تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 113

نام تاپيک: یه قبض موبایل خفن!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خدایی راست میگی من وقتی شنیدم برای اون خط اینقدر پول داده یه لحظه موندم(یه لحظه که چه عرض کنم 15 دقیقه شد!!!)بعد خندم گرفت که بعضیا پولاشونو چجوری خرج میکنن
    اون وقت میگن ما بد بخت و بیچاره ایم.میدونی دادن این جور پولا بابت یه خط چه بازار سیاهی ایجاد میکنه؟جدیدم که خط 09127777777 ر فروخته بد.اوئنم قیمتش خفن بود.بچه ها میگم بیایین یه کاری کنیم.حالا که شماره یارو لو رفته زنگ بزنیم بهش بگیم ای بدبخت پول دار مایه دار.البته فکر کنم اینا تا یه سال خطشوو استفاده نکنن تا شماره شون از دهن ملت بیفته

اگه نباشه جاش خالی می مونه IcY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    در آن خلوتگه تاريك و خاموش

پيش فرض

اون وقت میگن ما بد بخت و بیچاره ایم.میدونی دادن این جور پولا بابت یه خط چه بازار سیاهی ایجاد میکنه؟جدیدم که خط 09127777777 ر فروخته بد.اوئنم قیمتش خفن بود.بچه ها میگم بیایین یه کاری کنیم.حالا که شماره یارو لو رفته زنگ بزنیم بهش بگیم ای بدبخت پول دار مایه دار.البته فکر کنم اینا تا یه سال خطشوو استفاده نکنن تا شماره شون از دهن ملت بیفته
    تا بوده همین بوده رفیق یه بنده خدایی وقتی یه اعتباری ایرانسل میخره میره آسمون یکی دیگه هم اینقدر پول میده بازم عینه خیالش نیست!!!

پروفشنال BIKHIAL_ALL_75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مانشت(ماد نشین)

پيش فرض

بابا ایول به تو.اونوقت میشه بگی شغلت چیه و درآمد ماهیانت چقدره که اینقدر پول قبض دادی؟یا احتمالا بابات چی کارس؟
    البته اینارو فقط برای خودم نمیپرسم ها.برای بقیه میگم که یه وقت از این کارا نکنن.برای اینکه بدونن امثال شما که اینقدر خفنید وضع مالی تون هک خوبه که از کارا میکنید.نه مثل من که قبض میشه 20000 تومن باباه قش و ضعف میکنه
    100%تایید میشود

پروفشنال ostooreh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تا حالا کسی حساب کرده چندتا پیامکش شده 70هزار تومن من یکی رو میشناسم که با ایرانسل طی 3 ماه 12-13 هزار پیامک! فرستاده (ماله این آقا میشه 4500تا حدودا البته در 2ماه)

پروفشنال leila*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

میشه حدود 6 یا 7 هزارتا

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ممنون به خاطر تاییدت

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

حالا پولشم جهنم.یارو این همه اس ام اس رو به کی داده؟والا من رفیقم با دوست دخترش یه بند اس ام اس بازی میکنه پول اس ام اسش شد 33000 تومن
    به خاطر همینه که من دوست دختر ندارم دیگه وگرنه بد بخت میشدم.
    آقا نکنید از این کارا.آقا منو شطرنجی کنید.من اسیر اشتباهات فردی شدم.البته این جمله دوستمه ها

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

تا بوده همین بوده رفیق یه بنده خدایی وقتی یه اعتباری ایرانسل میخره میره آسمون یکی دیگه هم اینقدر پول میده بازم عینه خیالش نیست!!!
    حالا یه چیز دیگه بگم.دیشب داداشم اومد گفت یه نفر کل خونه و زندگیش شماله و یه خوه هم تو تهرون داره .از محله بچه پولداری.گفت طرف هر 6 ماه فقط یک روز میاد تهران.برای همون یک روز رفته دکوراسیون خونه تو تهرانشو عوض کرده رفته یافتآباد و 18 میلیون داده بابت یه دست مبل برای اینکه اون یه روز که میاد تهران راحت باشه
    کسی که واسه یه خط تلفن که هیچ وقت عین ادم طرف مقابلو نمیگیره این همه خرج کنه ببین طرف مثلا ماشینش چیه دیگه؟
    بچه ها شاید جاش اینجا نباشه !!!ولی هر کی عکس بچه (ها)ی بیل گیتس رو پیدا کرد به منم نشون بده.میخوام بدونم چه شکلیه و این همه شانس از کجا آورده.زندگی بیل گیتس برام همیشه جذاب بوده.میخوام بدونم مایه دار ترین فرد این دنیا چه طوری زندگی میکنه

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    با افتخار میگم خوزستان کهن

پيش فرض

حالا پولشم جهنم.یارو این همه اس ام اس رو به کی داده؟والا من رفیقم با دوست دخترش یه بند اس ام اس بازی میکنه پول اس ام اسش شد 33000 تومن
    به خاطر همینه که من دوست دختر ندارم دیگه وگرنه بد بخت میشدم.
    آقا نکنید از این کارا.آقا منو شطرنجی کنید.من اسیر اشتباهات فردی شدم.البته این جمله دوستمه ها
    آدم اگه جنبه داشته باشه
    هیچوقت اینجور نمیشه

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

منم پول sms این ماهم 19000 تومان اومد که هزاز تومان از 2ماهه پیش کمتر اومد!!!! و کلا قبض موبایلم 33000 شد.
    درباره تایپ کردن هم باید بگم من وقتی سر کلاس دانشگاهم و می خوام sms بدم راحت می تونم کیبورد گوشی رو نبینم و تایپ کنم و خیلی سریع هم می تونم تایپ کنم فقط تو تایپ عدد 9 که همون حروف wxyz یه خورده مشگل دارم که همیشه فکر میکنم y حرف چهارمه و 4 باز میزنم ولی دارم روش تمرین میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •