تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 54

نام تاپيک: ریاضی یا فنی(هدف مهندس کامپیوتر شدن)

داره خودمونی میشه HaPoOoO_HaP_Hap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    متاسفانه تهران

پيش فرض

اینم من الان شنیدم که اینطور شد!این مخصوص هنر و زبان هستش وگرنه منم با دیپلم درپیت سازی فنی و حرفه ای میومدم پیش دانشگاه ریاضی می گرفتماینطور نیست.

بله یعنی عمر ما فنی و حرفه ای ها در شرف اتلاف است و ریاضی فیزیکی ها به کمال رسیده اند!
    عزیز من اگه شانس این رو داری که بری شریف و کلا دانشگاههای تاپ کشور منم ریاضی رو پیشنهاد می کنم که اینم سخته ولی اگه میخوای از طریق فنی و حرفه ای کارشناس بشی!خوب اینم سختهحیف ما فنی و حرفه ای ها فکر کنم ارزشمون بیشتر از اینهاست!به نظر من هم نیای فنی و حرفه ای خوبه!هم سخته هم سخت!این همه ظرفیت نامحدود این همه رشته های متونع که دوستمون با لحن خاصی گفتناین همه شغل و در خواست کشور از دانش اموختگان اون رشته ها!!برو هر کدوم رو دوست داری.باز هم میگم اگر شانس قبولی در دانشگاههای تاپ رو داری برو وگرنه خود دانی!

دیدی بد برداشت کردی نادرخان . اگر پست اولو می خوندی ایشون نوشته تمام دوستاش رفتن فنی ( یعنی ایشون رو جو گرفته بره پیش دوستاش در صورتی که خانوادش میگن ریاضی )
    در ضمن شما عمرتو فنا نکردی ولی ایشون می تونه با رفتن به رشته ریاضی و آخر گذراندن واحدهای عملی هر دو تا دیپلم رو داشته باشه
    تا چند سال دیگه حسرت نخوره بگه اگر رفته بودم ریاضی الان 2تا دیپلم داشتم و شرایط ورودم به دانشگاه راحت تر بود ...

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    متاسفانه تهران

پيش فرض

عجب!!!
    اگه میخوای با گروه ریاضی کنکور بدی چه لزومی داره کاردانی رو بگیری؟! خب دیپلم رو گرفتی بیا پیش دانشگاهی با بچه های ریاضی اون وقت کنکور بده دیگه
    امکان نداره من با نظر نادر موافقم این جوری که همه میومدن رشته ریاضی

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    متاسفانه تهران

پيش فرض

دیدی بد برداشت کردی نادرخان . اگر پست اولو می خوندی ایشون نوشته تمام دوستاش رفتن فنی ( یعنی ایشون رو جو گرفته بره پیش دوستاش در صورتی که خانوادش میگن ریاضی )
    در ضمن شما عمرتو فنا نکردی ولی ایشون می تونه با رفتن به رشته ریاضی و آخر گذراندن واحدهای عملی هر دو تا دیپلم رو داشته باشه
    تا چند سال دیگه حسرت نخوره بگه اگر رفته بودم ریاضی الان 2تا دیپلم داشتم و شرایط ورودم به دانشگاه راحت تر بود ...

من شخصا دنبال این کار رفتم ( منظورم گرفتن دیپلم دومه ) البته اول ریاضی بعد آخرش فنی صد در صد هم میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شهر باران.رشت

پيش فرض

بابا این حرف ها چیه؟؟؟ لزومی نداره حتما ریاضی بری!!! البته اگه ریاضی بری کارت راحت تر میشه ولی نه به اون حدی که دوستان میگن.
    اگه همت داشتی باشی از فنی هم راحت میتونی مهندس بشی.در بیشتر موارد یه مهندس کاربلد تر.
    فنی حرفه ای دیگه فنی حرفه ای سابق نیست،خیلی پیشرفت کرده و باز هم میکنه.
    اگه بری فنی درس خوان باشی 2 ساله کاردانی رو میگیری و بعد از یه کنکور دیگه 5/2 ساله هم کارشناسی رو .وسلام

5. این کاربر از fanoos1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

n.s

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شهر باران.رشت

پيش فرض

اگه بری فنی درس خوان باشی 2 ساله کاردانی رو میگیری و بعد از یه کنکور دیگه 5/2 ساله هم کارشناسی رو .وسلام

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

تایید شدید میشه

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شهر باران.رشت

پيش فرض

سلام
    الان اگه بری بازار ویکی از کتاب های دانشگاهی کامپیوتر همون مقطع کاردانی رو بخری میبینی چیزی ازش نمی فهمی . چرا ؟
    چون درست و حسابی ترجمه نشده و اصلا ا نگار نویسنده جمله بندی بلد نیست .
    حالا اگه با این پیش فرض بخواین وارد پیام نور بشین که از کتاب های فارسی چیزی نمیشه فهمید و از داخل همین کتاب ها بخوان تست بدن شما چند ترم مشروط میشین مگه اینکه منابع مطالعاتی EN رو پیدا کنید که نمیتونید پیدا کنید چرا ؟
    چون هر صفحه ای رو یکی ترجمه کرده و هیچ هماهنگی بین مطالب گفته شده وجود نداره تا شما ببینید اصلا باید دنبال چه چیزی در مطالب باید رفت و منابع en اون رو پیدا کنید.
    توی پیام نور باید 300 صفحه رو برای هر کتابی خودت بخونی
    ولی حداقل توی دانشگاه های دیگه ( البته بجز دانشگاه آزاد ) استاد یه جزوه میده که میشه بفهمیش یا قسمت هایی از کتاب رو حذف میکنه که حداقل دانشجو بفهمه چی داره میخونه .
    پس این همه بدبخت که از پیام نور فارق التحصیل مهندسی کامپیوتر میشن و یا در حال تحصیل هستن از مریخ اومدن؟!!!یا دارای مغز فرازمینی هستن؟
    خب یکیش من و امثال من

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شهر باران.رشت

پيش فرض

حالا به نظر شما کاردانی به کارشناسی تا 2 سال اینده اسان تر میشه و یا سخت تر؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض ؟؟؟

پس این همه بدبخت که از پیام نور فارق التحصیل مهندسی کامپیوتر میشن و یا در حال تحصیل هستن از مریخ اومدن؟!!!یا دارای مغز فرازمینی هستن؟
    خب یکیش من و امثال من
    میشه راجع به پیام نور و فواید اون و تفاوت اون با سراسری و نقاط ضعفش بیشتر توضیح بدید...
    هر چی زود تر بهتر...ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض ؟؟؟

کمک کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •