تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 499 از 1049 اولاول ... 399449489495496497498499500501502503509549599999 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,981 به 4,990 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

11

سلام من مي خواهم اطلاعاتي در مورد xvision333 بدانم

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

لطفا سريع راهنمايي كنيد
    .

. ابتدا، مطالعه سایت مرجع پیشنهاد میشود :

.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    .

. موفق باشید /

.

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان .
    من یک گرام یاماها قدیمی بهم رسیده . به نظر همه چیش سالمه فقط سوزن میخواد . میدونید سوزنشو از کجا میتونم تهیه کنم ؟
    یک سوال دیگه هم داشتم . خروجی صدای این گرام دوتا فیشه مثل همین فیش های AUX که صدای آنالوگ رو انتقال میده . من فکر میکردم که همین دو تا فیش رو به یکی از ورودی های پشت آمپم وصل کنم میتونم صدا داشته باشم . اما شخصی که وارد بود گفت آمپت حتما باید ورودی PHONO داشته باشه ( که از نظر ظاهری مثل بقیه ورودی های آنالوگه اما کنارش نوشته PHONO ) حالا میخواستم ببینم مگه سیستم صدای این گرام چجوریه که با اینکه کابلش مثل بقیه کابل های آنالوگه اما حتما باید به PHONO وصل بشه ؟ مثلا اگه به یکی از همین ورودی های AUX پشت آمپ وصل کنم چی میشه ؟ صدا نمیده یا کیفیت صدا خوب نمیشه ؟ اون آمپ سونی قدیمی که دارم ورودی PHONO داره اما این 819 رو نگاه کردم ورودی PHONO نداره .
    به شما پيشنهاد ميدم پيكاب گرام از فروشندگان معتبر بخريد! چون قطعه بسيار حساسي و به هيچ عنوان از افراد ناشناخته نخريد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

دوستان با سلام
    صحبت هاي بچه ها منرا به شك انداخت تصميم داشتم تا آخر اين ماه برم تهران واسه خريد RS77 يكي از بچه ها از صداي ضعيف وبي كيفيتRS33 صحبت بعمل آورده و صحبت ديگر مدل آمپ اين مدل دستگاها ميباشد(امپ 320 منظورتون آمپ همین RS33 هستش ؟آمپ این مدل اگه اشتباه نکنم 420 باید باشه. )مگر آمپ اين دستگاهها نبايد يك مدل باشد يعني منظور شما اين است فروشنده هرچه دلش بخواهد با اين سيستمها ست ميكند!
    دوستان نظر بدهند
    1-آياكيفيت صوتي RS77 مثل RS33 ضعيف است؟
    2- اگر نه ،مدل آمپ اين دستگاه چه بايد باشد كه در موقع خريد آمپ اصلي را خريداري نماييم

داره خودمونی میشه ruzbe1313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

برای پلیر دنون 1311

PS3 یا Pioneer LX54 ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

دوستان صاحب نظر
    خواهشمندم مقايسه ايي بين دومدل سينماي خانگي سونيBDV-E970W و پايونير BCS-414‎ داشته ونظر كارشناسي خود را اعلام نماييد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

آمپ سری vsx-520 rs77 است و در vsx320 rs33 و من در مقایسه با سیستم های بالاتر گفتم صدای دلنشینی نداره وگرنه در رنج قیمتی زیر یک میلیون تومان که بشه به عنوان سنما خانوادگی هم از اوون استفاده کرد فکر نمی کنم مدل بهتری وجود داشته باشه (دوستان اگر مدلی هست معرفی کنند )
    با توجه به اینکه اسپیکرهای این دو مدل با هم یکی هستند فکر نمی کنم تفاوتی با هم داشته باشند .
    ضمنا هیچ کدوم از دوستان جواب سوال من رو ندادند 1- آیا اسپیکر با کیفیتی هست که با آمپ 320 مچ بشه
    2- آیا می تونم از بلندگوهای کوچک جامو استفاده کنم
    لطفا rayanجان هم نظر خودشون رو اعلام کنند زیرا من بیشتر با تاثیر از مطالب ایشون تصمیم خریدrs33 گرفتم .

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

آمپ سری vsx-520 rs77 است و در vsx320 rs33 و من در مقایسه با سیستم های بالاتر گفتم صدای دلنشینی نداره وگرنه در رنج قیمتی زیر یک میلیون تومان که بشه به عنوان سنما خانوادگی هم از اوون استفاده کرد فکر نمی کنم مدل بهتری وجود داشته باشه (دوستان اگر مدلی هست معرفی کنند )
    با توجه به اینکه اسپیکرهای این دو مدل با هم یکی هستند فکر نمی کنم تفاوتی با هم داشته باشند .
    ضمنا هیچ کدوم از دوستان جواب سوال من رو ندادند 1- آیا اسپیکر با کیفیتی هست که با آمپ 320 مچ بشه
    لطفا rayanجان هم نظر خودشون رو اعلام کنند زیرا من بیشتر با تاثیر از مطالب ایشون تصمیم خریدrs33 گرفتم .
    سلام.
    برای آمپ 320 بلندگویی نیست که صدایی بهتر از خود پکیج rs33 به شما بده.
    بلندگوهای بوکشلف جامو هم برای گوش دادن موزیک نمی تونه ایده آل باشه.
    بهرحال شما با توجه به مبلغی که هزینه کردید سیستم خوبی گرفتید.مطمئنا بودجه بیشتر سیستم بهتر به شما میده.
    من همیشه به دوستان میگم که قبل از خرید صدای سیستم مورد نظر خودشون رو بشنون.
    شما دوتا راه داری.یا با سیستمت کنار بیا یا اینکه بفروش و مبلغی بین 1 تا 1.5 میلیون برای یه سیستم دیگه در نظر بگیر که صدای بهتری دریافت کنی.
    پکیج 1311xp دنون هم خوبه ولی صدای خیلی متمایزتری از سری های rs نداره.کمی صداش نرم تره.

---------- Post added at 02:18 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

برای پلیر دنون 1311

PS3 یا Pioneer LX54 ؟
    شما یه کنسول بازی نام بردی و یک بلوری پلیر.این دوتا که اساس کارشون فرق داره.
    اگر شما هدفت خرید کنسول بازی هست خب ps3 بگیر و در کنار گیم از پخش کننده بلوریش هم استفاده کن ولی اگر فقط برای پخش بلوری می خوای خب LX54 بگیر.

8. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

اخه استاد هنوز نسبش نکردم تو مغازه کوچیک اقای محمد پورم زیاد متوجه صداش نشدم بنظر شما 1911 برای این باندها زیاد قوی نیست؟ این باندها حداکثر توانشون چقدر هست چون 1611 2*75 وات هست جلو وعقب و سراند و ساب 150 وات هست ایا 1611 کم نمیاره برای این باندها؟
    بنده استاد نیستم.
    همونطوری که عرض کردم 1611 خوبه ولی 1911 بهتره.شما اگر امکان این رو داری که آمپت رو عوض کنی خب 1911 رو انتخاب کن اگر هم امکانش برات نیست یا خیلی سخته 1611 هم می تونه بلندگوهات رو درایو کنه.

10. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام ورودی hdmi سینمایی خانگی بلوری چه کاربردی داره و آیا برای یک سینمایی خانگی اهمیت داره بودنش چون من میخواستم
    یک مدل سینمای خانگی بلوری فیلیپس بگیرم اما ورودی hdmi نداره و فقط یک ورودی کوکسیال داره اما سونی و سامسونگ تمام
    پورتها رو داره با تعریفی که تو سایت از فیلیپس شده میخواستم فیلیپس بگیرم اما میبینم ورودی اچ دی ام ای و اپتیکال نداره و موندم
    چکار کنم بعد فیلیپس بهترین گزینه چیست آیا برم سراغ پایونیر . شفافیت صدا برام مهمه . بهترین مدل پایونیر بلوری کدام مدل هست
    و ایا نمایندگی در مشهد داره . صداشو کسی تست کرده از فیلیپس بهتره یا نه در آخر آیا فیلیپس رو به خاطر نداشتن ورودی اچ دی ام ای و اپتیکال بزارم کنار و برم سراغ پایونیر و سامسونگ و سونی لطفا راهنمایی کنید. مرسی
    سلام.ورودی HDMI بستگی به کاربرد و نیاز شما داره.واجب نیست ولی بدون استفاده هم نیست.شما می تونی کنسول بازی و یا HTPC و یا HD پلیر و ... خودتون رو بهش وصل کنید.
    شما بودجت چقدر هست؟

12. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dara_az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز پیکاپ های گرام به دو دسته تقسیم میشوند:
    MM: مووینگ مگنت (Moving Magnet) که صدا از القای بار الکتریکی در استایلوس پیکاپ در مدار مغناطیسی یه آهنربا بوجود میاد که این نوع خیلی قدیمی هستند و به ندرت استفاده میشن

MC: مخفف Moving Coil که از القای بار الکتریکی حرکت استایلوس و یه سیم پیچ در شعاع مغناطیسی بوجود میاد خیلی متداول هست و کیفیت صدا خیلی خیلی بهتر از نوع قبلیه

استفاده از فونو استیج اجباریه چون خورجی فونوی گرام یه خروجی آندرلاینر هست ... یعنی خیلی ضعیفه.. در حد میلی ولت به همین دلیل اگه شما به ورودی AUX یا CD آمپلی فایرتون وصلش کنید صدایی بسیار ناخوشایند پر از نویز و هــــــوم خواهید داشت... همچنین باید دقت کنید که ورودی فونوی آمپلی فایرتون با نوع پیکاپی که استفاده میکنید (MM یا MC) همخوانی داشته باشه...

برای تعمیر گرامتون میتونید بهم پیغام خصوصی بدین که اطلاعات تماس بدم، من نزدیک 10 ساله تعمیرات گرام و رادیو لامپی انجام میدادم و گهگاهی انجام میدم... هر مدل پیکاپ، سوزن، تونارم، صفحه و دیگر متعلقات رو بخواید میتونم در اختیارتون بزارم... هر گرام مرده ای هم میتونم بازسازی و زنده کنم

نکته: هیچ کدام از A/V Receiver های جدید ورودی فونو ندارند...ولی آمپلی فایرهای استریو چه جدید چه قدیمی اکثرشون فونو دارند...
    برای تهیه آمپلی فایر، بلندگو، چه جدبد چه فدیمی هم میتونم کمک کنم

جالبه که خیلی ها فکر میکنند گرام فقط برای گوش کردن صفحه های ملوک ضرابی و مرضیه و بنان استفاده میشه و معمولا صدایی پر از نویز، هام، خفه داره... در صورتیکه اینطور نیست... پیکاپی که الان روی گرام خودم هست Denon DL103R هست که صدایی فوق العاده داره... ازین گرونتر هم هست... صدایی که با گرام میگیرم رو اگه با سی دی همون آهنگ مقایسه کنید می بینید که سی دی خیلی صدایی با جزئیات کمتر داره... ووکال (صدای خواننده) و میدرنج ها در گرام بسیار بهتر Imagine میشه... یعنی خط آخر یه سیستم های-فای به نظر من گرامه... اگه کسی گرام گوش نده در واقع خیلی از اصوات رو نمی شوه

نکته دوم: اگه از آمپلی فایری استفاده می کنید که فونو استیج نداره میتونید یک دستگاه مبدل بخرید که خروجی فونو رو به خروجی مشابه خروجی صدای سی دی پلیرتون تبدیل میکنه... قیمتش متفاوته از 100 هزار تومن تا 400-500 تومن یا حتی بیشتر... برای مصرف شما یه چیزی حدود 100 الی 150 تومن خیلی عالیه... در صورت تمایل میتونم براتون تهیه کنم
    سلام دوست عزیز . ممنون از راهنمایی و اطلاعات خوب و مفیدتون . من در اولین فرصت یک عکس از این گرام و متعلقاتش میندازم شما ببین چی به چیه . یک آمپ استریو قدیمی هم دارم که تا همین پارسال استفاده میکردم و انصافا هم ازش راضی بودم . اون ورودی فونو داره حالا از اون هم عکس میندازم . دفترچشم دارم به احتمال زیاد . اگه بود اون رو هم اسکن میکنم که شما ببینی اصلا این گرام با این آمپ ست میشه یا نه (که فکر کنم بشه به احتمال زیاد) شما نمیدونی از کجا میتونم صفحه پیدا کنم ؟ سبک موزیکمم بیشتر راک و پراگرسیو راک های دهه 60 و 70 میلادی هستش. اما همونطوری که شما گفتید واقعا صدای یک گرام خوب به مراتب بهتر و با کیفیت تر از دیگر سورس های موزیک هستش.

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

به شما پيشنهاد ميدم پيكاب گرام از فروشندگان معتبر بخريد! چون قطعه بسيار حساسي و به هيچ عنوان از افراد ناشناخته نخريد.
    مرسی داود جاان . ممنون میشم اگه جایی رو میشناسی بهم معرفی کنی.

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

به نظر من به جز اسپیکر شما اگه میخوای صدای خوبی داشته باشی دیگه حداقل باید از آمپ 820 استفاده کنی . مدلهای پایین تر از 820 پایونیر چنگی به دل نمیزنه . مدل های مختلف دنون و انکیو و یاماها هم هستش . با 1 میلیون شما میتونید یک سیستم خوب ببندید. پست های قبل رو بخونید خیلی از دوستان با 1 تا 1.5 ست های مختلفی جمع کردند . مثلا آمپهای پایونیر یا دنون و انکیو با باند های جامو مثل 426 یا 606 .
    Last edited by dara_az; 26-10-2011 at 07:54.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •