تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 96

نام تاپيک: آموزش فعال کردن کالر آیدی مودم

داره خودمونی میشه hamid_khakzad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام خوبی من برگشتم رفتمم دنبالش تا آلان پیدا نکردم فقط 1جا گفت داشتیم اما آلان موجود نداریم دوباره میاریم
    همچنان دارم میگردم
    فعلا یا حق
    آقا پس هر موقع خواستی بگیری 2 تا بگیر،طرف گفت حتما میاره؟می تونی شماره تلفن و آدرسش را به من بدی؟ من خیلی به این مودم نیاز دارم
    Last edited by hamid_khakzad; 25-01-2009 at 16:18.

پروفشنال aria irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    جناب رامین اگر میشه شماره تماس این طرف رو که مودمbroadxent داره رو به من هم بده. راستش من امروز (تهران) یه مودم کریتیو خریدم di5663 منتها کالر آیدیش رو کار نمیکنه. با یه مودم conexant هم قبلا تست کردم نشد . جالبه ین مودمه رو بردش بیزر یا همون اسپیکرهای کوچیک که صدای شماره گیر داره نداره. بجاش مثل مودم قبلیم جنیوس رو اسپیکر صدا رو پخش میکنه. یه قطعه هم داره که موقع وصل یا قطع شدن از اینترنت تق تق میکنه مثل سوییچ می مونه. سرعتشم بد نیست.

در ضمن رو جعبه این مودم کریتیو پایین دست راستش نوشته powered by Broadxent خب. یعنی همون broadxent ساختتش؟

من که با این کالر آیدیم کار نکرد چیپش هم کریتیو هست حالا این مدلی که گفتین حتما کار میکنه خودتون تست کردین.

بعد یه موردی دستگاه کالر آیدی داریم شماره نشون میده پس چرا این نمایش نمیده روی جعبه مودم هم زده v92 ready. در ضمن من 9 تومن بدون تخفیف خریدم.

اگر میتونید یه کمکی هم به من بدید کالر آیدی این رو راه بندازم.

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

رامین خان اگه جواب سوال من را می دادین خیلی خوب بود آخه من خیلی نیاز فوری به این مودم دارم
    شما که آدرس و شماره دارین عزیز پس چرا نمی دین؟

جناب آریا مودم DI5663 دو مدل تو بازار وجود داره یه مدل با چیپ DS 1930 و یه مدل به چیپ PC TEl 1820
    اگه مدل اولی را خریدین کالر آی دیش تو ایران کار نمی کنه ولی اگه دومی هست بگین که راهنماییتون کنم

داره خودمونی میشه ramin_king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

رامین خان اگه جواب سوال من را می دادین خیلی خوب بود آخه من خیلی نیاز فوری به این مودم دارم
    شما که آدرس و شماره دارین عزیز پس چرا نمی دین؟

جناب آریا مودم di5663 دو مدل تو بازار وجود داره یه مدل با چیپ ds 1930 و یه مدل به چیپ pc tel 1820
    اگه مدل اولی را خریدین کالر آی دیش تو ایران کار نمی کنه ولی اگه دومی هست بگین که راهنماییتون کنم

من شمارشو ندارم وگرنه میدادم یه بار که رفته بودم بگردم دیدم شمارشو نگرفتم همینطوری میتونم برم
    توی ولیعصره باید امتحانام تموم بشه برم
    چرا عصبانی هستین من تا 20 بهمن امتحان دارم تموم شد میرم
    شما هم اگه این رم رو سراغ دارین بهم بگین منم شدیدا احتیاج دارم به این رم

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من شمارشو ندارم وگرنه میدادم یه بار که رفته بودم بگردم دیدم شمارشو نگرفتم همینطوری میتونم برم
    سلام چیپش ds1937 کریتیو هست فکر کنم. حالا چی؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من که عصبانی نشدم رامین خان،گفتم شاید شماره فروشنده را دارین واسه همین گفتم فقط چون بهش نیاز فوری دارم تو این بازار کامپیوتر خراب شده اصفهان یه مودم خوب گیر نمیاد چه برسه به این رم

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام چیپش ds1937 کریتیو هست فکر کنم. حالا چی؟
    فرمانهای زیر را در Hyper Terminal اجرا کن ببین کدومش بهت OK می ده و بعد با خطی که به مودم وصل شده تماس بگیر
    البته حتما یه سیم اتصال به زمین(ارت) هم از کیست به در یا پنجره اتاقت وصل کن چون دلیل اینکه بیشتر مودمها شماره را نمایش نمی ده وجود نویز بیش از حد می باشد(مثل مودم خودم Zoltrix Smart Spirit 3 chip

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ATZ
    هر کدام از فرمانهای زیر بهت ok داد دیگه نیازی به اجرای فرمان بعدی نیست

AT+VCID=1 یا AT+VCID=2
    AT#CID=2یا AT#CID=1
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد از نمایش Ring اول یا دوم(بستگی به FSK یا DTMF بودن خطتون) در Hyper Terminal باید شماره را به صورت زیر بهت نمایش بده
    OK
    at+vcid=1
    OK

RING

DATE = 0127
    TIME = 1254
    NMBR = 00989363258###
    NMBR = 3321###
    TYPE = 01
    MESG = 0A
    MESG = 455753442066726F6D205349454D454E53

RING
    Last edited by hamid_khakzad; 27-01-2009 at 13:03.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

باشه تست میکنم .منتها یه چیزی هم دستگیرم شد نرم آفزار Phone dialer که صحبتش بود نوع جلو کارخون نوشته بودcxt و نوع چیپ conextant7 فکر کنم این چی رو هم کنکسانت ساخته. لیست سازنده چیپ مودمها کریتیو تو سایت آسیایی ش هست بخش ساپورت فکر کنم.

اینم یه تست میگیرم نتیجه رو میکم ولی چشم آب نمی خوره. سیم ارتم که زدم کار نکرد.

داره خودمونی میشه ramin_king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض کالر آی دی

فرمانهای زیر را در Hyper Terminal اجرا کن ببین کدومش بهت OK می ده و بعد با خطی که به مودم وصل شده تماس بگیر
    البته حتما یه سیم اتصال به زمین(ارت) هم از کیست به در یا پنجره اتاقت وصل کن چون دلیل اینکه بیشتر مودمها شماره را نمایش نمی ده وجود نویز بیش از حد می باشد(مثل مودم خودم Zoltrix Smart Spirit 3 chip

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ATZ
    هر کدام از فرمانهای زیر بهت ok داد دیگه نیازی به اجرای فرمان بعدی نیست

AT+VCID=1 یا AT+VCID=2
    AT#CID=2یا AT#CID=1
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد از نمایش Ring اول یا دوم(بستگی به FSK یا DTMF بودن خطتون) در Hyper Terminal باید شماره را به صورت زیر بهت نمایش بده
    OK
    at+vcid=1
    OK

RING

DATE = 0127
    TIME = 1254
    NMBR = 00989363258###
    NMBR = 3321###
    TYPE = 01
    MESG = 0A
    MESG = 455753442066726F6D205349454D454E53

RING

ماله منم zoltrix smart spirit 3 chipe
    اما نشد اینم عکس hyper terminale وقتی زنگ زدم به تلفن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •