تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 241 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2404

نام تاپيک: روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    دستگاه من ویروسی گرفته که نمی دونم چیه هر کاری می کنم نمیره .
    هنوز نتونستم پیداش کنم ولی مشخصش اینه که هر از چند گاهی یک ارور باز میشه که توش نوشته svchost نداری (یه چیزی تو این مایه ها)....هرچی ویروس کشی می کنم نمیره ...........ویندوز هم عوض کردم نرفت....
    کسی می دونه چه جوری می شه از بین بردش.....در ضمن یه ویروس کشه خوب هم معرفی کنید که آپدیت هم بشه
    با تشکر

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام
    دستگاه من ویروسی گرفته که نمی دونم چیه هر کاری می کنم نمیره .
    هنوز نتونستم پیداش کنم ولی مشخصش اینه که هر از چند گاهی یک ارور باز میشه که توش نوشته svchost نداری (یه چیزی تو این مایه ها)....هرچی ویروس کشی می کنم نمیره ...........ویندوز هم عوض کردم نرفت....
    کسی می دونه چه جوری می شه از بین بردش.....در ضمن یه ویروس کشه خوب هم معرفی کنید که آپدیت هم بشه
    با تشکر
    سلام brain عزیز

توی اموزشها درباره svchost نوشتم . می تونی به اموزش رجوع کنی . همه ویروسهایی که توی اموزش نوشتم با نصب ویندوز مشکلشون حل نمی شه . باید حتما از بین برن .
    اگه می تونی یه عکس از اون error بگیر و بزار اینجا .
    در حال حاضر بهترین انتی ویروسها nod32 ، کسپر اسکای و بیدیفندر هستند که می تونی از ادرس زیر اونا را گیر بیاری .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi17729's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مثل اینکه باید کل هاردو پاک کنم
    بدجوری داره اذیت میکنه
    بازم مرسی 7610 mahdi

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

سلام مهدی جان ...
    راستشو بخای باید بگم .. مرحبا ... یعنی ایول ...
    واقعا دستت درد نکنه مهدی جان چون خیلی ها گرفتار این ویروس اند که اغلب با هیچ آنتی ویروسی نمیشه گرفتش وقتی active میشه ...
    یه چیز دیگه هم که میخواستم بگم این بود که این ویروس حالت جهشی داره و وقتی یه device رو به سیستم نصب میکنی وارد اون میشه ... یه چند تا سوال داشتم ..
    من قبلا این ویروس رو گرفته بودم و حالا خیلی وقته از روی سیستمم پاک شده ولی خیلی مکافات داشتم تا پاکش کردم ...
    مثلا اومدم دستی فایل های auotoply.exe و autoron.inf رو سرچ کردم و تمامشو پاک کردم ... ولی مشکلی که بعد برای سیستمم پیش اومد این بود که دیگه فرمت درایو رو نمیشناخت و وقتی کلیک میکردی رو درایو ... منوی انتخاب فرمت باز میشد ...
    بعد اومدم یه فایل با اکستنشن دات کام ساختم و براش open رو تعریف کردم ... ولی وقتی اومدم از تو فلدر آبشن بهش دایرکتوریشو بدم .. دیدم ای بابا تازه رسیدم همون جای اول ...
    و بعد تنها راه رو هم f disk میدونستم ... البته بعد از گرفتن بک آپ ...
    حالا میخوام ای سوال رو بکنم .. بعضی از valu ها تو رجیستری پاک نمیشن .. مثلا مقداری رو که این ویروس میده برای بستن رج ادیت ... با اینکه من تونستم با برنامه های مختلف رج ادیتو باز کنم ..نتونستم این مقدار ها رو پاک کنم ... که البته صد بلا سرش آوردم ..
    باید چی کار میکردم ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام مهدی جان ...
    واقعا دستت درد نکنه مهدی جان چون خیلی ها گرفتار این ویروس اند که اغلب با هیچ آنتی ویروسی نمیشه گرفتش وقتی active میشه ...
    یه چیز دیگه هم که میخواستم بگم این بود که این ویروس حالت جهشی داره و وقتی یه device رو به سیستم نصب میکنی وارد اون میشه ... یه چند تا سوال داشتم ..
    من قبلا این ویروس رو گرفته بودم و حالا خیلی وقته از روی سیستمم پاک شده ولی خیلی مکافات داشتم تا پاکش کردم ...
    مثلا اومدم دستی فایل های auotoply.exe و autoron.inf رو سرچ کردم و تمامشو پاک کردم ... ولی مشکلی که بعد برای سیستمم پیش اومد این بود که دیگه فرمت درایو رو نمیشناخت و وقتی کلیک میکردی رو درایو ... منوی انتخاب فرمت باز میشد ...
    بعد اومدم یه فایل با اکستنشن دات کام ساختم و براش open رو تعریف کردم ... ولی وقتی اومدم از تو فلدر آبشن بهش دایرکتوریشو بدم .. دیدم ای بابا تازه رسیدم همون جای اول ...
    حالا میخوام ای سوال رو بکنم .. بعضی از valu ها تو رجیستری پاک نمیشن .. مثلا مقداری رو که این ویروس میده برای بستن رج ادیت ... با اینکه من تونستم با برنامه های مختلف رج ادیتو باز کنم ..نتونستم این مقدار ها رو پاک کنم ... که البته صد بلا سرش آوردم ..
    باید چی کار میکردم ؟
    سلام سعید جان
    خوبی دوست خوبم .

راستش پاک کردن ویروس autoron.inf خیلی راحت هستش . هم راحت هستش هم ادم وقتی پاکش می کنه لذت می بره . با روشی که گفتم رد خور نداره راحت پاک می شه .

راستش این قسمت از حرفت را متوجه نشدم .
    یعنی چی که فرمت درایو را نمی شناخت . می شه یه کم واضح تر بگی ؟

اگه بعد از پاک کردن ویروس autoron.inf برای ورود به درایو هات دچار مشکل شدی . که بعید می دونم همچین اتفاقی بیفته . کافیه یه اتوران درست کنی و داخل اون چیزی ننویسی و بعد توی درایو هات کپی می کردی . بعد از این که مشکل درایو حل شد می رفتی و اونا پاک می کردی .

تا شما ویروسهایی که باعث بسته شدن قسمتهای مختلف سیستم عامل می شن را از بین نبری . فایده ای نداره رجیستری را دستکاری کنی . چون با اجرا شدن ویروس دوباره تغییرات رجیستری بر میگرده سر جاش .

موفق باشی .

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض سلام

می بخشید دوبار ارسال شد .
    ویرایش شد .

آخر فروم باز winxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام مهدی جان ...
    باید چی کار میکردم ؟
    سلام عزیزم

یه کاری میگم انجام بده ببین مشکلت حل نمیشه

البته اینو به هر کسی نمیگم , ولی خوب عزیز دلی دیگه

برو folder option \ file type اونجا رو drive کلیک کن و در قسمت action براش یه کلید تعریف کن به نام Format
    حالا در قسمت Browse برو یا فایل bat که توش نوشتی format c:\q رو انتخاب کن و ok کن

حالا روی دستوری که نوشتی کلیک کن و set defulte رو بزن

حالا برو روی هر درایوی که میخوای دابل کلیک کن

بله از شما میپرسه ایا درایو c رو فرمت کنم یا نه

این شبیه به همون ویروسی بود که گفتی

حالا به من بگو چه طوری درستش کنیم

================================================== =======

حالا راهش رو میگم تست کن

توی ران بنویس regsvr32 /i shell32.dll

درست شد یا نه ؟

اون مشکلی هم که شما داشتی از همین نوع بوده

ولی برای ویروس autorun از یه راه دیگه باید استفاده کنی چون ویروس در حال اجرا هستش

به هر حال موفق باشی عزیزم

پروفشنال zendegi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

من سی دی رو که میذارم توی سی دی رام Autoplay کار نمیکنه و باید کلیک راست کنم و روی Autoplay کلیک کنم تا کار کنه................مرسی.............

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

من سی دی رو که میذارم توی سی دی رام Autoplay کار نمیکنه و باید کلیک راست کنم و روی Autoplay کلیک کنم تا کار کنه................مرسی.............
    سلام
    دوست عزیز جای این سوال اینجا نیست .

روی درایو سی دی رام خودتون راست کلیک کنید و بعد propertise را بزنید و به تب Autoplay برید و طبق عکس زیر تنظیم کنید .

موفق باشید .

پروفشنال zendegi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

شرمنده خودم بعدا متوجه شدم که دیگه نمیشد کاری کرد به هر حال مرسی...........بالاخره باید هوای همشهریارو داشته باشی عزیز..............بازم مرسی............

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •