تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 93

نام تاپيک: ویروس smss.exe

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

آخرش ما نفهمیدیم این ویروسو چجوری از بین ببریم
    سیتم من همش هنگ میکنه البته وقتی با رم ریدر کار میکنم و اصلا نمیشه باهاش کار کرد .

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آخرش ما نفهمیدیم این ویروسو چجوری از بین ببریم
    سیتم من همش هنگ میکنه البته وقتی با رم ریدر کار میکنم و اصلا نمیشه باهاش کار کرد .
    سلام
    من از Kasper 2009 آپدیت شده استفاده کردم براحتی پاک شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    این ویروس میتونید خیلی راحت از طریق حالت ایمن از بین ببرید توسط نرم افزار هایی مثل NC net هم فایل autorun.inf و smss.exe را سرچ کنید وحذف کنید البته اگه خرابکاریهای ویروس رو توسط رجستری میتونید درست کنید و کارهای دیگه البته اگه لازم بود اگه کسی اطلاعاتش در مورد کامپیوتر کمه بگه تا کاملا راهنمایی کنم

4. این کاربر از omnix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saeeded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    کامپیوتر من هم به همین ویروس آلودست و نمیتونم پاکش کنم ...
    آنتی ویروس من مک آفی هست که قبلا خودش راحت آپدیت میشد ولی الان دیگه این موردش غیر فعال شده .
    حالا بگذریم ... دوستمونکه در پست 4 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزاری رو معرفی کرده بودن آنتی ویروس من داخلش یه تروجن پیدا کرد !dat ورژن انتی ویروس من 5383 - تاریخ12-09-2008 هست ..میدونم کمی قدیمیه.
    اینو هم بگم که من sdatxxx.exe که پک به روزرسانی مکافی هستش رو قبلا از طریق اینترنت میگرفتم اجرا میکردم مکافی تا اون ورژن خودش آپدیت میشدالان که جدیدترین ورژن این فایل رو sdat5520.exe گرفتم وسط های نصب error میده! اینو هم بگم که مطمئنا خودتون میدونید با همین فایل که اگه محتویاتش در یکی از درایو هاتون ریخته شده باشه از طریق سی دی راه اندازی سالم میتونید کامپیوترتون رو از طریق dos اسکن کنید که این کار رو کردم ... همین ورژن این ویروس رو پیدا کرد علاوه بر فایل smss.exe که دو سه تا در جاهای مختلف بودن یه فایل دیگه هم پیدا کرد autorun ... که پسوندش inf بود یا ini یادم نیست .. مکافی گفت که پاکشون کرد ولی دوباره برگشتم ویندوز دیدم هم تو startup و هم فایل های مربوطه برگشتن. و اینو هم بگم تو یه لحظه ommandpromptویندوزچیزی شبیه اجرا کردن فایل رجیستری رو انجام داد وقتی لود شد که قبلا نمیکرد....
    دوستان اگه شما از دست این ویروس خلاص شدین حتما روش دقیق اینکار رو بزارین اینجا .. منم کلافه شدم ...
    اطلاعات کامپیوتر من خیلی حساسه خیلی میترسم سو استفاده بشه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه SuffEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Land of suffering

پيش فرض

سلام دوستان
    کامپیوتر من هم به همین ویروس آلودست و نمیتونم پاکش کنم ...
    آنتی ویروس من مک آفی هست که قبلا خودش راحت آپدیت میشد ولی الان دیگه این موردش غیر فعال شده .
    حالا بگذریم ... دوستمونکه در پست 4 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزاری رو معرفی کرده بودن آنتی ویروس من داخلش یه تروجن پیدا کرد !dat ورژن انتی ویروس من 5383 - تاریخ12-09-2008 هست ..میدونم کمی قدیمیه.
    اینو هم بگم که من sdatxxx.exe که پک به روزرسانی مکافی هستش رو قبلا از طریق اینترنت میگرفتم اجرا میکردم مکافی تا اون ورژن خودش آپدیت میشدالان که جدیدترین ورژن این فایل رو sdat5520.exe گرفتم وسط های نصب error میده! اینو هم بگم که مطمئنا خودتون میدونید با همین فایل که اگه محتویاتش در یکی از درایو هاتون ریخته شده باشه از طریق سی دی راه اندازی سالم میتونید کامپیوترتون رو از طریق dos اسکن کنید که این کار رو کردم ... همین ورژن این ویروس رو پیدا کرد علاوه بر فایل smss.exe که دو سه تا در جاهای مختلف بودن یه فایل دیگه هم پیدا کرد autorun ... که پسوندش inf بود یا ini یادم نیست .. مکافی گفت که پاکشون کرد ولی دوباره برگشتم ویندوز دیدم هم تو startup و هم فایل های مربوطه برگشتن. و اینو هم بگم تو یه لحظه ommandpromptویندوزچیزی شبیه اجرا کردن فایل رجیستری رو انجام داد وقتی لود شد که قبلا نمیکرد....
    دوستان اگه شما از دست این ویروس خلاص شدین حتما روش دقیق اینکار رو بزارین اینجا .. منم کلافه شدم ...
    اطلاعات کامپیوتر من خیلی حساسه خیلی میترسم سو استفاده بشه !
    خوب آقا چرا خودتو با مک آفی آزار و اذیت می کنی ؟
    نورتون 360 ورژن 2 نصب کن ، آپدیت کن اگه به وبروسها مهلت نفس کشیدن داد ..... کرکش هم اومده درست کار میکنه. تو تاپیک نورتون هست.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

و اینم بگم که الان فایل smss.exe جلومه که تو alluser قرار داره و ظرفیتش هم 192 کیلو هست و مخفی ! ..............
    دوست عزیز picher ببینید با این برنامه این ویروس اجرا کنید ببینید میتونید سردریارید این ویروس چه جور کار میکنه ؟ اینطور که معلومه شما یکم سردرمیارین ....
    راستی شاید این برنامه هم بعدا ها به دردت بخوره ... یا شایدم داری این برنامه رو ...
    از این سایت بگیر : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

در جواب دوستمون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بگم که من به مکافی اعتقاد دارم ... انتیویروس های دیگه خیلی منو بازی دادن ولی مکافی یه چیز دیگس ....

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

[autorun]
    ;Please Do Not Change This Line.
    Open=RECYCLER\..\RECYCLER\autoplay.exe
    shell\open\Command=RECYCLER\autoplay.exe -open
    shell\open\Default=1
    shell\explore\Command=RECYCLER\autoplay.exe -explore
    [)]

دوستان از این چند خط فرمان چی میفهمین ؟ فایل autorun.inf در درایو C من هست ... پاک میکنم نمیشه ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

smss.exe اخرش ویروسه یا نه؟؟
    چجوری پاکش کنیم؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام به همه
    والا من از موقعی که این ویروس رو گرفتم :
    به این شکله که مدام پیغام dont sent میاد که عنوانشم smss.exe هست که باید روش کلیک کنم .
    حالا 2حالت داره :
    یا باید روی این دکمه dont sent کلیک کنم که باز بلافاصله بعد از کلیک کردن 2باره ظاهر می شه
    یا کلیک نکنم که سیستم کامل قفل می شه و هیچ کاری نمیشه بکنی!!!
    آدرسشم تویه system32 تویه درایو c هست که قابل پاک شدن هم نیست.
    شاید حدود 5بار ویندوز رو عوض کردم جواب نداد
    مکافی رو که آپدیت بود نصب کردم نتونست بشناستش.
    Nod آپدیت امروز رو گذاشتم باز نتونست کاری کنه.
    2نوع آنتی اسپای نصب کردم بازوم نشد.
    کاسپرسکای و ........
    نمی دونم چی کار کنم.
    کلافه شدم به خدا.........!!!!!
    از راهنمایی های بالا هم استفاده کردم که جوابمو نمید
    از دوستان عزیز خواهشمندنم اگه راهنمایی دیگه ای بلدند ما را هم با اطلاع کنن.
    محمود
    آقا ویروس کش آویرا میشناستش ولی غیر فعالش نمی کنه .لاقل دیگه هر دقیقه ارور نمیده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •