تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 11 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 105

نام تاپيک: کامپیوتر رو برای دانلود 24 ساعته روشن نذارید!!! - بهترین محصول اومد !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

خودش مودم ADSL نیست... باید یه مودم ADSL بهش وصل کنی...

---------- Post added at 07:07 AM ---------- Previous post was at 07:05 AM ----------

داداش ما تو شهرستان اینترنت پر سرعت داریم... شبی حداقل 3GB میگیریم... بیشتر هم تو کار رپیدشیریم تا تورنت... 110 تومن پولی کمی نیست که من بدم تا شبی واسم 1GB دانلود کنه...
    خوب شما میتونید از این سیستم استفاده نکنید .
    ولی با جمله اخرتون موافق نیستم
    این قطعه 140 هزار تومن ارزش داره.
    کار این قطعه اصلا چیزی نیست که در بالا گفته شد کار این قطعه مسیریابی هست و باری اداره استفاده میشه و پس اون 4 تا لن اضافه و 50 تا وایرلس به چه درد یک کاربر خونگی میخوره ؟ مسئله روشن موندن و اصطهلاک سیستم هست.
    اگر شما راضی هستید که 500 هزارتومن سیستمتون برای دریافت 3 گیگ فیلم و نرم افزار روشن بمونه شاید خیلیها راضی نباشند. به هرحال سیستم برای کار پردازش ساخته شده نه دانلود و ... ولی با این وسیله میشه کار کرد و از سر و صدای کیس هم راحت بود و صبح هم فایلهال رو از روی هارد برداشت.
    ضمن این که شما میتونید فایلهای تورنت بیشتری به این دستگاه بدید متاسفانه من که کار نکردم باید بزاریم اقای غریب 63 بیاد و توضیح بده که دانلود منیجر داخلیش تا چند تا فایل رو میگیره و یا تورنتش تا چندتافایل رو ساپورت میکنه.
    ضمن این که لزوما هر فایلی 1 گیگ نیست !
    شما توی تورنت میتونید یک سری فایل DVD9 که حجمی حدود 9 گیگ و یا بیشتر رو داره دانلود کنی د
    مثلا بازی کال 6 رو که خودم دانلود کردم حدود 11 گیگ حجمش بود و بعد از 10 روز به دستم رسید خوب چه کاریه سیستم روشن بمونه همین وسیله رو روشن میزاششتم و میگیرفت.
    البته نگرانی برای اون سیستم نبود چچون مخصوص وبگردیم بود و قدیمی بود ولی صدای فن خیلی بدی توی اتاق داشت ضمن این که در طول مدتی که روشن میموند هوای اتاق رو هم به سبب تهویه دائم کیس نا مطبع کرده بود و واقعا کار جالبی نبود.
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه bios2bb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

تو سایت دالای کامپیوتر زده 113 تومن... در ضمن FAT32 فقط کار میکنه و فایل های 1 تکه نمیتونن بیشتر از 4GB باشند... من که رفتم تو کار فروم خود ASUS:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:

3. 3 کاربر از bios2bb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

منم در پست قبلی گفتم قیمتش 113 هست ولی توی بازار 140 تومنه.
    از اقای غریبه 63 میتونید بپرسید.

در ضمن این قضیه سیستم فایل چه ربطی داره ؟ شما یه فایل 4 گیگ رو در NTFS میتونی داشته باشی.
    این دیگه بستگی به هاردتون داره نه به روتریک ه استفاده میکنید.
    این روتر فقط یک انتقال دهنده است
    پس من چطوری 11 گیگ بازی رو دانلود کردم ؟ 3 تا فایل تقریبا 4 گیگ بود که رایتشون کردم و در آخر هم کنار هم کپی کردم و UNzip کردم و تبدیل به چندین فایل گسترده شده حال این که در اول در یک فایل 4 گیگ نهفته بود.
    پس صحبت شما به کل رد میشه چون ما از این دستگاه برای ارتباط استفاده میکنیم نه برای ذخیره اطلاعات !
    ضمنا اون اقایی هم که جواب شما رو در فروم داده بودند نوشته بودند که من فکر میکنم و با این دستگاه کار نکردم ولی در مورد سیستم فایل صحبت کرده بودند.
    که اگر هارد رو با NTFS فرمت بگیرید مشکل فایلهای بیشتر از یک گیگ هم حل میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه gharibe63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان شرمنده ببخشید راستش چند روزی که در خدمتتون نبودم رفته بودم مسافرت ببخشید
    روتری که من خریدم مدلش WL500 هستش که قیمتش حدود 190 تومنه
    این روتر واقعا کامله واینقدر امکانات داره که حد نداره ولی از شانس بد من هیچ کسی نمیتونه طریقه استفاده کردنشو یاد بده
    اگه دوستان میخوان ازاین روتر استفاده کنند حتما باید یه مودم معمولی از نوع ایسوز تهیه کنندکه قیمتش 39 تومنه
    الان 18 روزی میشه که خریدمش ولی فقط 3 الی 4 روز عصر طول کشید که این مودم و روتر لعنتی رو بهم بشناسونیمشون اصلا به هم وصل نمیشدن الان خداراشکرمیشه هم از وایرلسش استفاده کرد هم از کابل شبکه
    در مورد دانلود مسترش هارد های 40 گیگ و 500 گیگ و 500 گیگی که برق مجزا داشت را امتحان کردم فقط پوشه هارو میسازه ولی از دانلود خبری نیست
    راستی دانلود مسترش فقط 1 لینک دانلود میکنه(فقط مستقیم)
    تورنت و ftp هم دانلود میکنه
    به 2 الی 3 تا شرکت معتبر هم مراجعه کردم اصلا روشن خاموش کردنشو بلد نیستن چه برسه بخوان امکاناتشو یاد بدن
    تا همین جا هم که تونستم به مودم وصلش کنم تا از وایرلسش استفاده کنم دوستم کمکم کرده
    راستش یه تنظیمات خاصی داره که اگه حرفه ای نباشین اصلا نمیتونین راش بندازین پیشنهاد میکنم اگه فکر خرید این مدل روتر هارو دارین حتما از فروشنده درخواست راه اندازی شو بکنید که مثل من بدبخت نشید
    راستش دوستم فردا میاد شرکتمون ببینیم چطور میشه راه میفته یا نه
    دوستان مطمئن باشید به محض اینکه تونستم راش بندازم حتما به جناب KING_DESIGNER اعلام میکنم تا آموزش را در پست اول همین تاپیک قرار بدن

6. 3 کاربر از gharibe63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان شرمنده ببخشید راستش چند روزی که در خدمتتون نبودم رفته بودم مسافرت ببخشید
    روتری که من خریدم مدلش WL500 هستش که قیمتش حدود 190 تومنه
    این روتر واقعا کامله واینقدر امکانات داره که حد نداره ولی از شانس بد من هیچ کسی نمیتونه طریقه استفاده کردنشو یاد بده
    اگه دوستان میخوان ازاین روتر استفاده کنند حتما باید یه مودم معمولی از نوع ایسوز تهیه کنندکه قیمتش 39 تومنه
    الان 18 روزی میشه که خریدمش ولی فقط 3 الی 4 روز عصر طول کشید که این مودم و روتر لعنتی رو بهم بشناسونیمشون اصلا به هم وصل نمیشدن الان خداراشکرمیشه هم از وایرلسش استفاده کرد هم از کابل شبکه
    در مورد دانلود مسترش هارد های 40 گیگ و 500 گیگ و 500 گیگی که برق مجزا داشت را امتحان کردم فقط پوشه هارو میسازه ولی از دانلود خبری نیست
    راستی دانلود مسترش فقط 1 لینک دانلود میکنه(فقط مستقیم)
    تورنت و ftp هم دانلود میکنه
    به 2 الی 3 تا شرکت معتبر هم مراجعه کردم اصلا روشن خاموش کردنشو بلد نیستن چه برسه بخوان امکاناتشو یاد بدن
    تا همین جا هم که تونستم به مودم وصلش کنم تا از وایرلسش استفاده کنم دوستم کمکم کرده
    راستش یه تنظیمات خاصی داره که اگه حرفه ای نباشین اصلا نمیتونین راش بندازین پیشنهاد میکنم اگه فکر خرید این مدل روتر هارو دارین حتما از فروشنده درخواست راه اندازی شو بکنید که مثل من بدبخت نشید
    راستش دوستم فردا میاد شرکتمون ببینیم چطور میشه راه میفته یا نه
    دوستان مطمئن باشید به محض اینکه تونستم راش بندازم حتما به جناب KING_DESIGNER اعلام میکنم تا آموزش را در پست اول همین تاپیک قرار بدن
    دوست عزیز مدلی که شما گرفتیید اصلا Download Master نداره...

کد:
    نه تو صفحه اول و نه در Specifications هیچ اشاره ای به Download Master نکرده و اگر فکر میکنید که توی عکس اون HDD که وصله به Router، باید بگم اون قابلیت Easy Share هستش که حتی وقتی PC خاموش باشه، External HDD رو Share میکنه...

در حال حاضر تنها مدلی که ASUS ساخته که قابلیت Download Master داشته باشه، مدل RT-N13U هستش که به وضوح در صفحه توضیحاتش مشخصه...

کد:
    در ضمن کاملا درست میفرمایید WL-500W روتر بسیار حرفه ای هست و تنظیماتش نیاز به سطح نسبتا بالایی از دانش در زمینه Networking داره (برخلاف مدل RT-N13U که از قابلیت EZ-Setup بهره میبرد)، اما متاسفانه قابلیت Download Master و ذخیره فایل مبنی بر ساختار NTFS ندارد... و دلیل اینکه فقط پوشه میسازه اینه که در حالت NTFS فقط Read-only ست و قابلیت Write ندارد که میتوانید در لینک زیرببینید...

کد:

8. 3 کاربر از bios2bb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

دوست عزیز مدلی که شما گرفتیید اصلا Download Master نداره...

کد:
    نه تو صفحه اول و نه در Specifications هیچ اشاره ای به Download Master نکرده و اگر فکر میکنید که توی عکس اون HDD که وصله به Router، باید بگم اون قابلیت Easy Share هستش که حتی وقتی PC خاموش باشه، External HDD رو Share میکنه...

در حال حاضر تنها مدلی که ASUS ساخته که قابلیت Download Master داشته باشه، مدل RT-N13U هستش که به وضوح در صفحه توضیحاتش مشخصه...

کد:
    در ضمن کاملا درست میفرمایید WL-500W روتر بسیار حرفه ای هست و تنظیماتش نیاز به سطح نسبتا بالایی از دانش در زمینه Networking داره (برخلاف مدل RT-N13U که از قابلیت EZ-Setup بهره میبرد)، اما متاسفانه قابلیت Download Master و ذخیره فایل مبنی بر ساختار NTFS ندارد... و دلیل اینکه فقط پوشه میسازه اینه که در حالت NTFS فقط Read-only ست و قابلیت Write ندارد که میتوانید در لینک زیرببینید...

کد:
    متاسفانه علی رغم تصور شما مدل WL500 دارای دانلود مستر میباشد.
    احتمالش هست هنگامی که این محصول رو تولید کرده بودند هنوزبه دانش تولید نرم افزارهای دانلود مستر پی نبرده بودند. و با تغییر در فریم ویر داخلی دستگاه تونستند این قابلیت رو به این مدل اضافه کنند.
    ولی مدل n13 بصورت ذاتی دارای دانلود مستر میباشد.
    موفق باشید.

10. 2 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه gharibe63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز دانلود مستر داره
    اینم عکسش

12. 2 کاربر از gharibe63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بعععععععله...

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

دوستان اطلاعی دارند که در سایر برندها هم همچین امکاناتی برای روتر در نظر رگفته شده یا اینکه امتیاز دانلود مستر فقط برای ایسوز هستش ؟؟

این بعلههههه ایشالا به معنای نیکی گرفته میشه
    کامل متوجه شدین که این روتر دانلود منیجر داره ؟ انشالاه و تعالا

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

با سلام
    پست شماره 1 این تاپیک با رنگ قرمز به روزرسانی شد
    امیدوارم که مورد توجهتون قرار بگیره.
    - موارد گفته شده :
    بدون ADSL و با استفاده از یک سیم کارت دانگل با سیم کارت موبایل ایرانسل یا همراه اول و با سرویس EDGE دانلود کنید

16. 2 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •