تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 53

نام تاپيک: راهنمایی برای افزایش هارد اینترنال

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیز میشناستش .
    شما جایی تهران سراغ ندارین که مثلا مطمئن باشین که اگه بقیه مارو رد میکنن ایشون کارمونو راه بندازن؟
    من چند مورد در تهران را براي شما پيغام خصوصي ميكنم .

يك عكس از Disk management هم بذاريد شايد مشكل خاصي نداشته باشد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام و عرض خسته نباشید
    اقا عطا یه سوال داشتم دیگه تاپیک جدید نزدم
    من هم یه هارد 320 گیگ دارم با مشخصات زیر:
    st3320620as
    buffer:16384kb
    چون حجمش کمه میخوام یه هارد 1 تراابایت بخرم
    با توجه به مطالب قبلی متوجه شدم که نوع ST1000DM003 مناسب منه
    فقط یه سوال که من مادربردم asus m2n-e هست..با توجه به اینکه به نظر هارد sata3 هست من با این مادربوردم با این هارد مشکل نخواهم داشت؟
    پیشاپیش تشکر.

یه مشورت هم میخواستم بکنم باهاتون
    دوست من با برنامه های مهندسی کار میکنه با اینکه cpu و ram خوبی داره ولی سرعت خوبی اجرای نرم افزارا نداره و مدام گیر میکنه
    ممکنه با خرید هارد ssd مشکل رفع بشه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و عرض خسته نباشید
    اقا عطا یه سوال داشتم دیگه تاپیک جدید نزدم
    من هم یه هارد 320 گیگ دارم با مشخصات زیر:
    st3320620as
    buffer:16384kb
    چون حجمش کمه میخوام یه هارد 1 تراابایت بخرم
    با توجه به مطالب قبلی متوجه شدم که نوع ST1000DM003 مناسب منه
    فقط یه سوال که من مادربردم asus m2n-e هست..با توجه به اینکه به نظر هارد sata3 هست من با این مادربوردم با این هارد مشکل نخواهم داشت؟
    پیشاپیش تشکر.

یه مشورت هم میخواستم بکنم باهاتون
    دوست من با برنامه های مهندسی کار میکنه با اینکه cpu و ram خوبی داره ولی سرعت خوبی اجرای نرم افزارا نداره و مدام گیر میکنه
    سلام .

مشخصات مادربردتان را بررسی کردم . مشکلی با نصب هارد دیسکهای SATAIII نخواهید داشت .

بدیهی هست که سرعت اجرای نرم افزارها در SSD درایو خیلی بیشتر از HDD هست . ولی گیر کردن (و یا هنگ کردن سیستم) فقط به خاطر هارد دیسک نیست . اول از همه از سلامتی و درست کارکردن سایر اجزاء سیستم مطمئن بشید تا متحمل خرج اضافه نشوید . مثلاً دمای CPU و سایر اجزاء سیستم ، مناسب بودن پاور و ...

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت nima_rad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    آیا هارد ST1000DM003 که SATA3 هست ، با مادربورد من H55M-USB3 سازگاری داره؟
    در حال حاضر هاردم ST3500413AS 500 هست که به نظر شما رو کدوم ویندوز نصب کنم ؟
    اگر هارد جدید را روی پورت ساتا 1 قرار بدم بصورت پیشفرض اولین هارد واسه نصب ویندوز شناسایی میشه ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اگر هارد جدید را روی پورت ساتا 1 قرار بدم بصورت پیشفرض اولین هارد واسه نصب ویندوز شناسایی میشه ؟
    سلام .

وقتیکه هارد دیسک ST3500413AS را بتونید روی سیستمتان نصب کنید پس هیچ مشکلی با نصب ST1000DM003 نخواهید داشت .

پرفورمنس هارد دیسک یکترابایتی ST1000DM003 بالاتر هست . اگر میتوانید روی همین مدل ویندوز نصب کنید .

فرقی نمیکند که هارد دیسک را بر روی کدام پورت SATA متصل کنید . نکته مهم این هست که از بایوس اولویت اول بوت را تعیین کنید .

نکته آخر : قبل از اینکه اقدام به نصب ویندوز روی هارد دیسک جدید بنمائید پیشنهاد میکنم ابتدا هارد دیسک قدیمی را از سیستم جدا کنید (مثلاً کابل دیتا را جدا کنید) . برای اینکه در مرحله نصب ویندوز ، سیستم مجبور باشد فقط روی یک هارد دیسک پارتیشن های Active و System بسازد . در غیر اینصورت پارتیشنهای Active و System همچنان بر روی هارد دیسک قدیمی خواهد بود حتی اگر ویندوز را روی هارد دیسک جدید نصب کنید.

در آغاز فعالیت nima_rad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ممنون از پاسخ سریعتون

یعنی اگه کابل برق هارد قدیم رو برداشته و اقدام به پارتیشن بندی هارد جدید و نصب ویندوز روی اون باشم ، بعد از اتمام نصب ویندوز و وصل شدن دو هارد ویندوز هارد قدیمی بالا نمیاد ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسخ سریعتون

یعنی اگه کابل برق هارد قدیم رو برداشته و اقدام به پارتیشن بندی هارد جدید و نصب ویندوز روی اون باشم ، بعد از اتمام نصب ویندوز و وصل شدن دو هارد ویندوز هارد قدیمی بالا نمیاد ؟
    بصورت Multi Boot خواهد شد . ولي اگر اينكار را نكنيد و فقط هارد ديسك قديمي داراي پارتيشنهاي Active و System باشد و هارد ديسك جديد داراي پارتيشن Boot باشد ، ويندوز نصب شده بر روي هارد ديسك جديد بدون وجود هارد ديسك قديمي بالا نخواهد آمد (يعني مستقل از هم نخواهد شد) .

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام
    تفاوت هاردهای اینترنال وسترن دیجیتال گرین و بلک و بلو و رد در چیه ؟
    نوع گرینش چرا نسبت به اونها ارزونتره ؟
    یک هارد 1 ترا اینترنال گرین وسترن دارم گاها به ساتا وصل میکنم در کنار هارد اصلی (2 ترا وسترن گرین) و وقتی اطلاعات کپی میکنم توش موقع انتقال خاموش میشه و هی صدای روشن شدن و بعد خاموش شدن میده و باید سیستم را خاموش کنم چرا اینطوری میشه ؟
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    تفاوت هاردهای اینترنال وسترن دیجیتال گرین و بلک و بلو و رد در چیه ؟
    نوع گرینش چرا نسبت به اونها ارزونتره ؟
    یک هارد 1 ترا اینترنال گرین وسترن دارم گاها به ساتا وصل میکنم در کنار هارد اصلی (2 ترا وسترن گرین) و وقتی اطلاعات کپی میکنم توش موقع انتقال خاموش میشه و هی صدای روشن شدن و بعد خاموش شدن میده و باید سیستم را خاموش کنم چرا اینطوری میشه ؟

پست سوم این تاپیک ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) را مطالعه کنید . تفاوتهای این چهار مدل بطور کلی توضیح داده شد .
    در مورد مشکلی که دارید ؛ در صورت امکان روی یک سیستم دیگر هم تست کنید . اگر مشکل همچنان باقیست بفرستید گارانتی .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام .

پست سوم این تاپیک ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) را مطالعه کنید . تفاوتهای این چهار مدل بطور کلی توضیح داده شد .
    در مورد مشکلی که دارید ؛ در صورت امکان روی یک سیستم دیگر هم تست کنید . اگر مشکل همچنان باقیست بفرستید گارانتی .
    متاسفانه گارانتی هارد تموم شده هارد 1 ترا هست وقتی میخوام 4 گیگ باقی مونده را هم پر کنم اینطور میشه احتمال میدید مشکل از کجا باشه ؟

2.عالی بود - متن را خوندم من هارد 2 ترا گرین وسترن را یکسالی هست خریدم و انداختم تو سیستم یعنی برای کارایی بهتر باید یا بلک بخرم یا ssd بخرم و ویندوز را روی ssd بریزم و از 2 ترا برای فایلهای سنگین استفاده کنم البته سیستم من معمولا روشنه و دانلود میکنه اینطوری هی هارد 2 ترا split down و up نمیشه ؟ شما چی پیشنهاد میدید ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •