تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 63

نام تاپيک: لپ تاپ تا سقف 3 تومن واسه کارای گرافیکی

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کلا لینک دیجی کالا اینجوری میشه علتش رو نمیدونم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein pc 2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

کی گفته گرایک 4 اطلی نداریم.بعضی از n46vz ها 4g هست!!

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داریم اما تو ایران نداریم!رفتم تو دیجی کالا دیدم سخت افزارش خیلی قویه بعید میدونستم k46 با پردازنده m هم وارد بازار شه اما با توجه به باریک بودنش با وجود پردازنده پر مصرف ممکنه خیلی داغ شه!

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

البته اگه سیستم کولینگ خوب باشه مشکل داغ کردن هم کمتره!قبلش در مورد کولینگش تحقیق کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پس رفتید و دیدید که 4 بود درسته؟؟؟درسته میگم دفعه اولمه لپ تاپ میخرم اما تفاوت اینکه نوشته 4 یا 2 را میدونم.
    این لپ تاپ با این کانفیگ ، تازه به بازار اومده درسته؟؟؟
    به هر حال.پس اگه مشکل کولینگ نداشته باشه ، فکر کنم بهترین گزینه باشه باتوجه به :
    ci7,6GRAM,1Tr HARD,VGA gf 740 4GB و مهمتر از همه اینکه با این سخت افزار قوی ، فقط و فقط 2کیلو وزن داره و خیلی باریکه
    فقط سه تا موضوع ذهن منو بدجور مشغول کرده.یکی اینکه با توجه به این سخت افزار قوی ، 14اینچ بودنش مشکل ساز نخواهد بد؟؟؟
    یکی دیگه همین بحث کولینگش باتوجه به باریک و سبک بودنش؟؟؟
    و دیگری اینکه باتریش 4 سولی هست.ضعیف نیست باتریش؟؟؟
    ممنون میشم یکی با دلیل به تمام سوالاتم پاسخ بده.لگه این سوالات حل بشه ، احتمالا همینو انتخاب کنم
    تنها ایرادی که میشه گرفت (البته با توجه به ظواهر قضیه) ، 6گیگ بودن رمش هست.یکی دیگه اینکه در تعداد پورت های usb3 ایسوس در این مدل یکم خساست به خرج داده و فقط یک پورت 3 قرار داده بعلاوه دو عدد پورت2.

6. این کاربر از Amir_051 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله تازه دیدم,تازه وارد بازار شده!خیر صفحه نمایش 14 مشکل ساز نیست.کولینگش هم با توجه به باریک بودن باید قوی باشه وگرنه فاتحه لپ تاپ خوندست ,پس خوب در موردش تحقیق کن.باطری 4 سلولی با توجه به این سخت افزار قوی تقریبا ضعیفه !

8. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

الان من همچنان بین Asus که گفته شد .. z500 و acer 571g موندم ... با دلیل میخوام بدونم که کدوم بهتره؟
    کدوم ظاهر قشنگتری داره ؟
    راستی لنوو y500 قیمتش چقده ؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان من همچنان بین Asus که گفته شد .. z500 و acer 571g موندم ... با دلیل میخوام بدونم که کدوم بهتره؟
    کدوم ظاهر قشنگتری داره ؟
    راستی لنوو y500 قیمتش چقده ؟
    دوست عزیز منم دقیقا تا همین دو هفته پیش یه مشکلی مثل شما داشتم و برای خرید لپ تاپ دچار وسواس شده بودم اما من تو این پستم همه چیز رو برای شما روشن میکنم اول اینکه دنبال ایسوس نرین.چون اگه بخواین یه لپ تاپ خوب با توجه به کارهایی که گفتین را بخرین باید حداقل 2400000 به بالا پول بدین پس اگه بالای این مبلغو دارین حتما ایسوس بگیرین. ولی اگه تا ۳ تومان دارین ‍پس سه گزینه وجود داره اول Lenovo z500 دوم acer v3 571 و سوم msi cx61 که همشون از لحاظ قدرت کانفیگ تقریبا مثل هم هستن و یقین داشته باشین که حرفام درسته که میتونین از سایتهایی مثل benchmark و gpuboss ,cpuboss به صحت حرفهای من برسین.حالا میرسیم به بازار.من برای خرید هم به پاساژ رضا و هم پایتخت رفتم و از کل مغازه ها مشاوره گرفتم.دوست عزیز در مورد ظاهر باید بگم که z500 از همه زیباتره و بعد ان ایسر و بعدش msi زیبا بود.اما تو کل بازار خیلیا بهم گفتن که برندهای msi و acer خیلی خرابی دارن که من باز هم قبول نکردم که رفتم پیش چندتا تعمیرکار که اونا هم همچین حرفی زدن.پس اگه خواستین بردارین به z500 شک نکنید و با قاطعیت بخرین چون واقعا عالیه.همچنین اینکه مدل y500 عالیه ولی خوب قیمتش بالاتره.دوست گل من هیچ داغ کردنی تو لپ تاپم نمیبینم و این رو هم در نظر داشته باشین که گرافیک مدل های قبلی ۶۳۵ بود که الان مدل های جدید ۷۴۰ هستن که همین مدل ۷۴۰ نسبت به ۶۳۵ باعث میشه که کمتر داغ کنه و من به نوبه خودم با اینکه این لپ تاپ رو دارم هیچ داغ کردنی احساس نمیکنم.باز هم هر سوال تخصصی بود بپرسید.

11. 3 کاربر از Capital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز alitaali ،
    این لپ تاپ ایسوس با سخت افزار جدید (که گرافیکش 4 هست و تو این صفحه و صفحه قبل صحبش را کردیم) ، چطوره به نظر شما؟؟؟
    بدجور دچار سر درگمی و تردید هستم در مورد خرید لپ تاپ.
    شما که z500 دارید ، خواهشا بدون هیچ اغراق و جبهه گیری در مورد z500 ، معایبش را بگید.در مورد باتریش توضیح بدید که چجوری هست؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوست عزیز alitaali ،
    این لپ تاپ ایسوس با سخت افزار جدید (که گرافیکش 4 هست و تو این صفحه و صفحه قبل صحبش را کردیم) ، چطوره به نظر شما؟؟؟
    بدجور دچار سر درگمی و تردید هستم در مورد خرید لپ تاپ.
    شما که z500 دارید ، خواهشا بدون هیچ اغراق و جبهه گیری در مورد z500 ، معایبش را بگید.در مورد باتریش توضیح بدید که چجوری هست؟؟؟
    سلام دوست عزیز من خودم z500 دارم. ولی در مقایسه با یکی از دوستانم که acer v3 داره , قطعا لنوو رو ترجیح میدم اما در مقایسه با ایسوز بهتر کمی بیشتر تحقیق کنید. البته باید قیمت رو در نظر بگیرید.
    ودر نهایت اینکه زد 500 از نظر طراحی واقعا عالیه.

ارسال شده از LG-P715 با استفاده از تپاتالک 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •