تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 72

نام تاپيک: کمک کنید این چه نوع ویروسیه

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

اسکن لپتاپ هم تموم شد اون پیغام هم رفت
    اینم لینک اون فایل ویروسی رمزش 123456
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این که تا من بازش کردم نود یخه ی ویروس رو گرفت و ول نمیکرد تا نود رو خاموش کردم ول کنه. ویروسه ... نمیدونم چی کار میکنه و نمیخوام نصبش کنم بفهمم. ولی قطعا ویروسه.

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

این که تا من بازش کردم نود یخه ی ویروس رو گرفت و ول نمیکرد تا نود رو خاموش کردم ول کنه. ویروسه ... نمیدونم چی کار میکنه و نمیخوام نصبش کنم بفهمم. ولی قطعا ویروسه.
    درسته اینو تا آلوردم رو سیستم خودم نود شناختش
    پس حتما این یه ویروس دیگه اس اون کارا ماله یه ویروس دیگه
    خوب حالا که سیستم هام از الودگی پاک شدن چه نوع انتی ویروسی برای نصب پیشنهاد می کنید
    جی دیتا خوبه فایروالش چه طوریه؟

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

درسته اینو تا آلوردم رو سیستم خودم نود شناختش
    پس حتما این یه ویروس دیگه اس اون کارا ماله یه ویروس دیگه
    خوب حالا که سیستم هام از الودگی پاک شدن چه نوع انتی ویروسی برای نصب پیشنهاد می کنید
    جی دیتا خوبه فایروالش چه طوریه؟
    از این ویروس مشکل ایجاد نشده اون ویروس رو از 42 آنتی ویروس دنیا 37 تا شناسایی میکنند. اگر کسپرسکی اون رو شناسایی نکرده برای این بوده که دیسک رو اپدیت نکرده بودید.

میل خودتون هست جی دیتا دیتابیس خوبی داره. نورتون behavior blocker خوبی داره. کسپرسکی proactive و removalخوبی داره.

برای انتخاب بستگی به اطلاعاتتون داره. اگر با زمینه proactive و HIPS آشنایی ندارید. میتونید همان جی دیتا اینترنت سکوریتی رو نصب کنید اگر فایروال قوی تر بدون تنظیمات حرفه ای می خواهید آنتی ویروس جی دیتا رو با فایروال outpost با تنظیمات پیشفرض نصب کنید.

اگر هم اطلاعات دارید و دوست دارید برای سیستم روزانه وقت بذارید از پرواکتیو comodo یا kaspersky یا outpost استفاده کنید.

موفق باشید.
    Last edited by Dr Hannibal; 30-09-2010 at 11:04.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

امروز موقعی که فلش رو به لپتاپ وصل کردم دوباره نود اون پیغام رو داد من اتوران رو غیر فعال کرده بودم نمی دونم چرا دوباره الوده شد
    نمی خوام دیگه از این دیسک نجات استفاده کنم 10 ساعت طول کشید تا اسکن رو تموم کنه
    میرم این جی دیتا رو نصب کنم ببینم می تونه پیداش کنه

---------- Post added at 11:57 AM ---------- Previous post was at 11:56 AM ----------

Last edited by mehdi_08; 30-09-2010 at 12:02.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

فلش رو هم از الودگی پاک کرده بودم از کجا اومد خدا می دونه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

نصب یک آنتی ویروس دیگه قبلا هم گفتم کاره درستی هست.

فقط به این نکته دقت کنید hitman pro که نصب کردید یکی از انجین هاش g datda بود اگر اون نتونسته آلودگی رو رفع کنه در صورتی که به نت وصل بودید شخصه g datda هم نمیتونه آلودگی رو رفع کنه.

اگر gdata رو نصب کنید شاید آلودگی توی سیستم بمونه اما جی دیتا پیامی نده. اگه با دیسک کسپرسکی شما مشکل رو حل کردید نظر من نصب KIS هست و آپدیت اون.

به هر حال نتیجه رو بگید.

موفق باشید

7. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ویندوز رو عوض کردم اینترنت سکیوریتی کسپر رو نصب کردم سرعت سیستم رو خیلی اورد پاییین بجاش کومودو نصبیدم خیلی رونه فعلا که از الودگی خبری نیست
    از همه کسایی که کمک کردن تشکر می کنم ممنون

9. 2 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

اسکن لپتاپ هم تموم شد اون پیغام هم رفت
    اینم لینک اون فایل ویروسی رمزش 123456
    کد:
    تست کرم Palevo بر روی Comodo Internet Security

بعد از Extract کردن فایل زیپ شدۀ VIRCURE آنتی ویروس کمودو اونو از طریق هوش مصنوعی شناسایی میکنه و در نتیجه کاربر میتونه با انتخاب گزینۀ Clean یا اون رو کاملا از سیستم پاک کنه و یا با انتخاب گزینۀ قرنطینه که اون هم زیر شاخۀ Clean است اون رو از مسیر اصلی پاک کنه و یک کپی از اون رو در قرنطینه نگه داره.

اما من اومدم و آنتی ویروس Comodo را در Comodo Internet Security غیر فعال کردم تا ببینم که اگر آنتی ویروس کمودو قادر به تشخیص این کرم نبود چه اتفاقی ممکن بود برای کاربران بیوفته. آیا کرم سیستم را آلوده میکرد؟ و یا برعکس Comodo Internet Security میتونست جلوی خرابکاریهای یک کرم ناشناخته را که حتی در دیتابیس آنتی ویروسش وجود نداره بگیره.

جوابش در عکس های زیر معلومه...

آنتی ویروس را غیر فعال کردم...

فایل vircure32.exe را با دابل کلیک کردن اجرا کردم. Comodo Internet Security اون رو بصورت اتوماتیک و بدون دخالت من در سند باکس اجرا کرد و جلوی تمام خرابکاریهاش رو گرفت.

اما نکتۀ جالبی که برای خودم هم جای تعجب داشت این بود که با غیر فعال کردن آنتی ویروس فقط دیتابیس آفلاینی که بر روی سیستم کاربران CIS وجود داره غیر فعال میشه و اگر فایل آلوده ای اجرا بشه و دیتابیس آنتی ویروس کمودو آپدیت نباشه در این صورت کمودو اون رو از طریق آنلاین با سرور خودش چک میکنه و در صورت آلوده بودن اون رو به کاربر اطلاع میده.

به همین دلیل همزمان با سند باکس شدن vircure32.exe آنتی ویروس کمودو فایل اجرا شده را از طریق Cloud چک کرد و آلوده بودن فایل اجرا شده در سند باکس را به من خبر داد.

مخلصیم

11. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

خودمم دقیقن نفهمیدم که اون پیغام نود دقیقا مربوط به کدوم نوع ویروس بود ولی به هر حال بعد از نصب ویندوز نود رو دوباره نصب کردم ولی دیگه پیغامی نداد منم به جاش کسپر نصب کردم که سرعت رو خیلی اورد پایین بچاش رفتم کومودو نصب کردم که تا این لحظه ازش راضی بودم فقط یه مورد
    من اومدم برای امتحان کمودو روی لینک زیر که تو تاپیک معرفی ویروس ها بود کلیلک کردم ولی کومودو جلوش رو نگرفت
    کد:
    بعد این پیغام رو داد Sorry, error occurred: Failure to Read Response
    حالا بعضی از وب سایت هارو که باز می کنم همین متن بالایی رو میاره
    سایت رو توی نورتون اسکن کردم ولی گفت سایت آلوده نیست
    چیکار کنم

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

خودمم دقیقن نفهمیدم که اون پیغام نود دقیقا مربوط به کدوم نوع ویروس بود ولی به هر حال بعد از نصب ویندوز نود رو دوباره نصب کردم ولی دیگه پیغامی نداد منم به جاش کسپر نصب کردم که سرعت رو خیلی اورد پایین بچاش رفتم کومودو نصب کردم که تا این لحظه ازش راضی بودم فقط یه مورد
    من اومدم برای امتحان کمودو روی لینک زیر که تو تاپیک معرفی ویروس ها بود کلیلک کردم ولی کومودو جلوش رو نگرفت
    کد:
    بعد این پیغام رو داد Sorry, error occurred: Failure to Read Response
    حالا بعضی از وب سایت هارو که باز می کنم همین متن بالایی رو میاره
    سایت رو توی نورتون اسکن کردم ولی گفت سایت آلوده نیست
    چیکار کنم
    با برنامه ccleaner تمام حافظه درگیر مربوط به مرورگرتون رو پاک کنید سپس یک DNS سرویس انتخاب کنید به طور مثال:

کد:
    موفق باشید.

14. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •