تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 74

نام تاپيک: بررسی آنتی ویروس "کسپر" "اویرا" "پاندا" (وجود نقص)

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

فقط درباره restore کردن تنظیمات. اونا رو که تیک داره کافیه رو تیک بقیه گزینه ها رو هم بزارم؟
    اگر منظورت کسپرسکیه اول به این سوال جواب بده.

تست کسپرسکی رو میخوای به عنوان یک power user تست کنی یا یک کاربر عادی مانند پیرمرد 60 ساله؟

اگر مثل یک کاربر عادی میخوای تست کنی بله همۀ تیک ها رو بزن.

اگر بعنوان یک power user میخوای تست کنی اونوقت باید تمام تنظیمات کسپرسکی را بر روی حالت Interactive mode باشه. یعنی از حالت اتوماتیک باید خارجش کنی و تمام تنظیمات را بر روی حالت پرسشی قرار بدی.مخصوصا قسمت application control رو.

اگر هم با این تنظیمات آشنا نیستی اونوقت تنها کاری که باید بکنی اینه که در قسمت زیر تیک قسمتی را که نشون دادم برداری...

بعد تیک قسمت هایی را که دورش رو با مستطیل قرمز مشخص کردم را بردار و بجاش تیک قسمت Assign the following status automatically را بزن و بعد روبروش رو بر روی untrusted قرار بده.

ویرایش: انتخاب قسمت untrusted و برداشتن تیک trust application with digital signature را فقط قبل از اجرا کردن برنامۀ دوستتون انجام بدید چون خطرناکه.
    اگر هم میخواهید ریسک نکنید untusted را انتخاب کنید اما تیک قسمت KSN و Digital signature را بذارید باقی بمونه.
    Last edited by M E H R A N; 16-11-2010 at 11:55.

2. 7 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

تست کسپرسکی رو میخوای به عنوان یک power user تست کنی یا یک کاربر عادی مانند پیرمرد 60 ساله؟

اگر بعنوان یک power user میخوای تست کنی اونوقت باید تمام تنظیمات کسپرسکی را بر روی حالت Interactive mode باشه. یعنی از حالت اتوماتیک باید خارجش کنی و تمام تنظیمات را بر روی حالت پرسشی قرار بدی.مخصوصا قسمت application control رو.

اگر هم با این تنظیمات آشنا نیستی اونوقت تنها کاری که باید بکنی اینه که در قسمت زیر تیک قسمتی را که نشون دادم برداری...

بعد تیک قسمت هایی را که دورش رو با مستطیل قرمز مشخص کردم را بردار و بجاش تیک قسمت Assign the following status automatically را بزن و بعد روبروش رو بر روی untrusted قرار بده.
    این تنظیمات یعنی به کوچک ترین حرکتی هم واکنش نشون میده درسته؟ سخت گیرانه اس

تنظیمات رو ریستور کنم و اون تنظیمات رو هم انتخاب کنم کافیه؟ تم هم روی windows 7 basic گذاشتم. اخه تو یه سایت خارجی خوندم مثل اینکه استفاده از تم های آئرو ویندوز هفت 64 بیتی ایراد امنیتی داره. باید ویندوز اپدیت بشه

منتظرم نمونه رو ایمیل کنه. مثل اینکه پیغامم رو نگرفته
    Last edited by tiyam 01; 16-11-2010 at 12:04.

4. 2 کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

اگر untrusted را انتخاب کنی بله.
    اما اگر بخوای حالت پرسشی قرار بدی اونوقت توضیحات زیاد داره در این مورد نمیتونم کمکی بکنم چون کسپرسکی رو ندارم.

6. 5 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

تنظیمات رو ریستور کنم و اون تنظیمات رو هم انتخاب کنم کافیه؟ تم هم روی windows 7 basic گذاشتم. اخه تو یه سایت خارجی خوندم مثل اینکه استفاده از تم های آئرو ویندوز هفت 64 بیتی ایراد امنیتی داره. باید ویندوز اپدیت بشه
    درود

بله کافیه

اما نتیجه ای که شما و دوستتنون میگیرید قبلا انجام شده :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

==========
    ==========

با تنظیمات comodo هم قطعا مخرب اجرا نمیشه. البته فکر میکنم اول پیش فرض کمودو باشه هم جواب میده اون دوستمون با پیش فرض کمودو اول تست کنه اگه تونست عبور کنه بعد با تنظیمات پست اول تاپیک اختصاصی comdo در p30world

=============
    =============

اگه اون مخرب اینجا گذاشته بشه میشه با تعداد بیشتری از برنامه های امنیتی تست موفقیت آمیز رو گذاشت مثلا outpost فکر میکنم باز هم صددرصد بده در مقابل این مخرب و دیگر برنامه های امنیتی ... : )

8. 6 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

اقا دکتر من دیدم خیلی عالی بود.واسه همین است که کسپر سلف دیفنسش را بالا برده .واسه اینکه خود شرکت میدونه شاید روزی برسه که هکر ها این برنامه های شرکت را -- کنند وبهش نفوذ کنند.راهش را با سلف دیفنس ودیگر گزینه ها بسته.دکتر جان ومهران وجکس و سنتوان از شما متشکرم

10. 4 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

درود

بله کافیه

اما نتیجه ای که شما و دوستتنون میگیرید قبلا انجام شده :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سانتا و جکس و شما یه جوری میگید انگار خودتون ویروس رو ساختید. حتی سورسش رو هم اینجا میزارین. از کجا اینقدر با اطمینان میگید از اون برنامه استفاده کرده که تو این تاپیک گذاشتین؟

مثل اینه که مایکروسافت بخواد ویندوز 8 رو تازه بزنه بیرون بگید من دارمش

12. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

سانتا و جکس و شما یه جوری میگید انگار خودتون ویروس رو ساختید. حتی سورسش رو هم اینجا میزارین. از کجا اینقدر با اطمینان میگید از اون برنامه استفاده کرده که تو این تاپیک گذاشتین؟

ناراحت نشو عزیز,
    آشنا بودن با HIPS آدم رو 99.99 درصد در مقابل تمام مخربها مطمئن میکنه و نیازی به تست تک تکشون نیست مگر اینکه نمونۀ خاصی باشه و بخوایم برای وقت گذروندن اونم یک تست بزنیم.

14. 6 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ویرایش: انتخاب قسمت untrusted و برداشتن تیک trust application with digital signature را فقط قبل از اجرا کردن برنامۀ دوستتون انجام بدید چون خطرناکه.
    اگر هم میخواهید ریسک نکنید untusted را انتخاب کنید اما تیک قسمت KSN و Digital signature را بذارید باقی بمونه.
    با این تنظیمات، کسپر حتی به اکسودوز کلاینت که از سافت پدیا دانلود کردم و بدون ویروس بودنش 100 درصد توسط سافت پدیا تضمین شده مشکوکه

Last edited by tiyam 01; 16-11-2010 at 12:47. دليل: غلط املایی داشت

16. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

دوست عزیز
    من که سورس رو نزاشتم
    از طرفی من یکی از راه های انجام این کار رو گفتم و پرسیدم که آیا اینجوری ساخته یا نه؟؟؟

نباید از حرف ما ناراحت بشی
    آخه اگه تست به درستی امجام نشه امنیت کسپرسکای و کومودو میره زیر سوال

موفق باشید

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

در مورد این پیام
    کسپر که نمیگه ویروس هست
    میگه این برنامه قصد تغییر در رجیستری رو داره
    اجازه بدم یا نه؟؟؟

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

در مورد این پیام
    کسپر که نمیگه ویروس هست
    میگه این برنامه قصد تغییر در رجیستری رو داره
    اجازه بدم یا نه؟؟؟

18. این کاربر از jax2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

با این تنظیمات، کسپر حتی به اکسودوز کلاینت که از سافت پدیا دانلود کردم و بدون ویروس بودنش 100 درصد توسط سافت پدیا تضمین شده مشکوکه

پس HIPS یعنی چی؟

HIPS به زبان ساده و عامیانه یعنی سوال و جواب
    سیگناتور و دیتابیس یعنی تشخیص اتوماتیک و بدون دخالت کاربر
    Behavior Blocker حالت نیمه اتوماتیک. در بعضی مواقع فایل آلوده را تشخیص میده که آلوده است اما بلاک شدن اون رو بر عهدۀ کاربر میزاره.

20. 5 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •