تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 82

نام تاپيک: صفحه بندي - صفحه آرايي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

چطوری پی دی اف میگیری.؟اکسپورت میکنی. بعد پی دی اف رو انتخاب میکن.اگه اینجوریه اینکارو نکن.چون ارور میده.باید بری تو بخش فایل بعد پرینت و بعد پرینترت رو آدوب پی دی اف انتخاب کنی.

file-print-adobe pdf یا کنترل پی رو بزن. ctrl+p

اگر هم پیغام missing font داد روی گزینه find font کلیک کن.
    بعد روی فونتی که کنارش علامت مثلث زرد(و در داخلش یه علامت تعجبه) داره کلیک کن.
    بعد change all رو بزن و بعد done رو بزن.بعد دوباره کنترل پی رو بزن و فایلاتو پی دی اف کن.حله؟
    Last edited by jia; 05-02-2008 at 14:37.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

برای خلاص شدن صفحه از یه مستر هم باید این کار رو بکنی:

یکبار روی صفحه مورد نظرت کلیک کن.بعد از پنجره page گزینه override all master page items
    رو بزن.مستر اون صفحه ات از بین میره و میتونی خیلی راحت شماره صفحه یا هر چیزی که داری رو جابه جا یا اصلا دیلیت کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نمونه کار:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نمونه کار:(نمیتونم پی دی اف و ایندیزاین بذارم چون حجمش زیاده):

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

داره خودمونی میشه amin20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنون.
    وافعا ممنون.
    همین روزها کارم رو بهتون ایمیل میکنم.لطف کنید ببینید مشکلی نداره.و...
    Last edited by amin20; 06-02-2008 at 01:19.

داره خودمونی میشه amin20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

[QUOTE=amin20;2069292] سوال یک: فونتها (کجا کپی بشن؟چه نوعی باشن؟همراه فایل به چاپخونه برن؟و...)[/B]

2.سوال 2: برای برش ،جاهایی که لبه کاغذ گرافیک هست ،2میلیمتر کافیه برای برش از صفحه بیرون بریم؟

4.سوال 3: یک عکس را place میکنم.بعد عکس را از روی کامپیوترم پاک میکنم.مشکلی پیش می آید؟(میدونم که میشه relink یا fix کرد.منظورم بدون این کاره).
    سوال 4 : آقا راستی اگه تو مجید آنلاین هم عضو هستید بگید،چون تو فکر کوچم .یه کوچ محکم!)

سوال 5: در ایندیزاین امکان miror کردن یک صفحه وجود داره؟یعنی میخوام اشیاء صفحه سمت راست کپی و flip بشن تو صفحه سمت چپ.(از منوی layout گزینه reverse layout هر چقدر امتحان کردم به نتیجه نرسیدم.)
    سوال 6:وقتی فزیم متن دو ستونی درست میکنم .جهتش از چپ به راسته .چطوری از راست به چپش کنم؟

دوست عزیز ممنون از راهنمایی و نمونه کارهات.(هرچند ایندیزلین میخواستم).حالا دیگه با فونتها مشکل ندارم.با این حال فرق فوکوله که از export یا print خروجی بگیرم؟(مهم نیست)

ج1: فونتها باید در پوشه فونت ویندوز کپی بشن.و اگر برای ایندیزاین قابل قبول باشن ،مثل فونتهای گروه b ، خودکار توکار میشن و نیاز نیست برن چاپخونه.
    ج2و3و4و5و6=؟؟؟؟؟
    راستی کارت واقعا عالیه.
    هر کس مرا چیزی بیاموزد مرا بندهء خویش ساخته.

داره خودمونی میشه 3years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

[quote=amin20;2074183]
    سوال یک: فونتها (کجا کپی بشن؟چه نوعی باشن؟همراه فایل به چاپخونه برن؟و...)[/b]

2.سوال 2: برای برش ،جاهایی که لبه کاغذ گرافیک هست ،2میلیمتر کافیه برای برش از صفحه بیرون بریم؟

4.سوال 3: یک عکس را place میکنم.بعد عکس را از روی کامپیوترم پاک میکنم.مشکلی پیش می آید؟(میدونم که میشه relink یا fix کرد.منظورم بدون این کاره).
    سوال 4 : آقا راستی اگه تو مجید آنلاین هم عضو هستید بگید،چون تو فکر کوچم .یه کوچ محکم!)

سوال 5: در ایندیزاین امکان miror کردن یک صفحه وجود داره؟یعنی میخوام اشیاء صفحه سمت راست کپی و flip بشن تو صفحه سمت چپ.(از منوی layout گزینه reverse layout هر چقدر امتحان کردم به نتیجه نرسیدم.)
    سوال 6:وقتی فزیم متن دو ستونی درست میکنم .جهتش از چپ به راسته .چطوری از راست به چپش کنم؟

دوست عزیز ممنون از راهنمایی و نمونه کارهات.(هرچند ایندیزلین میخواستم).حالا دیگه با فونتها مشکل ندارم.با این حال فرق فوکوله که از export یا print خروجی بگیرم؟(مهم نیست)

ج1: فونتها باید در پوشه فونت ویندوز کپی بشن.و اگر برای ایندیزاین قابل قبول باشن ،مثل فونتهای گروه b ، خودکار توکار میشن و نیاز نیست برن چاپخونه.
    ج2و3و4و5و6=؟؟؟؟؟
    راستی کارت واقعا عالیه.
    هر کس مرا چیزی بیاموزد مرا بندهء خویش ساخته.
    1. نه لازم نیست
    2. 2 میلیمتر هم کافی است، اما یادت باشد که موقع خروجی گرفتن (pdf) فراموش نکنی آن 2 میلیمتر را هم در نظر بگیری (سایز bleed را اعمال کن)
    3. در فایل indesign چون از تصاویر preview ساخته میشود مشکلی نیست؛ اما در خروجی (pdf) یا تصویر نمی آید، یا با رزولیشن پائیین می آید.
    4. نه تو مجید نیستم (اگر مرا خطاب فرمودی)

5. بله امکانش هست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    6. منم تو خود ایندیزاین چیزی پیدا نکردم که اینکارو بکنه؛ اما خب دورش میزنم. اینجوری >>> یک فایل ورد خالی میسازم، فقط از راست به چپش میکنم و جهت متن را فارسی انتخاب می کنم. بعد فایل را تو ایندیزاین ایمپورت میکنم. یه تکست باکس با جهت درست دارم. همون چیزی که شما می خواهی.

موفق و پاینده باشی!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

3.برای اینکه تصاویرت گم نشه باید تصاویر را embed کنی(مثل سنجاق کردن عکس به برگه است.)
    اینجوری اگه جای عکساتو عوض کنی یا حتی پاکشون کنی مشکلی پیش نمیاد.(البته حجم فایل ایندیزاینت یکم سنگین میشه.)
    window-links-embed file

6.در مورد چپ و راست بودن ستونها متوجه نشدم.اصلا من تا حالا به همچین مشکلی بر نخوردم.من متن ورد رو باز میکنم و بعد سلکتش میکنم و بعد کپی و بعد پیست تو ایندیزاین.بعد نوع فونت و سایزشو به شکل دلخواه تنظیم میکنم.همین!!!

4.یه موقع تو مجید آنلاین بودم ولی الان نیستم.اصلا جواب نمیدن.(همین سوالای تو رو اونجا مطرح کرده بودم ولی اصلا جواب نمیدن.)

داره خودمونی میشه 3years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

3.برای اینکه تصاویرت گم نشه باید تصاویر را embed کنی(مثل سنجاق کردن عکس به برگه است.)
    اینجوری اگه جای عکساتو عوض کنی یا حتی پاکشون کنی مشکلی پیش نمیاد. (البته حجم فایل ایندیزاینت یکم سنگین میشه.)
    window-links-embed file
    اکثراً چون کار ها باید مناسب چاپ و طبیعتاً تصاویر با dpi بالا باشد؛ اگر تصاویر را embed کند حجم فایل بیش از یکم سنگین میشه

6.در مورد چپ و راست بودن ستونها متوجه نشدم.اصلا من تا حالا به همچین مشکلی بر نخوردم.من متن ورد رو باز میکنم و بعد سلکتش میکنم و بعد کپی و بعد پیست تو ایندیزاین.بعد نوع فونت و سایزشو به شکل دلخواه تنظیم میکنم.همین!!!
    منظورش اینه که اگر تکست باکس رو دو ستون کن مطلب از ستون چپ شروع میشه نه راست!

4.یه موقع تو مجید آنلاین بودم ولی الان نیستم.اصلا جواب نمیدن.(همین سوالای تو رو اونجا مطرح کرده بودم ولی اصلا جواب نمیدن.)

نمیدونم چرا با مجید آنلاین زیاد حال نمیکنم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •