تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 58

نام تاپيک: لطفا کمکم کنید چطوری از شر SVchost.exe خلاص بشوم

داره خودمونی میشه ali131025's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان چرا تنهام گذاشتین یه جوابی بدین لطفا
    هر چی هست زیر سر این دوتا عکس هستش لطفا بگین این آدرس و آی پی ها چیه چیز زیادی از آی پی آدرس و چیزهایی که تو این عکس هست سر در نمی آرم
    اولش بگم کل اینترنتو بلاک کردم و فقط کانکت شدم بعدش برای کاسپر اسکای ask را فعال کردم بعد از اینکه این دوتا را در عکس پرسید منم yes را زدم شروع به دانلود کرد فقط و فقط همین دوتا که در عکس هست
    آیا واقعا این دو ویروس هستند اگه ویروس باشند چرا هیچ آنتی ویروسی حتی آپدیت شده نتونست پیداش کنه اگه ویروس نیست چیه منو دیونه و کلافه کرده
    لطفا و خواهشا راهنماییم کنین 4 سال میشه که ویروس ندیدم این چطوری ممکنه وارد سیستمم شده باشد

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

FortKnox 2008 جز فایروال های معتبر هست . شما خودتون این برنامه رو نصب نکردی ؟

شما سعی کنین از ورژن Internet Security کسپر استفاده کنین .

3. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

آیا درایورها برا آپدیت دانلود میکنن چون تقریبا مطمئنم که ویروس نیست کامپیوترهای دیگه دانلود نمیکنن فقط این یکیه که دانلود میکنه
    درایور مادربوردم از گروه الایتelite group black series 785 هستش ورژن نرم افزاری هم 1.0AM امکان داره که این دانلود بکنه اگه دانلود بکنه چطوری جلوش را بگیرم

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

کسی کمکم نکنه خودم پیداش کردم چاره آخریم این بود که همینطوری بگذارم دانلود بکنه که یه روز این کار را کردم و چند ساعتی دانلود کرد بعدش درست شد الان هم درست شده بدون هیچ مشکلی دارم کار میکنم ویروس اینطور چیزا هم نبود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من هم مدت زیادی با این مشکل دست و پنجه نرم کردم. مثلا وقتی داری یه فایل دانلود میکنی ، وقتی استوپش میکنی یا حتی وقتی تموم میشه باز هم داره با همون سرعت یه چیزی دانلود میشه. یا وقتی مرورگرت داره شدید کار میکنه ، حتی وقتی end task می کنی همچنان داره دانلود میشه یه چیزی. درسته که svchost مسوله اینه ولی اگه مثل من کلی باهاش ور رفته باشی متوجه میشی که این کار از طریق خود مرورگر و یا دانلودر داره انجام میشه. اگه از فایروال دانلودر یا مرورگرت رو برای 30 ثانیه بلاک کنی درست میشه./ من تو سایت های خارجی هم خیلی گشتم. خیلیا این مشکلو دارن ولی راهی براش نیست هنوز. مطمئن باشین ویروس و اینام نیست. احتمالا به build ویندوز مربوطه.

داره خودمونی میشه bamzi64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سالم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من مطلبتونو تازه خوندم خیلی جالب بود.من یه مدتی گرفتار این ویروس بودم با هزار بدبختی از آزاراش راحت شدم.دیگه الان آنتی ویروسم اعلامش نمیکنه اما واقعا مطمئن نیستم exe هام آلوده نباشن.بنظر شما اینکاریکه گفتی اگه من هم انجام بدم نتیجه میگیرم
    یا بهتره کل exe ها رو پاک کنم تا از فکرشم راحت بشم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Iceboy_LOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیــراز

پيش فرض

درود ... دوستان سیستم من اینطور که نود 32 در ویندوز XP 64 bit شناخت دچار ویروس Win32/Jeefo-A شده که اسکن کرد طبق عکس زیر و نمیدونم حالا پاک شده یا نه ...( تو ویندوز XP اسکن کرد )

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ویندوز 7 با KIS 2011 آپدیت امروز اسکن کردم در حالت Safe mode و 103 را شناخت . الان که تو حالت عادی ویندوز 7 هستم
    سیستم رو فول اسکن کرده اما هیچی پیدا نکرد ه و در قسمت Report کسپر اینا رو نوشته بود که از شما دوستان میخوام بپرسم که از کجا بفهمم به ویروس الوده هستم یا خیالم راحت باشه ؟ !

Disinfected = 99
    Delete : 4
    Detected : 1 اونم به Jet audio بدبخت گیر داده که من همیشه ازش استفاده میکردم بقیه انتی ویروسها گیر نمیدادن .

عکس زیر از کسپر :

کد:

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

منم همین مشکل رو دارم
    هم svchost هم ekrn ساعتی 200 مگ میگیرن و سرعتم و حجمم رو خوردن

هر کاری هم میکنم درست نمیشه
    تو یه هفته 5 گیگ مصرف کردم که شاید 1 گیگش مال خودم بوده

مشکل دانلود الکی هم دارم و همیشه ارسال و دریافتم روشنه و برعکس قدیما گاهی مقدار ارسالم بیشتر از دریافتمه!!
    البته نرم افزار های محاسبه مصرف میگن ارسال و دریافت نداشتی ولی داشتم و حجمم کم شده...
    حتی اگه هیچ کاری هم نکنم کانکشنم اکتیو هست

جالب اینجاست مثلا یک ساعت میری تو رید کال واست میزنه 200 مگ درصورتی که ماهی 10 مگ هم واسه کسی مصرف نداره

ولی نه ویروس دارم نه اسپای متأسفانه هر کجا میگی همه زود میگن ویروس ویروس ویروس انتی ویروس کن... اینجا هم جای اولی نیست این شکل تاپیکی رو میبینم خیلی ها این مشکل رو دارن و به جواب نرسیدند

هم انتی ویروس هم فایروال دارم و داشتم همیشه ویندوزمم ایکس پی سرویس پک 3 رجیستر شده هست و اتوماتیک اپدیتمم خاموشه
    اینترنتم هم پارس انلاین هست

10. این کاربر از M e i s a m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

درود ... دوستان سیستم من اینطور که نود 32 در ویندوز XP 64 bit شناخت دچار ویروس Win32/Jeefo-A شده که اسکن کرد طبق عکس زیر و نمیدونم حالا پاک شده یا نه ...( تو ویندوز XP اسکن کرد )
    کد:
    در ویندوز 7 با KIS 2011 آپدیت امروز اسکن کردم در حالت Safe mode و 103 را شناخت . الان که تو حالت عادی ویندوز 7 هستم
    سیستم رو فول اسکن کرده اما هیچی پیدا نکرد ه و در قسمت Report کسپر اینا رو نوشته بود که از شما دوستان میخوام بپرسم که از کجا بفهمم به ویروس الوده هستم یا خیالم راحت باشه ؟ !
    Disinfected = 99
    Delete : 4
    Detected : 1 اونم به Jet audio بدبخت گیر داده که من همیشه ازش استفاده میکردم بقیه انتی ویروسها گیر میدادن .
    عکس زیر از کسپر :
    کد:
    کسپرسکی بهترین گندزدایی رو داره ، جیفو چیزی نیست که از نظر پنهان بمونه اگه آلودگی وجود داشته باشه عملا سیستم مختل میشه ، شما برای اطیمنان میتونید یک فایل Exe کم حجم زا سیستم جدا کنید و اینجا بذراید تا تست بشه ، اگر شما به جیفو هنوز آلوده باشید exe که اینجا میذارید تزریق شده هست. اگر چک شد و کد تزریق شده ای داخلش نبود شما از لحاظ جیفو پاک هستید .( نه ویروس دیگه )

12. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

منم همین مشکل رو دارم
    هم svchost هم ekrn ساعتی 200 مگ میگیرن و سرعتم و حجمم رو خوردن

هر کاری هم میکنم درست نمیشه
    تو یه هفته 5 گیگ مصرف کردم که شاید 1 گیگش مال خودم بوده

مشکل دانلود الکی هم دارم و همیشه ارسال و دریافتم روشنه و برعکس قدیما گاهی مقدار ارسالم بیشتر از دریافتمه!!
    البته نرم افزار های محاسبه مصرف میگن ارسال و دریافت نداشتی ولی داشتم و حجمم کم شده...
    حتی اگه هیچ کاری هم نکنم کانکشنم اکتیو هست

جالب اینجاست مثلا یک ساعت میری تو رید کال واست میزنه 200 مگ درصورتی که ماهی 10 مگ هم واسه کسی مصرف نداره

ولی نه ویروس دارم نه اسپای متأسفانه هر کجا میگی همه زود میگن ویروس ویروس ویروس انتی ویروس کن... اینجا هم جای اولی نیست این شکل تاپیکی رو میبینم خیلی ها این مشکل رو دارن و به جواب نرسیدند

هم انتی ویروس هم فایروال دارم و داشتم همیشه ویندوزمم ایکس پی سرویس پک 3 رجیستر شده هست و اتوماتیک اپدیتمم خاموشه
    اینترنتم هم پارس انلاین هست
    پروسس ekrn مربوط به نود32 میشه ، حجمی که ekrn دانلود میکنه مربوط به حجم دریافتی شما از نت هست.

اینترنت <===> ekrn <===> شما

یک فایروال خوب نصب کنید ، مثلا کمودو ، اوت پست

ببینید این مسیر دریافتی از کجاست ،

اون فایلی که داره ارسال و دریافت میکنه رو اینجا بذارید ، ( مهم ) تا از لحاظ آلودگی تست بشه.

با اسکن با چند نرم افزار نمیتونید بگید از آلودگی هست یا نه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •