تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 82

نام تاپيک: @ در ثبت نام 12 بهمن سيم كارت همراه ثبت نام نكنيد@

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

با سلام
    m45m جان اگه من رفتم تو سایت ایرانسل ولی شهر بابل تو پوشش نیست
    من چند تا سوال دارم ازت
    1.اگه بابل تحت پوشش قرار بگیره من میتونم با شهری که تحت پوشش نیست تماس برقرار کنم؟
    2.وضع آنتن دهی ایرانسل مثل اون وقتیه که تازه اولین سیمکارتهای دولتی اومده بودن؟
    3.گوشی هایی که تو بازار هست با این سیمکارت که مشکلی ندارن؟(شاید سوالم ضایع باشه ولی من زیاد از این چیزا اطلاع ندارم )
    4.ثبت نامش کی شروع میشه؟
    و آخری این که هنوزم سیمکارت رو درجا تحویل می دن؟ اصلا تا آخر بهمن بابل تحت پوشش قرار می گیره؟
    من در هر صورت ثبت نام نمی کنم میخوام آزاد بگیرم
    با این چیزایی که شما گفتین ایرانسل خیلی سر تر از مخابراته
    خواهشا زودتر جوابمو بدین برام خیلیییییییییییییی مهمه
    1) مهم اینه که تو پوشش داشته باشی. بعدش می تونی با هر کسی و هر جایی تماس بگیری. دقیقاً عین هر تلفن دیگه ای. مهم اینه که گوشی تو به شبکه وصل باشه. هر کس دیگه و هر شماره ای که موجود باشه رو می تونی بگیری.
    2) نه. وضع آنتن دهی ایرانسل از اوایل سیم کارتای دولتی خیلی بهتره. اگه سیم کارتای دولتی هم اولش اینجوری بود که خیلی عالی بود.!!!
    3) نه. هیچ گوشی ای با این سیم کارتا مشکل نداره. (ممکنه با دولتی ها مشکل داشته باشه به علت رجیستر نبودن ولی با اینا مشکل نداره)
    4) هر وقت شبکه در شهر شما فعال بشه، ثبت نام هم شروع میشه. (شاید هم از یه هفته قبلش)
    5) بله. سیم کارت رو درجا تحویل می دن.
    6) در مورد اینکه شهر شما کی تحت پوشش دهی قرار می گیره، به شماره 09351300000 زنگ بزن و بپرس. (اولاً ممکنه برای بار اول نگیره. دوباره سعی کن تا بگیره. دوماً ممکنه یه مقدار پست خط بمونی مثلاً 3 دقیقه ولی قطع نکن تا جوابت رو بگیری)

با سلام
    دوست عزيز hani_death جان مطمئن باش از دولتي بهتر خواهد شد به اين نشان كه خود دولتي قيمت ثبت نام را پائين مي آورد و رايگان مي كند و خصوصي خواهند شد و بدان كه تا سال آينده به همه نقاط كشور وصل خواهند شد و حتي اينكه ،رومينگ بين المللي به بيشتر نقاط جهان را خواهند داشت (حتي بيشتر از رومينگ دولتي) و هميشه اگه يادت باشه همين دولتي هم افتضاح ترين بود و حتي ايران سل هم ارزان خواهد شد.
    وباز هم اختيار با خود شماست .

موفق باشيد.
    اینکه ایرانسل ارزونتر بشه رو بعید می دونم. این شرکت خارجی (ام تی ان) حساب همه کاراشو کرده و بعیده که تغییر قیمت داشته باشه. اینکه می گن گرون میشه یا ارزون میشه شایعه است.

ضمناً تبلیغ MTN رو تو شبکه الجزیره دیدم. عجب تبلیغی. می گفت در 21 کشور جهان فعالیت می کنه.

اینم مطمئن باشید که اگه این شرکت تا پایان امسال به تعهدات خودش عمل نکنه جریمه میشه و این هم برای خودش بده و ضرر می کنه هم در کشور های دیگه ای که شرکت داره وجهه بدی پیدا می کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه admiral_cavandish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    London

پيش فرض

واقعآ مسخره است ، گوشی هارو گرونتر می کنن و خط هارو ارزون

پروفشنال RedDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همه جا و هیچ جا

پيش فرض

من میخوام سیم کارت بگیرم چند تا سوال داشتم:
    اگه بدون قرعه کشی باشه تا قبل عید میدن یا نه؟
    اینکه میگن ایرانسل تو فرستادن sms مشکل داره درسته و تا چه حد؟
    ثبت نام سیم کارت دولتی 200 تومنی از کی شروع میشه؟
    اگه بخوام تا قبل عید سیم کارت بخرم چه کار کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اگر زیر 4 میلیون ثبت نامی داشته باشه بدون قرعه کشی و گفتند که از اردیبهشت توزیع میشه.ثبت نامه حدود200 تومانی 1 سال بعد.شایدانجام بشه. اگر خواستی قبل عید بخری بایدآزادبگیری 10 تا 30 هزار تومان از نرخ ثبت نامی بیشتر نیست . البته توی شهرما تهران راخبرندارم.

داره خودمونی میشه hani_death's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خیلی ممنون shahab جان لطف کردی
    مثل اینکه سوالهای من تمومی نداره
    چند تا سوال دیگه برام پیش اومده که توی تاپیک ایرانسل گذاشتم ممنون میشم جواب بدی
    با تشکر از همه دوستان
    موفق باشید

پروفشنال RedDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همه جا و هیچ جا

پيش فرض

خیلی ممنون فرزاد جان
    من تهران نیستم
    کد موبایل اینجا هم 0913 هست کسی قیمتشو میدونه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خیلی ممنون فرزاد جان
    من تهران نیستم
    کد موبایل اینجا هم 0913 هست کسی قیمتشو میدونه؟
    من از یکی ازدوستانم که ایرانسل داشت سوال کردم میگفت برای sms مشکل داره . ایرانسل برخلاف تبلیغاتش هنوز نتونسته خوب عمل کنه حالا میگن تا6 ماه دیگه کلی امکانات براش ردیف میشه .حالا نمیدونم اینم تبلیغات باشه یا ایندفعه بخواد به تعهداتش عمل کنه. درضمن درشهرهای دیگه هم فکرنکنم30هزارتومان بیشتر از نرخ ثبت نامی باشه الان در شهر ما با کد 0911 سیصد چهل خریدو فروش میشه . میگن اینسری که سیمکارتها توزیع بشه . شاید به مرز 300 هم برسه . ولی الان که دو روز از موقع ثبت نام میگذره اسقبال خوبی نشده . اگر واقعا بخواد اینجوری تا هفته آینده استقبال بشه فکر نکنم سیمکارت برای سال آینده نرخ آزادش پایین بیاد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

کسانی که در حال حاضر از ایرانسل استفاده میکنند میتونند بگن چه امکاناتی در حال حاضر داره ؟
    Last edited by farzad48; 03-02-2007 at 17:55.

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

مخلص RedDragon هم هستیم.

در مورد سیم کارت های دولتی که اصلاً مشخص نیست که چه وقت واگذار بشه اما مطمئن باش که تا قبل از اردیبهشت سال آینده واگذار نمیشه.

ایرانسل در فرستادن SMS هیچ مشکلی نداره و اگه بخوای می تونم ثابت کنم که مشکل SMS از طرف سیم کارت های دولتیه.
    کلاً ایرانسل به ایرانسل راحت و فوری می رسه ولی ایرانسل به دولتی و بالعکس، فقط بعضی وقتا با تاخیر میرسه.

ثبت نام سیم کارتای دولتی (290 تومنی. نه 200 تومنی!!) هم اواخر بهمن ماه هست.

اگه می خوای تا قبل از عید سیم کارت بگیری (و اصلاً اگه می خوای سیم کارت بگیری) برو ایرانسل بگیر.
    من و خیلی از بچه های دیگه ای که سیم کارت های دولتی داشتیم، الان ایرانسل استفاده می کنیم و دولتی ها رو فروختیم.

حتی اعتباری هاش رو می تونی با 29 هزار تومن بخری. با همون امکانات سیم کارت های دائمیش و امکانات عالی. اگه اطلاعات خواستی، بگو تا راهنمائیت کنم.

داره خودمونی میشه tamkoroz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به نظر من هر ثبت نام کنه واقعا دیوانگیه چون سال بعد انقدر رقابت بین ایرانسل و سیم کارتهای دولتی داغ میشه که
    هیچ کسی باور نمیکنه وایرانسل از هر نظر از شرکت سیار جلو میزنه وکسی به سیم کارتهای دولتی نگاه هم نمیکنه حتی اگه سیم کارتهارو مفد بده به آشنا هاتون هم توصیه 100%کنید تا پولشونو با خریدن سیم کارت های دولتی دور نریزن تا حالا هم هر چی مردم و سر کیسه کردن بسه تو افغانستان که ما عمرا قبولش نداریم سیم کارت مجانی واقعا خاک بر سر ما ایرانیا با این همه دبدبه و کبکبه اینتوری دولتمون هم با سیمکارت و تعرفه های گران مارو سرکیسه کردن همه جای دنیا سیم کارت مجانیه اونوقت تو کشورما ..... همه چی مون اینتوریه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •