تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 87

نام تاپيک: بحث، تبادل نظر و طرح سوالات در ارتباط با فرمت های صوتی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

حالا چه اصراری رو jetaudio داری همون که با برنامه دیگه اجرا میشه یعنی برنامه jetaudio خراب نصب شده .

آخر فروم باز pandemonium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    BWV 244

پيش فرض

برنامه ای هست که فایل های flac رو مستقیما تکه تکه کنه؟ (بدون اینکه بخواد اول به فرمت واسطه ای تبدیلش کنه و بعد بتونه تکه تکه کنه)
    منظورم flac های با سایز خیلی بالا هست از جنس audio cd. ( که از روی audio cd مستقیما ایمیج گرفته شدند)
    jet audio این کار رو میکنه ؟! فکر کنم همچین چیزی سنگین باشه واسش.

من الان یک سری پک آلبوم هست که فقط تونستم فرمت flac که کل آلبوم بصورت یک تک فایل هستش گیر بیارم.
    یعنی مثلا یک دونه فایل فلک چندین ساعته هست که چند گیگ حجمش هست!

خب مسلمه که با این وضعیت قابل استفاده نیست برام. نه میشه درست حسابی گوش داد نه رو ام پی تری پلیر ریخت نه اسکرابل کرد.
    الان موندم چی کار کنم. لینک دیگری هم پیدا نمیکنم.
    میخوام ببینم اگه شدنی هست که این حجم دانلود چند گیگی رو دانلود کنم و بعدش با چنین برنامه ای تکه تکه کنم ترک ها رو!
    چنین برنامه ای وجود داره؟

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

برنامه ای هست که فایل های flac رو مستقیما تکه تکه کنه؟ (بدون اینکه بخواد اول به فرمت واسطه ای تبدیلش کنه و بعد بتونه تکه تکه کنه)
    منظورم flac های با سایز خیلی بالا هست از جنس audio cd. ( که از روی audio cd مستقیما ایمیج گرفته شدند)

من الان یک سری پک آلبوم هست که فقط تونستم فرمت flac که کل آلبوم بصورت یک تک فایل هستش گیر بیارم.

خب مسلمه که با این وضعیت قابل استفاده نیست برام. نه میشه درست حسابی گوش داد نه رو ام پی تری پلیر ریخت نه اسکرابل کرد.
    میخوام ببینم اگه شدنی هست که این حجم دانلود چند گیگی رو دانلود کنم و بعدش با چنین برنامه ای تکه تکه کنم ترک ها رو!
    با total audio converter میشه همچین کاری کرد
    ولی شیوۀ کار براین اساسه که شما فایل اصلی رو انتخاب می کنی و گزینۀ convert to رو میزنی؛ فرمت مقصد رو flac انتخاب کنی؛ یک قسمت spliting file داره که اگر فایل CUE همراه فایل اصلیت باشه (که معمولاً هست) براساس اطلاعات موجود توی اون فایل CUE ، فایل صوتیت رو قطعه قطعه می کنه

فقط مسئله ایی که هست، احتمالاً فایلت فقط تکه تکه نمیشه؛ و یکدور تبدیل هم میشه ( از flac به flac ) که شاید یهو توی کیفیت تأثیر بزاره این مطلب ( البته بستگی به ستاپی که باهاش آهنگ گوش میدی داره)

من خودم دنبال برنامه ایی می گردم که بدونه این تبدیل اضافی، فایل اصلی رو فقط با گرفتن فایل CUE ، قطعه قطعه کنه

4. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

من خودم دنبال برنامه ایی می گردم که بدونه این تبدیل اضافی، فایل اصلی رو فقط با گرفتن فایل CUE ، قطعه قطعه کنه
    Apen Ape Ripper

این برنامه دقیقاً همینکارو میکنه اما برای فرمت Ape هستشلإ فكر كنم مال Flac ـش هم باشه. 1.5 سال پیش کلی دنبال کرک این برنامه گشتم اما هیچی پیدا نکردم، ایشالا الان دیگه کرک شده باشه. در حالت آنرجیسترش فقط 3 بار میتونید کانورت کنید....

یه پلیر قدرتمندی هست بنام MediaMonkey که تو خودش یه سری امکانات کانورت و کار با CUE داره، یکم باهاش ور بری فکر کنم بتونی اینکارو بکنی، من خیلی وقته باهاش کار نکردم یادم رفته کجاش بود....

البته، در صورتی که فایل CUE رو داشته باشی، خیلی راحت با پلیری که قبلاً تو تاپیک last fm معرف کردم (AIMP3) میتونی آلبوما رو مثل حالت ترک ترک گوش کنی، فقط کافیه اسم فایل صوتیت با اسم فایل CUE یکی باشه، اونوقت خود برنامه بصورت اتوماتیک وقتی این فایل رو پلی میکنی، ترک ها رو از هم جدا میکنه و کاملاً مناسب حالت اسکروبل هست.
    من خودم از این آلبومای Flac تک فایله زیاد دارم، همیشه با همین پلیر گوش میکنم و خیل خودمو راحت میکنم، به دردسر کانورتش نمیارزه !

یکی دو روش دیگه هم فکر کنم بود که الان دقیق یادم نمیاد چطوری بودن...

6. 3 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pandemonium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    BWV 244

پيش فرض

جالبه، من قضیه cue رو نمیدونستم!
    (زیاد به این مشکل برخورده بودم)

من یکی از مواردی که واسم مهمه رو مشخصاتش رو چک کردم دیدم نوشته: No Cue,Log
    :(

با این شرایط چیکار میشه کرد؟
    راهی چیزی هست براش؟؟
    Last edited by pandemonium; 07-04-2012 at 23:08.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

در اینصورت اگه اطلاعات زمانبندی آهنگا تو سایت خاصی موجوده یا اینکه تو خود فایلش آهنگا با هم میکس نشده باشن (یعنی ترک بعدی بلافاصله بعد از ترک قبلیش پخش نشه) میتونی خودت واسش Cue درست کنی(هرچند که در حالت میکس شده هم میشه اما سخت تره).طرز درست کردنش هم خیلی راحته، فقط باید ببینی هر ترکی دقیقا تو چه دقیقه و ثانیه ای تموم میشه. یه فایل Cue نمونه واسه یه آلبوم بگیر (اگه خواستی خودم میتونم بهت بدم) و دستکاریش کن و طور تنظیمش کن که واسه آلبوم مورد نظرت بشه، با یه نگاه انداختن به فایل Cue نحوه ی دستکاریش رو میفهمی، با نوت پد راحت میشه اینکارو کرد....یکی از دوستام واسه بعضی رادیو شوهای ترنس که Cue ندارن خودش درست میکنه !

به همین سادگی، یه همین خوشمزگی !

9. 3 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Хоссейн's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Иран

پيش فرض

منم چند وقت پیش با همین روشی که مجتبی گفت درست کردم خیلی سادست حال کردم گفتم اولین کسیم که این کارو کرده
    یه پلیر دیگه هم هست که هم فایلهای cue رو پخش می کنه و هم اسکرابل اونم وینمپه فقط باید پلاگین cue player روش نصب بشه که اینم خیلی سادست
    Last edited by Хоссейн; 08-04-2012 at 09:49.

11. 2 کاربر از Хоссейн بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

AIMP3 رو یبار امتحان کنی، وینمپ رو بیخیال میشی. اسکین وینمپ هم واسش هست که اگه دلت واسه وینمپ تنگ شد، از این اسکین استفاده کنی !

13. 2 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Хоссейн's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Иран

پيش فرض

وینمپ خوب نیست فقط jetaudio
    اتفاقا روزی که AIMP3 رو معرفی کردی (پارسال بود فکر کنم تو یکی از همین تاپیکها) نصبش کردم خیلی خوب بود مخصوصا ایستگاهای رادیوییش ولی دوباره رفتم سراغ jetaudio.خروجی صداش فوق العادست مخصوصا اگه یه اسپیکر 5.1 داشته باشی و آهنگ flac باشه
    اگه میدونستم aimp3 فایلهای cue رو پخش می کنه زودتر نصبش می کردم خیلی خیلی بهتر از وینمپه

15. این کاربر از Хоссейн بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

من نمیدونم چرا از بچگی از Jetaudio بدم میومد، هرچند که الان تو تحقیقات ثابت شده که این برنامه از نظر کیفیت صدا و خروجی، بین همه ی پلیرهای صدا بهترینه.....یه نفرتی ازش دارم، شاید تا حالا فقط یک یا دوبار نصبش کردم !!!

راستی، وقتی داشتم صفحه ی قبل این تاپیک رو میخوندم، یه نکته ای یادم افتاد: یه مدت پیش یجا خوندم که کیفیت فرمت صوتی M4A واقعی از flac و ape هم بالاتره اما حجمش نسبت به اونا کمتره، دلیلشم بر مگیرده به نوه ی فشرده سازی فایلا....اولش که اینو خوندم باورم نمیشد، هنوزم نمیدونم باورش کنم یا نه، باید یه سر سرچ کنم ببینم کدوما سرتر هستن.بین Ape و Flac که Flac بهتره....

17. 2 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •