تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 125

نام تاپيک: ::::: تايپيك كره جنوبي. آيا شگفتي ساز جام 2010 يك آسيائيست:::::

پروفشنال dashmojtaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

چطور ممكنه فقط اسما آسيايي باشن
    به خدا نميشه
    با هر فرمولي حساب كني نميشه
    اينا اسما رسما مرزا آسيايين بابا
    منظورشون اینه که این تیما از لحاظ قدرت خیلی بالاتر از قبل رفتن و تیمهای عربی و ما (!) نمیتونیم کنارشون بزنیم راستم میگه در عین حال موفقیتشونم فقط باعث ذلت تیم ایران میشه چون اونوقت افتخاراشون هم از ما بیشتره ولی بعضیا به خیال اینکه شاید سهمیه آسیا بیشتر بشه خوشحالن !! خوب بر فرض که بشه این چه خیری برای ایرانی داره ؟
    واقعاً فقط مسئله رفتن به جامه ؟ تو خود جام بریم آبروی آسیارو ببریم بعد کره ای ها قهرمان بشن نمیگن این عتیقه ها رو چرا همراه کره جل کردین فرستادین ؟!
    واقعاً این شعار از ماست که بر ماستو نمیدونم چجور تو چشم بعضیا کنم که خودشون گول میزننو برای کره که داره تو چشامونم استعمار میکنه آرزوی موفقیت نکنن !!

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

کره میتونه بیاد بالا حتی تا نیمه نهایی ! چون واقعاً راهش آسونتره از آرژانتین اونا اگر اروگوئه رو ببرن به احتمال زیاد یا با انگلیس یا آمریکا یا غنا یا صربستان میفتن که خیلی کارشون آسون تره
    امیدوارم کره بره بالا ولی تو جام جهانی چیزی به نام راه آسون ندارین. مخصوصا امسال که از اولش تا الان همش شگفتی بوده
    کره بره بالا میگن از آسیا رفته بالا. برا ما لذته برا بعضیا ذلت! نمیدونم کجاش ذلته. شاید اگه کره ژاپن برن بالا ما یه کوچولو به خودمون بیایم. هرچند برای اینکه بخوایم مثل الان کره ؤاپن بازی کنیم حداقل 10سال باید با حساب کتاب کار + انجام بشه که متاسفانه...

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

امیدوارم کره بره بالا ولی تو جام جهانی چیزی به نام راه آسون ندارین. مخصوصا امسال که از اولش تا الان همش شگفتی بوده
    کره بره بالا میگن از آسیا رفته بالا. برا ما لذته برا بعضیا ذلت! نمیدونم کجاش ذلته. شاید اگه کره ژاپن برن بالا ما یه کوچولو به خودمون بیایم. هرچند برای اینکه بخوایم مثل الان کره ؤاپن بازی کنیم حداقل 10سال باید با حساب کتاب کار + انجام بشه که متاسفانه...
    عزیز من نگفتم که حتماً میره گفتم میتونه و شانس بیشتری داره تا اول میشد تو گروهش
    کره و ژاپن هر بار موفقیت کسب کنن از ما فاصله میگیرن من اینو گفتم نتیجشم این میشه که بر فرض که سهمیه آسیا هم بیشتر بشه چه فایده میریم جام اما همون نتایج بد رو میگیریک تازه چون سهیمه باعث میشه راحت صعود کنیم دیگه به خودمونم نمیاییم چون خیالمون راحته و نتبل تر میشیم ! در نتیجه تو جام آسیا کیسه بکس اکثر تیمها خواهیم بود از شرق بگیر مالزیو ..! تا غربش که کویتو عراقو عربستانه اینا یکی از علتهاش همینه که شدیم هوادار کره و تشویقش میکنیم اوناهم سوارمون شدنو دارن به ما قاه قاه میخندن که به جای اینکه فوتبال خودمونو پیشرفت بدیم داریم رقیبمونو تشویق میکنیم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به هر حال ما ایرانی ها احساسی هستیم و در مواقعی غیرتی !

بعید نیست اگر الان با کره بازی کنیم به خاطر مسایل روحی روانی پیروز شویم .
    الان همون غیرت رو هم نداریم.
    روح و روان هم که ....
    ما اینقدر وضع فوتبالمون قاراش میشه که امارات و قطر و بحرین رو هم نمی تونیم ببریم.
    شما الان5 تا بازیکن بگو که تو 10 بازی آخر تیم ملی ثابت بازی کردن. اینقدر تغییر های الکی داشتیم که هیچ کس نمیدونه کی تو تیم ملیه. الان شماره 10 تیم ملی کیه؟
    انتظار داری کره رو هم بزنیم.

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

منظورشون اینه که این تیما از لحاظ قدرت خیلی بالاتر از قبل رفتن و تیمهای عربی و ما (!) نمیتونیم کنارشون بزنیم راستم میگه در عین حال موفقیتشونم فقط باعث ذلت تیم ایران میشه چون اونوقت افتخاراشون هم از ما بیشتره ولی بعضیا به خیال اینکه شاید سهمیه آسیا بیشتر بشه خوشحالن !! خوب بر فرض که بشه این چه خیری برای ایرانی داره ؟
    واقعاً فقط مسئله رفتن به جامه ؟ تو خود جام بریم آبروی آسیارو ببریم بعد کره ای ها قهرمان بشن نمیگن این عتیقه ها رو چرا همراه کره جل کردین فرستادین ؟!
    واقعاً این شعار از ماست که بر ماستو نمیدونم چجور تو چشم بعضیا کنم که خودشون گول میزننو برای کره که داره تو چشامونم استعمار میکنه آرزوی موفقیت نکنن !!
    چطور ممكنه موفقيتشون فقط باعث ذلت ما بشه
    اونم توي دنيايي كه همه چيزش به هم ربط داره
    عزيز من اين خيلي خوش خياليه كه موفقيت كره باعث افزايش سهميه بشه
    مطمئن باشيد كه اگه كره فيناليست هم بشه سهميه آسيا بيشتر نميشه
    چيزي كه براي دنيا اهميت داره نگاه به نماينده هاي قاره ها و قضاوت در مورد سطح كيفي تيمهاي هر قاره هست
    اگه كره موفق بشه سودش بخوايم نخوايم به ما هم ميرسه
    دنيا جور ديگه اي به فوتبال آسيا نگاه ميكنه
    شكست كره اي كه توي رده بندي فيفا بالا رفته باشه امتياز و آبروي بيشتري براي ما داره
    با هر فرمولي و با هر فلسفه و منطقي حساب كنيد
    پيشرفت هر تيم آسيايي به سود ديگر تيمهاي آسياييه
    چطور ممكنه با تيمي كه پيشرفت كرده بازي كنيم و تاثيري روي ما نزاره

6. این کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jyjy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    نصف کره خاکی

پيش فرض

خوب تیمیه!
    همین که از گروهش صعود کرد برا یه تیم اسیایی واقعا شگفتیه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

خوب به فرض که کره اصلا تا 1/4 بره بالا و سهمیه اضافه بشه...
    بعد ما هم بریم بالا... آخرش که چی؟ با سهمیه اضافه بریم و آبرومونو بیشتر از این ببریم؟

9. این کاربر از I3 E L O \/ E D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خوب به فرض که کره اصلا تا 1/4 بره بالا و سهمیه اضافه بشه...
    بعد ما هم بریم بالا... آخرش که چی؟ با سهمیه اضافه بریم و آبرومونو بیشتر از این ببریم؟
    بالا رفتن كره چه ربطي به بالا رفتن تعداد سهميه داره
    گفتم كه اين اتفاق خيلي محاله كه بيفته
    اصلا چرا زوم كردين روي تعداد سهميه
    چه ربطي داره؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بالا رفتن كره چه ربطي به بالا رفتن تعداد سهميه داره
    گفتم كه اين اتفاق خيلي محاله كه بيفته
    اصلا چرا زوم كردين روي تعداد سهميه
    چه ربطي داره؟؟
    گفتی دیدشون عوض میشه ...!
    آخه این چه حرفیه ما اینقدر خوشحال بشیم که سطح کره اینقدر رفته بالا و ما دیگه تو خواب میتونیم شکستشون بدیم از لحاظ آمارم دیگه تو خواب نمیتونیم بهشون برسیم اونوقت به خاطر اینکه میگن آسیاییا خیلی فوتبال پیشرفته ای دارن به همین خیال باش که چون کره برده کسی برای ایران تره خورد کنه !! خنده داره حرفتا آخه کره پیشرفت کنه کجاش به پیشرفت فوتبال ایران ربط داره واضح حرف بزن !
    کره جنوبی 2002 رسید به بالاترین جاها ایرانم بعدش با التماسو من بمیرم تو بمیری رفتو به خودش تو 2006 گند زد کسی دیدش به ایران عوض شد ؟! غیر از اینه که دوباره هروقت درخواست بازی دوستانه میکنیم به یه تیم درجه 2 اروپایی اول برای رفع تکلیف یه قیمت نجومی میگه که همون رد غیرمستقیمه یا اینکه تیم آماتوراشو میفرسته ضایعمون میکنه یه ایرانگردیم میکنن !
    بسه بابا دست بردارید از این خفت کشیدنای برای یه مشت بت پرست کثیف چش بادومی به خدا حالم به هم میخوره از این کارای این ملت از این سادگیتون از این تن به ذلت دادنا و ...
    یادمه مقدماتی 2002 به خاطر نتایج درخشانی که توی جام قبل داشتیم مربی بزرگی مثل بلازویچ مربیگریمونو قبول کرد و بعدم با تیمی مثل اسلواکی تونستیم بازی دوستانه کنیم بعد از اون افتخارات کره و ژاپن دید دنیا بهمون عوض شد ! نتیجش این شد که کسی اصلاً این ورو نگاه نمیکنه آسیا شده اونور بازی دوستانه اونور مربی و برنامه اونور اینه ربط آقا ربط دوست ! اینه تغییر دید که میگی اینه خفت اینه ذلت ... اینه

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

گفتی دیدشون عوض میشه ...!
    آخه این چه حرفیه ما اینقدر خوشحال بشیم که سطح کره اینقدر رفته بالا و ما دیگه تو خواب میتونیم شکستشون بدیم از لحاظ آمارم دیگه تو خواب نمیتونیم بهشون برسیم اونوقت به خاطر اینکه میگن آسیاییا خیلی فوتبال پیشرفته ای دارن به همین خیال باش که چون کره برده کسی برای ایران تره خورد کنه !! خنده داره حرفتا آخه کره پیشرفت کنه کجاش به پیشرفت فوتبال ایران ربط داره واضح حرف بزن !
    کره جنوبی 2002 رسید به بالاترین جاها ایرانم بعدش با التماسو من بمیرم تو بمیری رفتو به خودش تو 2006 گند زد کسی دیدش به ایران عوض شد ؟! غیر از اینه که دوباره هروقت درخواست بازی دوستانه میکنیم به یه تیم درجه 2 اروپایی اول برای رفع تکلیف یه قیمت نجومی میگه که همون رد غیرمستقیمه یا اینکه تیم آماتوراشو میفرسته ضایعمون میکنه یه ایرانگردیم میکنن !
    بسه بابا دست بردارید از این خفت کشیدنای برای یه مشت بت پرست کثیف چش بادومی به خدا حالم به هم میخوره از این کارای این ملت از این سادگیتون از این تن به ذلت دادنا و ...
    یادمه مقدماتی 2002 به خاطر نتایج درخشانی که توی جام قبل داشتیم مربی بزرگی مثل بلازویچ مربیگریمونو قبول کرد و بعدم با تیمی مثل اسلواکی تونستیم بازی دوستانه کنیم بعد از اون افتخارات کره و ژاپن دید دنیا بهمون عوض شد ! نتیجش این شد که کسی اصلاً این ورو نگاه نمیکنه آسیا شده اونور بازی دوستانه اونور مربی و برنامه اونور اینه ربط آقا ربط دوست ! اینه تغییر دید که میگی اینه خفت اینه ذلت ... اینه
    چرا نارحت ميشي دوست من
    اخلاقت مثل آب و هواي اهواز آتيشيه ها
    من هيچ وقت ذلت نكشيدم و نخواهم كشيد
    ايراني جماعت هم هيچ وقت ذلت نكشيده و نميكشه
    خيليها در طول تاريخ در مورد غيرت ايرانيها دچار سوتفاهم شدن مثل جناب صدام
    و چوبشم خوردن
    ما توي فوتبال هيچ وقت در برابر كره جنوبي ژاپن كره شمالي و چين چهار قدرت شرق آسيا كم نياورديم
    تحقيرشون كرديم اما هيچ وقت تحقير نشديم
    همون كره اي كه 2002 به بالاترين جاها رسيد
    بعدش توي جام ملتهاي آسيا مقهور علي كريمي و حسين كعبي و ... شدن
    حرف من اينه
    ما يه كره قوي رو ببريم بهتره يا يه كره ضعيف رو....

13. این کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •