تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 139

نام تاپيک: کمک ! خرید سیستم از 1800000 تا 2000000 [ 1.8 ملیون تا 2 ملیون ]

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

در ضمن مقدار حافظه بیشتر دلیل قویتر بودن نیست پس 5850 1گیگ با 5850 2گیگ تفاوت خاصی ندارند
    جالبه یعنی دو کارت گرافیک هردو از یک سری ولی با رم مختلف اصلا فرقی با هم ندارند؟
    اما این نظر من هم بر سر کارایی بود نه کیفیت و حتی می بینید هر چند ناچیز ولی ایسوس کارایی بالاتری رو داره و منظور این صحبت هم کارایی هست نه کیفیت
    عزیزم کیفیت بالاست که کارایی زیاد شده مثل همون ماشین که مثال زدم
    دقیقا تفاوت بین کیفیت و کارایی وجود داره و دوستانی که رشته ی صنایع خوندن می تونن در این زمینه راهنما باشند ما کیفیت ساخت داریم که جدا از کارایی یا پرفورمنسی هست که یک کالا ارائه میده و در واقع دوام این کالابررسی میشه
    کیفیت این برد و امثالهم رو من و امثال شما نمیتونیم تشخیص بدیم ولی به مرور زمان که میتونیم بفهمیم .مثال هم زدم همون پراید بود پراید فلان شرکت ایرانی منتاج کرده کجا پراید ساخت کره کجا
    یک مثال نزدیک تر مانیتور سامسونگ کره ای کجا مانیتور مونتاج کجا
    مثلا فلان قطعه دارای کیفیت بالاتری نسبت به دیگری هست
    تبلیغ نمیاد بکنه
    آیا تامز هم داره مغلطه می کنه
    شما داری مغلطه میکنی که واقعیت رو نمیخای قبول کنی
    اینکه فقط کارایی رو بخواهیم بررسی کنیم بدون ارزش خرید باید در تاپیک های مطالب عمومی سخت افزار این امر صورت بگیره ولی در اینجا باید از نظر قیمت هم بررسی بشن (چون قسمت خرید سخت افزار هست) که نتیجه اینکه وقتی پیشنهادش نمی دیم یا میگیم ارزش خرید نداره از روی تعصب نیست بلکه بدلیل ارزش خرید نداشتن این کالاست که از دو فاکتور کارایی و قیمت بدست اومده(نسبت کارایی به قیمت)
    اصلا اشتباه نکن اتفاقا به جای اینکه 5870 بگیریم 470 تومن میاییم یک 5850 از ایسوز میگیریم 375 95 تومن کمتر میدیم
    اختلافش هم چیزی در حدود 2 یا 3 فریم هست پرداخت پول زیادی حماقت به حساب میاد

2. این کاربر از sasan816 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جالبه یعنی دو کارت گرافیک هردو از یک سری ولی با رم مختلف اصلا فرقی با هم ندارند؟

عزیزم کیفیت بالاست که کارایی زیاد شده مثل همون ماشین که مثال زدم

کیفیت این برد و امثالهم رو من و امثال شما نمیتونیم تشخیص بدیم ولی به مرور زمان که میتونیم بفهمیم .مثال هم زدم همون پراید بود پراید فلان شرکت ایرانی منتاج کرده کجا پراید ساخت کره کجا
    یک مثال نزدیک تر مانیتور سامسونگ کره ای کجا مانیتور مونتاج کجا

تبلیغ نمیاد بکنه

شما داری مغلطه میکنی که واقعیت رو نمیخای قبول کنی

اصلا اشتباه نکن اتفاقا به جای اینکه 5870 بگیریم 470 تومن میاییم یک 5850 از ایسوز میگیریم 375 95 تومن کمتر میدیم
    شما میشه یه بنچمارک در مورد حرف آخرتون قرار بدید

یعنی همین که 5870 2 الی 3 فریم با مدل ایسوس 5850 تفاوت داره

ببینید تست کیفیت با این بنچمارک ها یی که شما قرار دادید نیست

من هم حرف شما رو قبول می کنم که زمان نشون دهنده ی کیفیت هست و در واقع مثال پرایدتون هم که میگید به مرور زمان می تونیم تفاوت کیفیت رو بفهمیم رو تایید می کنم یا در تعداد زیاد مردم خودشون این تفاوت رو ببینند و نه تجربه ی شخصی چند نفر و یا کلا بصورت علمی تست کیفیت بشه

اما این بنچمارک هایی که قرار دادید نشون دهنده ی میزان کیفیت نیست و تست هاش متفاوته ضمن اینکه اگر بگه فلان قطعه کارایی بالاتری داره تبلیغ حساب نمیشه حتی در برخی از ریویو ها تامز ریکامند داره و میگه پیشنهاد ما بین مثلا این 3 قطعه ، قطعه ی دوم هست

در ضمن منتظر بنچمارک بین 5870 و همین 5850 ایسوس با تفاوت 2 الی 3 فریم هستم

این رو هم اضافه کنم که تامز هم میگه که کلا 5850 ارزش خرید رو نسبت به 5870 داره بخاطر تفاوت قیمت 120 دلاری که نمی ارزه

Undoubtedly, it’ll turn out to be a more popular solution than the Radeon HD 5870 $120 higher up the stack, too.

اما نمی گه تفاوتشون 2 الی 3 فریم هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من هم بین 5850 و 5870 اولی رو ترجیه میدم اما بین 5850 ایسوس و 5850 سافایر دومی رو ترجیه می دم که به همون دلیلی که تامز 5850 رو مناسب میدونه یعنی به تفاوت قیمت 5870 با 5850 نمی ارزه من هم 5850 سافایر رو می پسندم که اگر به تجربه شخصی حرف بزنیم کیفیت فوق العاده ای هم داره ولی این در حد تجربه ی شخصی هست و تعمیمش با تست های مخصوص این کار هست

ضمن اینکه لینک زیر میگه کارت 5850 با 5870 10 الی 15% تفاوت کارایی دارند ولی دوکارت 5850 مورد بحث فقط 0.7% درصد تفاوت کارایی دارند

کد:
    When you take the Cypress based Radeon HD 5870 and cut out 2 SIMDs and 15% of the clock speed to make a Radeon HD 5850, on paper you have a card 23% slower. In practice, that difference is only between 10% and 15% depending on the resolution. What’s not a theory is AMD’s pricing: they may have cut off 15% of the performance to make the 5850, but they have also cut the price by well more than 15%; 31% to be precise.

جالبه که با تفاوت حداقل 10% این دو کارت(5870 و 5850) بخاطر تفاوت قیمت زیادشون (120 دلار) 5850 پیشنهاد میشه ولی ما بخاطر تفاوت فقط 0.7% 5850 ایسوس رو پیشنهاد بدیم با تفاوت قیمت حداقل 30 هزار تومنی!!! که خوب منطقی نیست بخاطر 0.7% حداقل 30 هزار تومن بیشتر بدیم

برای کیفیت بالاتر باید مدرک معتبر بیارین که اگر این تفاوت فریم رو هم بر کیفیت بالاتر قرار بدیم که درست نیست ، اینجوری حتی توی کیفیت هم تفاوت نمی کنند چون تفاوتشون 0.7% هست که فوق العاده ناچیزه و می تونیم بگیم کیفیت تقریبا برابری دارند و هزینه ی 30 هزار تومنی در این قسمت هم بی مورد میشه چون بنا به اعتقاد شما(چون شما میگید این بنچمارک ها نشون دهنده ی کیفیت هست) این دو از نظر کیفیت فقط 0.7% تفاوت دارند یعنی چیزی کمتر از 1 درصد تفاوت در کیفیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by nikaan; 16-05-2010 at 20:53.

4. 4 کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Omidelf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

13

اقایون خانوم ها همه برن پستی که من صفحه قبل زدم رو جواب بدن

شما ها از بحث اصلی تاپیک دور شدین !

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

مقدار رم بالاتر فقط تو رزولوشنهای خیلی بالا تاثیر گذار هست
    و تو رزولوشنهای Full HD و پایین تر میشه گفت تاثیری نداره
    و کسانی که به امید کارایی بیشتر،هزینه بیشتری برای 2 گیگ خرج می کنند کاملا در اشتباه هستند!

7. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

صلا اشتباه نکن اتفاقا به جای اینکه 5870 بگیریم 470 تومن میاییم یک 5850 از ایسوز میگیریم 375 95 تومن کمتر میدیم
    همچین 2-3 فریم هم نیست:

شما از هر برندی 5850 بگیرید فقط یدونه 5850 گرفتید نه کمتر و نه بیشتر!
    5850 با هر برندی توانایی رقابت با 5870 رو نداره!

9. 3 کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ممنون از همه

امروز من یه چیزی دیدن که نقریبا سکته کردم !! تستی که راجبه فریم بازی crysis با 4970 بود !

این تست رو تو گیم اسپات دیدم که با 5970 که 700 تومان هست و تازه کارتی که من میخواستم بگیرم 5870 بودش
    crysis رو رو 40 فریم نمیتونه اجرا کنه !

که اینطوری که تو این تست پیداست حتی با 5970 رو 1900x1200 به 40 فریم نمیرسه و اگه من درست بگم باید 40 فریم باشه تا هیچ گیری تو بازی نکنه و با این وضعیت با 5870 به 34 فریم میرسه !!

یعنی من با صرف 2 ملیون تومان هم این بازی رو نمیتونم رو بالاترین حد بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

خیر فریم حداقل باید بین 25 تا 30 باشه تا ریپ نزنه مثل دوربین فیلمبرداری که با 25 فریم شما تصویر رو روان می بینید و پرش نداره البته مناسبتر همون 30 فریم بر ثانیه هست که دیگه شما بجای 30 تا دونه عکس ، فیلم می بینید!!!!

این بدلیل عملکرد چشم انسان هست که بالای 25 تا 30 عکس در ثانیه رو تشخیص نمیده
    Last edited by nikaan; 17-05-2010 at 00:38.

11. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

چون میخوام برم بخوابم
    فعلا اینو داشته باشید تا بعد بیام

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون میخوام برم بخوابم
    فعلا اینو داشته باشید تا بعد بیام
    شما در یک بازی و در یک رزولیشن قرار ندید لطف کنید لینک ریویوی کامل رو قرار بدید

این یک ریویوست پس لینکش رو قرار بدید
    Last edited by nikaan; 16-05-2010 at 23:52.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمی خواد پیداش کردم

کد:
    شما بقیه ی بازی ها رو هم ببینید

مثل کرایسیس

کد:
    اینجا تفاوت فریمشون 2 تا 3 تا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در اکثر بازی ها متوسط10 الی 15فریم تفاوت دارند

بهتره یه نگاهی هم به لینک جمع بندی این ریویو بندازید و ببینید که چه جوری از سافایر تعریف کرده!!!!

کد:
    همونطور که قبلا هم گفتم سایت anadtech داره میگه تفاوت 5870 با 5850 بین 10 الی 15% هست

در ضمن در همین لینک امیتیازی رو که 3dmark به 5870 و 5850 داده ببینید

کد:
    من برای یه رزولیشن که حساب کردم 16% تفاوت کارایی با همین مدل ایسوس شد که اگر میانگین همه رو حساب کنید اختلافشون بین همون 10 الی 15 % میشه که قبلا گفته شد(در رزولیشن های مختلف)

کافیه که شما همه ی فریم هایی که هر کدوم از این کارت ها در رزولیشنها و کیفیت های مختلف آوردند رو با هم جمع بزنید و سپس اختلافشون رو درصد بگیرید خواهید دید همین میزان اختلاف 10 الی 15% بدست میاد
    Last edited by nikaan; 17-05-2010 at 00:32.

15. 2 کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

نمی خواد پیداش کردم

کد:
    http://techgage.com/article/sapphire_radeon_hd_5850_toxic/7
    شما بقیه ی بازی ها رو هم ببینید
    بگم 5850 که قرار دادی از سافایر 349 دلار هست در صورتی که اون کارت ایسوز $297 قیمت داره در بازار جهانی
    اصلا به صرفه نیست
    یک کارت تغریبا هم قیمت با هم
    دوست من شما چرا نمیخای قبول کنی این بنچمارک رو نگاه کن

ا

خوب این کارت که با 5870 سافایر 4 تا 5 حال بقول شما 10 فریم اختلاف داره نمیتونه با یک کارت که بردش کلاب و...
    هست 2 یا 3 فریم حالا نمیگیم برابری اختلاف داشته باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •