تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 499 از 892 اولاول ... 399449489495496497498499500501502503509549599 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,981 به 4,990 از 8913

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | C | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 1 میلیون تومان و 1.5 میلیون تومان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    من یه چند تا سوال دارم
    1-لپ تاپ های dv3-4070 , dv3-4071 چه فرقی دارن.من هرچی می بینم مشخصاتشون رو،یکی بنظر میاد؟؟
    2-این صحبتهایی که پشت سر مارک اچ-پی هست که زیاد داغ میکنه و گارانتی معتبری ازش حمایت نمیکنه تا جه حد صحت داره؟؟
    3-کلا تاج بودن لپ تاپ رو مزیت میشه حساب کرد یا یه چیزباکلاس که بعدا بی کاربرده؟؟
    4-این مدل هایی که اسم بردم واسه بازی مناسبه یا نه؟ هم به لحاظ اندازه صفحه نمایش(13.3) و هم به لحاظ گرافیک و رزولیشن

ممنون میشم جواب بدین

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

سلام...
    خسته نباشید...
    والا من بین N61JV و N61JA موندم...
    و از هر کسی هم می پرسم یچیزی میگه..
    قیمتشون خیلی نزدیک به هم هستش ولی من که بازی سنگین بازی می کنم می ترسم N61JV بخرم و نتونه بازی ها رو با کیفیت خوب(Meduim-High) اجرا کنه..
    سایت Notebookcheck هم درباره کیفیت این کارت گرافیک نوشته که: این کارت گرافیک توانایی اجرای بازیهای سنگین در سطح پایین به متوسط(Low-Medium) رو داره و نمیتونه بازی رو با تمام جزئیات نشون بده..
    درباره N61JA:
    کارت گرافیکش میگن خوبه ولی یکی گفت چون Mobility هستش تا 1 سال دیگه برات برای بازیهای سنگین جواب نمی ده.
    راستی این حجمش(2.7 کیلوگرم) واسه جابجایی مشکل ایجاد نمی کنه؟
    اگر مدل بهتری با قیمتی بین 1170,000 تا حداکثر 1190,000 از هر شرکت دیگه ای داشتین ممنون میشم بگین..
    Last edited by pcsoft; 09-09-2010 at 05:55.

داره خودمونی میشه JOOYAND's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بر سحرخیزان. من حدود 10 دقیقه وقت دارم تا برم سر کار. کسی میدونه کانفیگی مثل z115 با دی وی دی درایو اینترنال و همون وزن هست یا نه و چه قیمتی. ضمنا z122 هاردش 128 است که فکر کنم کمه. حدود قیمت و وزن همینو میخواهم
    منون از راهنمایی سریع

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام...
    خسته نباشید...
    والا من بین N61JV و N61JA موندم...
    و از هر کسی هم می پرسم یچیزی میگه..
    قیمتشون خیلی نزدیک به هم هستش ولی من که بازی سنگین بازی می کنم می ترسم N61JV بخرم و نتونه بازی ها رو با کیفیت خوب(Meduim-High) اجرا کنه..
    سایت Notebookcheck هم درباره کیفیت این کارت گرافیک نوشته که: این کارت گرافیک توانایی اجرای بازیهای سنگین در سطح پایین به متوسط(Low-Medium) رو داره و نمیتونه بازی رو با تمام جزئیات نشون بده..
    درباره N61JA:
    کارت گرافیکش میگن خوبه ولی یکی گفت چون Mobility هستش تا 1 سال دیگه برات برای بازیهای سنگین جواب نمی ده.
    راستی این حجمش(2.7 کیلوگرم) واسه جابجایی مشکل ایجاد نمی کنه؟
    اگر مدل بهتری با قیمتی بین 1170,000 تا حداکثر 1190,000 از هر شرکت دیگه ای داشتین ممنون میشم بگین..

مدل JA رو بگیر. کارت گرافیک تا 3 سال دیگه راحت جواب میده.

وزن دستگاه هم به خودت بستگی داره. اگه زیاد جابه جا میکنی باید بیخیال این وزن بشی.

5. این کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام
    من یه چند تا سوال دارم
    1-لپ تاپ های dv3-4070 , dv3-4071 چه فرقی دارن.من هرچی می بینم مشخصاتشون رو،یکی بنظر میاد؟؟
    2-این صحبتهایی که پشت سر مارک اچ-پی هست که زیاد داغ میکنه و گارانتی معتبری ازش حمایت نمیکنه تا جه حد صحت داره؟؟
    3-کلا تاج بودن لپ تاپ رو مزیت میشه حساب کرد یا یه چیزباکلاس که بعدا بی کاربرده؟؟
    4-این مدل هایی که اسم بردم واسه بازی مناسبه یا نه؟ هم به لحاظ اندازه صفحه نمایش(13.3) و هم به لحاظ گرافیک و رزولیشن

ممنون میشم جواب بدین

سلام.
    HP گارانتی هایی مثل سونی و دل و ایسوس در ایران نداره اما خوب گرانتی های متوسط اون را ساپورت می کنند.

بهترینشون هم فالنیک یا همون ایران اچ پی

صفحه نمایش لمسی کاربرد خواصی نداره چون وقتی موس و کیببور جلوت هست که دستت رو کمتر میبری سمت صفحه نمایش. از طرفی تبلت هم نیست که جمع بشه و فقط صفحه نمایش جلوت باشه.

کارت گرافیک اصلا برای بازی ها مناسب نیست. و صفحه نمایش هم همینطور .. اصلااین نوت بوک برای بازی ساخته نشده.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    در مشخصات تفاوتی ندارند اما در ظاهر چرا :

داره خودمونی میشه mina_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ISF

پيش فرض اچ پی نههههههههههه!!!

آقا خیلی گلی ممنون

ما اخه پول نقد نداریم که بریم هر چی دلمون بخواد بخریم
    ما چون ابوی گرامی جانباز هستند از فروشگاه های اتکا به صورت دم قسط میاریم یعنی پیش پرداخت نمیدیم

حالا اون فروشگاه ها الان فقط 4 تا مدل از مارک HP دارن

تا هفته ای دیگه مدل هایی که میاد بهتون میگم هر کدوم مناسب بود بگید

بازم ممنون
    من لیست قیمت اتکا رو دارم
    200-300 هزار تومن بخاطر قسطی دادن می کشن روش و الکی میگن ما فقط 10 درصد بخاطر قسطی بودن مازاد می گیریم، تازه قیمت لپتاپ های اچ پی(مخصوصا سری جدیدش) با توجه به قیمتشون سر به فلک کشیده و اصلا مناسب نیست!!!
    این نظر شخصی من و توصیه من بود به شما، حالا خود دانی!!!

8. 2 کاربر از mina_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه cg.animator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Virtual World

پيش فرض

سلام دوستان
    لطفا به من کمک کنید ؟
    یک لپ تاپ خوب تا 1.5 می خواهم . قبلا زیاد جستجو کردم . به این نتیجه رسیده بودم که Ause n61jq یا Hp Dv6 2300 بخرم .
    شما چه مدلی پیشنهاد می کنید .
    یه مدل لپ تاپ دیگر هم امروز به چشمم خورد می خواستم بدونم نظر شما در موردش چیه ؟
    SONY VAIO F Series VPC F12 HFX
    CPU: INTEL Core i7 740QM / 2.93 GHz / CACHE: 6.0 MB / FSB: 1333 / RAM: 4GB DDR3 / HDD: 320+ GB SATA2 / LCD: 16.4" / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GeForce GT330M - 1GB / PORTS: LAN 1000 + WiFi + i-LINK + CARD READER + Webcam + Bluetooth + HDMI / 2.8 Kg / Windows 7 Professional 64-bit Edition / USA
    ممنون ، قیمت یادتون نره

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام دوستان
    لطفا به من کمک کنید ؟
    یک لپ تاپ خوب تا 1.5 می خواهم . قبلا زیاد جستجو کردم . به این نتیجه رسیده بودم که Ause n61jq یا Hp Dv6 2300 بخرم .
    شما چه مدلی پیشنهاد می کنید .
    یه مدل لپ تاپ دیگر هم امروز به چشمم خورد می خواستم بدونم نظر شما در موردش چیه ؟
    SONY VAIO F Series VPC F12 HFX
    CPU: INTEL Core i7 740QM / 2.93 GHz / CACHE: 6.0 MB / FSB: 1333 / RAM: 4GB DDR3 / HDD: 320+ GB SATA2 / LCD: 16.4" / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GeForce GT330M - 1GB / PORTS: LAN 1000 + WiFi + i-LINK + CARD READER + Webcam + Bluetooth + HDMI / 2.8 Kg / Windows 7 Professional 64-bit Edition / USA
    ممنون ، قیمت یادتون نره

مدل 2300 رو که بزار کنار...
    سری جدید DV6 3061 ee رو پیشنهاد می کنم که به مراتب بهتر هست. قیمتش هم حدود 1500 تومان.

مدل سونی قیمت مناسبی نداره. قیمت اول 1430 بود ولی الان شده 1500 تا 1530 اگه مدل سونی رو می خواهی باید صبر کنی تا قیمتش منطقی بشه.

فعلا این مدل رو پیشنهاد میکنم
    کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه moas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

من بین 2مدل سونی گیر کردم!
    یکی EC22FX و EE23FX
    اولی با قیمت 1130000 و دومی 910000
    یکی از دوستان گفتند EE23FX کانفیگ پایینی داره و برای کارهای سنگین مناسب نیست
    من بیشتر برای کارهای گرافیکی مثل فتوشاپ و میکس مثل Corel studio نیاز دارم
    به نظر شما کدوم مدل رو بردارم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من میخوام برم لپ تاپ سونی مدل EB2 UFX رو بگیرم با این کانفیگ:

cpu core i5 430
    ram 4
    hard 320
    vga ATI 1GB (dedicated)
    و باقی چیزایی که همه لپ تاپ ها دارن.

1،210،000 تومان

آیا این گزینه مناسیبیه برای کارهای برنامه نویسی و گرافیک دو بعدی؟
    آیا از سونی گزینه بهتری هم سراغ دارید که 15 به بالا باشه و در این رنج قیمت؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •