تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 61

نام تاپيک: بن بست (مرگ تدریجی یک رویا)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا پیمان میخوام بردرانه بهت بگم واقعا ماشاالله به پشتکارت من که بودم لپتاپمو از ساختمون خونمون پرتش میکردم تو کوچه حالشو میبردم! گذشته از شوخی .... فکر میکنم به یه اینترنت پرسرعت نیاز داری که با نرم افزار Driver Max همه نرم افزاراتو دانلودش کنی... من فکر کنم اولین مشکلت اتصال کوتاه تو مادربوردت باشه و دومین اشکال هم ممکنه از نرم افزارت باشه و سومین که اخرین احتماله اینه که اصلا دستگاهت ریفر شده و نتونستن عیبشو پیداکنن پس به ترتیب اول ببرش پیش یه تعمیرکار درست حسابی برای دومی هم که نرم افزارش رو از نت بگیر رایگانه سومیش هم به این ادرس مراجعه کن البته باید تاپیکهای قبلشو واسه ایسر ببینی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این تاپیک خیلی خوبیه من لپتاپم اچ پی هستش و خداروشکر ریفر نبود شما هم برای ایسر باید دو سه صفحه قبلش بری یه نگاه بندازی .........
    نمیخوام الکی ازت تعریف کنم ولی قدرت حل مشکلاتت واقعا عالیه بهت تبریک میگم ایشالا همیشه تو زندگیت موفق باشی
    شما لطف داری. با وضعیت اقتصادی امروز ما، دیگه نمیصرفه این دستگاه زبون بسته رو از طبقه 12ام (خانه) بیرون بیندازم، بلکه خودم باید به بیرون پرت بشم که دیگه اشتباهی این مقدار پول که خیلی بابتش زحمت کشیده شده رو این گونه خرج نکنم. بله قربان. بنده باید تنبیه بشم نه این دستگاه بیچاره. تاپیکی که معرفی کردین، واو به واوش رو خوندم. مفید بود اما نه در رابطه با مشکل من. در کل ممنونم از توجه و عنایت شما. حتما از راهنماییتون استفاده میکنم. و ممنون از تعریفتون اما ای کاش اینطور بود.

2. این کاربر از پیمان. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Prince.Kourosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منظورم از اون تاپیک این بود که احیانا ممکنه ریفر باشه دستگاهتون و تمام این بدبختیا از ریفر بودنش باشه که اگه ریفر بود باید برید مغازه رو تو سر اون فروشنده حقه باز خراب کنید....

4. این کاربر از Prince.Kourosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوست عزیز Factory Refurbished بمعنی معیوب بودن نیست بلکه بمعنی رفع عیب شدن توسط کارخونه هست و چون چند بار تست و رفع عیب شده حتی از این نظر گاهی ارجحیت پیدا میکنه بر یک دستگاه آک . چون دستگاه آک فقط یکبار در انتهای خط تولید تست شده و ممکنه مثل دستگاه ایشون باز هم ایرادی مخفی داشته باشه البته مراکز فروش معتبر در خود ایران هم موقع فروش به اطلاع مشتری می رسونند که دستگاه Factory Refurbished هست یا خیر و همچنین برچسب مربوطه رو از زیرش و یا روی جعبش پاک نمیکنند . مثل نمونه ی زیر که دو دستگاه هم قیمت رو مقایسه کرده ولی برای یکی قید کرده
    http://www.digi*kala.com/default.aspx?Page=Compare&Products=Notebook&Compar e=Notebook-Acer-Gateway-NV52L15u,Notebook-IBM-Lenovo-Essential-B590-E
    (اون ستاره رو از توی آدرس بردارید)
    به همین جهت هست که خرید از نمایندگی ها یا فروشگاههای معتبر همیشه توصیه میشه
    ممکنه لپتاپ این دوست ما Factory Refurbished باشه و یا نباشه . که در هر شکل، این بالقوه اثبات کننده ی معیوب بودن دستگاهی نیست . منظور اینه که نگاه ما ایرانیها به این قضیه هم طبق معمول به بعضی قضایا سیاه و یکسویه هست که باید اصلاح بشه
    Last edited by NorthBridge; 03-07-2013 at 08:21.

6. این کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظورم از اون تاپیک این بود که احیانا ممکنه ریفر باشه دستگاهتون و تمام این بدبختیا از ریفر بودنش باشه که اگه ریفر بود باید برید مغازه رو تو سر اون فروشنده حقه باز خراب کنید....
    بله متوجه شدم. ظاهرا ریفر نیست اما خب طبق گفته های آقای تکنوسیس احتمالا.

8. این کاربر از پیمان. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز Factory Refurbished بمعنی معیوب بودن نیست بلکه بمعنی رفع عیب شدن توسط کارخونه هست و چون چند بار تست و رفع عیب شده حتی از این نظر گاهی ارجحیت پیدا میکنه بر یک دستگاه آک . چون دستگاه آک فقط یکبار در انتهای خط تولید تست شده و ممکنه مثل دستگاه ایشون باز هم ایرادی مخفی داشته باشه البته مراکز فروش معتبر در خود ایران هم موقع فروش به اطلاع مشتری می رسونند که دستگاه Factory Refurbished هست یا خیر و همچنین برچسب مربوطه رو از زیرش و یا روی جعبش پاک نمیکنند . مثل نمونه ی زیر که دو دستگاه هم قیمت رو مقایسه کرده ولی برای یکی قید کرده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] *kala.com/default.aspx?Page=Compare&Products=Notebook&Compar e=Notebook-Acer-Gateway-NV52L15u,Notebook-IBM-Lenovo-Essential-B590-E
    (اون ستاره رو از توی آدرس بردارید)
    به همین جهت هست که خرید از نمایندگی ها یا فروشگاههای معتبر همیشه توصیه میشه
    ممکنه لپتاپ این دوست ما Factory Refurbished باشه و یا نباشه . که در هر شکل، این بالقوه اثبات کننده ی معیوب بودن دستگاهی نیست . منظور اینه که نگاه ما ایرانیها به این قضیه هم طبق معمول به بعضی قضایا سیاه و یکسویه هست که باید اصلاح بشه
    بله. درسته.
    متاسفانه راه شناخت فروشگاه معتبر گاهی سخته. اگر این دستگاه ریفر بود حکما نباید ایرادی می داشت چون مسلما مشکلی نیست که کارخونه ی سازنده نتونه پیدا کنه یا حل کنه.

10. این کاربر از پیمان. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام به همه ی استادای عزیزم

ممنونم از وقت وحوصله ای که به خرج میدین. بنده بخاطر عجله (اشتباه همیشگی من) با 2.300ت تا حد70% تحت تاثیر نظر فروشنده که خدا ازش نگذره، ایسر Aspire V3-571G-53236G75Maiiگرفتم با گارانتی ویستا یا همون الماس با این کانفیگ:

Intel Core i5-3230M 2.6GHz with Turbo Boost up to 3.2 GHz

NVIDIA GeForce 710M with 2 GB Dedicated VRAM

15.6” HD LED LCD

6 GB DDR3 Memory

750 GB HDD

DVD-Super Multi DL drive

Acer Nplify 802.11a/g/n + BT 4.0

6-cell Li-ion battery

طوسی (Gray) (که نمیدونم چرا رنگ طوسی این مدل این قدر کمه! همه جا رنگ مشکیش تبلیغ میشه! توی ویترین اکثر فروشگاهها و سایت های معتبر و غیر معتبر و خیلی جاهای دیگه. نمیگم نیست. خیلی کمه. حتی توی تبلیغات خود سایت ایسر!)

بقیه ی مشخصاتش هم زیاد مهم نیست. حالا من به شدت پشیمونم. متوجه شدم اچ پی و دل و لنوو با همین قیمت مدلای بهتری داشتن. البته یک روز بعد از خرید. که این خودش درد بزرگیه که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه. بدون اغراق قسم میخورم از اوایل فروردین تا حالا هر روز 1 تا2 ساعت وقت استراحتم رو توی محل کار صرف تحقیق توی اینترنت راجع به همه ی برندها ومدل های مختلف نوت بوک ها و تمام مسائل مربوط بهشون کردم. هرچقدر گشتم یه نقطه ی مثبت پیدا کنم توی این مدل نشد که نشد و هر دفعه بیشتر نقص و عیب هاشو فهمیدم.حالا این نوت بوک روی میز هر روز جلوی جشم منه و عزابم میده. اونقدر که حتی سعی میکنم دستم بهش نخوره.

بدترین قسمت داستان اینه که این دستگاه از روزاول مشکل فابریکی هم داشت. بعد از حدود 2 ساعت کار خاموش میشه. نه هشداری نه پیغامی نه هیچی. گارانتی 3 تا یک هفته نگهش داشت اما درست نشد. با کلی داد و بیداد و سر و صدا اجازه دادن وارد بخش تعمیراتشون بشم. توی تمام تست ها از همه جای این لپ تاپ هیچ مشکلی پیدا نشد. اما هنوز هر چند وقت یکبار که مجبور میشم ازش استفاده کنم اینجوری میشه. این دیگه یعنی نهایت بدبختی!!! گارانتی میگه شما عیب این دستگاه رو پیدا و ثابت کن من تضمین میکنم که حتی تعویضش کنم به جای تعمیر. گیر کردم.تقریبا مطمئنم که پیدا کردن مشکلش خیلی سخته چه برسه به تشخیص از راه دور. پس نشونه هاش رو نمیگم که بیشتر از این سرتونو درد نیارم.

چون کارکرده حساب میشه قیمتش خیلی پایینه و اگه بفروشمش نصف همین رو هم نمیتونم بگیرم. احساس میکنم کلاهی رفته سرم که تا نوک کفشم میرسه.

حالا غرض از مزاحمت اینکه عبرت بگیرید از بنده و اشتباه منو مرتکب نشین و مهمتر اینکه اگر کسی راه حلی به ذهنش میرسه یا تجربه مشابهی داره لطف کنه، منت بگذاره، منو راهنمایی کنه. فکراین مشکل حتی توی خواب هم ولم نمیکنه! پیشاپیش، بی نهایت از لطف و توجه همه ی عزیزان مچکرم! خیلی مطالب دیگه هم بود که خلاصه کردم.
    سلام میشه بگین الان تو چه وضعی هست لب تاب تون ؟ منم همین مشکلو دارم

12. این کاربر از mamalhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من بازی میکنم ریست میشه .... ولی از وقتی 8 نصب کردم فکر کنم مشکلم حل شده . cpu این مدل Ivy Bridge هستش که فر کنم با 7 سازگار نیست و در مقایسه با sandy bridge 20 درصد بیشتر داغ میکنه

متاسفانه بازم خاموش روشن شد اونم تو چه حالتی ؟ کول پد زیرش و تنها داشتم وبگردی میکردم
    Last edited by mamalhi; 04-07-2013 at 13:03.

14. این کاربر از mamalhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز Factory Refurbished بمعنی معیوب بودن نیست...... حتی از این نظر گاهی ارجحیت پیدا میکنه بر یک دستگاه آک .
    دوست من پس میشه به سوال من جواب بدید:
    1-چرا تو کشورهای اروپایی مثل انگلیس که دایی خودم اونجاست جنسهای ریفر مخصوصا برند دل و ایسر که پر از ریفر هستن تو مغازه ها و نمایندگی های جداگانه فروخته میشه؟ وجنسهای آک تو سایت خودشون فروش میره ویا ااگه هم مغازه ای باشه اصلا جنس ریفر نداره
    2-چرا جنس ریفر قیمتش بافرمایش جنابعالی که به نسبه باید تستاشو پس داده باشه قیمتش تو همون فروشگاههای ریفر فروشی از آک پایینتره؟! اگه بر فرض ریفر بودن حسن باشه که اولین باره میشنوم این مطلبو
    3-چرا جنس ریفر تو کشورهای جهان سومی بیشتر از کشورهای درجه 1 دنیاست؟!! ریفر بودن بالطبع باید یه حسن باشه اگه خوب بود واسه خودشون ور میداشتن!!

به نظرمن نگاه ما ایرانیا سیاه و سفید نیس بلکه توجیه اشتباههای غلطیه که میخوایم حرفمونو به کرسی بشونیم یه ملتی هستیم که اگه جنس بیخودی هم داشته باشیم وخودمون هم ازش اطلاع داشته باشیم بازهم برای اینکه کم نیاریم یه کلاغ و چهل کلاغ میکنیم وداراییمون میشه در حکم طلا!!....
    این تاپیک جاش نبود اما این حرفا رو زدم بحثی نداشتم فقط و فقط بذارید به عنوان یه دل نوشته از یه ادمی که دوس داشت اینجا کمی دردودل کنه بازهم ممنونم...

16. این کاربر از Prince.Kourosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من بازی میکنم ریست میشه .... ولی از وقتی 8 نصب کردم فکر کنم مشکلم حل شده . cpu این مدل Ivy Bridge هستش که فر کنم با 7 سازگار نیست و در مقایسه با sandy bridge 20 درصد بیشتر داغ میکنه
    من خودم سندی دارم ولی همیشه تو فرومهای خارجی وایرانی میخوندم که چون سندی بریج معماریش 32 نانومتریه و آی وی بریج از اون کوچیکتر هست پس آی وی بریج باید خنک تر باشه...من تا حالا البته تستی نکردم ببینم که کدومشون خنکتره ولی مسلما ای وی بریج از نظر قدرتی برتری حداقل 20 درصدی نسبت به همنوعش داره....تو نوت بوک چک هم این مطلب اشاره شد...
    فکر کنم فقط مشکل این سری از ایسر هستش که این مشکلای عجیب و غریبو داره وگرنه من از یکی از دوستام که تو بازار کامپیوتر هست همیشه از ایسر تعریف شنیدم هم ارزونه و هم مادربوردش واقعا عالیه فکر کنم از آلیاژ مسی درستش کردن تا بتونه حرارتو به خوبی انتقال بده. خداروشکر که مشکل شما حل شد ایشالا که آقا پیمان هم ویندوزشو عوض کرد مشکل حل بشه...امیدوارم

18. این کاربر از Prince.Kourosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

من نمیخواستم جواب شما رو بدم چون با اینکه به تندی و بشکلی خام تاختید ولی از اون مهمتر مطلب درخوری نداشتید که مطرح کنید
    اما چون ممکنه سایر دوستان و کاربران با صحبتهای شما به اشتباه بیفتند لازم و واجب دیدم نکاتی رو متذکر بشم

دوست من پس میشه به سوال من جواب بدید:
    1-چرا تو کشورهای اروپایی مثل انگلیس که دایی خودم اونجاست جنسهای ریفر مخصوصا برند دل و ایسر که پر از ریفر هستن تو مغازه ها و نمایندگی های جداگانه فروخته میشه؟ وجنسهای آک تو سایت خودشون فروش میره ویا ااگه هم مغازه ای باشه اصلا جنس ریفر نداره
    2-چرا جنس ریفر قیمتش بافرمایش جنابعالی که به نسبه باید تستاشو پس داده باشه قیمتش تو همون فروشگاههای ریفر فروشی از آک پایینتره؟! اگه بر فرض ریفر بودن حسن باشه که اولین باره میشنوم این مطلبو
    3-چرا جنس ریفر تو کشورهای جهان سومی بیشتر از کشورهای درجه 1 دنیاست؟!! ریفر بودن بالطبع باید یه حسن باشه اگه خوب بود واسه خودشون ور میداشتن!!

به نظرمن نگاه ما ایرانیا سیاه و سفید نیس بلکه توجیه اشتباههای غلطیه که میخوایم حرفمونو به کرسی بشونیم یه ملتی هستیم که اگه جنس بیخودی هم داشته باشیم وخودمون هم ازش اطلاع داشته باشیم بازهم برای اینکه کم نیاریم یه کلاغ و چهل کلاغ میکنیم وداراییمون میشه در حکم طلا!!....
    این تاپیک جاش نبود اما این حرفا رو زدم بحثی نداشتم فقط و فقط بذارید به عنوان یه دل نوشته از یه ادمی که دوس داشت اینجا کمی دردودل کنه بازهم ممنونم...
    من خودم سندی دارم ولی همیشه تو فرومهای خارجی وایرانی میخوندم که چون سندی بریج معماریش 32 نانومتریه و آی وی بریج از اون کوچیکتر هست پس آی وی بریج باید خنک تر باشه...من تا حالا البته تستی نکردم ببینم که کدومشون خنکتره ولی مسلما ای وی بریج از نظر قدرتی برتری حداقل 20 درصدی نسبت به همنوعش داره....تو نوت بوک چک هم این مطلب اشاره شد...
    فکر کنم فقط مشکل این سری از ایسر هستش که این مشکلای عجیب و غریبو داره وگرنه من از یکی از دوستام که تو بازار کامپیوتر هست همیشه از ایسر تعریف شنیدم هم ارزونه و هم مادربوردش واقعا عالیه فکر کنم از آلیاژ مسی درستش کردن تا بتونه حرارتو به خوبی انتقال بده. خداروشکر که مشکل شما حل شد ایشالا که آقا پیمان هم ویندوزشو عوض کرد مشکل حل بشه...امیدوارم
    دوست عزیز اگر شما بد برداشت میکنید یا تظاهر می کنید که متوجه منظور نشدید دیگه مشکل از فرستنده نیست مشکل از گیرنده هست .
    بنده حرفه و کارم یک عمره در حوزه ی سخت افزار و لپتاپ هست و بر اساس تجربه ی طولانی بزبان ساده توضیح دادم
    اجناس ریفر قطعه ای ازشون کم نشده و قطعه ی معیوبی هم روی اونها نیست
    اما به همین دلیل که بدواً ایرادی داشتند (مثل هر دستگاه الکتریکی و الکترونیکی یا مکانیکی دیگری) و بعد مرجوع شده به کارخونه و اونجا با دقت علت یابی و رفع عیب کردند بهمین دلیل با بهای کمتری فروش میره . والسلام . دیگه کبری و صغری چیدن بیش از این نمیخواد
    از این جهت که مورد تست و ارزیابی بیشتری قرار گرفته بیشتر میشه به سلامتش اطمینان داشت تا جنس آک که فقط انتهای خط تولید یکبار تست و ارزیابی شده

نمیدونم شما هنوز یکبار هم توی عمرتون دستتون به دستگاههای ریفر خورده و باهاشون کار کردید که اینطور تند و بی پروا به نظرات دیگران می تازید و برچسب غلط و... به صحبتهای کسانیکه هیچ شناختی ازشون ندارید میزنید؟ اونم نه بر اساس تخصص و تجربه بلکه بر اساس فکر میکنم ها و خیال میکنم ها تون؟ یا حرفهای فلان بازاری...

متوجه نشدم اینکه فلان شخص که توی فلان کشوره چه ربطی داره به بحث؟ یا اینکه فلان شخص در بازار حرفی رو زده مگر اینها بخودی خود ملاکه؟
    همین دوست ما در اینجا بارها عنوان کردند که چوب گوش دادن به حرف بازاریهای اکثراً کم سواد رو دارند میخورند...

من به فکر می کنم های شخصی تون که رنگی کردم دیگه نمی پردازم چون هم اشتباه هست و هم به مباحث این تاپیک ارتباطی نداره ولی اگر مایل بودید از پیغام خصوصی یا پروفایل استفاده کنید در خدمت هستم.
    Last edited by NorthBridge; 04-07-2013 at 06:05.

20. 2 کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •