تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 20 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 197

نام تاپيک: مشاوره برای خرید لپ تاپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ASUS n43 بگیرم یا Dell 3450 ؟ (هردو Ci5) کدوم بهتره؟ کیفیت کدوم جالبتره؟ معایبشون چیه؟

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

من برای ساتفاده جایگزین pc میخوام که در حال حاضر کامپیوتر خانگی من مادربورد ایسوس p5ql هست با 4 گیگ رم و کارت گرافیک 9660 ایسوس 1 گیگ. من میخوام که لپ تاپ کند نباشه و کار من یه کار خاص حرفه ای مثل میکس و گرافیک این چیزا نیست ولی یه موقع خواستم با یه نرم افزار گرافیکی کار کنم کم نیاره یا بازی خواستم بکنم کم نیاره چون من تا به حال بازی نکردم زیاد دنبالش نیستم. برای همین نمیدونم که core i5 بگیرم یا core i7 .
    همون core i5 جواب گوی کارت هست . ولی اگر میخوایی یه 5 سالی این لپ تاپو داشته باشی (البته اگر اَجلش نرسه ) بهتره core i7 برداری ، که باز هم معایب خودش ، مثل داغ کردن بیشتر و . . . هم داره .

ولی میگم کسی که خودش تو کار کامپیوتر و واردات هست هم محل کارش و هم منزلش ایسر داره.
    این دلیل بر بهتر بودن ایسر نمیشه .
    من خودم ایسر 5742 دارم . و وقتی رفیقام فهمیدن من رفتم ایسر خریدم ، بهم گفتن پس یعنی بهترین برند ایسره که تو خریدی ؟ (چون تو کامپیوتر خیلی واردم ، اینا فکر کردن بهترین گزینس (تُف به ریا ))
    بعد من گفتم : نه ، اگه الان تو بخوایی لپ تاپ بخری بهت پیشنهاد ایسر نمیدم . چون با لپ تاپ خرکی (ببخشید ) کار میکنی . پس ایسر زیر دستت دووم نمیاره . با ایسر باید مثل دخترا رفتار کرد
    برای کسی که نمیخواد به دیزاین و صفحه نمایش عالی و بدنه محکم پول بده بهترین گزینه ایسره .
    ولی ایسر خوندم که کیفیت ال سی دیش پائیه برای فیلم دیدن و اینا به مشکل میخوریم باید از زاویه درستش نگاه کرد فقط.
    کیفیتش پایین تر هست (برای افراد معمولی خوبه )ولی مشکل زادیه دید رو همه برند ها دارن .

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

دوستانی که مشاوره جدید برای خرید لپ تاپ میخوان بهتره یه تاپیک مجزا بزنن تا بهتر راهنمایی بشن .

3. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

همون core i5 جواب گوی کارت هست . ولی اگر میخوایی یه 5 سالی این لپ تاپو داشته باشی (البته اگر اَجلش نرسه ) بهتره core i7 برداری ، که باز هم معایب خودش ، مثل داغ کردن بیشتر و . . . هم داره .

این دلیل بر بهتر بودن ایسر نمیشه .
    من خودم ایسر 5742 دارم . و وقتی رفیقام فهمیدن من رفتم ایسر خریدم ، بهم گفتن پس یعنی بهترین برند ایسره که تو خریدی ؟ (چون تو کامپیوتر خیلی واردم ، اینا فکر کردن بهترین گزینس (تُف به ریا ))
    بعد من گفتم : نه ، اگه الان تو بخوایی لپ تاپ بخری بهت پیشنهاد ایسر نمیدم . چون با لپ تاپ خرکی (ببخشید ) کار میکنی . پس ایسر زیر دستت دووم نمیاره . با ایسر باید مثل دخترا رفتار کرد
    برای کسی که نمیخواد به دیزاین و صفحه نمایش عالی و بدنه محکم پول بده بهترین گزینه ایسره .
    کیفیتش پایین تر هست (برای افراد معمولی خوبه )ولی مشکل زادیه دید رو همه برند ها دارن .

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

دوستانی که مشاوره جدید برای خرید لپ تاپ میخوان بهتره یه تاپیک مجزا بزنن تا بهتر راهنمایی بشن .
    ممنونم. یعنی core i7 ها همه داغ میکنن؟؟ البته با داشتن پایه فن قوی این مشکل حل میشه چون من بیشتر برای استفاده در منزل میخوام حالا جایی هم میرم با خودم ببرم. نظر شما در مورد این لپ تاپ فوجیتسو چیه؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

ممنونم. یعنی core i7 ها همه داغ میکنن؟؟
    معمولا دمای core i7 بیشتر از core i5 هست . ولی با یک سری تنظیمات میشه دماشو بیاریم پایین و یا همون راهی که خودت گفتی (کول پد )

نظر شما در مورد این لپ تاپ فوجیتسو چیه؟؟؟؟
    کدوم مدلش ؟ شما که مدل نگفتی !!!!!!!!!!
    اگه نظرمو در مورد برند فوجیتسو میخوایی بدونی اینه :
    لپ تاپ های فوجیتسو دارای کیفیت خوبی هستن ولی تو ایران خوب ، اونجوری که باید جا نیافتاده .و قیمتشون هم بالاس .
    مدل AH 531 با cpu ی core i5 میتونی به قیمت 935 تومن با گارانتی بهین بخریش که البته کانفیگ core i7 هم داره .
    ریوی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    معایب این مدل :
    نزدیک بودن کلید های صفحه کلید
    کیفیت متوسط صفحه نمایش

من چون تو نمایشگاه زیاد باهاش کار نکردم اینارو متوجه شدم ، شاید موراد دیگه ای هم باشه .

6. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من مهندس نقشه برداری هستم و بیشترین کار رو با اتو کد و لند دسکتاپ انجام میدم حالا سوال من این هست که مدل k43sv با مشخصات زیر :
    CPU :Core i5 2410
    RAM:4G DDR3
    HDD:640
    VGA:GFORCE GT520 2 G و گارانتی مادیران .
    برای من مناسب هست ؟ در ضمن لپ تاپ ویندوز نداره و از جایی که میخام بخرم فقط دستگاه رو اک به من تحویل میده . آیا شرکت مادیران برای من ویندوز و درایوهای اون رو می ریزه یا باید برم جای دیگه ؟ سوال آخر آیا این مدل خوب هست یا نه و داغ میکنه ؟
    سلام دوستان
    کسی نیست که جواب سوالم رو بده

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی نیست که جواب سوالم رو بده
    سلام رفیق
    اینو نخوندی ؟
    الان به غیر از شما 3 الی 4 نفر دیگه دارن تو این تاپیک مشاوره میگیرن ، بخاطر همین هم ما قاطی میکنیم و هم . . .

بیخیال . . .

سلام دوستان
    من مهندس نقشه برداری هستم و بیشترین کار رو با اتو کد و لند دسکتاپ انجام میدم حالا سوال من این هست که مدل k43sv با مشخصات زیر :
    CPU :Core i5 2410
    RAM:4G DDR3
    HDD:640
    VGA:GFORCE GT520 2 G و گارانتی مادیران .
    برای من مناسب هست ؟ در ضمن لپ تاپ ویندوز نداره و از جایی که میخام بخرم فقط دستگاه رو اک به من تحویل میده . آیا شرکت مادیران برای من ویندوز و درایوهای اون رو می ریزه یا باید برم جای دیگه ؟ سوال آخر آیا این مدل خوب هست یا نه و داغ میکنه ؟
    این مدل ، خوبه ، شما بودجتون چقدره ؟ شاید مدل های بهتری هم باشه .
    بعید میدونم شرکت مادیران برات ویندوز بریزه ، حالا میخوایی یه تیری تو تاریکی بزن .
    روش ویندوز ریختن لپ تاپ با PC هیچ فرقی نداره ، چرا خودت نمیریزی ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان به ما هم یه نگاه بندازید، ثواب داره بخدا والله تاپیک هم زدیم اما کسی توجه نکرد
    n53 به نظر دوستان چطوره؟ dell 3450 چطور؟ راستی U41 هم خوبه؟ لطفا نظر بدید مزایا و معایب این مدلها چیه؟ (همه Ci 5)

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستان اگر حالا مشكل مالي نداشته باشيم آيا لپ تاپ اپل با مشخصات زير خوبه؟؟؟؟ لپ تاپ زير قيمتش 3 ميليون و 800 هزار هستش در صورتي كه كش 8 مگ داره ولي رم همون 4 گيگ هست در تمام لپ تاپ هاش رم 4 گيگ هست چرا بالاتر نميبره؟؟ 3 ميليون پول لپ تاپ با رم 4 گيگ؟؟ آيا با برند ديگه كه رم 8 گيگ داره مثل دل و اچ پي برابري ميكنه؟؟؟ چون من ديدم سرعت بالا اومدن اپل خيلي عاليه. كش بالاتر باشه بهتره يا رم؟؟؟ اپل بخريم همونجا ويندوز ميريزن روش يا خودمون به راحتي ميتونيم بريزيم مشكلي نداره؟؟

MD035Intel Core i7
    (2.3GHz 8MB L3 Cache)

15.4", 4GB, 750GB (5400rpm), AMD Radeon HD 6750M

Mac OS X Server Snow Leopard
    لپ تاپ با مشخصات بالا رو سايت نقش دات نت زده 3 ميليون و 800 هزار در صورتي كه سايت دي جي كالا لپ تاپ با مشخصات زير رو كه به نظرم بهتر از بالايي هست زده 2 ميليون 160 هزار. در ضمن لپ تاپ مشخصاتي زيري مانيتورش 13 اينچ هست و بالايي 15 در صورتي كه 13 گرون تر بايد باشه.
    مشخصات کلی: لپ تاپ نوع سبک وزن - وزن 2,04 کیلوگرم - ساخت چین
    پردازنده: Intel Core i7 2.7 GHz - Cache 4 MB - BUS 1333 MHzحافظه: 4 GB DDR3 هارد دیسک: 500 GB Serial ATA - 5400rpm کارت گرافیک: Intel HD Graphics 3000 - MB UpTo Intel HD Graphics 3000 - DDR3 SDRAM Shared With Main Memory MBصفحه نمایش: 13.3" - Bright LED امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink
    سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Apple Mac OS
    Last edited by mrmostafa; 17-10-2011 at 09:28.

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

دوستان به ما هم یه نگاه بندازید، ثواب داره بخدا والله تاپیک هم زدیم اما کسی توجه نکرد
    این دفعه بزن قول میدیم بهت نگاه کنیم .

n53 به نظر دوستان چطوره؟ dell 3450 چطور؟ راستی U41 هم خوبه؟ لطفا نظر بدید مزایا و معایب این مدلها چیه؟ (همه Ci 5)
    تو پست قبلیت مدل N43 رو گفتی ولی تو این پست N53 رو !!!!!!!!!!
    شما کاربرد دقیق + بودجتون رو بگید تا بهتر راهنمایی بشید .
    همه ی این مدل هایی که گفتی کیفیت خوبی دارن .

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

دوستان اگر حالا مشكل مالي نداشته باشيم آيا لپ تاپ اپل با مشخصات زير خوبه؟؟؟؟ لپ تاپ زير قيمتش 3 ميليون و 800 هزار هستش در صورتي كه كش 8 مگ داره ولي رم همون 4 گيگ هست در تمام لپ تاپ هاش رم 4 گيگ هست چرا بالاتر نميبره؟؟ 3 ميليون پول لپ تاپ با رم 4 گيگ؟؟ آيا با برند ديگه كه رم 8 گيگ داره مثل دل و اچ پي برابري ميكنه؟؟؟ چون من ديدم سرعت بالا اومدن اپل خيلي عاليه. كش بالاتر باشه بهتره يا رم؟؟؟ اپل بخريم همونجا ويندوز ميريزن روش يا خودمون به راحتي ميتونيم بريزيم مشكلي نداره؟؟

MD035Intel Core i7
    (2.3GHz 8MB L3 Cache)

15.4", 4GB, 750GB (5400rpm), AMD Radeon HD 6750M

Mac OS X Server Snow Leopard
    لپ تاپ با مشخصات بالا رو سايت نقش دات نت زده 3 ميليون و 800 هزار در صورتي كه سايت دي جي كالا لپ تاپ با مشخصات زير رو كه به نظرم بهتر از بالايي هست زده 2 ميليون 160 هزار. در ضمن لپ تاپ مشخصاتي زيري مانيتورش 13 اينچ هست و بالايي 15 در صورتي كه 13 گرون تر بايد باشه.
    مشخصات کلی: لپ تاپ نوع سبک وزن - وزن 2,04 کیلوگرم - ساخت چین
    پردازنده: Intel Core i7 2.7 GHz - Cache 4 MB - BUS 1333 MHzحافظه: 4 GB DDR3 هارد دیسک: 500 GB Serial ATA - 5400rpm کارت گرافیک: Intel HD Graphics 3000 - MB UpTo Intel HD Graphics 3000 - DDR3 SDRAM Shared With Main Memory MBصفحه نمایش: 13.3" - Bright LED امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink
    سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Apple Mac OS
    اگر میخوایی مک بخری برو تو این تاپیک بپرس :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن مدل MD035 گرافیک خیلی خوبی داره ولی مدل 13 اینچی گرافیک اینتل داره که ضعیفه و . . .

13. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •