تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 55

نام تاپيک: برنامه اي براي کاهش هزينه تلفن Program For Low Cost Phone

داره خودمونی میشه p30man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

با سلام
    اين كار امكان دارد و شايد به صفر هم برسد
    يك كم راهنماپي ميكنم
    فركانس صداي ماكه به امواج الكترونيكي در تلفن تبديل و بوسيله برق (فكركنم 12 ولت باشد ) ارسال مي شود حالا ما با استفاده از يك دستگاه ديگر اين ولتاژ برق را كاهش مي دهيم و در كنتور مركز مخابرات براي ما پالس و چيزي ديگري ثبت ني شود
    من اين كار را در سال 78 و 79 تعدادي از مهندسان الكترونيكي مي ساختند و به قيمت زير 10.000 تومان مي فروختند
    وقت همه خوش كار نشد ندارد خداحافظ تا بعد

اگه نباشه جاش خالی می مونه metal gear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    جلوى كامپيوتر

پيش فرض

:lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P

پروفشنال shahroozm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

metal gear,جان
    مگه شما نميدوني دادن صورتك بدون متن ممنون هست

داره خودمونی میشه mehdisalehi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ایران.....

پيش فرض

با سلام..دوستان.......مرسی

خواهش میکنم از پی سی من عزیز که اگه اطلاعات بیشتری در این زمینه میدانند متشکر میشدم...

خدانگهدار

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مهدي جان سلام
    بشنو ولي باور نكن. اين كه گفتم نمي شه روي هوا كه حرف نزدم. حتما يه چيزي مي دونم كه مي گم عزيز!
    اينقدر هم وقت خودت رو هدر نده براي چيزي كه امكان نداره.
    من از اون موقعي كه يادم مي آد در اينطور موارد هميشه بعضي از دوستان مي گويند ما يه چيزي شنيديم يا يه چيزي ديديم اما الان نداريم و از اين حرفها. يعني در عمل چنين چيزي وجود نداره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

با سلام خدمت تمام دوستان من یه مدت تو مرکز مخابرات کار کردم همه جاش از مرکز ام دی اف تا سویچ شبکه و

مرکز ماهواره ای من تمام سه صفحه این تاپیک رو مطالعه کردم و مطالب دوستان رو خوندم تمام دوستان چیزی گفتن

ولی اصلا درست نبود در مورد سوختن فیوز و نیفتادن پول بگم که تمام محاسبات زمان متصل بودن به مخابرات داخل

مرکز سویچ انجام میشه و سالن ام دی اف فقط یه واسط بین مشترک و سالن سویچ هست و تمام فیوز هایی که برای

مشترکین داخل سالن ام دی اف وجود داره برای این هست که از برد ها و چیپ ست های داخل مرکز سویچ محافظت

کنه داخل مرکز سویچ تمام امکانات کامپیوتری هست و به طور شبانه روزی توسط مهندسین مخابرات کنترل و

نگهداری میشه و تمام برد ها توسط یه نرم افزار خاص کنترل میشه که و تمام زمان مکالمات داخل 2 هارد

80 ذخیره میشه البته میزان حافظه هارد بستگی به بزرگی مرکز داره و تمام اطلاعات توسط دیسکت های 4.5

گیگاباتی شرکت سونی به مرکز حسابرسی میره و قبض برای مشترک صادر میشه و اگر شمابه طریقی فیوز داخل سالن

ام دی اف رو بسوزونی فقط خودت رو از مرکز مخابرات قطع میکنی کار دیگه ای نمی کنی در مورد کم افتادن هزینه

هم باید بگم که یا باید داخل مرکز سویچ یه پارتی کت و کلفت داشته باشی یا به طریقی برد داخل مرکز سویچ

به حالت نیم سوز در بیاری که اونم امکان پذیر نیست چون هیچ کس رو داخل سالن ام دی اف راه نمی دن چه برسه

داخل مرکز سویچ و این رو هم بگم که اگر برد شما نیم سوز بشه برای15 مشترک دیگه هم نیم سوز میشه چون هر برد

16 مشترک رو پشتیبانی میکنه و با هم مالتی پلکس میشن که اونم برای خودش یه بحث دیگه داره
    در جواب اون دوستمون هم بگم که برق 12 ولتی برای مراکز آنالوگ قدیمی بود و برق مرکز جدید 48 ولتی هست و به هیچ وجه نمی شه دستکاریش کرد
    در کل بگم که نمیشه حتی از لحاظ نرم افزاری هم نمیشه چنین کاری کرد ولی برای خودم الان یه 2 ماهی میشه که پول

تلفن خیلی کم میاد با 50 ساعت کار اینترنت و مکالمات خونه و غیره همه همه اومده 5000 تومن نمی دونم چه

خبره؟؟؟!!

پروفشنال shahroozm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

bandary,جان واسه منم خيلي كم اومده من در كل ماهي 100 ساعت اينترنتم اومده 9000تومان :roll: :mrgreen:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

شتر در خواب بيند پنبه دانه گهي لپ لپ خورد گه دانه دانه :lol:

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    با صحبت هاي كاملا فني و كارشناسي كه دوست خوبمون بندري جان كردند و توضيحاتي كه دادند كاملا مشخص شد كه دوستاني كه مي گفتند كار نشد نداره اشتباه مي كردند و گاهي اوقات مي شه كه كار نشد داره!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

Mehdi_Best بابا صحبت کارشناسانه کدومه شرمنده میکنی ما رو این مطالب رو گفتم تا بچه ها یه کم اطلاعاتشون بیشتر بشه اگر خواستید باز هم تخصصی تر در این مورد بحث کنیم؟؟ :?:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •