تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 74

نام تاپيک: عظمتی به اسم Nokia N99!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pouriaqazvin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

درسته.چک میکنم.اما بازم اشتباه هست دیگه واسه همه پیش میاد
    درسته قبول دارم اما بازم یه اشتباه دو اشتباه نه 10 تا!!!!!!
    مثل اینکه این ان 99 برای بعضیا جالب نبوده که به یه غلط املایی گیر میدن
    دلیلش اینه که دوستان تقریبا همه به این نتیجه رسیده اند که این گوشی وجود خارجی نداره

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

درسته قبول دارم اما بازم یه اشتباه دو اشتباه نه 10 تا!!!!!!
    میشه 10 تاشو بگی.اگه تو 10 تا غلط گرفتی حق با توه
    دلیلش اینه که دوستان تقریبا همه به این نتیجه رسیده اند که این گوشی وجود خارجی نداره
    اصلا هر کی میخواد باور کنه.هر کی می خواد باور نکنه.به همین سادگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zhangooler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Dante's Inferno اسم:سپهر

پيش فرض

من 100% با وجود این گوشی موافقت کامل دارم!چون فردی از نزدیکان در لابراتور نوکیا در آزمایشگاه اصلی هست!من راجع به این موضوع با اون آقا صحبت کردم!(از طریق e-mail) هر چند که سخت بود ولی برای اینکه آقای sms11 زیاد ناراحت نشه من این کارو کردم!شمام دیگه گیر ندید!اتفا قا نوکیا این گوشی رو در طرح های اولیه سری n در نظر داشته و در حال کنترل کیفیت و registering این گوشی هست.و این طور که من پرسیدم دو گوشی به نام های n99i و n99 هم قراره برای فوریه ی سال بعد وارد بازار اسیا بکنه!و هم گوشی s یا سری s تحقیقاتش شروع شده که قطعا در سال جدید و سال 2009 ما تغیرات بسیاری در تکنولوژی موبایل خواهیم دید به صورت Plasma Thao3 Tech وارد بازار می شن!در کل دیگه بسه دعوا و کل کل اون آقایی هم می گفت که این یه تصویر ذهنی با... هست کاملا در اشتباهه!با تشکر از pp8khat ریاضیدان با تیوری های بسیار روشنفکرانشون!

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

میشه 10 تاشو بگی.اگه تو 10 تا غلط گرفتی حق با توه
    در اولین فرصت این کار رو می کنم
    اصلا هر کی میخواد باور کنه.هر کی می خواد باور نکنه.به همین سادگی
    خب این به معنای تسلیم شدن شما در برابر دوستان و درستی نظرات بقیه کاربران می باشد

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من 100% با وجود این گوشی موافقت کامل دارم!چون فردی از نزدیکان در لابراتور نوکیا در آزمایشگاه اصلی هست!من راجع به این موضوع با اون آقا صحبت کردم!(از طریق e-mail) هر چند که سخت بود ولی برای اینکه آقای sms11 زیاد ناراحت نشه من این کارو کردم!شمام دیگه گیر ندید!اتفا قا نوکیا این گوشی رو در طرح های اولیه سری n در نظر داشته و در حال کنترل کیفیت و registering این گوشی هست.و این طور که من پرسیدم دو گوشی به نام های n99i و n99 هم قراره برای فوریه ی سال بعد وارد بازار اسیا بکنه!و هم گوشی s یا سری s تحقیقاتش شروع شده که قطعا در سال جدید و سال 2009 ما تغیرات بسیاری در تکنولوژی موبایل خواهیم دید به صورت Plasma Thao3 Tech وارد بازار می شن!در کل دیگه بسه دعوا و کل کل اون آقایی هم می گفت که این یه تصویر ذهنی با... هست کاملا در اشتباهه!با تشکر از pp8khat ریاضیدان با تیوری های بسیار روشنفکرانشون!
    دمت گرم.حال کردید.داداشت که بی خودی به کسی اطلاعات نمیده که
    در اولین فرصت این کار رو می کنم
    ما منتظریم

خب این به معنای تسلیم شدن شما در برابر دوستان و درستی نظرات بقیه کاربران می باشد
    توجه شما رو به پست قبلی جلب میکنم و میگم من همچنان روی حرفم هستم و این حرفی که گفتم اصلا به معنای صرف نظر کردن از حرفای قبلیم نیست

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

من 100% با وجود این گوشی موافقت کامل دارم!چون فردی از نزدیکان در لابراتور نوکیا در آزمایشگاه اصلی هست!من راجع به این موضوع با اون آقا صحبت کردم!(از طریق e-mail) هر چند که سخت بود ولی برای اینکه آقای sms11 زیاد ناراحت نشه من این کارو کردم!شمام دیگه گیر ندید!اتفا قا نوکیا این گوشی رو در طرح های اولیه سری n در نظر داشته و در حال کنترل کیفیت و registering این گوشی هست.و این طور که من پرسیدم دو گوشی به نام های n99i و n99 هم قراره برای فوریه ی سال بعد وارد بازار اسیا بکنه!و هم گوشی s یا سری s تحقیقاتش شروع شده که قطعا در سال جدید و سال 2009 ما تغیرات بسیاری در تکنولوژی موبایل خواهیم دید به صورت Plasma Thao3 Tech وارد بازار می شن!
    با عرض معذرت از شما دوست عزیز باید بگم که اینجور عناوین مثل اینکه داییم یک جا کار میکنه خالم یک جا اشناست عموم یکی رو میشناسه و .......به هیچ وجه قابل قبول و قابل استناد نمی باشد (قابل تو جه SMS11)

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

دمت گرم.حال کردید.داداشت که بی خودی به کسی اطلاعات نمیده که
    احتمالا منابع شما هم مثل همین منبع می باشد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zhangooler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Dante's Inferno اسم:سپهر

پيش فرض

عزیز من ایشون یا همون آقا به عنوانی دوست بنده هست من ایشون رو از طریق بابام که برای یک سمینار علمی رفته بود خارج با ایشون آشنا شد.و الان چون این آقا نه خاله ی ماست نه دایی ما مکاتبه ی اینترنتی داریم و همچنین بابام.و اگر نه که به من چه که بگم مثلا فلانی من تو فلان کشور و فلان کارخونه است!من خودم از نوکیا بدم میاد!
    و وقت چون این تاپیک نظرم و جلب کرد من به ایشون این تاپیک رو سند کردم و گفتن که دوست عزیز تون راست می گه و به اضافه ی مطالب بالا!من حاضرم اگه باور نداری عین اون ای-میل رو کپی پیست کنم تو این تاپیک!و هم چنین نام این آقا به خاطر بعضی موارد باید محفوظ بمونه!چون شما می دونی که خارج الله بختکی اطلاعات نمیدن!این آقا دوست من بوده و لطف بسیار زیادی کرده که این اطلاعات رو داده.پس نگو که شما دروغ می گی....
    چون بدون که نژاد لر جماعت نه دروغ می گه نه میذارن به دوست یا آشنا شون بی احترامی بشه
    حالا من بخاطر sms 11 رفتم و این اطلاعات رو گرفتم...
    همیشه فرض رو بر این بذار که 1% شما اشتباه می کنی آقای پوریا........این جوری که تهمت می زنی خودت بد جلوه می کنی!بد می گم؟

آخر فروم باز shazdeh23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Capital Of History Of Iran

پيش فرض

ای بابا... این تاپیک که همش کل و کل کشی شده!
    خب معلومه که این گوشی به بازار میاد چه دیر یا زود.
    مطمئن باشید Nokia برای رقابت با شرکت های دیگه گوشی های قدرتمندی به زودی به بازار خواهد فرستاد.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

عزیز من ایشون یا همون آقا به عنوانی دوست بنده هست من ایشون رو از طریق بابام که برای یک سمینار علمی رفته بود خارج با ایشون آشنا شد.و الان چون این آقا نه خاله ی ماست نه دایی ما مکاتبه ی اینترنتی داریم و همچنین بابام.و اگر نه که به من چه که بگم مثلا فلانی من تو فلان کشور و فلان کارخونه است!من خودم از نوکیا بدم میاد!
    و وقت چون این تاپیک نظرم و جلب کرد من به ایشون این تاپیک رو سند کردم و گفتن که دوست عزیز تون راست می گه و به اضافه ی مطالب بالا!من حاضرم اگه باور نداری عین اون ای-میل رو کپی پیست کنم تو این تاپیک!و هم چنین نام این آقا به خاطر بعضی موارد باید محفوظ بمونه!چون شما می دونی که خارج الله بختکی اطلاعات نمیدن!این آقا دوست من بوده و لطف بسیار زیادی کرده که این اطلاعات رو داده.پس نگو که شما دروغ می گی....
    چون بدون که نژاد لر جماعت نه دروغ می گه نه میذارن به دوست یا آشنا شون بی احترامی بشه
    حالا من بخاطر sms 11 رفتم و این اطلاعات رو گرفتم...
    همیشه فرض رو بر این بذار که 1% شما اشتباه می کنی آقای پوریا........این جوری که تهمت می زنی خودت بد جلوه می کنی!بد می گم؟
    بابا دمت گرم شرمندمون کردی
    قبلا هم گفتم این اقایونی که ادعا میکنن همچنین گوشی وجود نداره اگر گوشی رو با چشمای خودشون ببینن و توی دستشون هم بگیرن میخوان بگن دروغه و همچین گوشی وجود نداره.
    دوره، دوره پیشرفت و اختراع هست.مگر تا 20 سال پیش کسی در ایران میدونست تلفن همراه چیه؟
    الان روز به روز برای جلب توجه مشتری یه مدل جدید میاد.
    پوریا بهتره شما بری یه کم مطالعه کنی و 4 تا کتاب بیشتر بخونی که با یک تکنولوژی جدید روبرو شدی اینقدر گیر ندی بگی یه همچین چیزی وجود نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •