تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 339 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3386

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | آبی پوشان

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

در هر صورت نتیجه جام حذفی میتونه توی تعویض یا موندن پرویز تاثیر گذار باشه . ولی به نظرم می شه یک فصله دیگه هم به پرویز فرصت داد امسال که بد نبود .
    بحث کاظمی و اکبرپور شد . به نظرم هیچ نیازی به اکبرپور نداریم الان ( هر چند که خودم می پسندمش ) مگر این که مهاجمی رو از دست بدیم . کاظمی رو موافقم .
    صحبت های مبنی بر خرید سید محمد حسینی هم هست . به نظرم می تونه دفاع راست خوبی باشه برامون . البته در صورتی که خسرو نیاد (که با موندن امیر احتمالا نمیاد )
    فقط امیدوارم که حتما دو دفاع چپ و راست و هافبک دفاعی خوبی بگیرند . اینا خیلی واجبه!

2. 3 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سید محمد حسینی خصوصیاتش تدافعیه با خسرو قابله قیاس نیست...درسته گل زیاد زده ولی خدایی خسرو یه چیزه دیگست....
    اگه حاجی نتونه خسرو رو بیاره باید یکی بهتر از خسرو بیاره
    گویا مظلومی مسخره بازیاشو شروع کرده و گفته نه نیازی به حیدری دارم نه اکبرپور نه کاظمی(روزنامه گل)
    با این حساب فاتحمون خوندست....
    اگه واقعا حسینی مد نظر پرویز باشه با زنیدپور میشه فعلا دو تا خریده سوخته که انچنان به درده استقلال نمیخورن.حالا باز زنیدپورو میشه روش حساب باز کرد با توجه به اینکه سهمیه لیگه یکیه
    اگه همه ی سهمیه لیگه برترمونو ستاره هایه درجه 1 نگیریم عمرن قهرمان بشیم

4. 3 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

مظلومی احتمالا اندو رو مد نظر داره . این به جای کاظمی .
    اکبرپور هم که پست بالا نوشتم با وجود فرهاد و ارش و میداوودی و حوار و سید صالحی جایی براش نمی مونه .
    حیدری رو هم خود مظلومی می دونه اگه قلعه نویی توی سپاهان باشه جدا نمی شه .
    بعد از حیدری و حمودی به نظرم حسینی مناسب ترین گزینه است . درسته سانتر زیاد بلد نیست ولی می تونه گزینه خوبی باشه .

در مورد سهمیه های استیل هم بلاخره لیگ 1 اند یا برتری ؟ اگه لیگ 1 باشه خوبه.

ترکیب اصلی پیشنهادی من برای فصل بعد :
    4-3-3
    ========گردان(وحید)=========
    ؟؟؟=====حنیف==پژمان=====حسینی
    ========اندرانیک===========
    ======جباری===مبعلی=======
    =برهانی(حوار==فرهاد===میلاد=====

ذخیره ها : (گردان) وحید - صادقی - شکوری - شیرزاد - اشوبی - سید صالحی -حوار(برهانی) - روانخواه - عابدینی- زنید پور
    ---------------------
    کوشکی -امیر ابادی - لوییز - رحمتی - حتی شریفات هم ردشون کنن برن . به جاش از تیم امیدها بازیکن بیارن (امثال یعقوب کریمی .و...) .

اگه یادتون باشه همین صادقی و قربانی و اندو و جباری و وحید و ... از تیم امید به اینجا رسیدن . کمی هم اینده نگری کرده باشیم!

؟؟؟؟: یه دفاع چپ خوب بگید؟ داریم اصلا؟! . باید توی لیگ 1 گشت.

------------------------
    پی نوشت : ولی با وجود اینکه توی پست مهاجم ما احتیاجی نداریم اما در صورت خرید ادینیو شدیدا استقبال می کنم !عالی این بشر! در این صورت می شه حوار رو رد کرد.

6. 3 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اکبرپور هم که پست بالا نوشتم با وجود فرهاد و ارش و میداوودی و حوار و سید صالحی جایی براش نمی مونه .
    بعد از حیدری و حمودی به نظرم حسینی مناسب ترین گزینه است . درسته سانتر زیاد بلد نیست ولی می تونه گزینه خوبی باشه .

4-3-3

ذخیره ها : (گردان) وحید - صادقی - شکوری - شیرزاد - اشوبی - سید صالحی -حوار(برهانی) - روانخواه - عابدینی- زنید پور
    ---------------------
    کوشکی -امیر ابادی - لوییز - رحمتی - حتی شریفات هم ردشون کنن برن . به جاش از تیم امیدها بازیکن بیارن (امثال یعقوب کریمی .و...) .

اگه یادتون باشه همین صادقی و قربانی و اندو و جباری و وحید و ... از تیم امید به اینجا رسیدن . کمی هم اینده نگری کرده باشیم!

------------------------
    پی نوشت : ولی با وجود اینکه توی پست مهاجم ما احتیاجی نداریم اما در صورت خرید ادینیو شدیدا استقبال می کنم !عالی این بشر! در این صورت می شه حوار رو رد کرد.
    تیموریان که ملنگه. کاظمی خیلی سره.
    فرهاد یه جا خونده بودم که گفته بود چون من خارج بودم و نتونستم خسرو رو راضی کنم بمونه خودمو مقصر می دونم و امسال برش می گردونم. این حسینی هم فقط گل می زنه کلاَ کار دیگه نمی کنه. اکبرپور بازیکن خودمونه برش گردونیم ضرر نداره اگه شاخ بازی در نیاره. اگه ادینیو رو بخرن که نه فوروارد تکمیله. من هم چنان میگم خسرو و کاظمی و اکبرپور. ما مشکل گلر نداریم گردانو بخریم. دفاع چپ هم من از این شیرزاد خوشم میاد. یه جورایی شبیه خسرو بازی میکنه.
    ترکیب پیشنهادی من:
    .................................................. ............طالب لو.............................................. .........
    شیرزاد...........................منتظر .......................................عمران زاده.....................حیدری
    .................................................. ............کاظمی............................ ..........................

حوار.......................................... ..............جباری.......................... ...........................مبعلی
    ....................................فرهاد(ب هانی)...................................می اوودی...........................
    ذخیره: محمدی، آشوبی، اکبرپور، صادقی، شکوری، یوسفی، مومنی، عابدینی(با امید ها موافقم)، برهانی، سید صالحی و ...
    رحمتی و لوییز تو اوت شدن اولویت دارن حالا امیر آبادی با توجه به این که دو طرف می تونه بازی کنه رو نگه دارن ایراد نداره.
    Last edited by xerxes again; 31-05-2011 at 19:02.

8. 3 کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پا چپه خوب باشه کفایت میکنه
    نظرتون در مورده نیکبختو اشجاری چیه؟

10. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سید محمد حسینی خصوصیاتش تدافعیه با خسرو قابله قیاس نیست...درسته گل زیاد زده ولی خدایی خسرو یه چیزه دیگست....
    اگه حاجی نتونه خسرو رو بیاره باید یکی بهتر از خسرو بیاره
    گویا مظلومی مسخره بازیاشو شروع کرده و گفته نه نیازی به حیدری دارم نه اکبرپور نه کاظمی(روزنامه گل)
    با این حساب فاتحمون خوندست....
    اگه واقعا حسینی مد نظر پرویز باشه با زنیدپور میشه فعلا دو تا خریده سوخته که انچنان به درده استقلال نمیخورن.حالا باز زنیدپورو میشه روش حساب باز کرد با توجه به اینکه سهمیه لیگه یکیه
    اگه همه ی سهمیه لیگه برترمونو ستاره هایه درجه 1 نگیریم عمرن قهرمان بشیم
    ولی سید محمد حسینی اونجوری هم نیست که فقط خصوصیات دفاعی داشته باشه. توی حمله هم خوب عمل می کنه. درسته مثل خسرو حیدری اونقدر نفوذ نمی کنه ولی حداقلش اینه که گلزن ترین دفاع ایرانه و همین خودش یه امتیازه. فقط یکمی سنش زیاده...
    بعد یه مسئله هم اینه که همون طور که گفتم دفاع وسط خوب توی ایران زیاد نیست و الان مثلا چه گزینه های مناسب دیگه ای در این پست وجود دارن؟!
    زنیدپور هم اگه جزو سهمیه لیگ یکی باشه خیلی خوبه و فکر نکنم استقلال از خریدش ضرر کنه

4-3-3

---------------------

------------------------
    ترکیب خوبیه
    ولی حالا حتما باید مبعلی توی ترکیب باشه؟
    یه بدی اون اینه که در زمینه دفاعی خیلی خوب نیست و کنارش هم جباری هست که تقریبا به همین صورته. بعد با وجود فقط یه هافبک که در زمینه دفاعی خوبه ممکنه به مشکل بخوریم. امسال هم تقریبا همین جوری بود دیگه و به خاطر همین یه سری بازی ها به مشکل می خوردیم...

بعد به نظرم اگه ادینیو بیاد برای پست مهاجم چپ یا راست به مراتب نسبت به برهانی بهتره. اگه بتونیم ادینیو رو بگیریم خیلی عالیه و اگه قرار باشه از سه مهاجم استفاده بشه یعنی ادینیو و میداوودی و مجیدی خط حمله فوق العاده ای میشه و حتی بهترین خط حمله لیگ می تونه باشه...

دفاع چپ خیلی خوب که به درد استقلال بخوره الان من گزینه ای به نظرم نمی رسه و خیلی کمیابه

فرهاد یه جا خونده بودم که گفته بود چون من خارج بودم و نتونستم خسرو رو راضی کنم بمونه خودمو مقصر می دونم و امسال برش می گردونم. این حسینی هم فقط گل می زنه کلاَ کار دیگه نمی کنه. اکبرپور بازیکن خودمونه برش گردونیم ضرر نداره اگه شاخ بازی در نیاره. اگه ادینیو رو بخرن که نه فوروارد تکمیله. من هم چنان میگم خسرو و کاظمی و اکبرپور. ما مشکل گلر نداریم گردانو بخریم. دفاع چپ هم من از این شیرزاد خوشم میاد. یه جورایی شبیه خسرو بازی میکنه.
    ترکیب پیشنهادی من:
    .................................................. ............طالب لو.............................................. .........
    شیرزاد...........................منتظر �.......................................عمرا ن زاده.....................حیدری
    .................................................. ............کاظمی............................ ..........................

حوار.......................................... ..............جباری.......................... ...........................مبعلی
    ....................................فرهاد(ب �هانی)...................................م � �اوودی...........................
    ذخیره: محمدی، آشوبی، اکبرپور، صادقی، شکوری، یوسفی، مومنی، عابدینی(با امید ها موافقم)، برهانی، سید صالحی و ...
    رحمتی و لوییز تو اوت شدن اولویت دارن حالا امیر آبادی با توجه به این که دو طرف می تونه بازی کنه رو نگه دارن ایراد نداره.
    آره اکبرپور بیاد بد نیست
    این سیستم هم نمیگم بده ولی نمی دونم 2-4-4 لوزی به درد استقلال می خوره یا نه
    استقلال به این سیستم فکر نکنم عادت داشته باشه
    Last edited by vahidgame; 31-05-2011 at 19:11.

12. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بعد به نظرم اگه ادینیو بیاد برای پست مهاجم چپ یا راست به مراتب نسبت به برهانی بهتره.
    برهانی که اصلاَ به درد کناره ها نمی خوره. تمام حسن برهانی به فراراشه و جاگیری هاش. ادینیو که عجیب بازیکنیه. ضربه آزاد م که میزنه هلو.
    ولی سید محمد حسینی اونجوری هم نیست که فقط خصوصیات دفاعی داشته باشه. توی حمله هم خوب عمل می کنه. درسته مثل خسرو حیدری اونقدر نفوذ نمی کنه ولی حداقلش اینه که گلزن ترین دفاع ایرانه و همین خودش یه امتیازه. فقط یکمی سنش زیاده...
    این حسینی اصلاَ دک و پزش به استقلال نمیاد.
    خدا وکیلی خسرو نیاد تیم امسالم قهرمان نمیشه. واقعاَ 2 سال پیش چند تا گلو رو حرکتای خسرو زدیم.
    ولی حالا حتما باید مبعلی توی ترکیب باشه؟
    مبعلی سانترهاش که توپه. یه ذره یوله فقط

14. 2 کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برهانی که اصلاَ به درد کناره ها نمی خوره. تمام حسن برهانی به فراراشه و جاگیری هاش. ادینیو که عجیب بازیکنیه. ضربه آزاد م که میزنه هلو.
    آره قبول دارم... کلا گوشه بازی می کنه فقط می دوئه ولی توی دریبل کردن و اینجور چیزا یکمی گیج می زنه
    ادینیو هم آره جزو بهترین خارجی های این چند سال اخیر لیگه

خدا وکیلی خسرو نیاد تیم امسالم قهرمان نمیشه. واقعاَ 2 سال پیش چند تا گلو رو حرکتای خسرو زدیم.
    آخه وقتی سپاهان پول بیشتری بهش میده احتمالش کمه بیاد

مبعلی سانترهاش که توپه. یه ذره یوله فقط
    غیر اون دیگه چه خصوصیتی داره؟
    آخه مسئله اینه که مثل قدیمش نیست و افت داشته
    درسته یه سری جاها می تونه به تیم کمک کنه ولی اونجوری نیست که فیکس تیم باشه
    برای من عجیبه که اون که اینقدر در زدن ضربه کاشته استاده چرا این فصل یه گل هم نزد!!!
    اگه جباری زیاد مصدوم نشه دیگه از نظر بازیسازی مشکلی نداریم

16. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

من هم امید دارم که فرهاد بتونه خسرو رو بگردونه ولی امیدم کم هست . خسرو درسته که عالیه ولی اگه مظلومی بتونه مثل زمان قلعه نویی ازش بازی بگیره خوبه نه که مثل صمد بزارش هافبک وسط متمایل به راست! درسته که بهترین پست برای خسرو پیستونه ولی دفاع راست خیلی خوبی هم هست .

با خط حمله رویایی ادینیو - فرهاد و میلاد موافقم
    ولی برهانی هم ناسلامتی بهترین گل زن چند فطل اخیر اس اس هست !

مبعلی ؟! یعنی توی ترکیب نباشه. دلت میاد؟! . بچه به این خوبی.... من از سبک بازیش خیلی خوشم میاد پاسهای عمقی هوایی عالی میده (مثل پیرلو) ولی اره از لحاظ بدنی و دفاعی کمی ضعیفه

ترکیب پیشنهادی من:
    شیرزاد...........................منتظر .......................................عمران زاده.....................حیدری

....................................فرهاد(ب هانی)...................................می اوودی...........................
    نه ! تیموریان همچین ملنگ هم نیست توی تیم درست و حسابی اگه بازیکنه .
    به نظرم دونده ترین بازیکن ایرانه ! نزدیک11 کیلومتر توی هر بازی فک کنم می دوه!

اگه 4-4-2 باشه . اینم ترکیب خوبی فقط شیرزاد زیادی کنده!
    .................
    نیکبخت ؟ خدا رحمتش کنه!
    باید بگریدم توی لیگ 1 یک دفاع چپ پیدا کنیم . قلعه نویی ابراهیمی رو از لیگ 1 گرفت و شد هافبک دفاعی فیکس تیم !
    ...............................................

امسال هم داماش مثل اینکه قراره نقش استیل رو بازی کنه!
    امیدوارم دست روی بازیکنای اس اس و مورد نظر اس اس نزاره!

.

18. 2 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حاجی نشون داده هر بازیکنی که سر مربیه تیم بخواد بالاخره میگیردش
    نمونشم همین لیگه دهم...کی فکرشو میکرد اون استقلال که تیمایه دیگه داشتن ستاره جمع میکردن فقط 4-5 تا بازیکن داشت اواخره فصل نقل و انتقالات بازیکنایی مثله مبعلیو میداوودیو شریفاتو هوار بگیره
    امسالم میترکونیم خیالتون راحت حاجی بمبایی که پارسال نتونست بترکونه امسال میترکونه
    مبعلی قراردادش تمومه همینطور هوار....خدا کنه اینارو بتونه حفظ کنه
    ....
    ....
    دیشب قلعه نویی گفت ما از استقلال بازیکن نمیگیریم ولی من میگم میگیره اونایی که قراردادشون تموم شده...اونوقت میگه این بازیکنا قراردادشون تموم شده بودو برایه استقلال نبودن

این فصل خیلی حساسه باید ببینیم سیاستایه حاجی هنوز مثله قبل هست یا نه

20. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •