تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 120 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1194

نام تاپيک: کلوپ Lenovo Y580

آخر فروم باز adamhesaby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    مشهد سمت راست

پيش فرض

دوستان کسی می دونه تا چقدر رم می شه بهش اضافه کرد؟نهایتش 8 گیگه یا میشه به 16 ارتقا داد؟
    بیشتر از 8 نمیشه :(

2. این کاربر از adamhesaby بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه fusion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

ای بابا پس اینم می شه به عنوان پکی از مشکلاتش حساب کرد درسته همین زیادم هست ولی مدلای هم رده تا 16 قابل ارتقا هستن...
    یکی از کاربرایی که این مدل رو خریده بودن می گفتن که لولا هاش جالب نیست شما هم تایید میکنید؟!یا ایشون خیلی حساسن...

در آغاز فعالیت siaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نمیدونم چرا توی ایران متاسفانه باب شده هر کسی حتی در مورد چیزی هم که نداره نظر فوق کارشناسی میده!!!
    عزیز من شما مگه باهاش بازی کردی که اینارو میگی؟
    من کل فروم notebookreview رو خوندم همه دارن از دمای عالی این لپ تاپ موقع بازی میگن اونوقت شما میگی کولینگش تعطیله؟
    من فقط نظر دوتاشون رو میگم قبلا لینک یکیشون رو هم گذاشته بودم
    یه بنده خدایی که گفته بود 2 ساعت لپ تاپ روی پام بود و FHD با تنظیمات Ultra بازی میکردم هیچ گرمایی حس نکردم روی پام در صورتی که Hp DV5 داشتم اگه 2 ساعت رو پا میذاشتم شلوارم ذوب میشد میچسبید به پام!!!
    یکی دیگه هم بعد از 4 ساعت بازی COD گفته بود دمای GPU همش بین 67 تا 70 بود!!!
    به نظرت این نتایج خیلی وخیمه نه؟
    بذارین لپ تاپ برسه تست بشه بعدش نظرات کارشناسیتونو ارائه بدین بابا!!!
    ضمنا داداش اون رادیاتور نیست HeatSink هستش!!!
    پس هیت سینکه.شما تنهایی فهمیدی؟؟؟ عزیزم من رشتم الکتروتکنیکه. نمیخواد به من بگی اسم چی چیه.هرچی شما نشنیدی دلیل نمیشه استفاده نشه.معنی رادیاتور رو تو الکترونیک میدونی؟!!
    اینم بخون.بنده نظر کارشناسی ندادم.کارشناسش داده!!!
    During the stress test, CPU and GPU are kept at maximum load for one hour. Here, the cooling system has to prove itself. We observe that if the processors get too hot, they start to throttle their clock speed.
    At the start of the test, [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] still ran with the maximum speed of 3.1 GHz, but after a short time, it started to drop to 1.2 GHz repeatedly. As the hour wore on, clock speed remained at 1.2GHz for longer periods, and only jumped to higher clock speeds for very short periods of time, while processor temperatures reached 97°C

خوش باشی.

5. 2 کاربر از siaram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه l2eza.d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ای بابا پس اینم می شه به عنوان پکی از مشکلاتش حساب کرد درسته همین زیادم هست ولی مدلای هم رده تا 16 قابل ارتقا هستن...
    یکی از کاربرایی که این مدل رو خریده بودن می گفتن که لولا هاش جالب نیست شما هم تایید میکنید؟!یا ایشون خیلی حساسن...
    گفتم که تا 16 گیگ امتحان شده ، درسته توی سایت لنوو نوشته 8 ولی مشکلی نداشته .

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اثر انگشت راحت روش میمونه.وقتی دستت را روی بدنه فلزیش میکشی دستت مور مور میشه یعنی جریان برق رو احساس میکنی.
    کاملا اثر انگشت میگیره.اون حس جریان برق و مورمور شدن هم تو تمام لپ تاپ های فلزی احساس میشه و مشکل از لپ تاپ ها نیست ولی متاسفانه هرچی توان مصرفی بالا بره که همیشه به تناسب پرفورمنس هم بالا میره این حس بیشتر میشه. ولی بخاطر اینه که معمولا تو سیم کشی های ساختمونها چاه ارت نمیزارن. وگرنه اگه اون شاخه وسط آداپتور لپ تاپ به ارت وصل بشه شما هیچ جریانی احساس نمیکنی.دقیقا مثل رو حالت باطری. من الان تو خونه مشکلی ندارم چون اینجا ارت داره ولی تو محل کار میگیرتم در حد تشنج.

8. 2 کاربر از siaram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اگه می شد !!!!
    چی مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــی شــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــد!
    حالا زیاد ربطی نداره اینجا ولی مدتی بعد معرفی پورت thunderbolt.. انودیا و ای ام دی دارن رو گرافیک اکسترنال کار میکنن رو یک مدل لب سونی سری Z عرضه شده بود.... نزدیک هستیم به این واقعه

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

پس هیت سینکه.شما تنهایی فهمیدی؟؟؟ عزیزم من رشتم الکتروتکنیکه. نمیخواد به من بگی اسم چی چیه.هرچی شما نشنیدی دلیل نمیشه استفاده نشه.معنی رادیاتور رو تو الکترونیک میدونی؟!!
    اینم بخون.بنده نظر کارشناسی ندادم.کارشناسش داده!!!
    During the stress test, CPU and GPU are kept at maximum load for one hour. Here, the cooling system has to prove itself. We observe that if the processors get too hot, they start to throttle their clock speed.
    At the start of the test, [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] still ran with the maximum speed of 3.1 GHz, but after a short time, it started to drop to 1.2 GHz repeatedly. As the hour wore on, clock speed remained at 1.2GHz for longer periods, and only jumped to higher clock speeds for very short periods of time, while processor temperatures reached 97°C

خوش باشی.
    پ نه پ از مدارج علمی شما فیض بردم مهندس برادر اینجا همه یه کاره ای هستن بنده هم مهندسم اما نیازی نمیبینم اینجا بگم چون فروم مهندسی نیست فروم چیز دیگس!
    این رو هم خونده بودم اما به نظرت فکر میکنی لپ تاپ های دیگه توی فول لود خیلی بهترن؟یا اصلا کسی با این لپ تاپ کاربری ای داره که بتونه ازش فول لود کار بکشه؟بماند که آدم ناعاقلی باشه که این لپ تاپ رو با سیستم رندر اشتباه بگیره!!!
    من همه تست ها رو کم کم میذارم تا این ذهنیت ماهی تابه بودن این لپ تاپ که دوستان ایجاد کردن حل بشه!
    اینم نتیجه تست یه بنده خدای دیگه!
    I play 4.30 hours straight of skyrim today and i got(with occt) 82ºCmax to CPU and 78 ºC max to GPU. ambient temperature is between 25ºC and 30ºC. In COD(black ops and mw3) it usually never passes 80ºC(both CPU and GPU. in my opinion the fan is very quiet...
    فکر میکنی واقعا بعد از 4 ساعت و نیم بازی دمای 80 درجه خیلیه؟
    البته اگه این اجنبی ها نتایج تست رو به دروغ گذاشته باشن مساله چیز دیگس
    Last edited by payma; 27-07-2012 at 23:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه l2eza.d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

حالا زیاد ربطی نداره اینجا ولی مدتی بعد معرفی پورت thunderbolt.. انودیا و ای ام دی دارن رو گرافیک اکسترنال کار میکنن رو یک مدل لب سونی سری Z عرضه شده بود.... نزدیک هستیم به این واقعه
    بله ، دیدم اون مدل رو که یه گرافیک dedicated توی داکش بود، ولی ضعیف بود ، (حتی ضعیفتر از gt540m)
    نمی دونم تاندربولت می تونه این حجم از اطلاعات رو با سرعت مناسب انتقال بده ؟ و مثلا شاهد گرافیک های اکسترنالی با قدرت زیاد خواهیم بود یا نه ؟ مثل 7970m ، در این صورت کولینگ لپ تاپ هم بهتر می شه فکر کنم .

12. این کاربر از l2eza.d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

برای آخرین بار جواب شما رو میدم.
    اول اینکه مهندس کیه و این داستانا چیه.بعد کی از سیستم رندر صحبت کرد!!!

و اما داستان...
    عزیزم سیاست بازار اینه که در هر زمانی یک محصولی نسبت به هم رده های خودش برتری داره.ما هم نباید fanboy بازی در بیاریم چون به ضرر جیبمونه.
    اینکه من همیشه lenovo یا asus یا یه برند خاص بگیرم و همه جوره ازش دفاع کنم درست نیس.پس فردا گندش درمیاد منم مجبورم به روی خودم نیارم.
    بازار اینجوریه که(بیرحمه) همیشه باید تحقیق کرد.چیزی به نام اعتماد وجود نداره.ما باید سنگ خودمونو به سینه بزنیم نه سنگ یه کمپانی خاص رو چون اونا بخوای نخوای سودشونو میبرن.تجربه نشون داده که همیشه یک برند خاص به بقیه برتری نداره.هر زمانی شاید یک مدل از یک کمپانی جوابگوی نیازهای ما باشه.حالا اینکه من از lenovo گرفتم بیام بگم همچیش خداس و همیشه lenovo بگیرید زیاد درست نیست.
    من گفتم Y580 برا گیم مناسب تره.تموم شد رفت.شما چرا به دل گرفتی آخه عزیزم؟
    بحث کولینگ به کنار. شما GTX660M با رم 2GB DDR5 با SSD رو کنار GT650M با رم 2GB DDR3 بدون SSD بزاری کدوم گیمینگه بنظرت؟
    همیشه باید واقعییت رو گفت.من بررسی تخصصی سایت notebookcheck رو گذاشتم و اونو قبول دارم چون بازم تجربه نشون داده که حرف الکی نمیزنه.بنابرین بیشتر از سیستم فروش های بازار و فن بوی های فلان برند رو حرفش حساب میکنم.نه اینکه تو یه فرومی یکی مثل من و شما گفته من 4ساعت بازی کردم داغ نکرد شما هم متن رو اینجا کپی کنی ما هم به اون استناد کنیم.
    ازین گذشته من قبل از هرچیز به تجربه و مشاهدات خودم اعتماد دارم.لپ تاپ (n56vz) با اون ضخامت و با اون سایز رادیاتور و exhaust با اون گرافیک قوی نمیتونه کولینگ مناسبی واسه گیم داشته باشه.حالا شما میتونی بگی ایسوس میدونه داره چیکار میکنه و... ولی من قبول نمیکنم. یا قرتی بازی یا کارایی.هردوش باهم نمیشه.
    من برند ایسوس رو دوس دارم ولی همه مدلهاش از نظر من خوب نیستن.
    درضمن هرکسی با توجه به دانش و تجربیات خودش برند و مدل مورد علاقش رو انتخاب میکنه پس بحث بی فایده هست.

*این آخرین نوشته من در این مورد هست چون داریم تاپیک رو منحرف میکنیم*

14. 5 کاربر از siaram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

برای آخرین بار جواب شما رو میدم.
    اول اینکه مهندس کیه و این داستانا چیه.بعد کی از سیستم رندر صحبت کرد!!!

و اما داستان...
    عزیزم سیاست بازار اینه که در هر زمانی یک محصولی نسبت به هم رده های خودش برتری داره.ما هم نباید fanboy بازی در بیاریم چون به ضرر جیبمونه.
    اینکه من همیشه lenovo یا asus یا یه برند خاص بگیرم و همه جوره ازش دفاع کنم درست نیس.پس فردا گندش درمیاد منم مجبورم به روی خودم نیارم.
    بازار اینجوریه که(بیرحمه) همیشه باید تحقیق کرد.چیزی به نام اعتماد وجود نداره.ما باید سنگ خودمونو به سینه بزنیم نه سنگ یه کمپانی خاص رو چون اونا بخوای نخوای سودشونو میبرن.تجربه نشون داده که همیشه یک برند خاص به بقیه برتری نداره.هر زمانی شاید یک مدل از یک کمپانی جوابگوی نیازهای ما باشه.حالا اینکه من از lenovo گرفتم بیام بگم همچیش خداس و همیشه lenovo بگیرید زیاد درست نیست.
    من گفتم Y580 برا گیم مناسب تره.تموم شد رفت.شما چرا به دل گرفتی آخه عزیزم؟
    بحث کولینگ به کنار. شما GTX660M با رم 2GB DDR5 با SSD رو کنار GT650M با رم 2GB DDR3 بدون SSD بزاری کدوم گیمینگه بنظرت؟
    همیشه باید واقعییت رو گفت.من بررسی تخصصی سایت notebookcheck رو گذاشتم و اونو قبول دارم چون بازم تجربه نشون داده که حرف الکی نمیزنه.بنابرین بیشتر از سیستم فروش های بازار و فن بوی های فلان برند رو حرفش حساب میکنم.نه اینکه تو یه فرومی یکی مثل من و شما گفته من 4ساعت بازی کردم داغ نکرد شما هم متن رو اینجا کپی کنی ما هم به اون استناد کنیم.
    ازین گذشته من قبل از هرچیز به تجربه و مشاهدات خودم اعتماد دارم.لپ تاپ (n56vz) با اون ضخامت و با اون سایز رادیاتور و exhaust با اون گرافیک قوی نمیتونه کولینگ مناسبی واسه گیم داشته باشه.حالا شما میتونی بگی ایسوس میدونه داره چیکار میکنه و... ولی من قبول نمیکنم. یا قرتی بازی یا کارایی.هردوش باهم نمیشه.
    من برند ایسوس رو دوس دارم ولی همه مدلهاش از نظر من خوب نیستن.
    درضمن هرکسی با توجه به دانش و تجربیات خودش برند و مدل مورد علاقش رو انتخاب میکنه پس بحث بی فایده هست.

*این آخرین نوشته من در این مورد هست چون داریم تاپیک رو منحرف میکنیم*
    من نه سنگ اسوس رو به سینم میزنم نه سودی از این شرکت ها میبرم بحث من سر اطلاعات درست هست که در مورد هر مدلی داده بشه نه همینجوری الکی بیایم بگیم فلان مدل اینجوره اونیکی اونطوره
    الان خیلی ها اومدن و لنوو رو خریدن اما دریغ از تست که هیچی لااقل یدونه توضیح کوچیک! خاصیت ماهاس که تا خریدیم کارمون را افتاد دیگه راهنمایی به دیگران به درک!
    به همین خاطره که من ریویوهای همون به قول شما fanboy های فروم notebookreview رو خیلی خیلی هم خوب میبینم چون مثل اینجا نیست! کسی که اسوس رو داشت خودش دونه دونه ضعف و خرابی هاش رو میاد میگه! پس فکر نکنم بیاد نتیجه تست رو به دروغ قرار بده!
    من تجربم زیاد نیستا اما همون تجربه اندکم میگه استفاده از تجربیات شخصی مردم خیلی بهتر از خیلی سایت های معتبر هست
    من نتایج تست گرما و بازی رو اومدم گذاشتم عیب های اسوس هم که تاحالا خوندم به قرار زیر بوده
    1- touchpad این مدل خوب اسمبل نشده و به گفته 90 درصد خریدارها جالب نیست
    2 - اسپیکرها در مواردی مشکل داشتن عین مشکلایی که بعضی دوستان در مورد N55 گفته بودن
    3- وقتی لپ تاپ فول شارژ میشه و خاموش باشه شارژر صدا میده
    4- محل اتصال subwoofer بعضا مشکل داشته و باید فیش رو خیلی با فشار وارد کنی تا کار کنه
    5- پورت های USB خیلی سفت هستن و ورود و خروج فلش سخته

خوب اینهمه لنوو تو فروم خریداری شده یه بنده خدایی هم بیاد 2 تا تست از اون بذاره!

16. 3 کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •