تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 20 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 194

نام تاپيک: پاسخ به مباحث و سوالات رایج انجمن بحث های نرم افزاری

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

آقا من میخوام ویندوز مدیا پلیر 11 رو نصب کنم این خطا رو میده :

البته ویندوز ارجینال مییزم مشکلی نداره این ویندوز هم که دارم دستکاری نشده فقط اینترنت اکسپلولر 7 رو داره و ویندوز مدیا 11 ولی الان پاک کردم هیچی ندارم این رو نصب میکنم این خطار رو میده ولی ویندوز مدیا پلیر 12 رو دانلود کرم نصب کردم نصب شد فقط زبانش انگلیسی نبود و ورپن رو دیدم 12 نزده بود 11 و خورده ای زده بود. در کل ممون میشم راهنمایی کنید.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

سلام.

بحث جدیدی اضافه شد.

اگر اهل دانلود و نصب ویندوزهای مختلف باشید, احتمالا عبارات RTM, OEM, Retail و Corporate به گوشتون خورده.

می دونید کاربردشون چیه؟ چه فرقی با هم دارن؟

بحث 1-11 رو در صفحه اول همین تاپیک چک کنید. حتما مفید خواهد بود.

آقا من میخوام ویندوز مدیا پلیر 11 رو نصب کنم این خطا رو میده :

البته ویندوز ارجینال مییزم مشکلی نداره این ویندوز هم که دارم دستکاری نشده فقط اینترنت اکسپلولر 7 رو داره و ویندوز مدیا 11 ولی الان پاک کردم هیچی ندارم این رو نصب میکنم این خطار رو میده ولی ویندوز مدیا پلیر 12 رو دانلود کرم نصب کردم نصب شد فقط زبانش انگلیسی نبود و ورپن رو دیدم 12 نزده بود 11 و خورده ای زده بود. در کل ممون میشم راهنمایی کنید.
    فایلی هست که اجراش می کنید و ویندوز رو Geniune می کنه و همچین تست های هنگام نصب نرمافزارهایی مثل WMP و IE با موفقیت انجام میشه. فکر کنم Windows Genuine Advantage یا WGA بود. در انجمن سرچ کنید حتما پیدا میشه.

تذکر: لطفا مشکلات و سوالهاتون رو در زیرمجموعه و تاپیک مربوط بهش مطرح کنید. فقط اگر بحث نرمافزاری رایجی در نظرتون هست اینجا پیشنهاد بدید. ذکر جوابش هم یادتون نره.

3. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام من یه مشکل برای نصب برنامه microsoft .net 3.5 دارم
    اول روی دستگاه من نسخه 2 این برنامه نصب بود که وقتی میخاستم ورژن جدیدشو بریزم ورژن قبلی رو پاک کردم اما موقع ریختن آخرش ارور داد که نسخه قبلی رو پاک کن که این بار با برنامه dotnetfx cleanup tool کامل پاکش کردم.
    اما بازم همون ارور رو ویده
    تو رو خدا کمک کنید شدیدا به این برنامه نیاز دارم...heEEEELP

اینم عکس ارور

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام دوستان نمیدونم اینجا جای مطرح کردنشه یا خیر .
    یه هارد جدید گرفتم و ویندوز که ریختم اسم درایو هاش به ترتیب شده : C , F , G , H (در حالی که همیشه میشه C , D , E , F ) و دلیلشم اینه که اسم دو تا دی وی دی رامم رو گذاشته D , و E ، یعنی جای D و E با G و H عوض شده . من به همون شیوه ی قدیم عادت کردم ، چیکار باید بکنم که اسمشون رو بشه عوض کرد؟
    ویرایش :
    خودم راهش رو پیدا کردم ، اینجا میذارم دوستان اگه خواستند استفاده کنند ،اگه پست نادرسته مسئولین تاپیک بفرمایند ویرایش می کنم.
    و اما روش کار :
    به مسیر زیر بروید :
    Control panel > Administrative tools >Computer management
    در پنجره ی باز شده ، Disk management (که زیر شاخه ی Storage هست ) رو انتخاب کنید . حال درایو های خود را میبینید . برای تغییر نام آن ها روی هر کدام کلیک راست کرده و change drive letter and pathرو بزنید . حال change رو بزنین .
    توجه : همونطوری که در زمان عوض کردن ویندوز به شما هشدار میده ، تغییر نام درایو ها ممکن است منجر به خراب شدن برنامه هایی بشود که به نوعی با اون درایو در ارتباطند ( چون می خواهند از همان آدرس قبلی استفاده کنند در حالی که نام عوض شده و فایل ها رو نمیابند.)
    تنها تعویض نام درایو های فلاپی و سی دی و دی وی دی رام بدون خطر خواهد بود .
    Last edited by shahab_f; 17-06-2009 at 21:39.

پروفشنال sinasalar2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام.

بحث جدیدی اضافه شد.

اگر اهل دانلود و نصب ویندوزهای مختلف باشید, احتمالا عبارات RTM, OEM, Retail و Corporate به گوشتون خورده.

می دونید کاربردشون چیه؟ چه فرقی با هم دارن؟

بحث 1-11 رو در صفحه اول همین تاپیک چک کنید. حتما مفید خواهد بود.

فایلی هست که اجراش می کنید و ویندوز رو Geniune می کنه و همچین تست های هنگام نصب نرمافزارهایی مثل WMP و IE با موفقیت انجام میشه. فکر کنم Windows Genuine Advantage یا WGA بود. در انجمن سرچ کنید حتما پیدا میشه.

تذکر: لطفا مشکلات و سوالهاتون رو در زیرمجموعه و تاپیک مربوط بهش مطرح کنید. فقط اگر بحث نرمافزاری رایجی در نظرتون هست اینجا پیشنهاد بدید. ذکر جوابش هم یادتون نره.
    میشه لینک این بحث رو به من بدید ؟ من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام.خسته نباشید. برای install برنامه ی Arcsoft TotalMedia Theatre ، در هنگام install

user name و password میخواهد.این ها را چی باید بنویسم؟ از کجا پیدا کنم.

در آغاز فعالیت karaj_0912's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان و اساتید
    وقتی میخوام نرو رو نصب کنم این پیغام و میده و نصب نمیشه در ضمن DVD رایترم اصلاً هیچجوره رایت نمیکنه مخصوصاً با ویندوز.

ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار باید بکنم.
    با تشکر

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11 ...

دوستان سوالها و مشکلاتتون رو در بخش و تاپیک مناسب مطرح کنید. اگر هم تاپیکش وجود نداشت ایجاد کنید.

میشه لینک این بحث رو به من بدید ؟ من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم !
    همین تاپیک. صفحه اول. آخر پست دوم. بحث 11.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

لطفا کمکم کنید. فایل های صوتی با پسوند wav نه تو موبایل نه mp4 اجرا نمیشه. فقط تو کامپیوتر اجرا میشه. چکار کنم؟؟؟

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

لطفا کمکم کنید. فایل های صوتی با پسوند wav نه تو موبایل نه mp4 اجرا نمیشه. فقط تو کامپیوتر اجرا میشه. چکار کنم؟؟؟
    سلام

کاری نباید انجام بدید.

بعضی Player ها و موبایل ها فرمت های مشخصی رو پشتیبانی می کنند که در بیشتر Player ها فرمت Wav پشتیبانی نمیشه.

موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •