تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 44 از 44

نام تاپيک: ری استارت شدن و ناتوانی مهندسان ایرانی و مایکروسافت در حل این مشکل

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به نظر من، هيچي نيست به جز مادربورد. با اينكه ميگي عوضش كردي و بازهم ريست ميكنه، ولي اگر بتوني يك مادربورد ديگه رو هم امتحان كني، خوب ميشه.

من حدود چند ماه دقيقا همين مشكل شما رو داشتم. هر كس يه چيزي ميگفت. يكي ميگفت رم هست يكي ميگفت سي پي يو، فن سي پي يو، گرافيك، هارد، .... حتي بعضي ها ميگفتن احتمال داره شما دو شاخ كابل برق رو، برعكس زدي به برق.

از آخر خودم ريسك كردم و يه مادر بورد جديد گرفتم مشكل رفع شد.

در آغاز فعالیت tweety3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز متشکر از توضیحات کاملتون
    من مطمئن هستم که اشکال از برق خونمون نیست فکر می کنم از رم ها باشه چون وقتی رم 1 گیگ رو عوض کردم و 2 گیگ انداختم تعداد دفعات ریست شدن به نصف و یا حتی کمتر کاهش پیدا کرده
    از ویروس هم نیست چون آنتی ویروس قوی دارم که آپدیت شده هم هست
    در کل اشکال از همون رم میتونه باشه که با تعویض رم ها درست میشه البته این دفعه میخوام اول UPS بگیرم بعد اگه درست نشد رم هارو عوض کنم و یه مارک گرونتر بگیرم
    دوستان اگه در مورد UPS اطلاعاتی دارن لطف کنن دریغ نکنن
    سلام دوست من...
    من همونطور که گفتم الان دیگه مشکلم کاملا حل شده و از آخرین پستی که اینجا زده بودم به بعد دیگه سیستمم رستارت نشده.
    کاری که من کردم دقیقا این بود که رم سیستمم رو برگردوندم به همون 256 که قبل از مشکل رستارت شدن بود.
    تا یک هفته سیستم رستارت نشد و بعد دوباره رم رو ارتقا دادم و الان دیگه خدا رو شکر اصلا رستارت نشده...
    شما هم همین کارو بکن...(البته اگه انجام ندادی) و رم رو برگردوم به همون حالتی که اول اول بود.ببین درست می شه...؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوست من...
    من همونطور که گفتم الان دیگه مشکلم کاملا حل شده و از آخرین پستی که اینجا زده بودم به بعد دیگه سیستمم رستارت نشده.
    کاری که من کردم دقیقا این بود که رم سیستمم رو برگردوندم به همون 256 که قبل از مشکل رستارت شدن بود.
    تا یک هفته سیستم رستارت نشد و بعد دوباره رم رو ارتقا دادم و الان دیگه خدا رو شکر اصلا رستارت نشده...
    شما هم همین کارو بکن...(البته اگه انجام ندادی) و رم رو برگردوم به همون حالتی که اول اول بود.ببین درست می شه...؟
    دوست عزیز من رم رو عوض کردم یعنی یک مارک دیگه گرفتم و اونو به دو برابر ارتقا دادم تعداد دفعات ریست شدن خیلی کم شدن ولی هنوز ادامه داره دیگه موندم چی رو عوض کنم
    الان به نظرم دو تا مشکل هست که مونده برای تست :
    خرید UPS و تست نوسان برق که 10 درصد احتمال میدم از این باشه
    و استفاده نکردن از اینترنت پرسرعت که فکر میکنم احتمال داره از ناسازگاری مودم با سیستمم باشه که اینم احتمال کمی داره به هر حال باید تست کنم و نتیجه رو اعلام خواهم کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز سایت

بعد از یه مدت نسبتا طولانی برگشتم و علت ری استارت شدن سیستمم رو فهمیدم چیه ولی نمیتونم مشکلم رو حل کنم

البه مشکل یخورده عجیبه ولی من 200 در صد مطمئن شدم که اشکال از همین هست .
    و اما مشکل : بعد از مدت ها کلنجار رفتن با سیستم متوجه شدم هنگامی که با اینترنت شروع میکنم به دانلود ، سیستمم ریست میشه البته فقط با نرم افزار های مدیریت دانلود ریست میشه و با دانلودر خود ویندوز این اتفاق نمیافته .
    مثلا من نرم افزار های Mass downloader و Dap و IDM رو تست کردم که متاسفانه به محض شروع دانلود سیستم ریست میشه ولی وقتی دانلود نمیکنم 48 ساعت هم کامپیوتر روشن باشه و به اینترنت کانتکت باشه هیچ اتفاقی نمی افته
    حالا موندم چیکار کنم تا این مشکل حل بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •