تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 80 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 796

نام تاپيک: کلوپ Hp سری Probook مدل 450

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من 4540 CORE I7 یکی از دوستان آورده بود ویندوز 7 و بعد 8 ریختم . در مورد کیفیت ساخت بله 4540 روکش آلومینیومی داره باطریش 4 سل بود و بعد از 4 ماه 1.5 ساعت بیشتر شارژ نگه نمیداشت , وزن آن 2.47 کیلو نه 2.350 به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید. درایورهاش هم از سایت HP دانلود کردم بعضی اوقات در سوییچ کردن گرافیک اذیت میشدیم ولی در مجموع بد نبود. خدمت شما بگم که قیمتcore i7 450 از 4540 core i7 ارزنتر است. در مورد کارت گرافیک هم این مشخصات hp 4540 AMD Radeon HD 7650M 1 GB and 2 GB dedicated DDR3 و hp 450 AMD Radeon HD 8750M هستش. بهر حال انتخاب حق شماست

پروفشنال oOomid.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

450 میزان اثر انگشتش اونقدری نیست که بشه بگیم نقطه ضعفشه زیاد معلوم نیس و به چشم نمیاد
    بنظرم باطریشم خیلی قوی هست و خوب شارژ نگه میداره
    نظر شخصی من این هست که نقطه ضعف این لپ تاپ فقط صفحه نمایششه و پایین بودن سرعت هارد که البته این اولین لپ تاپ منه و تا بحال لپ تاپ نداشتم و تا بحال با هیچ لپ تاپ دیگه ای هم کار نکردم و از نزدیک هم ندیدم بالاخره شهرستان هستیم و این دردسر ها رو داریم
    Last edited by oOomid.M; 19-01-2014 at 00:06.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر خریدی همان ابتدا 4 گیگ رم اضافه کن سرعتش خیلی خوب میشه و اگر ویندوز 8 64 بیتی بریزی خیلی بهتره درایور ها را از ا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ین سایت بگیر . ram های آن 1666 هستش قیمت آن 120 هزار تومان هستش

4. این کاربر از koroush_rahimi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر خریدی همان ابتدا 4 گیگ رم اضافه کن سرعتش خیلی خوب میشه و اگر ویندوز 8 64 بیتی بریزی خیلی بهتره درایور ها را از ا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ین سایت بگیر . ram های آن 1666 هستش قیمت آن 120 هزار تومان هستش
    آقای رحیمی واسه من i5 هست با رم 4 ... ویندوز 8.1 هم روش نصبیدم و همه درایور هام به راحتی نصب شدن و هیچ مشکلی هم ندارم
    از کجا باید بفهمم که خودش گرافیک رو سوئیچ میکنه ؟ وقتی pes 2014 نصب کردم رفتم تو قسمت Configure switchable graphic دیدم خودش pes 2014 رو نوشته High Peformance بازی هم که روون اجرا میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojat.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

آقای رحیمی واسه من i5 هست با رم 4 ... ویندوز 8.1 هم روش نصبیدم و همه درایور هام به راحتی نصب شدن و هیچ مشکلی هم ندارم
    از کجا باید بفهمم که خودش گرافیک رو سوئیچ میکنه ؟ وقتی pes 2014 نصب کردم رفتم تو قسمت Configure switchable graphic دیدم خودش pes 2014 رو نوشته High Peformance بازی هم که روون اجرا میشه
    خودش به صورت اتومات بازی ها و برنامه هایی که احتیاج به گرافیک بالا داشته باشن با گرافیک amd اجرا میکنه مگه اینگه خودت بزاریش رو power saver.وگرنه خودش تشخیص میده چه برنامه ای گرافیک بالا میخاد و میزاره رو high performance

اگه نباشه جاش خالی می مونه Kaveh619's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان میخواستم تو این پست یه چند تا نکته رو گوشزد کنم...
    1 اینکه در مورد سوییچ شدن یا نشدن گرافیکتون هست!!همونطور که تو پست اول این تاپیک همچنین پست های بعدش تاکید کردم این دستگاه به هیچ عنوان مشکل سوییچ نشدن گرافیک رو نداره...فیفا و سوکر و ... رو مثل آب خوردن اجرا میکنه...اگه دیدید سرعتتون در هنگام اجرای بازی کمه(بعید میدونم اینطوری باشه)بازی رو حتما باید با Compatibilty With Windows 7 اجرا کنید تا هر چی لگ و ... الکی هست از بین بره...به Configure Switchable Graphics هم برید بازی هایی که میخواید با Amd8750 اجرا بشن رو بذارید رو High Performance اگه نبود....
    این هم به این دلیل هست که بیشتر کرک های بازی های امروزی برای ویندوز سون ساخته و پرداخته شدن و با 8 یه خورده ناسازگاری دارن،واسه همین شما بازی ها رو با Compatibilty Win7 امتحان کنید...
    2.اینجا تاپیک معرفی و کلوب Hp 450 هست نه رقابتش با Lenovo یا 4540 یا ...
    3.برای فینگر پرینتش هم دو تا کار باید انجام بدید،وارد قسمت دانلود درایور های سایت اچ پی شده و مدل دستگاهتون رو وارد کنید حالا باید دنبال دو برنامه به نام های Validity FingerPrint و Hp Client Security Manager باشید که اولی حدود 20 مگ و اون بعدی هم حول و حوش 130-140 مگ باید باشه...این دو رو نصب کنید و از فینگر پرینت استفاده کنید(لذت ببرید)
    4.نمیدونم تو پست اول گفتم یا نه:ولی معمولا دستگاه های اچ پی توسط شرکت سریر گارانتی میشه...
    5.مشکل داغ کردن دستگاه های اچ پی که نمیدونم اولین بار کدوم بی همه چیزی انداخته سر زبون مردم هم در این مدل وجود نداره...(نیاید بگید بتلفیلد رو اجرا کردم داغ کرد ها!)
    در انجام کار های معمولی ویندوز کاملا مشابه مدل های Asus,Dell,Lenovo ای بوده که من تست کردم و داغ نمیشه
    6.اون دوست عزیزمون که اشاره کردن اولین لبتابشون هست و از صفحه نمایشش ناراضی هست،شما اگه صفحه نمایشی که Anti-glare نباشه ببینی چی میگی؟!
    زاویه دید این لبتاب خیلی بهتر از لبتابایی که مانیتور معمولی دارن...امتحانش مجانیه...
    اگه بازم سوالی هست در خدمتم....

8. 3 کاربر از Kaveh619 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

من همیشه لپ تاپم رو به برق میزنم باهاش کار میکنم و همیشه رو 100 % هست آیا راهی داره که مثلا نزارم از 80 % بیشتر شارژ کنه باتری رو ؟
    راستی برای رایت dvd چه برنامه ای روش بریزم ؟ نرو دانلود کردم نصب نشد !! این ویندوز 8.1 هم برای ما دردسر شده ها !!
    Last edited by oOomid.M; 19-01-2014 at 15:00.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

Nero 12 Platinum یا 12 Ashampoo Burning Studio را نصب کن من Ashampoo Burning Studio 12 نصب کردم عالی بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

حرفهای آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاملا درست است برای من گارانتی خلیج فارس است 15 ماه و ماه اول گارانتی تعویض

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojat.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

یچه ها اسپیکر این مدل صداش خوبه عابا؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •