تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین بازیکن تاریخ فوتبال

راي دهنده
245. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • پله

19 7.76%
  • بکن بائر

21 8.57%
  • کرایف

4 1.63%
  • مارادونا

88 35.92%
  • فن باستن

3 1.22%
  • زیدان

81 33.06%
  • رونالدو

18 7.35%
  • بازیکنهای دیگر

11 4.49%
صفحه 5 از 16 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 156

نام تاپيک: بهترین بازیکن تاریخ فوتبال

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    17 شهریور

پيش فرض

(نظر من zidane ، چون 3 بار بهترین بازیکن جهان شده و یکبار فرانسه رو به قهرمانی جهان رسونده و یکبار هم نایب قهرمانی جهان)
    جای بازیکنانی از جمله di stefano و puskas و stoichkov و ... خالیه !

2. 2 کاربر از 10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

(نظر من zidane ، چون 3 بار بهترین بازیکن جهان شده و یکبار فرانسه رو به قهرمانی جهان رسونده و یکبار هم نایب قهرمانی جهان)
    جای بازیکنانی از جمله di stefano و puskas و stoichkov و ... خالیه !
    دوست عزیز این بازیکنهایی که نوشتین مسلما بازیکنهای خوبی بودن ولی هیچ کس شناخت درستی از بازیهاشون نداره. در مورد استوچکف هم من چون خودم طرفدار المانم خوب میشناسمش!! بازیکنهای بهتر ازش زیاد هستن در همون سال مثل روبرتو باجو
    ولی بازیکنهای دیگر رو نوشتم برای همین مثلا ریوالدو هم واقعا مدتها جزو هافبکهای درجه 1 دنیا بود!
    Last edited by ae2009; 24-06-2010 at 08:45. دليل: ریوالدو

4. این کاربر از ae2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

10

پروفشنال ..Parsa..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    aHWaZ

پيش فرض

به نظر من زیدان بهترین بازیکن تاریخ هستش
    چون تنها بازیکنی بود که فوتبال رو مدرن بازی میکرد
    مارارونا مسلما بیشتر واسه قدرت دریبل زنیش معروف شد ولی اگه بازی های قدیمی مارادونا رو ببینید متوجه می شید که هیچ کدوم از مدفعان حال حاضر فوتبال به این راحتی دریبل نمی خورن
    مارادونا زمان خودش اسطوره بود
    اما اینو بدونین که زیدان 1 رهبر فوق العاده و 1 بازیکن بسیار تاثیر گذار بود
    اینو میشه از بازی های فرانسه بعد از خداحافظی زیدان فهمید
    تازه این رو هم باید اضافه کرد که زیدان توی اوج و با افتخار از فوتبال کنار رفت نه مثل مارادونا ...

6. 5 کاربر از ..Parsa.. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

به نظر من زیدان بهترین بازیکن تاریخ هستش
    چون تنها بازیکنی بود که فوتبال رو مدرن بازی میکرد
    مارارونا مسلما بیشتر واسه قدرت دریبل زنیش معروف شد ولی اگه بازی های قدیمی مارادونا رو ببینید متوجه می شید که هیچ کدوم از مدفعان حال حاضر فوتبال به این راحتی دریبل نمی خورن
    مارادونا زمان خودش اسطوره بود
    اما اینو بدونین که زیدان 1 رهبر فوق العاده و 1 بازیکن بسیار تاثیر گذار بود
    اینو میشه از بازی های فرانسه بعد از خداحافظی زیدان فهمید
    تازه این رو هم باید اضافه کرد که زیدان توی اوج و با افتخار از فوتبال کنار رفت نه مثل مارادونا ...
    بله مارادونا اصلا در حد یه اسطوره نبود ... صرفا ً بازیکن خوبی بود و دیگر هیج ..

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

زيدان . مارادونا

9. این کاربر از mohsenfhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Iman_m123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    شیــــــــراز

پيش فرض

معلومه که مارادونا هم بهترین و هم محبوب ترینه
    شما الآن شاید بگین خیلی بد اخلاقه و از این حرفا ولی موقعی کع بازی میکرد اصلا اینطوری نبودف خیلی روش خطا میکردن مثلا یه بازی بود 20 تا خطا رو فقط روی خود مارادونا کردن خب این انصافه ؟ داور هم که هیچ. از اونموقع اخلاق و رفتارش یه کمی تغییر کرد.

میگفتن : مارادونا پله ی دومه . مارادونا میگفت : نه ، من مارادونای اولم

11. 4 کاربر از Iman_m123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

درسته که مارادونا بهترین بازیکن قرن گذشته اس ، اما انصافاً زیدان همه ی مشخصه های یک بازیکن خوب رو داشت نه فقط سرعت و تکنیک.
    زیدان که سرعت نداشت. میشه به اون مسخصه ها اضافه کنید. اخلاق مارادونا درون زمین بد نبود و فقط خارج زمین حاشیه داشت. که اگر اون طور حساب علی دایی اسطوره خودمون همون طور بوده. دریبل های مارادونا که معروفه هیچی ولی فکر نمی کنم بدونید که مارادونا دریبل زیدانی رو در بازی هاش اجرا می کرد ولی نمیدونم چرا اسمشو گذاشتن زیدانی. می بینی که زیدان هم از مارادونا کپی برداری کرده و این دریبل ها از خلاقیت خودش نبوده. زیدان پاس هاش خوب بوده همون طور که پاس های مارادونا خیلی خوب بوده. مثه فینال 86 که ماتئوس به عنوان مامور مهار مارادونا یه لحظه ازش جدا نمی شد با پاس طلایی اش به بروچاگا در دقایق پایانی کار شاگردان بکن بائر رو تمام کرد.
    ضربات آزاد مارادونا رو زیدان هرگز نتونسته بزنه. به نظرم زیدان با این که خیــــــلی عالی بوده ولی هرگز قابل مقایسه با مارادونا نیست.
    دوست عزیز فن باستن 3 بار توپ طلای فوتبال اروپا رو برده که یک رکورد افسانه ای محسوب میشه!!!
    توپ طلای فوتبال اروپا در مقابل بهترین بازیکن جهان شدن ارزش چندانی نداره.
    من با هلند مشکلی ندارم، گفتم که رود گولیت از فان باستن شایسته تر بود. فان باستن خیلی خوب بوده ولی نه در حد بهترین بازیکن تاریخ جهان. من با این که عشق بارسلونا هستم ولی میگم جای دی استفانو خیــــــــــلی خالیه. اونم نه به خاطر این که آرژانتینی بوده. حتی مارادونا دی استفانو رو از پله بهتر دونسته.
    کی گفته تنها بازیکن بوده از نقطه کرنر گل زده؟
    شما برو بازی های بوسان 2002 رو ببین،جوات کاظمیان خودمون مستقیم از روی نقطه کرنر به لبنان اگه اشتباه نکنم گل زد
    برای خط دوم حرفتون هم میشه توضیح بیشتری بدید؟
    من گفتم چند بار از روی ضربه کرنر گل زده. که نشون میده شانسی نبوده. اگه هم ننوشته ام جا انداخته ام. حالا یه بار باد توپ کاظمیان رو برد تو دروازه. همون طور هم که گفتم چند بار هم زده به تیرک که نشون تبحر خاصی داشته.
    برای خط دوم هم احتمالاَ چون طرفدار آلمانی در مورد فینال 90 پرسیدی که بازیکنای آرژانتین خسته بودن و اصلاَ اون دوندگی همیشگی رو نداشتن و فیفا به دلیل انتقاد های مارادونا در موردش قطعاَ از قهرمانی مارادونا خوشحال نمی شد. مارادونا بعد از فینال 86 هنگام تحویل جام با رئیس وقت فیفا که فکر می کنم هاوه لانژ برزیلی بود دست نداد. البته این بخش کوچیکی از اختلافات مارادونا با فیفا بود. سوگلی فیفا پله بود ولی مارادونا از پله بهتر بود، و یه جورایی فیفا اجازه نداد مارادونا دوباره قهرمان بشه. البته من به آلمان 90 احترام میذارم که مربی خوبی مثه بکن بائر و بازیکنانی مثه کلینزمان وماتئوس داشت و نمی خوام قهرمانیش رو زیر سوال ببرم ولی فیفا بی تاثیر نبود. فیفا حتی اجازه نداد مارادونا در جام 2002 بازی های آرژانتین رو تماشا کنه و به ورزشگاه بره. ال دیه‌گو در آن سال حرف جالبی زد: آنهایی که بر سرتان بمب اتم انداختند را اجازه ورود دادید ولی به من... . چهار سال بعد هم در جام جهانی ۲۰۰۶ از حضور مارادونا در جریان دیدار آرژانتین و آلمان ممانعت به عمل آمد.
    اون دوستانی هم که میگن جهت گیری های سیاسی مارادونا خوب نیست و با فیدل کاسترو رابطه نزدیکی داره اینو در نظر بگیرن که کاسترو مارادونا رو به کوبا برد و کمکش کرد که کوکائین رو ترک کنه. در ضمن مارادونا با گابریل گارسیا مارکز (برنده نوبل ادبی) رابطه بسیار نزدیکی داره.
    آره زیدان با ضربه ای که به ماتراتزی زد خیلی با شکوه از فوتبال خداحافظی کرد. هر چند ماتراتزی حقش بود.
    بله مارادونا اصلا در حد یه اسطوره نبود ... صرفا ً بازیکن خوبی بود و دیگر هیج ..
    آره به همین دلیلوقتی در بیمارستانی در بوینس آیرس با مرگ دست و پنجه نرم می کرد، هزاران نفر از شیفتگانش ساعت ها در اطراف بیمارستان منتظر نشستند و دست به دعا بردند تا علائم حیات مارادونا برگردد.
    در ضمن برای جناب عالی بازی در رئال ملاک اسطوره بودنه. منم میگم که دی استفانو(بهترین بازیکن تاریخ رئال) جاش تو این لیست خالیه. هر چند دی استفانو به دلایل مختلف هرگز تو جام جهانی بازی نکرد.

13. 3 کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

در ضمن برای جناب عالی بازی در رئال ملاک اسطوره بودنه. منم میگم که دی استفانو(بهترین بازیکن تاریخ رئال) جاش تو این لیست خالیه. هر چند دی استفانو به دلایل مختلف هرگز تو جام جهانی بازی نکرد.
    من خودم به شخصه عاشق دی استفانو هستم ولی بازیاشو فقط در حد دانلود گلچین ها و حرکاتش میشناسم بنابراین نمیتونم در بارش نظر بدم ...

آره به همین دلیلوقتی در بیمارستانی در بوینس آیرس با مرگ دست و پنجه نرم می کرد، هزاران نفر از شیفتگانش ساعت ها در اطراف بیمارستان منتظر نشستند و دست به دعا بردند تا علائم حیات مارادونا برگردد.
    من به بقیه کاری ندارم، من نظر خودمو گفتم .
    من میگم کسی که اسطوره ادمه نباید ویژگی های اخلاقیش غیر از فساد اخلاقی و دوپینگ و تیر اندازی به خبرنگاران و الکلی بودن و معتاد بودن باشه ؟ ویا حتی رابطه جنـــسی با تعداد زیادی از زنهای ناپل ایتالیا . و بعضیا هم میگن فرزندش هم نامشروعه...
    همه چیز که تو زمین نیست... ادم باید ویژگی های بیرون زمینش هم به درد اسطوره شدن بخوره . حالا اینکه الان این کارا رو ترک کرده که بعید میدونم دیگه فایده نداره!
    البته در این که مارادونا در کنار زیدان و چند بازیکن دیگه هیچوقت تکرار نمیشن شک ندارم و از لحاظ فنی هم هر کی بهش ایراد بگیره ....!!
    اما اینکه با دست گل بزنی و بگی دست خدا بوده و اینو مقدس بشماری ... بگذریم ، نظرات متفاوته . شاید همین چیزا باعث محبوب شدنش باشه

15. 2 کاربر از B L A S T E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من به بقیه کاری ندارم، من نظر خودمو گفتم .
    من میگم کسی که اسطوره ادمه نباید ویژگی های اخلاقیش غیر از فساد اخلاقی و دوپینگ و تیر اندازی به خبرنگاران و الکلی بودن و معتاد بودن باشه ؟ ویا حتی رابطه جنـــسی با تعداد زیادی از زنهای ناپل ایتالیا . و بعضیا هم میگن فرزندش هم نامشروعه...
    همه چیز که تو زمین نیست... ادم باید ویژگی های بیرون زمینش هم به درد اسطوره شدن بخوره . حالا اینکه الان این کارا رو ترک کرده که بعید میدونم دیگه فایده نداره!
    البته در این که مارادونا در کنار زیدان و چند بازیکن دیگه هیچوقت تکرار نمیشن شک ندارم و از لحاظ فنی هم هر کی بهش ایراد بگیره ....!!
    اما اینکه با دست گل بزنی و بگی دست خدا بوده و اینو مقدس بشماری ... بگذریم ، نظرات متفاوته . شاید همین چیزا باعث محبوب شدنش باشه
    اسطوره آدم نباید پسر خودشم بکشه. پس این دلیل بد بودن رستمه دیگه.
    کدوم مسیحی الکل مصرف نکرده؟ کوکائین رو هم ترک کرده. رابطه جنسی که از اون حرفای اشتباه بود. زن داره داداش. سمت چپیه زنشه و اون دو تا دختراش.

همین که این قدر مرد بود که ترک کنه کوکائین رو خودش خیلی مردونگیه. مارادونا که گفته منو الگوی زندگی قرار ندین و الگوی فوتبالتون باشم. پسر پله هم قاچاقچیه. مارادونا اون قدر مرد هست که بگه هیچ فوتبالیستیو الگوی زندگیتون قرار ندین و الگوتون پدر و مادرتون باشن. در ضمن اینجا در مورد بهترین بازیکن تاریخ جهان صحبت می کنیم نه مردان مقدس. به نظر شما زیدان با اون ضربه ای که به ماتراتزی زد چهره ی خوبی از خودش به جا گذاشت؟ ما داریم در مورد داخل زمین بحث می کنیم.
    در ثانی شمایی که این قدر به مسائل اخلاقی توجه می کنی چرا جونت واسه رونالدو در میره. می بینی که همیشه بی طرف و عادل نیستیم. فقط دنبال یه اشتباه می گردیم.
    پ.ن: اینم بگم اون گل با دست مارادونا جواب انگلیسی هایی بود که سال 82، 649 سرباز جوان آرژانتینی رو در 74 رو کشتن. اون گل با تمام گل های تاریخ فرق می کرد و هیچ بازیکن بزرگ تاریخ محکومش نکرد و تحسینشم کرد. شما مستند دیگو آرماندو مارادونا رو تماشا کن.
    Last edited by xerxes again; 24-06-2010 at 12:11.

17. 4 کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

اسطوره آدم نباید پسر خودشم بکشه. پس این دلیل بد بودن رستمه دیگه.
    البته مگه شما اسطورتون یه ادم افسانه ایه ؟
    در ثانی شمایی که این قدر به مسائل اخلاقی توجه می کنی چرا جونت واسه رونالدو در میره. می بینی که همیشه بی طرف و عادل نیستیم. فقط دنبال یه اشتباه می گردیم.
    من جونم برای رونالدو در میره ؟ کی گفته اینو ؟ من فقط اونو از نظر فنی قبول دارم !
    من اگه الان بخواد جونم واسه کسی در بره اون کسی نیست جز رائول .

کدوم مسیحی الکل مصرف نکرده؟ کوکائین رو هم ترک کرده. رابطه جنسی که از اون حرفای اشتباه بود. زن داره داداش. سمت چپیه زنشه و اون دو تا دختراش
    الکلی بودن با الکل مصرف کردن فرق داره الکی یعنی کیس که دم به دقیقه الکل نوش جون بکنه . اینکه رابطه جنسی از اون حرفای اشتباه بود رو بعید میدونم چون چند بار اخبار مربوط به رسوایی های اخلاقیش بیرون درز کرده بود!
    به نظر شما زیدان با اون ضربه ای که به ماتراتزی زد چهره ی خوبی از خودش به جا گذاشت؟
    شک نکن دوست من تو هم تو اون صحنه بودی ماتراتزی همچین حفی بت میزد با سر که چه عرض کنم جفت پا تو صورتش بودی
    اخر هم بگم که من کلا با مارادونا و دوست دارانش مشکل ندارم . امیدوارم ناراحت نشده باشی

19. این کاربر از B L A S T E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •