تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 47 از 47

نام تاپيک: یک روش فوق العاده برای تعمیر Vcd های خراب (100%)

حـــــرفـه ای Harry Potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

Reza shabani fard جان چقدر سوال هات زیاد شد؟ (خوب توی یک پست می نوشتی دیگه)

سلام حسين جان . من تو همون قسمت اول با اين مشكل برخورد كردم . چي كار بايد بكنم ؟؟؟
    بهتره Ignore رو بزنی تا بقیه سکتور های سالم کپی بشه. به هر حال وقتی CD داغون باشه Isobuster بد بخت هم کاری ازش ساخته نیست.

در ضمن اينو يادم رفت بگم . اگه روش استخراج اين برنامه مثل copy paste كردن خود ويندوز باشه كه ديگه اصلا نمي شه cd خراب رو درست كرد
    VCDEasy روشش تبدیل از DAT به MPG هست (البته Image هم میگیره) که اگر چه از کپی ویندوز قوی تر عمل میکنه ولی به پای Isobuster نمیرسه و شما اگر با این روش نتونستی کپی کنی بهتره از Isobuster استفاده کنی.

حسين جان شما لينكي رو كه سودا بالا ي صفحه داده تونستي دانلود كني ؟؟؟
    من نمي تونم دانلود كنم .
    سودا اگه يه جاي ديگه دانلود كني ممنون مي شم
    راستي نرم افزار VCDEasy چه كاري رو انجام مي ده ؟
    از لینک زیر دانلود کن.

VCDEasy Commertial v3.10
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یا این صفحه:

امیدوارم دیگه مشکلت حل بشه.

Banned Kolubive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Dangerzoneِ

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hossein84x
    Reza shabani fard جان چقدر سوال هات زیاد شد؟ (خوب توی یک پست می نوشتی دیگه)
    شرمنده اصلا حواسم نبود . همه رو هم توي يه زمان ننوشتم
    اون لينكي رو كه گفتم فكر نكنم ماله VCDeasy باشه چون اون كه نسخه ي plus نداره . اون يه چيزه ديگه است يه نگاه بنداز . بالاي صفحه هموني كه قول داده بود سودا بذاره

راستي توي تاپيك نسخه هاي جديد نرم افزارهاي معروف گفته بودم كه ايا مي شه از blaze dvd براي ذخيره كردن تكه اي فيلم استفاده كرد كه شما گفتين با وي سي دي كاتر مي شه . مي شه توضيح بدين چطوري ؟؟
    Last edited by Reza shabani fard; 03-10-2005 at 00:23.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

فهميدم چي ميگي ( TMPGEnc ) ، اون نرم افزار رو خودمم نتونسته بودم پيدا کنم که سودا جان گذاشت.

راستش سرعتم در حدي نيست که بتونم آپلودش کنم اما اگه پيدا کنم لينکش رو برات ميزارم. البته کار اون نرم افزار رو VCD Cutter هم به خوبي انجام ميده.

Banned Kolubive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Dangerzoneِ

پيش فرض

اگه براي ذخيره كردن تكه اي فيلم از vcd cutter استفاده كنيم يه گيزنه داره كه مي پرسه فيلم رو به چن قسمت تقسيم كنم و پس از دادن يه عدد مثلا 5 ، فيلم رو به پنج قسمت مساوي تقسيم مي كنه ولي منظور من اينه كه
    اون قسمت هايي رو كه من مي خوام ذخيره كنه . نرم افزاري در اين باره هست ؟

راستي من بعد از مدتي يه فيلم رو كه خش مش داشت گذاشتم تو سي دي رام و iso buster كارش رو خوب انجام داد بعش vcdcutter رو باز كردم كه اونو به دو فايل تصويري و صوتي مجزا تقسيم كنم بعد از اتمام كار فهميدم كه وي سي دي كاتر فقط يه قسمت كوتاه از فيلم رو كه به طور كامل استخراج شده بود رو به دو فايل كم حجم ديگه تقسيم كرده . اينم بگم كه وي سي دي كاتر رو هم رجيستر كردم . .
    منتظرم .
    Last edited by Reza shabani fard; 21-10-2005 at 05:09.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

12

اگه براي ذخيره كردن تكه اي فيلم از vcd cutter استفاده كنيم يه گيزنه داره كه مي پرسه فيلم رو به چن قسمت تقسيم كنم و پس از دادن يه عدد مثلا 5 ، فيلم رو به پنج قسمت مساوي تقسيم مي كنه ولي منظور من اينه كه اون قسمت هايي رو كه من مي خوام ذخيره كنه . نرم افزاري در اين باره هست ؟
    راستي من بعد از مدتي يه فيلم رو كه خش مش داشت گذاشتم تو سي دي رام و iso buster كارش رو خوب انجام داد بعش vcdcutter رو باز كردم كه اونو به دو فايل تصويري و صوتي مجزا تقسيم كنم بعد از اتمام كار فهميدم كه وي سي دي كاتر فقط يه قسمت كوتاه از فيلم رو كه به طور كامل استخراج شده بود رو به دو فايل كم حجم ديگه تقسيم كرده . اينم بگم كه وي سي دي كاتر رو هم رجيستر كردم . .
    سلام دوست عزیز، ببخشید که خیلی دیر جواب میدم.

شما گفته بودید با چه نرم افزاری یک قسمت خاص از فیلم رو ذخیره کنیم که من هم گفتم VCD Cutter و هنوز هم همین رو میگم، البته نه با اون قسمتی که شما استتفاده کردید و برای تقسیم فیلم هست.

شما اول باید فیلم مورد نظرتان را از گزینه File--->Open Movies باز کنید.

حالا فرض کنید که میخواهید مثلا از دقیقه 9 تا 15 این فیلم رو ذخیره کنید. برای این کار باید از میله ابزاری که در عکس بالا دورش کادر قرمز کشیده شده استفاده کنید. به این صورت:

- اول با استفاده از ابزاری که در سمت راستش عدد 1 نوشته شده فیلم رو به ابتدای زمان مورد نظر (مثلا دقیقه 9) ببرید.
    - بعد روی دکمه ای که سمت چپش عدد 2 نوشته شده کلیک کنید.
    -حالا فیلم رو به انتهای زمان مورد نظر (مثلا دقیقه 15) ببرید.
    - روی دکمه شماره 3 کلیک کنید.
    - بعد روی دکمه شماره 4 کلیک کنید.
    - اکنون شما یک کلیپ از فیلم رو که از دقیقه 9 تا 15 هست انتخاب کردید. روی سر برگ Clip List که با عدد 5 مشخص شده کلیک کنید تا کلیپ رو ببینید.
    - حالا شما 2 کار میتونید انجام بدید. اگر فقط همین یک کلیپ رو میخواهید روی دکمه شماره 6 کلیک کنید تا به عنوان یک فایل جدید ذخیره بشه. یا اگر میخواهید کلیپ های دیگری رو هم اضافه کنید مثل همین کاری که برای این کلیپ انجام دادید اونها رو هم انتخاب کنید تا به قسمت Clip List اضافه بشن و در آخر روی دکمه شماره 6 کلیک کنید.

به همین سادگی شما میتونید یک فیلم رو سانسور کنید!

در مورد سوال دیگرتون هم باید بگم یا مشکل در کپی کردن فایل به وسیله IsoBuster بوده که بهتره بیشتر دقت کنید و ببینید تمام فایل کپی شده یا نه، یا اینکه اون فایل خیلی خرابه که دیگه VCD Cutter هم به دردش نمیخوره و باید بی خیال بشید. (البته اگر قابل دیدن باشه نباید چنین مشکلی پیش بیاد)

Banned Kolubive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Dangerzoneِ

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hossein84x
    در مورد سوال دیگرتون هم باید بگم یا مشکل در کپی کردن فایل به وسیله IsoBuster بوده که بهتره بیشتر دقت کنید و ببینید تمام فایل کپی شده یا نه، یا اینکه اون فایل خیلی خرابه که دیگه VCD Cutter هم به دردش نمیخوره و باید بی خیال بشید. (البته اگر قابل دیدن باشه نباید چنین مشکلی پیش بیاد)

سلام حسین خان . ممنون از جوابت . راستی در مورد قسمت دوم باید بگم که هر فایل سالمی رو هم که می دم , دوباره همین کار رو تکرار می کنه .
    من فکر کنم مشکل از وی سی دی کاتر باشه . من از ورژن 4.03 استفاده می کنم
    حالا اون ورژنی رو که شما گفته بودید رو نصب میکنم ببینم به چه صورته

با تشکر

برای اینکه پست بیهوده ندم , ویرایشش کردم :

این نرم افزار رو هم تو خود سایت پیدا کردم , نظرتون چیه ؟

Last edited by Kolubive; 29-10-2005 at 04:47.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

Kolubive جان اینطور که شما گفتید باید مشکل از VCD Cutter باشه یا شاید هم ویندوز شما. به هر حال شما ورژن 4.04 رو تست کن شاید مشکل حل شد. فقط یادت باشه دقیقا همون کاری رو بکنی که در آموزش نوشتم و از قسمت دیگری برای تقسیم به فایل صدا و تصویر استفاده نکنی!

اون نرم افزاری که لینکش رو گذاشتی تا حالا استفاده نکردم، اگر حجمش کمتر بود دانلود میکردم ببینم چطوره. حالا اگر VCD Cutter کارت رو راه نینداخت از اون هم میتونی استفاده کنی.

موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •