرویس شما هم گیگ و مگ معنا نداشته باشه
    حرف ها و اهدافتون خیلی خوبه ایشاالله سرویستون مثل حرفاتون باشه
    منتظریم سرویس دهیتون شروع بشه و تست کنیم

7. 4 کاربر از khoodet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

[QUOTE=MabnaTelecom;8682121]

من استقبال می کنم جواب بدم به شرطی که بحث تخریبی نباشه واقعا سازنده باشه به جمع بندی برسه چه برای ما چه برای شرکت های رقیب مثل ایرانیان نت
    دوست داریم شما به عنوان یوزر دغدغه تون رو مطرح کنین راه حل پیشنهادیتون رو هم بگین
    شما می فرمایین شرکت من 20 مگ پهنای باند داره می تونین 1 مگ رو حداقل از مبنا بگیرید تست کنین شاید قبل از ارائه سرویس به کاربر نهایی نظرتون عوض شد
    من قبول دارم انتقاد باید سازنده باشه و جنبه تخریبی نداشته باشه .راجبه ایرانیان نت هم صحبتی نکنیم بهتره .نه روابط عمومی درست حسابی داره نه کارشون معلومه وهمی چیشون رو هواست و از همه مهم تر بد قول (نظر شخصی خودمه)
    حالا سرویس شما چه زمانی به صورت رسمی وارد بازار میشه و کی میتونن کاربرا ها نهایی استفاده کنن از این سرویس (لطفا شفاف باشه )
    اگر هم اطلاعی دارید چه زمانی در استان البرز سرویس دهی آغاز میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

[QUOTE=MabnaTelecom;8682121]

اگر امکانش هست یه توضیح کوچیک راجبه پهنای باند اختصاصی که توسایتتون دیدم بدید ممنون میشم

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

اینقدر عادت کردین به سرویس گرفتن آشغال چشمتون ترسیده
    من درک می کنم فکر این هستین گیگ چند مگ چند
    در صورتی که تو همه جای دنیا واقعا گیگ و مگ مطرح نیست دیگه
    منم خواهش می کنم پیش داوری نکنین بذارین سرویس ها بیاد تست کنید بعد
    ما تو حوزه B2B واقعا از نظر کیفیت سرویس دهی چون با تعهد عمل می کنیم مشکلی نداریم
    سعی می کنیم توحوزه B2C و کار با یوزر نهایی هم همین رویه رو ادامه بدیم
    شما یک چیزی هم باید در نظر بگیری این بحث B2C بیشتر برای شما میتونه منبع درآمد داشته باشه تا بیزنس تو بیزنس
    چون شما کافیه تاکید میکنم کافیه اندکی از همین شرکت های در پیت بهتر خدما بدید و خیل عظیم کاربران رو به سمت خودتون بکشید و هم شرکت های دیگه به خودشون بیان هم شما هم به خوبی موفق باشید
    البته مهم کشیدن این ترافیک به سمت خودتون نیست مهم حفظ و پایداری سرویس ها است که به امید خدا چنین چیزهایی را شما حتما رصد کرده اید و پیش بینی می کنید
    نیاز به رصد خاصی هم نیست همین فروم های ایرانی و شبکه های اجتماعی نظیر هر مبحث دیگری در دنیای Digital Branding بهترین منبع اطلاعاتی برای شما هستند
    من فکر میکردم عمر من تموم میشه یک سرویس درست حسابی توی ایران نمی بینم که هی گیگ بخرم هی نوسان باشه هی اعصاب خورد کنی
    ولی خوب به نظر هنوز بارقه هایی از امید است
    به امید موفقیتتون و ایشالا سرویس هایی داشته باشید که قشر ضعیف هم بتونند هزینه کنند و به همان اندازه ی هزینه سرویس خوبی داشته باشند

11. 5 کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

[QUOTE=arminkoo;8682139]

اگر امکانش هست یه توضیح کوچیک راجبه پهنای باند اختصاصی که توسایتتون دیدم بدید ممنون میشم
    قبلا هم عرض کردم هر زمان که مجوز مکتوب شده رسمی صادر بشه و اسم ما رو تو سایت تنظیم مقررات ببینید ما آماده سرویس دهی هستیم

ما تو یه دسته بندی میگیم ۱- اینترنت اشتراکی ۲- اینترنت اختصاصی

پهنای باند اینترنت اختصاصی همونطور که از اسمش مشخص هست شیر نداره و پهنای باند کاملا اختصاصی هست ضریب اشتراک اصطلاحا ۱ به ۱ هست
    قطعی افت سرعت و کندی در طول ساعات شبانه روز بسته به مصرف مشترک یا پیک زمانی نداره.
    به خاطر اینکه روی سرویس IP valid ارائه میشه سیستم امنی هست نسبت به اشتراکی
    رو بستر رادیو منتقل میشه و نیاز به بستر های مخابراتی و خط تلفن و رانژه نداره
    روی سرویس نرم افزار مانیتورینگ و SLA ارائه میشه که ۲۴ ساعت پهنای باند خودتون رو مانیتور کنین و اگر مشکل از ما بود تحت SLA از مجموعه شما جبران خسارت میشه
    سرویس متقارن هست ارسال و دریافت اطلاعات به صورت یکنواخت انجام میشه
    Last edited by MabnaTelecom; 04-08-2015 at 08:24.

13. 2 کاربر از MabnaTelecom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

[QUOTE=MabnaTelecom;8682440]

قبلا هم عرض کردم هر زمان که مجوز مکتوب شده رسمی صادر بشه و اسم ما رو تو سایت تنظیم مقررات ببینید ما آماده سرویس دهی هستیم

ما تو یه دسته بندی میگیم ۱- اینترنت اشتراکی ۲- اینترنت اختصاصی

پهنای باند اینترنت اختصاصی همونطور که از اسمش مشخص هست شیر نداره و پهنای باند کاملا اختصاصی هست ضریب اشتراک اصطلاحا ۱ به ۱ هست
    قطعی افت سرعت و کندی در طول ساعات شبانه روز بسته به مصرف مشترک یا پیک زمانی نداره.
    به خاطر اینکه روی سرویس IP valid ارائه میشه سیستم امنی هست نسبت به اشتراکی
    رو بستر رادیو منتقل میشه و نیاز به بستر های مخابراتی و خط تلفن و رانژه نداره
    روی سرویس نرم افزار مانیتورینگ و SLA ارائه میشه که ۲۴ ساعت پهنای باند خودتون رو مانیتور کنین و اگر مشکل از ما بود تحت SLA از مجموعه شما جبران خسارت میشه
    سرویس متقارن هست ارسال و دریافت اطلاعات به صورت تکنوتخت انجام میش
    یعنی از زمانی که رسمی بشه و مکتوب شما 20 مگ و ...سرویس دهیتونو شروع میکنید ؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

شما یک چیزی هم باید در نظر بگیری این بحث B2C بیشتر برای شما میتونه منبع درآمد داشته باشه تا بیزنس تو بیزنس
    چون شما کافیه تاکید میکنم کافیه اندکی از همین شرکت های در پیت بهتر خدما بدید و خیل عظیم کاربران رو به سمت خودتون بکشید و هم شرکت های دیگه به خودشون بیان هم شما هم به خوبی موفق باشید
    البته مهم کشیدن این ترافیک به سمت خودتون نیست مهم حفظ و پایداری سرویس ها است که به امید خدا چنین چیزهایی را شما حتما رصد کرده اید و پیش بینی می کنید
    نیاز به رصد خاصی هم نیست همین فروم های ایرانی و شبکه های اجتماعی نظیر هر مبحث دیگری در دنیای Digital Branding بهترین منبع اطلاعاتی برای شما هستند
    من فکر میکردم عمر من تموم میشه یک سرویس درست حسابی توی ایران نمی بینم که هی گیگ بخرم هی نوسان باشه هی اعصاب خورد کنی
    ولی خوب به نظر هنوز بارقه هایی از امید است
    به امید موفقیتتون و ایشالا سرویس هایی داشته باشید که قشر ضعیف هم بتونند هزینه کنند و به همان اندازه ی هزینه سرویس خوبی داشته باشند
    بله دقیقا ما الان هشتگ هایی که برای شرکت های رقیب سرچ می کنیم مشکلات یوزر ها رو می بینیم سعی می کنیم ای مشکلات رو حتما برطرف کنیم برای یوزر ها
    انشالله در آینده از ما سرویس بگیرید و راضی باشید

16. 4 کاربر از MabnaTelecom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •